גלריית פטיפונים...

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתי?
גם האינטרנט יעלם מתי שהו...

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ואו....גלריה סופנית אהבתי!!!(Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מתי?
גם האינטרנט יעלם מתי שהו...

כמובן שקשה לשים את האצבע על היום המדויק :)
אבל המעבר לטכנולוגיה הבאה החל כבר ועוד יותר מזה: קם דור חדש של צעירים אשר מאמץ הרגלי צריכת מדיה שונים לחלוטין מאלו שהיו לפני 5 שנים ואפילו פחות.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בדיוק הנקודה...
:)

ואם קם דור צעיר אז הדורות האחרים צריכים להפסיק לשמוע דיסקים?

ודבר שני, דור חדש קם רק במדינות המערב כשרוב העולם זה לא כך... לדעתי...
:)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
זה היה רך.
עכשיו לחומר הקשה
http://www.aca.gr/turntable.htm
האתר טכנית לא משהו, אבל חובבי הז'אנר ימצאו מזור לנפשם

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי ההתייחסות לנושא הזה היא לפעמים מנקודת מבט צרה מאוד. ליתר דיוק נקודת מבט של חובבי מערכות שמע. וכמה כאלו יש בכלל?

רוב האנשים בעולם לא יכולים להרשות לעצמם בכלל לחשוב על איכות סאונד. מאלו שיכולים מעטים בכלל מתעניינים בזה. ויותר מזה, לרוב האנשים בעולם אין מחשב ובכלל לא יודעים מה זה להוריד מוזיקה... אז לעשות ניתוחי שוק לפי מספר משוגעים לדבר זה לא הכי אמתי...

לדעתי אתה טועה.

ישנה קבוצת מדגם מוצקה לענין בעולמינו הרב גוני ( מה יכולים או לאו- "רוב האנשים בעולם.." זה לא רלוונטי לניתוח השוק המדובר), בהנחה שהמספרים שיואל ציין הינם נכונים/ אמינים הם מדברים בעד עצמם ויש להם רלוונטיות!! לגבי הענין הנדון.

להמחשה- באם יבצעו סטטיסטיקה על חתך הגילאים של רוכשי דיסקים- להערכתי יתברר שהרוב הם אלו שבשנות נעוריהם, אי שם בעבר....נהגו לרכוש (בעת שלא היתה אופציה אחרת).
רוצה לומר- שהדור הזה, לענין הזה, הולך ופוחת :)

נ.ב-
לגבי תמיהתך זו-
"..אז הדורות האחרים צריכים להפסיק לשמוע דיסקים?"

תשובתי- לא ולא אך בכ"ז הוא שבע יותר.

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
רבותי, זוכרים למי ניתנה הנבואה?
אז עם כל הכבוד לשלל הנבואות שהובאו כאן, יש מספיק אנשים עם אוספים של אלפי דיסקים, בהוצאה של עשרות אלפי דולרים, ואין להם גמד קטן בבית שיוכל לעשות להם Rip וגם אין להם שום מוטיבציה לשמוע מוזיקה מהמחשב, וגם אין להם סבלנות לממשק המעצבן של הסטרימרים למיניהם. האנשים האלו ימשיכו לקנות נגני CD יקרים וימשיכו לנסות לסחוט את המדיה הכביכול נחותה של ה-CD עד טיפת הביט האחרונה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אבל פונו - סטייג', יש.

אין לי פטיפון.

האם אנחנו עדים לחזרה שלך לאנלוגי? {...רב הנסתר על הגלוי...:מבולבל:}

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
כנראה שבעוד כשנתיים (2010) ייפסק, או לפחות ידעך עד כדי הפסקה, ייצור ה CD לצרכי מוזיקה.
הזירה תישאר למדיות הדיגיטליות ולהורדות במחשב במאסה הגדולה, ולנישה איזוטרית של תקליטים ופטיפונים שימשיכו לרכוש אודיופילם מעטים (הכל יחסי כמובן).

מעניין מה יקרה אז?
ככל הנראה מכשירי ה CDP ייעלמו אט אט מהשוק.
ממירים למינהם יצוצו כפטריות, ויאפשרו חיבור לנגנים הזעירים.
והפטיפונים? אני מהמר שיתייקרו. כך גם התקליטים. ככל שהשוק יאופיין יותר כשוק של נישה, עם פילוח מובהק של מי שמוכנים לשלם עבור הצליל הנכון (והרבה פעמים גם הפוזה הנכונה), כך גם המחיר ייקבע בהתאם, ויעלה.
מסקנה - קנו פטיפון עכשיו! ;)

(great)(Y) אני באותה הדיעה בדיוק !!!(heart)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תראו, חברים, הויכוח יכול להיות על הפרשנות ועל ההשלכות האפשרויות, לא על העובדות.

עובדה: בשנת 2010 החברות הגדולות מפסיקות לייצר CD. ב - 20/6 יצאה על כך הכרזה רשמית על ידי ארגון IFPI -International Federation of Phonographic Industry
ומס' חברות ענק כמו Sony / BMG, Universal, Warner & EMI כבר הודיעו על תכנון הפסקת ייצור בשנת 2010.

אז נכון, דברים לא נגמרים בן לילה, וייקח עוד כמה שנים עד לקביעת המוות הקליני, ומן הסתם יהיו עוד לייבלים שינסו להוציא דיסקים כאלה ואחרים, אבל המגמה ברורה. ווזה מה שחשוב.

הפרשנות של ההשלכות כמובן יכולה להיות שונה אצל כל אחד, והיא המעניינת. אני לא טוען שהפטיפון יכבוש את השווקים. וודאי שלא. אני כן טוען, שבמקביל לסטרימרים ולאיי פודים כנראה יצאו לשוק פתרונות של ממירים למינהם, לטובת קהל אודיופילי שיבקש פתרון של חיבור האיי פוד למערכת, ובמקביל יתחזק מעט שוק התקליטים והפטיפונים: אודיופילים שיתבאסו מהצעצועים וההורדות מהרשת, ירכשו גם פטיפון - מי למען איכות ומי למען הפוזה והבידול מהשכן.
זו ההערכה שלי, והיא טובה והגיונית כמו כל הערכה אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור