בקשת המלצה

SPETER1

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מבקש המלצה:
קניתי טלוויזיה SONY BRAVIA A9G
הסאונד הוא טוב, אך תמיד אפשר לשפר. לא מעניין בקולנוע ביתי, מסתקל לאופרות ומוסיקה קלסית.
1. חושב לקנות רסיבר DENON ו2 רמקולים מדפיים MONITOR AUDIO SILVER (עם קרוסובר) ולהשתמש בטלוויזיה כרמקול סנטר. מה תעתכם?
2. יש לי גם רדיו Bose Wave ישן אך טוב. להלופין, איזה ציוד BOSE אני צריך לקנות כדי להיתחבר עליו, לטלביזיה שלי ול2 רמקולים BOSE?
תודה על כל המלצה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,583
נקודות
113
איזה תגובה אתה רוצה לקבל על השאלה הראשונה?
1. חברות בינוניות, שמתומחרות גבוה מאד בארץ, בגלל יבואנים חמדנים - או אם ירצו המסנגרים על בעלי העסקים הצחים - יבואנים שהמבנה העסקי שלהם (עבודה עם מפיצים בארץ ושיקולים אחרים) גורמים להם לתמחר חרא.
לא יודע איזה Monitor audio silver אתה רוצה לקנות, אבל בדקתי שלושה דגמים שלהם בזאפ ובחו"ל, לכולם יש מחיר גבוה משמעותית בארץ. ובכל מקרה, יש רמקולים טובים מהם.

תן תקציב כללי, ואפשר יהיה לכוון אותך יותר טוב. אם אתה רוצה רק שני ערוצים, אז עדיף מגבר עם דאק מובנה שמתחבר לזוג רמקולים, או - בכלל - ללכת על רמקולים בלו תות' איכותיים מאד. יש כאלה.

2. לא. לא. לא.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
682
נקודות
113
הייתי קונה מקרן קול ( סאונד בר בלעז ) וסוגר עניין. ייתכן שרמקול מוגבר איכותי גם ייתן פתרון, אבל בעצם זה העיקרון של המקרן קול אז ...לך על המקרן קול תחסוך ותרוויח.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מבקש המלצה:
קניתי טלוויזיה SONY BRAVIA A9G
הסאונד הוא טוב, אך תמיד אפשר לשפר. לא מעניין בקולנוע ביתי, מסתקל לאופרות ומוסיקה קלסית.
1. חושב לקנות רסיבר DENON ו2 רמקולים מדפיים MONITOR AUDIO SILVER (עם קרוסובר) ולהשתמש בטלוויזיה כרמקול סנטר. מה תעתכם?
2. יש לי גם רדיו Bose Wave ישן אך טוב. להלופין, איזה ציוד BOSE אני צריך לקנות כדי להיתחבר עליו, לטלביזיה שלי ול2 רמקולים BOSE?
תודה על כל המלצה

אני מניח שאתה מתכוון לדגם KDxxAG9.
יש לי את המסך הזה.
הסאונד הוא פנטסטי. כולל אפקט הסראונד. עם עומק שלא פעם אני מחפש מאיפה יוצא כזה ממסך כזה דק.
מקרן קול יתן לך תוצאה הרבה פחות טובה!

האופציה לשיפור בדמות הקמת מערכת קולנוע ביתי כרוכה בהרבה אלפי שח.
אם אתה לא מתכוון להקים קולנוע ביתי באלפי ש"ח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור