ביקור בהשקת הקו החדש של לאווה בעליית הנוער 27 גבעתיים

AviB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני אסכם במילה אחת...ווואאאוווו.

לא יאמן מה שראינו היום ,המסכים החדשים של לאווה מדהימים בתמונה בחדות ובשכלול שלהם.

נתחיל בטלויזיית LCD 46 אינץ' FHD מדהימה אשר ע"פ ההסברים של שמעון המוכר במקום לא מורכבת מסתם מסך אלא מעדשת קארל צייס ענקית אשר לא רק משדרת אלא גם מרגישה את הקורה בחדר.רואה את מצב התאורה ומתאימה את התמונה,על מסך ה LCD יש זכוכית מלוטשת באיכות שמונעת השתקפות ,מסך ותפריטים עם פונקציות שונות ורבות ותאימות למכשירים נוספים של לאווה,כגון בלו ריי,מערכת קולנוע ביתית,מקרן קול הכל באותו שלט.מחיר המסך כ- 40,000 ש"ח.
שמעון הקרין לנו את נפלאות הבלו ריי ואני לא יכול לתאר מה שראו שם.דיסק התצוגה של סוני הראה את איכויות ונפלאות המסך והנגן,היה קטע בדיסק בו רואים את ההבדלים בין סרט DVD רגיל לבלו ריי,אז ראינו את ההבדלים ועל איזו רזולוציה מדובר.את הפרטים הקטנים שמפספסים בסרט DVD רגיל לעומת הבלו ריי,היה נראה כאילו הגזימו באיכות הגרועה של ה DVD לעומת הבלו ריי,אי אפשר לדעת אם ההבדלים הם אכן כאלה.אני לא אגזים ואומר שזה היה נראה כמו שידורי הטלויזיה בארץ על מסך LCD לעומת שידור HD .

קיבלנו תצוגה של מקרן הקול של לאווה גם כן מכשיר מדהים בעצובו ובפעולתו,מחיר כ-11000 ש"ח.

כן ראינו את קו מסכי ה LCD החדשים המשתמשים בטכנולוגיית 100 הרץ,לא הטכנולוגיה הישנה שהכרנו אלא ע"פ ההסבר שניתן בעצם מעבד המסך מוסיף תמונה נוספת ע"מ לגשר על איבוד הנתונים בעת ההבהוב ומאחר ומדובר ב 100 הרץ נוצר פריים נוסף אשר ע"י עיבוד המחשב מתאים להמשך הצילום,כך שהנראה לעין רצוף ללא ריצוד או הבהובים.
לציין כי המסכים לא היו מחוברים בחיבורים ישירים למקורות אלא ע"י SCART רגיל בשרשור ועדיין האיכויות היו מדהימות.

הקיצר התרשמנו קשות מהטכנולוגיה החדשה ומהאיכויות עליהן התבססו המסכים החדשים.
ממליץ לכולם להגיע ולהתרשם.
המחירים זה כבר סיפור אחר ,כל אחד וכיסו הוא,סדרי העדיפויות שלו ומטרותיו.
אני אסתפק בינתיים בפיליפס החדשה שלי.

אבי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה על השיתוף בהתרשמות.
התרשמת מההבדלים בין HD ל-DVD ואכן יש כאלו... מעניין אם זה בצוע על מסך 720P או 1080P.
טכנולוגיות 100Hz וגם "כיול המסך עפ"י תנאי התאורה בחדר" קיימות גם במסכים נוספים (למשל פיוניר או טושיבה), כמובן שחשוב להתרשם איך מיושמת הטכנולוגיה בפועל.

AviB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לפי מה שהבנתי זה היה מסך FHD וכניסת HDMI כך שאני מתאר לעצמי שזה היה 1080P .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור