בניית מערכת בתקציב נמוך / שפוי ... זקוק למומחה .

oferi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם
אני די חדש בעניין - אבקש את עזרתכם
ראשית - מודה שאני לא מבין גדול בסאונד .
אני מנסה לקנות מערכת רמקולים שבעיקר תשמיע מוסיקה מהמחשב וגם סרטים מדי פעם ( 5.1 )
חשוב לי לשמוע מוסיקה מכל הרמקולים ולא להשקיע כרגע במותגי יוקרה היות שיש לי דרדסים בבית ...
על הפרק קניית מגבר + רמקולים + סטרימר שיזרים מוסיקה מבמחשב .
לאחר שיטוטים רבים בזאפ ובכל מיני אתרים לא ממש מצאתי מקום מקצועי שיכול לתת סקירה או המלצה טובה .
תקציב -
מגבר - 2200 ש"ח ( DANON AVR 1911/1611 * ONKYO TXSR 309/307 * PIONEER VSX 521/821 * YAMAHA RXV 361 )
רמקולים - 2300 ש"ח ( base ' pure acoustics' jamo 'kef )
סטרימר - 1000 ש"ח

זקוק לכריש רציני שיעשה לי סדר אחרי שכל בעלי החנויות שיגעו אותי ...
וסליחה שאכלתי לכם את הראש ...
עופר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חג שמח וברוך הבא.

ראשית, על מנת שתוכל להכיר עוד מוצרים ותוכל להינות מהדגמות טובות אני ממליץ לך בחום לבוא לתערוכה.

לינק לעמוד התערוכה.

http://www.dtown.co.il/articles/1931.html

בנוסף תוכל להינות משלל מבצעים מיוחדים לאורחי התערוכה, לימי התערוכה בלבד.

יחד עם זאת. כדאי להגדיר תקציב כללי שכן יכול להיות שתוציא על מגבר פחות ממה שחשבת ועל רמקולים קצת יותר וכ"ו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מצטרף לנמר.
הפתרון הטוב ביותר כרגע הוא להגיע לתערוכה.

oferi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נמר נמר - אבל מה עם קצת תכלס ...

חברה היי
תודה על ההתייחסות .
יחד עם זאת .. ממישהו שקוראים לו נמר המגובה בידען בשם אורי ציפיתי ליותר ממהלך שיווקי לתערוכה .
אני מקווה שאצליח להגיע - ובכל זאת מצפה להמלצות או לפחות לתיעדוף או השוואות בין הדגמים שציינתי
וגם אם לא בא לכם או שזה משהו שפחות שווה התייחסות ממערכות באלפי שקלים - זה גם בסדר
חג שמח והצלחה בתערוכה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא פעילות שיווקית אם כי יותר הזדמנות לשמוע את כל המוצרים בתקציב שלך במקום אחד. משהו שמתרחש פעם בשנה.
חשבתי שחבל שתפספס. בכל מקרה, השיווק שלנו לתערוכה הוא קצת יותר מורכב מלהזמין חברים בפורום - תאמין לי (-:

לעניין.
רשמת כאן 3 שמות של רסיברים שאתה מכיר. אלה הם המתמודדים הבודדים לבחירה? חד משמעית לא. יש עוד ומומלץ לשמוע גם אותם.

רמקולים 5.1 זה כמו להגיד מחפש מכונית עם מנוע 1600. כמה כאלה יש? תתחיל לספור ועל פי ההמלצות שתקבל תתחיל גם לעשות למינציה. כלומר, גם ברמקולים הלכת על מה שאתה מכיר. יש עוד המון שאתה צריך לשמוע, כאלה שאתה גם לא מכיר (כי אתה חדש).

אז מה ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך, כשיש תערוכה בה תוכל להתרשם מכל המוצרים הללו ולקבל מחירים מיוחדים כאורח אם לא לבוא ולהתנסות בעצמך במוצרים במקום אחד עם המדגימים הכי מוכשרים שיש.

אחרי התערוכה, אם תבוא ותשמע, תוכל לספר מה אהבת ומה פחות, מה בכלל לא לטעמך ואולי אפילו תחליט שאתה מוסיף כמה שקלים לתקציב שלך בשביל "עוד יותר טוב", ואנחנו כמובן נשמח לתת לך המלצות ולכוון אותך אחרי ששמעת הרבה דברים.

בלי קשר, זו הפעם הראשונה בהסטוריה שכמעט כל שוק האודיו ווידאו נימצא במקום אחד. חובתי היא להזמין אותך כחובב אודיו וסרטים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה לא.
אלגזי יציג מערכות לא יקרות.
SG
סטריאוטיפ.
העניין שבמקום קל יותר לסגור.
אם אני זוכר נכון טופ אודיו+פיוז.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור