בעיה בקריאת מספר קליקים - canon 2000d

• פותח הנושא sh90
  • פורסם בתאריך

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני מנסה לקרוא כמה קליקים יש במצלמת canon 2000d
הורדתי תוכנה שנקראת CanonEosDigitalInfo (גרסה 1.4, sdk גרסה 2.14)

מפעיל את התוכנה, מחבר את המצלמה ומפעיל אותה ואז מופיע בתחתית החלון של התוכנה השם של המצלמה.
אני לוחץ connect ואז המסך של המצלמה מהבהב לרגע ואחר כך התוכנה אומרת שהמצלמה לא מחוברת...

צירפתי תמונות.
מה אני עושה לא נכון?
אשמח לעזרה

תמונות מצורפות

• 1.PNG
    1.PNG
    KB 135.9 · צפיות: 359
  • 2.PNG
    2.PNG
    KB 143.8 · צפיות: 379

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש מספר אתרים שאתה יכול לעלות לשם תמונת jpeg מהמצלמה ולקבל את מספר הקליקים שהמצלמה עשתה.
אני לא ליד מחשב לחפש אתר כעת

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התגובה המהירה!
ניסיתי שלושה - ארבעה אתרים שונים.
כותבים שאין אינפורמציה.

הבנתי שבאופן כללי מצלמות קנון לא שומרות מספר קליקים על התמונה...
אולי אני טועה

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לא הבנתי למה מספר הקליקים חשוב לך,מכל מקום:מעט מאוד מצלמות של קנון שומרות את המידע הזה וה 2000D היא אחת מאלה שלא.
בלי קשר אמור לעיל: ה 2000D היתה אמורה להתחבר לתוכנה שהורדת. לא יודע למה לא עשתה כן. לקנון תמיכה טובה מאוד תפנה אליהם דרך האתר הבריטי שלהם (www.canon.co.uk) או דרך ניופאן היבואן בארץ.

מנחם

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
מנחם - קנון יעזרו לי? התוכנה הזו היא לא שלהם...

קרמי - אף אחת מהאופציות לא עבדה לי

תודה על התגובות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מאוד מוזר, אתה מעלה תמונות jpeg לאתר ומה אתה מקבל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כמו כן שאתה מעלה תמונה לאתר שמזהה EXIF כמו
https://exifinfo.org/

מה אתה רואה תחת “Shutter Count” או “Image Count”

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם כך - אז אין את המידע הזה

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה בכל זאת

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה אמור לעשות אדם שמעוניין לדעת כמה קליקים עשתה המצלמה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למה זה חשוב?

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
למשל במכירה או קניה של מצלמה - על מנת להעריך עד כמה היא שומשה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין - אבל קנון, החליטו לא לספק את המידע הזה.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אכן,קנון,מספקים אופציה לדלות את מספר הקליקים במספר מצומצם מאוד של מצלמות מתוצרתם,אבל: האם באמת יש קשר בין מספר הקליקים למצב המצלמה כשומשת לקנייה/מכירה?

אקח דוגמא מעולם הרכב: יש לך אפשרות לקנות שתי מכוניות. שתיהן של אותו יצרן ואותו הדגם,ושתיהן עלו לכביש בדיוק לפני שלוש שנים ושתיהן בבעלות פרטית ויד ראשונה. האחת עשתה 100 אלף קליקים/ק"מ והשנייה עשתה 60 אלף קליקים/ק"מ.

עד כאן הבחירה בשנייה ברור בעיקר עם מה ששובר את החלטת הקנייה זה מס הקליקים/ק"מ - אבל: עכשיו אוסיף פרטים שמשנים/מערערים את ההחלטה לגבי השנייה,והם:

הראשונה נסעה נסיעות משולבות(בעיר ומחוץ לעיר),טופלה בזמן,במוסך היבואן ואך ורק בחלקים אריגנלים של היצרן. השנייה עשתה את כל הקליקים/ק"מ בנסיעה עירונית בלבד - רק בתוך העיר. היא טופלה פעמיים במוסך היבואן פעם כעבור שנה מאז עלתה לכביש ופעם....כחודש לפני שהועמדה למכירה.

עכשו איזו מכונית תחליטו לקנות.

רוצה לאמר: רק כמות הקיקים/ק"מ הוא נתון חלקי מאוד ולא מספר את כל הסיפור של המכנית/מצלמה יותר חשוב מי עמד מאחורי העינית ומה הם הרגלי השימוש שלו במצלמה ואת זה אפשר לראות,גם בתמונות שצילם (אלא אם צילם למגירה בלבד) וגם ממראה עינים,מגע ידיים וצילום של כמה תמונות במצלמה המדוברת.

גלוי נאות: מעולם לא מכרתי מצלמה שלי,אלה שהיו לי: או שנגנבו או שעבר זמנן ואינן שמישות ולא שוות תיקון או שממשיכות לשרת אותי....נאמנה. כן רכשתי יד שנייה אבל זה היה:מזמן,מחנות (שכבר איננה נסגרה) שנתנה אחריות לחצי שנה על המצלמה ולפני שנמכרה עברה נקוי וכיול (זה היה פעם צילמה על פילם....).

מנחם

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובות! חשבתי שאפשר לדלות את המידע מהמצלמה.
איזה אינטרס יש להם להסתיר את הקליקים של המצלמה?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
איזה אינטרס יש להם להסתיר את הקליקים של המצלמה?
אני לא יודע אבל אני יכול לנחש,ניחוש שטוב כמו כל ניחוש אחר,את הדבר הבא: בפרסומים השיווקיים של קנון הם מדברים על 100 אלף קליקים לפני שהתריס יזדקק לטיפול. זו אמירה שקשה לדעת איך נקבעה על סמך מה ומה המשתנים שמשפיעים,לטוב ולרע,על תוצאה שכזו. וכדי למנוע תביעה בכלל ויצוגית בפרט הם פשוט לא טורחים להכניס את המידע הזה לתמונות ומכאן לדלות אותו.

ניחוש אחר: קנון חושבים (כמוני אם יורשה לי) שהנתון הזה,לכשעצמו,חסר משמעות ולכן לא טורחים לשמור אותו....

כאמור,זה ניחוש טוב כמו כל ניחוש אחר.

מנחם.

sh90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובות המפורטות!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור