בעיית התחברות טלויזיה למחשב דרך HDMI

tauson

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם
מחשב שלי היה מחובר לטלויזיה זמן רב דרך יציאות HDMI , פתאום הייתה הפסקת חשמל ומחשב הפסיק לזהות את המסך השני
חשבתי שמשהו נשרף והתחלתח בבדיקות.
1. הורדתי דרייברים של כרטיס מסך והתקנתי שוב - לא עזר
2. החלפתי 2 קבלים HDMI - לא עזר
3. החלפתי כרטיס מסך - לא עזר
חשבתי שיציאות של טלויזיה עושים לי בעייות אך כאשר אני מחבר DVD דרך יציאות HDMI לטלויזיה הכל תקין גם תמונה וגם קול

כאשר אני נמצא במסך ההגדרות ומנתק את הטלויזיה מחשמל אני רואה הבהוב קצר על המסך
מה כבר יכול להיות?
טלויזיה - פנסוניק+WIN XP במחשב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם אתה אומר שהבעיה התחילה אחרי הפסקת חשמל, אז זה נשמע חשוד. לפעמים, כאשר החשמל חוזר, יש סוג של נחשול מתח שפוגע ברכיבים.
בדיקה נוספת שאפשר לעשות זה לחבר את המחשב לטלוויזיה נוספת.

tauson

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
גם אני חשבתי שבעיה בטלויזיה אך בגלל שכאשר מחבר DVD דרך אותם יציאות הכל בסדר, אולי משהו נדפק בלוח אם ?
האם יש הגדרות בבאיוס שפתאום השתנו , מה שיש לי במחשב זה כרטיס וידיאו מובנה וכרטיס ןידיאו של GFORCE חשבתי לראות בבאיוס אולי כרטיס מבונה הופעל ויש התנגשות בינהם?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שווה לבדוק הגדרות ב- BIOS.

tauson

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
איך אני רואה הגדרות HDMI ב BIOS ? אינני מצליח לראות איפה ההגדרות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לי הלכו כל כניסות הHDMI בפיוניר שלי לאחר הפסקת חשמל פעמיים בשני טלויזיות ,הקטנה זרקתי ,את הגדולה תקנתי ב3000 שח כי לא בא לי לוותר עליה ,שיהיה בהצלחה!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ניסית להוציא ולהכניס את הכבלים מחדש?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
ציינת:
"מחשב שלי היה מחובר לטלויזיה זמן רב דרך יציאות HDMI , פתאום הייתה הפסקת חשמל ומחשב הפסיק לזהות את המסך השני".

האם המחשב מחובר ישירות למסך?
מהו "המסך השני" שציינת? קיימים 2 מסכים המחוברים למחשב ורק מסך אחד לא מספק תמונה?

אם הטלויזיה מחוברת למחשב דרך הרסיבר, נסה לחברה ישירות למחשב.
אם יש באפשרותך לחבר טלויזיה אחרת למחשב זה, או לחלופין לחבר מחשב אחר לטלויזיה זו, יקל עליך לבודד את מקור הבעיה.

בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור