בעיה זרם חשמלי שזולג מהXLR - אשמח לעזרה!

Tivrahs

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
שלום לכולם וחג שמח!

אשמח לעזרתכם,

בנוגע למוניטורים Pioneer VM50, באמצעות חיבור XLR.
בעת נגיעה \ התקרבות אל חיבור הXLR במוניטור, אני מקבל זרם חשמלי חזק ביותר,
גם כאשר המחשב והקונטרולר מכובים,
ואני פשוט לא יכול להתקרב אל החיבור לפני שאני מנתק את כבל הXLR שיוצא מהקונטרולר אל המוניטור.

אשמח לדעת מה יכולה להיות הבעיה ומה יכול להיות הפיתרון?
photo_2023-12-15_15-18-37.jpg
photo_2023-12-15_15-18-44.jpg
photo_2023-12-15_15-18-31.jpg

תודה גדולה לכולם!

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
חבר
זה לא משחק ילדים
משהו מקצר והממט לא קופץ....
הכבל מתח עם ארקה?

Tivrahs

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
תעבור ל RCA.
נשמע רעיון טוב.. והאיכות לא תיפגע?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
תרד מעט בווליום, לגבי האיכות דווקא הפוך, תבדוק.

OzKol

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
18
אם הקונטרולר שלך הוא Numark Mixtrack Pro Fx, אז הבעיה היא בחיבור היות ואין יציאה מאוזנת (XLR) בקונטרולר שלך.
אין לך הרבה ברירות אלא להתחבר רק ביציאת / כניסת RCA מהקונטרולר לרמקולים.
ולא, RCA לא נשמע טוב יותר כפי שנכתב מעלי, RCA היא כניסה נחותה בהשוואה ל XLR אבל אין שום דבר רע בה כל עוד הקו הוא למרחקים קצרים. בהצלחה ותהנה.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
מסוכן. אתה חוטף מכות חשמל, זה הרבה יותר רציני מאשר אודיו. למה המפסק פחת לא קופץ? ואיך מגיעה פאזה ל xlr? אל תוותר על השאלות האלה. יום אחד יתגנב לך ילד או תשכח מזה ותתחשמל.

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
כמו שרשמו מעליי, יש פה עניין בטיחותי וצריך להבין את המקור שלו, זה לא נשמע תקין בכלל. יש לך רב מודד למדוד מתח ואצה יודע להשתמש בו? כך תוכל לבדוק מבלי להסתכן או לסבול את המכות.

הייתי מנסה להבין מה המקור של זה המוניטור או מי שדוחף אותו. כמו כך צריך להבין האם כבל הxlr תקני ולמה הגוף שלו מחובר מבחינה חשמלית. אידיאלית אחרי שמבינים מי מהרכיבים גורם לזה הייתי פונה ליבואן לתיקון הבעיה אם אתה לא מנוסה בהתעסקות עם אלקטרוניקה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מסוכן. אתה חוטף מכות חשמל, זה הרבה יותר רציני מאשר אודיו. למה המפסק פחת לא קופץ? ואיך מגיעה פאזה ל xlr? אל תוותר על השאלות האלה. יום אחד יתגנב לך ילד או תשכח מזה ותתחשמל.
לדעתי הוא צריך לבדוק את זה יחף ורטוב אחרי מקלחת ואם הוא לא מתחשמל אז את אותה הבדיקה עם הילד של השכן.

Tivrahs

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
מעדכן כי הבעיה נפתרה באמצעות רכישת כרטיס קול חיצוני !

OzKol

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
18
מעדכן כי הבעיה נפתרה באמצעות רכישת כרטיס קול חיצוני !
והעיקר שכתבו לך שזה עניין "מסוכן בטיחותי" ועוד רגע תתחשמל מהכבל XLR עם ה 4 וולט שלו חחח...

תתחדש ותהנה גבר

Tivrahs

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
והעיקר שכתבו לך שזה עניין "מסוכן בטיחותי" ועוד רגע תתחשמל מהכבל XLR עם ה 4 וולט שלו חחח...

תתחדש ותהנה גבר
נראה לי שזה קצת בריא אפילו D:
המון תודה

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63

תתחדש ותהנה גבר

חחחח
ממש קורע
איזה סתומים אנחנו...
הבנאדם כותב שהוא מתחשמל ממכשיר
אבל פותר את זה עם כרטיס קול חיצוני בזמן שיכול להיות שיש לו בעיה רצינית שיכולה חלילה לחשמל משהו למוות.

Tivrahs

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
חחחח
ממש קורע
איזה סתומים אנחנו...
הבנאדם כותב שהוא מתחשמל ממכשיר
אבל פותר את זה עם כרטיס קול חיצוני בזמן שיכול להיות שיש לו בעיה רצינית שיכולה חלילה לחשמל משהו למוות.
מסכים, הזרם באמת היה משמעותי, אבל לא הקלתי ראש בנושא, העניין טופל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור