..."גבירותי ורבותי, מהפך!"

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם אתה כותב שחלונות ומראות פוגעים בצליל אז אותו הדין לגבי פרקט למינציה וגרניט פורצלן מלוטש.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
גדי
כל חדר (חומר) ותוצאה (מערכת/שילוב והעמדה) שונה.
וכל דבר צריך לבחון ולבדוק.

על כן אין תשובה קונקרטית.
ובטח לא הצהרות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תן לי לחבוש את הכובע של AK1 לרגע, אתה כתבת: "גם שטיח אגב לדעתי פוגע מאוד בצליל ובטח חלונות או מראות חשופות." ומה זה אם לא הצהרה? תחשוב שמה שכתבתי כאילו יש שם "לדעתי" סבבה? בידידות, גדי (ורד)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
כתבתי
לדעתי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אבל מה כל זה לעומת " (כולל נראות חלל המגורים שמרגיש ונראה גדול יותר מבעבר – על אף שהמטרז' לא השתנה כמובן)" שמרצה את האישה, וזה אמור היה להיות מרכז הפוסט ;):)
כפרה על הדאגה שלך גדי, אבל אני מתגורר לבד בבית.
זוגתי הצעירה והיפה שתחיה גרה בצמוד למגורי...מניסיון, המתכון לזוגיות מוצלחת ומאושרת.

בהפוך מסובלים אחרים בפורום אני אדון חופשי שאינו חייב דין וחשבון בבית, או במילים אחרות - אדם מאושר. ;)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כפרה על הדאגה שלך גדי, אבל אני מתגורר לבד בבית.
זוגתי הצעירה והיפה שתחיה גרה בצמוד למגורי...מניסיון, המתכון לזוגיות מוצלחת ומאושרת.

בהפוך מסובלים אחרים בפורום אני אדון חופשי שאינו חייב דין וחשבון בבית, או במילים אחרות - אדם מאושר. ;)
וואי וואי גיא אתה מפתיע כל פעם מחדש! זוכר מה שכתבת לי על אישיותי? לא שיש איזושהי הקבלה אבל כנראה ששנינו לא מה-קונבנציונאלים :)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אין כללים שמתאימים לכל רמקול ולכל חלל וכן צריך בסוף להוציא את המקסימום בהתאם למגבלות של כל חדר .
שטיח יכול לעזור אבל גם יכול לא - תלוי רמקול ומקום ישיבה ובעוד אלף פרמטרים.
קיר אחורי לרוב כן נותן בוסט חזק ולחץ בבאס אבל גם זה תלוי רמקול,חדר וכו .אם החדר הוא רחב יותר אז הלחץ יהיה פחות מורגש בדרך כלל.
קיר אחורי גם גורם להחזרים מוקדמים מדי בעוצמה חזקה מדי במיד וגבוהים -מה שגורם לאיבוד פוקס ועומק .אבל יש דרכים יצירתיות להתגבר על זה.
שטיח בדרך כלל כן עוזר אבל שוב זה תלוי רמקול ומקום ישיבה ושאר אלמנטים סופגים/מפזרים בחדר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
כל מקרה לגופו
וזה נכון דן
אגב מזל טוב
חגגת אתמול יום הולדת.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אין כללים שמתאימים לכל רמקול ולכל חלל וכן צריך בסוף להוציא את המקסימום בהתאם למגבלות של כל חדר .
שטיח יכול לעזור אבל גם יכול לא - תלוי רמקול ומקום ישיבה ובעוד אלף פרמטרים.
קיר אחורי לרוב כן נותן בוסט חזק ולחץ בבאס אבל גם זה תלוי רמקול,חדר וכו .אם החדר הוא רחב יותר אז הלחץ יהיה פחות מורגש בדרך כלל.
קיר אחורי גם גורם להחזרים מוקדמים מדי בעוצמה חזקה מדי במיד וגבוהים -מה שגורם לאיבוד פוקס ועומק .אבל יש דרכים יצירתיות להתגבר על זה.
שטיח בדרך כלל כן עוזר אבל שוב זה תלוי רמקול ומקום ישיבה ושאר אלמנטים סופגים/מפזרים בחדר.
בקיצור, אודיופיליה מתחילה ברכישת קונגו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,433
נקודות
113
הקונגו יגיע בעקבות התוצאה
לכאן או לכאן.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
ברוב מוחלט של המקרים שנתקלתי בהם, האזנה בצמוד לקיר אחורי יוצרת רעה חולה בפוטנציאל איכות הסאונד בנקודת הישיבה,
ודן פרט יפה את הסיבות. פתרון הדחק (חלקי אבל עוזר) הכי יעיל הוא לתעל את הסוויט-ספוט קדימה,
והעברת נקודת הישיבה לשם בזמן האזנה קריטית. גם לא קל, כי לא בטוח שמיקום הרמקולים ביחס לקירות שלידם יאפשר זאת,
וגם באופן טבעי זה יבוא עם ירידה בעוצמת תדרי הבאס, אבל השיפור באיכות קל להבחנה.
משטחים מקבילים שיוצרים גל עומד מעצם היותם, והאזנה קרוב לקיר אחורי, הם שני אלמנטים שכשיש אפשרות לעקוף אותם,
מיצוי פוטנציאל הסאונד הופך למשימה הרבה יותר פשוטה.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
ברוב מוחלט של המקרים שנתקלתי בהם, האזנה בצמוד לקיר אחורי יוצרת רעה חולה בפוטנציאל איכות הסאונד בנקודת הישיבה,
ודן פרט יפה את הסיבות. פתרון הדחק (חלקי אבל עוזר) הכי יעיל הוא לתעל את הסוויט-ספוט קדימה,
והעברת נקודת הישיבה לשם בזמן האזנה קריטית. גם לא קל, כי לא בטוח שמיקום הרמקולים ביחס לקירות שלידם יאפשר זאת,
וגם באופן טבעי זה יבוא עם ירידה בעוצמת תדרי הבאס, אבל השיפור באיכות קל להבחנה.
משטחים מקבילים שיוצרים גל עומד מעצם היותם, והאזנה קרוב לקיר אחורי, הם שני אלמנטים שכשיש אפשרות לעקוף אותם,
מיצוי פוטנציאל הסאונד הופך למשימה הרבה יותר פשוטה.
צודק !
באס הוא שטן אקוסטי חחחחח
אבל ברגע שאתה משתלט עליו ( לא משנה הדרך כרגע כי יש אין סוף ) - הפונטציאל הוא אדיר .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור