בשביל מה יש חברים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתמול עם חברים ,שמענו קצת מוזיקה,מישהו ביקש לשמוע הכבל החדש מנחושת UP-OCC ,ואני ברוב טיפשותי שכחתי לכבות את אחד המגברים, לשמחת כל הסובבים נשמע ברקע צליל חזק בתדר גבוה ביותר,הספקתי לכבות במהירות העסק ,אך מסתבר שהחשמל היה יותר זרוז ממני להפתעתי,בבדיקה קצרה הטוויטר הימני קפץ החוצה (הדיאפרגמה) ,בשרידי התקווה האחרונים ניסינו לשמוע משהו, ואז התבררה האמת המרה שהלך ה-RING RADIATOR ואיתו התאדו לחלל האויר 500$ ,
ברוב יאושי פניתי באמצעות היבואן ליצרן בבקשת עזרה, הוא בוודאי יענה מתי שהוא בשבוע הבא,
אז נשארתי ללא מוזיקה ,ופתאום נזכרתי שיש לי המון חברים ,שחלקם בעלי מחסנים מלאי אוצרות אאודיו,כדי לא לבזבז הזמן פניתי לאיש האחראי על חלקי החילוף לאאודיו במזרח התיכון, ומי הוא עם לא טומי חברי הקרוב,
רבע שעה של ברורים ,שעה נסיעה ,וטומי בדלת עם טויטר חדש ,התנפלנו על הרמקול ,שישה ברגים, זוג הלחמות ,1800 שקל החליפו ידיים בזריזות ,וישבנו לאכול כאשר יש לנו תדר גבוה משני הצדדים,
רמי חברי שהיה נוכח באותה קטסטרופה טוען ,שאני וטומי מתמלאים שמחת חיים כשמשהו נשרף.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם תרצה אני יכול לטגן לך גם את יחידת הבס עם איזה קראון 5000 מהמחסן - רק בשביל שתהיה מבסוט.
איך אמרת? בשביל מה יש חברים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם תרצה אני יכול לטגן לך גם את יחידת הבס עם איזה קראון 5000 מהמחסן - רק בשביל שתהיה מבסוט.
איך אמרת? בשביל מה יש חברים.
לפני שזה מטגן לך הבס ,הוא מטגן האוזן.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
הלחמות כסף?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יש הבדל בצליל?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יפה, נפתר ללא כאב יחסית.
עדיף טוויטר מאשר כל דבר אחר.

שתי שאלות,
1. היית צריך לעשות איזה שלבים נוספים בשביל להחליף, אני מבין שהטוויטר מולחם ישירות?

2. נו מה עם הUPOCC , דווח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יפה, נפתר ללא כאב יחסית.
עדיף טוויטר מאשר כל דבר אחר.

שתי שאלות,
1. היית צריך לעשות איזה שלבים נוספים בשביל להחליף, אני מבין שהטוויטר מולחם ישירות?

2. נו מה עם הUPOCC , דווח

1-שום שלבים, לפתוח ברגים ,לפתוח הלחמות, ולהלחים.
2-זה כבר בדקתי קודם בעצמי,שכחתי לספר לך, הצליל מאוד "אורגני", מלא מאוד,שום הדגשה בגבוהים או איזה קריסטליות,הבס ללא כווץ בבס העליון כמו שקורה לפעמים בכבלים שיוצרים איזה "פאנץ",אלא הבס מגיע כמו כדור עשן גדול שעוטף הכל,על החלקות יותר טוב שלא אספר מכיוון שאני כבר נשמע כמו שיינן מתאר יין,
בקיצור מכיון שגם שידכתי אותו לקונקטורים מנחושת ולא מפליז נשמע נהדר, האמת שרציתי להשתמש בקונקטורים של פורוטק עם ברגים במקום הלחמות, אבל הגיד הזה לא מתאים לכך בלי להרטיב הקצוות בבדיל ,אז ויתרתי ,
האמת היא שאחרי ששמעתי מה ששמעתי ,לדעתי יש מה לחשוב להחליף החיוות בתוך הרמקול במידרנג ,לנחושת שכזו(בין הקרוס לאלמנט).
נחמד לדבר קצת על אאודיו בתוך כל המהומה של יבואנים ,חיילים של יבואנים,וכל מיני מוכי שגעון גדלות.
שבוע טוב ושקט לכולם ,בריאות ואריכות ימים, ולא לשכוח לקחת ,פרוזק ,ציפרלקס ,וקונצרטה,

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
כל הקטע של הלחמות כסף הוא קצת אחיזת עיניים. רק לצורף הבהרה: החל משנת 2006 חל איסור גורף באירופה למכור מוצרים המכילים חומרים רעילים כמו עופרת, כספית וקדמיום, האיסור כלול בתקנות ROHS שאומצו ב-2003 ע"י האיחוד האירופי.
בדיל הלחמה מסורתי מכיל תערובת של 40% עופרת והשאר בדיל. בדיל כזה אסור למכירה (חוץ מישראל והמזרח הרחוק אולי) והוחלף ע"י בדיל נטול עופרת, המכיל בעיקר בדיל ונחושת, עם חיזוק בדמות 3% כסף התורם להקשחת החומר אחרי התקררותו. בקיצור, המונח "בדיל כסף" מתייחס לבדיל הלחמה המכיל 3-4% כסף (וזהב לפעמים) כתחליף לעופרת האסורה לשימוש. אני אישית לא משוכנע שהתוספת הזו תורמת לשיפור בסאונד אבל אשמח לשמוע מאילו שנסיונם מראה אחרת. מה שבטוח, נדרשת טמפ' גבוהה משמעותית במלחם לצורך התכת התערובת, מה שתורם לבלאי מואץ.
לגבי הבדיל של Cardas, הייתי מצפה שהשימוש המסורתי שלהם בנחושת נקייה במיוחד, ותוספים אחרים יתרום לסאונד הרבה יותר מאשר מרכיב הכסף בבדיל שלהם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כל הקטע של הלחמות כסף הוא קצת אחיזת עיניים. רק לצורף הבהרה: החל משנת 2006 חל איסור גורף באירופה למכור מוצרים המכילים חומרים רעילים כמו עופרת, כספית וקדמיום, האיסור כלול בתקנות ROHS שאומצו ב-2003 ע"י האיחוד האירופי.
בדיל הלחמה מסורתי מכיל תערובת של 40% עופרת והשאר בדיל. בדיל כזה אסור למכירה (חוץ מישראל והמזרח הרחוק אולי) והוחלף ע"י בדיל נטול עופרת, המכיל בעיקר בדיל ונחושת, עם חיזוק בדמות 3% כסף התורם להקשחת החומר אחרי התקררותו. בקיצור, המונח "בדיל כסף" מתייחס לבדיל הלחמה המכיל 3-4% כסף (וזהב לפעמים) כתחליף לעופרת האסורה לשימוש. אני אישית לא משוכנע שהתוספת הזו תורמת לשיפור בסאונד אבל אשמח לשמוע מאילו שנסיונם מראה אחרת. מה שבטוח, נדרשת טמפ' גבוהה משמעותית במלחם לצורך התכת התערובת, מה שתורם לבלאי מואץ.
לגבי הבדיל של Cardas, הייתי מצפה שהשימוש המסורתי שלהם בנחושת נקייה במיוחד, ותוספים אחרים יתרום לסאונד הרבה יותר מאשר מרכיב הכסף בבדיל שלהם.
לגבי הטמפרטורה,זה למשל נכון בקרדס אבל לא נכון בשאר החברות,מה שכן יוצאות הלחמות מבריקות .

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
לא יפה... שמתה ככה וזהו? ומה עם התאמה של רמקולים? אני זוכר כשה היו לי מוניטורים של ENSEMBLE ונשרף טוויטר אז בחברה קודם כול עשו התאמה של חדש לנתונים של טוויטר מת ורק אחר כך שלחו אותו אלי. או לפחות ככה סיפרו לי. אבל הם היו משוגעים - היה להם מוסד נתונים עם מידה מלא על כול רמקול שהם יצרו.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
בדיל נטול עופרת מצריך טמפ' התכה טיפוסית של 220 מעלות בהשוואה ל-190 בבדיל על בסיס עופרת. בפועל נדרשת טמפ' גבוהה יותר והמלחם עובד יותר קשה.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זה כבר בדקתי קודם בעצמי,שכחתי לספר לך, הצליל מאוד "אורגני", מלא מאוד,שום הדגשה בגבוהים או איזה קריסטליות,הבס ללא כווץ בבס העליון כמו שקורה לפעמים בכבלים שיוצרים איזה "פאנץ",אלא הבס מגיע כמו כדור עשן גדול שעוטף הכל,על החלקות יותר טוב שלא אספר מכיוון שאני כבר נשמע כמו שיינן מתאר יין

שמע הגדרת בול, איך שבגדול OCC נשמע גם לי תמיד,
חוץ מפרט אחד שעדיין לא הבהרת,
בעבר, הבס הנמוך תמיד נשמע לי סופר הדוק יחסית , ובחלק ששמעתי אף טיפה הדוק מדי? כאילו מרסן ממש את הסופר נמוכים,
לא שמעתי את זה על רמקול גדול כמו שלך עם סאב, אז מעניין מה אתה חושב.

בקיצור מכיון שגם שידכתי אותו לקונקטורים מנחושת ולא מפליז נשמע נהדר, האמת שרציתי להשתמש בקונקטורים של פורוטק עם ברגים במקום הלחמות, אבל הגיד הזה לא מתאים לכך בלי להרטיב הקצוות בבדיל ,אז ויתרתי ,
איזה ? ,צלם את הכבל אם אפשר.

לגבי הקונקטורים עם הברגים ... מבין את התסכול, ירדתי מהרעיון הזה לגמרי, עובד איכשהו רק עם סוליד, לא אמין, וכלל לא מתאים לארץ.
שורה תחתונה, הפתרון היחיד ההגיוני כזה, הוא של WBT עם השרוולים, אבל לא ניסיתי אותו בהשוואה לשום דבר, אולי אתה בדקת/תרצה לבדוק.

האמת היא שאחרי ששמעתי מה ששמעתי ,לדעתי יש מה לחשוב להחליף החיוות בתוך הרמקול במידרנג ,לנחושת שכזו(בין הקרוס לאלמנט).
פה אני מציע להיות זהיר, רק אם אתה במאה אחוז מבין את ההשלכות ואוהב את התוצאה.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בדיל הלחמה מסורתי מכיל תערובת של 40% עופרת והשאר בדיל. בדיל כזה אסור למכירה (חוץ מישראל והמזרח הרחוק אולי) והוחלף ע"י בדיל נטול עופרת, המכיל בעיקר בדיל ונחושת, עם חיזוק בדמות 3% כסף התורם להקשחת החומר אחרי התקררותו. בקיצור, המונח "בדיל כסף" מתייחס לבדיל הלחמה המכיל 3-4% כסף (וזהב לפעמים) כתחליף לעופרת האסורה לשימוש.

אני מבין שכבר "נהנית" מ"הקידמה" בנסיונותיך הה יאיר ;)

אני אישית לא משוכנע שהתוספת הזו תורמת לשיפור בסאונד אבל אשמח לשמוע מאילו שנסיונם מראה אחרת. מה שבטוח, נדרשת טמפ' גבוהה משמעותית במלחם לצורך התכת התערובת, מה שתורם לבלאי מואץ.

אתה מדבר על שימוש איפה ? בכבל או בבדיל?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איך קוראים לו במדויק,לבעל השרוולים,אולי איזה לינק? ,יש לך?
לא יודע להעלות צילומים,אבל מחר נבקש מאופק,עכשייו ישן כי מחר בית ספר.
בקשר לבס,לדעתי יורד יותר נמוך מכבל כסף, דווקא מאוד אוהב מה שקורה בבס, אבל באמת העיקר במיד.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא כדאי להשתמש בקרדס במעגל ,מכיוון שלשאוב אותו באם צריך זה סיוט, וכל הזמן ניתלשים פדים.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הטמפרטורה,זה למשל נכון בקרדס אבל לא נכון בשאר החברות,מה שכן יוצאות הלחמות מבריקות .

לא הבנתי, מבריקות בשאר או בקרדס?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
זה כבר בדקתי קודם בעצמי,שכחתי לספר לך, הצליל מאוד "אורגני", מלא מאוד,שום הדגשה בגבוהים או איזה קריסטליות,הבס ללא כווץ בבס העליון כמו שקורה לפעמים בכבלים שיוצרים איזה "פאנץ",אלא הבס מגיע כמו כדור עשן גדול שעוטף הכל,על החלקות יותר טוב שלא אספר מכיוון שאני כבר נשמע כמו שיינן מתאר יין,

איך הכבל הזה בהשוואה לכבל זהב (ששאלתי ממך, אבל עדיין לא שמעתי אותו – הוא עדיין אצל שמעון)?

נחמד לדבר קצת על אאודיו בתוך כל המהומה של יבואנים ,חיילים של יבואנים,וכל מיני מוכי שגעון גדלות.

(lol)

שבוע טוב ושקט לכולם ,בריאות ואריכות ימים, ולא לשכוח לקחת ,פרוזק ,ציפרלקס ,וקונצרטה,

אני מסתפק בסיאליס ... :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור