ג'ף פריץ מ-SoundStage מצטרף לחברת מג'יקו...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אחרי ששפך שבחים על הרמקולים שלהם במגזין האינטרנטי שאותו ניהל וביחוד על הרמקולים היקרים של מג'יקו...
ג'ף פריץ העורך של המגזין הקנדי SoundStage מזה 25 שנים האחרונות, מצטרף לחברת מג'יקו בתור אחראי על הרשתות החברתיות ותערוכות ברחבי העולם (בוכה בשבילו זה קריעת ים סוף), דבר שעד עכשיו עשה יאיר תמם (אנחנו רוצים יותר מזוג אחד של רמקולים בשנה!), שיתפנה יותר לתפקידו כ-CTO.

יפה לג'ף ובהצלחה עם הבוס החדש, הקשוח ו...

FB_IMG_1682998251773.jpg

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
מעניין אם כתוצאה מכך יאלץ להפרד מהויויד G1 spirits שלו
תנחומיי, אם כן...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הוא לא חייב לפרסם באיזה רמקולים הוא ומשתמש כשהוא אדם פרטי.
כמו שאני מכיר אותו מג'יקו נותנים לו יותר כסף, אבל, איך יעבור לקליפורניה מקנדה, שאלה שאני לא יכול לתת את הדין.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אותי משעשע שאדם בגיל העמידה וניסיון של "25 שנה" עושה תפקיד של ילד/ה בן 22: פוסטים ברשתות חברתיות ומנהל תערוכות.
ויתרה מכך, אם תמם עשה את זה עד עכשיו, מה זה אומר על חוסנה של החברה?

מתנצל על הוייב של משה625 בפוסט.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לדעתי ג'ף בערך בן 50 + ועבר לפני כמה שנים לקליפורניה, יש לו ניסיון בעיתונות לא בהקמת תערוכות שמע. עכשיו הוא יעזור לאלון בתערוכות במקום יאיר (15 בשנה כפול שבוע לתערוכה), יתעסק בעיתונות ובמדיה חברתית.
יאיר יוכל להתפנות לתפקידו כמפתח רמקולים ונראה יותר פיתוח בחברה. למעשה, יאיר כמעט שלא עסק במקצועו, היה מעין כולביוניק, שעוסק בהרבה דברים או ממלא כמה תפקידים.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אותי משעשע שאדם בגיל העמידה וניסיון של "25 שנה" עושה תפקיד של ילד/ה בן 22: פוסטים ברשתות חברתיות ומנהל תערוכות.
ויתרה מכך, אם תמם עשה את זה עד עכשיו, מה זה אומר על חוסנה של החברה?

מתנצל על הוייב של משה625 בפוסט.
מתן,
האנטרופיה לא משפיעה רק על הטבע, היא מעורבת גם בחיינו, קבוצות כדורסל
מתפרקות, בית שעומד הרבה זמן צריך לשפץ או להרוס יש צורך להשקיע אנרגיה להחזיר אותו לקדמותו, זוג שהיחסים עלו על שרטון צריכים להשקיע אנרגיה כדי לא להיפרד, כל החיים שלנו הם תיקונים ושידרוגים, והרשימה אינסופית, מה הפלא שחברות קמות ונופלות כי לא זיהו את בעיות
בזמן,שותפויות מתפרקות לרוב, אנחנו נזר הבריאה אבל עם יצרים גם אפלים, העולם ללא רוע הוא רק בראשו של האדם רק להסתכל
על הכנסת חצי מהיושבים שם לא כשירים לא ראויים לשבת שם.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זו העבודה של הילדים שלי שמנהלים אומנים שונים , מתפלא על גף פריץ , היה הכתב המוערך ביותר בעיני .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר, ג'ף קיבל תנאים משופרים ויותר טובים במג'יקו מאשר בסאונדסטייג' - עיתונאי אודיו בכל העולם מרוויחים מעט כסף אם בכלל.
בנוסף לזה, יאיר תמם נאלץ בעל כורחו להפוך לכלבויניק ולהתעסק בתערוכות וברשתות חברתיות. בשנה האחורנה סיים את רק את פרוייקט הרמקולים S3 2023, וזה מעט מאוד. הסדרה ככללותה לא שלמה, ה-S3 החדש יותר עמוק ושוקל יותר מ-S5 II.
לדעתי האישית, אלון וולף היה צריך להכניס פריזנטור לחברה לפני 5 שנים...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אל תעלב תומר. אבל מה שאתה טוען לא מבוסס.

פיטר מקאיי כבר למעלה מעשור עובד במג׳יקו ( הוא היה קודם בתפקיד זהה ב-krell) כסמנכ״ל מכירות ושיווק אם אני זוכר נכון.
והוא אחראי על כל התערוכות בכל העולם. יאיר או אלון מצטרפים לחלקן בעיקר לצורך פגישות וכי מה לעשות, הם נהנים מזה.
בתערוכת AXPONA האחרונה יאיר לא היה למרות ששהה בארצות הברית באותה עת, יצא לי לדבר איתו בזמן אמת. מי שהיה שם הם
דייב, אלון ופיטר.
ג׳ף פריץ שהצטרף לצוות , יהיה אחראי מדיה ( לא רק רשתות חברתיות ) ויעזור לאלון ופיטר בכל מה שקשור לשיווק ומכירות. זה כתוב בהודעה לעיתונות שחור על גבי מסך.
יאיר עסוק במשרה מלאה בתפקיד כמנהל פיתוח. ובכלל, בשנים האחרונות מג׳יקו הציגה שלל טכנולוגיות חדשות, אבל זו לא משימה קלה כשמדובר במוצר מושקע עוד מבסיסו. תחשוב כמה מחקר ופיתוח צריך בשביל לשפר משהו שהוא מראש מאוד מאוד טוב. למשל, כל כמה זמן פרארי יוצאים עם טכנולוגיה חדשה. כל חברות ההיי אנד הללו, המושקעות מאוד, לא מוציאות טכנולוגיות חדשות כל שנה, בקושי כל עשור ויש כאלה כמו טנוי למשל, שמשתמשות באותה טכנולוגיה כבר חמישים שנה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אתה בקי בפריטים הקטנים בחברה בצורה מעוררת חשד. למה זה נשמע לי כמו נמר שמדבר בפה של משהו אחר ממג'יקו או מקורב לחברה.

אני לא מגיב יותר, העניין מוצה מבחינתי ומאחל לג'ף בהצלחה מרובה בתפקיד החדש.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יאללה מכות..... מה זה משנה שיהיה בהצלחה, גאווה ישראלית.
עכשיו נשמע קצת יותר אודות החברה ומוצריה.

ואני תוהה תומר מהיכן אתה בקיא בתנאי העסקתו. אולי מדובר בחלקיות משרה, אולי כנגד חלקו באחוזים מכירה עתידיים, אולי הוא עבר כי פשוט נמאס לו וחיפש גיוון בחיים. לא שזה משנה אבל קביעה נחרצת כי החליף משרה בגלל תנאים משופרים, נראה לי קביעה שלא בטוח שהיא מבוססת. להיפך לדעתי המעבר לא בהכרח קשור לכסף ותנאים אלא יותר כיוון חדש, עניין וגיוון בחיים....

אבל שוב זו רק דעתי הלא מבוססת ..

מקווה שנהנית אתמול...:):)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה בקי בפריטים הקטנים בחברה בצורה מעוררת חשד. למה זה נשמע לי כמו נמר שמדבר בפה של משהו אחר ממג'יקו או מקורב לחברה.

אני לא מגיב יותר, העניין מוצה מבחינתי ומאחל לג'ף בהצלחה מרובה בתפקיד החדש.

תומר. אני מדבר עם יאיר בממוצע פעם בשבוע. על פוליטיקה, על רמקולים ועל מג׳יקו. ולהגיד לך את האמת? קצת נעלבתי בשביל יאיר שהגדרת אותו ככולבוייניק בחברה. אז לא, אני לא מדבר מפיו של מישהו, אני הסתקרנתי ובדקתי.

ישנן שתי אפשרויות להגיב לתיקונים שהעלתי. הדרך הראשונה היא להגיד ״וואלה, טוב לשמוע. תודה על העדכון נמר״ והאופציה השניה היא שזו שבחרת.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נמר,
רציתי לסגור את הדברים אבל אתה פותח אותם מחדש :).
אפתח ואגיד לך שני חושב, שיאיר תמם פיקח ונשמה טובה בישראל... הוא נאלץ בעל כורחו להתנתק ממני! למרות שבשתי הכתבות האחרונות הוא קיבל ביקורות מצויינות (A5 ו-S5 II).
בנוסף, מג'יקו הביאה ליאיר רווחה כלכלית נאותה וזה מה שחשוב באמת.

בעבר, נסעתי איתו לשבוע בכל אירופה והבאתי איתו מגבר הספק. הייתי בחתונה שלו ושל דנה (אתה מכיר אחת כזו העונה לאותו שם?) לפני למעלה מ-20 שנים, קניתי רמקולים ממנו ועברנו ביחד הרבה מאוד שעות משותפות. לא דיברנו על פוליטיקה אלא, רק ובעיקר על אודיו.

אני רואה את יאיר כל שנה בתערוכת מינכן (רק לתערוכה הזו אני טס), עוזר ונקרע לגזרים להקים את החדרים של של מג'יקו ולא רואה את פיטר! (אולי לא שמתי לב).
יאיר נכון להבוקר, עדיין כותב בפייסבוק ומשווק את מוצרי החברה (לא בדיוק פיתוח מוצרים). זה נקרא כולבויניק בעיני! מי עומד מאחרי כל זה? המבין יבין.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מביך כל כך. תמחקו את השרשור הזה.
שמים איש שכולם מכירים, לעין כל, על שולחן הניתוחים. בושה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור