בעיה בטלוויזית פלזמה

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
שלום לכולם
כמו שאתם רואים אני חדש בקהילה . ויש לי (אולי) בעיה במסך הטליוויזיה שלי . יש לי טליוויזיה פלזמה של טושיבה דגם 42wp65 שקניתי אותו לפני בערך שנה .הבעיה היא שכשאני רוצה לראות Dvd למשל אני רואה על המסך סוג של הפרעות והתמונה לא חדה כלומר שאם אני צופה במסך סטטי שחור אז אני לא רואה אותו בצבע שחור באמת ואני רואה בו כל מיני תנועות וגם חלק מהפיקסלים משנים צבעים וזה קורה גם כשאני משחק בפלייסטישן שלי שמחוברת לטליוויזיה עם חיבור קומפוננט ואילו ה Dvd מחובר בחיבור קומפוזיט רגיל . צריך לציין שהבעיה הזאת לא מופיעה כשאני צופה בטליוויזיה דרך הממיר של Yes שגם הוא מחובר דרך חיבור קומפוזט פשוט

מקווה שתוכלו להגיד לי מה הבעיה ואיך אפשר לעצור אותה

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום וברוך הבא.

קודם כל, צריך לוודא שכל ההגדרות נכונות, האם הגדרות הצבע / פרופילי הצבע / שיטת שידור נכונים ?
יכול מאוד להיות שלכל כניסה אצלך יש הגדרות שונות: תסתכל בהגדרות של כניסת ממיר Yes ותעתיק אותן גם לכניסות ה-dvd או הפלייסטיישן.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
כל ההגדרות נכונות , אולי לא הסברתי את התופעה נכון מה שאני מקבל זה כמו שמקבלים שידור אנלוגי התמונה מופיע בה "קמטים" ולא חדה כמו שצריך. חוץ מתופעת הפיקסלים שאני מקבל והענין הוא שאני מקבל אותם בצד השמאלי של המסך . אולי זאת בעיה של הפרעה מגנטית או משהו ? למרות שאין לי מתנים מגנטיים מסביב לטלויזיה חוץ מרמקול סנטר שממוקם כחצי מטר מעל הטליוויזיה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה היה מהתחלה או התחיל פתאום ?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אם אני לא טועה זה היה מההתחלה כך

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תחליף בין הכניסות של הממיר וה-dvd
אם אני מבין נכון, שניהם מחוברים בקומפוזיט.
אחרי שהחלפת, האם ה-dvd הסתדר ?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
תודה לך זה באמת עזר ואפילו כשהחלפתי את הממיר לא קיבלתי את "הרעשים" בתמונה כמו שהיה ב Dvd

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור