כבלים ג"מפרים קובעים או עדיף בי וויר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שנים ארוכות אני משתמש בביוייר מכיוון שרוב הגמפרים מחורבנים , יש לי כמה גמפרים אפילו חלקם WBT ,אף פעם לא אהבתי ולכן נאלצתי להשתמש בתי זוגות כבלים ללקם מיוצרים במיוחד לבסים בעובי לא יאומן ,
והנה הגיע אלי הפרליסטון עם זור גמפרים נחושת מצופה רודיום שמשמש את הפרליסטן הנפלא הזה ,
טוב פרקתי בינתיים הפרליסטן לחדר הסמוך כי לא בא להדגים או ליצור ארוע לחברה ,כולכם יודעים למה ,
בוקר אחד אני מסתכל על הפרליסטן והוא עלי ,ואז לחש לי הרמקול , "קח הגמפרים שלי ושים אצלך ,יפרקו לך הצורה "
מתישבים בול אצלי ,ניתקתי הכבל של הבסים ויאלה PLAY !
בקיצור -נפלתי !!!!!! הכל הומוגני ,הבס יותר פאנצי ומפורט ,כמה נסיונות הלוך חזור והבנתי מאיפה משתין הדג ,
עכשיו מה הבעייה , לך תקח חלק מהפליסטן הנפלא הזה לעצמך, טוב אין ברירה מצלצל לדן נגר ,ומקבל תשובה "בשום אופן " , טוב תזמין לי ,כמה עולה עולה !
למזלי , הגיעו מהר באויר ,שואל כמה עולה ? עונה לי דן "כוס אספרסו "
וככה זכיתי לדעתי בג"מפר המושלם לרמקול שלי ,אצל פרליסטן כנראה כל דבר מיוצר בקפדנות כולל הגמפר ,אף פעם לא היה לי בס כזה למרות כל הארסנל של כבלים וגמפרים שיש לי , ולא נותר לי אלא להודות לדן נגר שלימד אותי כמה דברים , מדד לי החדר ובכלל בחור יוצא דופן , אז תודה רבה !

dany

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
8
מעניין........
בפרזנטציה של הפרליסטן אצלי,
הוא דווקא נשמע טוב יותר בבי וואיירינג.
כל חדר עולם ומלואו :)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
"כנראה כל דבר מיוצר בקפדנות כולל הגמפר "

נו בחייאת ....

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
"כנראה כל דבר מיוצר בקפדנות כולל הגמפר "

נו בחייאת ....
תן לי להסביר לך ! אצלי הרמקול היה מחובר בבי וויר עם כבל פחם למיד וכבל נחושת עצום..... לבס ,וזה כנראה לא הולך ביחד ,עכשיו שהבס מגיע רק מכבל הפחם הבס הפך להיות יותר הומגני והכבל השני פורק לאלתר , אני כמובן מספר מנסיוני הפרטי ולא קשור למערכת אחרת .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תודה על השיתוף,
אפשר תמונה שלהם.
רגע

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
101BBFFD-2AC9-41EB-AC3B-51C5702F4B22.jpeg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אגב , הכבל הירוק שייך לשיטה של גראונדינג , תרצו לדבר על זה ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הגמפרים אלו פסי המתכת שמחברים בין הקונקטורים של מיד לקונקטורים של באס .

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
לפי דעתי מדובר בזוג גאמפרים סטנדרטי נחושת מצופה רודיום. אם זה עושה לך טוב לצליל אז זו כנראה הדרך הנכונה ומתאימה לך ו חסכת לך זוג כבלים נוסף (עד שיימאס ותחזיר מכיר את זה ... ), השיטה הכי טובה שאני מכיר זה לחבר ביאמפינג, עם שני מגברים לכל צד והפרדה מוחלטת בין הגבוהים לנמוכים (מעגל נפרד, העכבה הכללית תשתנה, ואיתה גם הצליל, בתלות במגברים שתחבר כמובן).
אשמח אם תרחיב לגבי השיטה של הגראונדינג ומה זה עושה.
תודה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לפי דעתי מדובר בזוג גאמפרים סטנדרטי נחושת מצופה רודיום. אם זה עושה לך טוב לצליל אז זו כנראה הדרך הנכונה ומתאימה לך ו חסכת לך זוג כבלים נוסף (עד שיימאס ותחזיר מכיר את זה ... ), השיטה הכי טובה שאני מכיר זה לחבר ביאמפינג, עם שני מגברים לכל צד והפרדה מוחלטת בין הגבוהים לנמוכים (מעגל נפרד, העכבה הכללית תשתנה, ואיתה גם הצליל, בתלות במגברים שתחבר כמובן).
אשמח אם תרחיב לגבי השיטה של הגראונדינג ומה זה עושה.
תודה.
תבוא תראה , יש כמה

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
אהבתי את המספר הסידורי, כבוד!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור