ביקור אצל עמיר AK1

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מכירים את זה שאתם באים לביקור של שעה וחצי שעתים ובסוף נשארים יותר מפי 2 זמן?
זה סימן מובהק לביקור מוצלח וזה מה שקרה לנו אתמול אצל עמיר.(ורד)

במפגש אצל שניצל ביום שבת קבענו עם עמיר לבקר אצלו.
הגענו אליו לאחר נסיעה מפתח תקווה לבית אל, להביא את הילדה חזרה לבסיס (הקפצה לא מתוכננת...) אז לא חשבנו שנהיה יותר משעה וחצי - שעתיים.

עמיר קיבל אותנו בסבר פנים יפות ומחייכות ועזר לי להתאושש מההלם למראה הציוד המשובח שברשותו...

לאחר מספר קטעי הדגמה קצרים כבר יכולנו לשמוע שזה משהו אחר, משהו שאנחנו לא רגילים לשמוע...הסאונד כל כך מאוזן, מפורט, נעים ומעביר את הגודל של התזמורת בדיוק מרהיב.

הבאתי כמה דיסקים שאנחנו מכירים היטב בשביל לקבל רפרנס וכאן יצאה האמת לאור.
הסטאפ הזה מעביר הכל ומגלה למאזין את כל הפאשלות של טכנאי ההקלטה שזה ממש מפחיד.
דיסקים שחשבתי שהם באיכות טובה התגלו במערומיהם...:O
מבט בחדר האזנה מגלה ספריה עשירה מאוד של דיסקים, כולם חייבים להיות באיכות טובה מאוד אחרת ההנאה מהם תהיה מוגבלת אם לא בלתי אפשרית.

שמענו מגוון סגנונות ובהדרכה של עמיר (בחביבות רבה ובסבלנות אין קץ מצידו. יש מצב שיש לו ניסיון בהוראה או בהדרכה...:כל-הכבוד:) הבנו ושמענו דברים שלא היינו מודעים לקיומם.
אפשר לומר שעמיר פתח לנו שער למוזיקה אחרת מזו שאנו רגילים אליה. האמת שבאיכות סאונד כל כך טובה, כיף לשמוע כמעט כל דבר....
באמת ששמענו קטעים נבחרים, ממש על קצה המזלג , על מנת להדגים או להמחיש משהו שעמיר הסביר. זה לא פשוט למצוא דיסק מסוים בין כל כך הרבה דיסקים ועמיר עשה את זה במיומנות של ספרנית מדופלמת :)

הזמן חלף לו ביעף ולאחר כ 3 וחצי שעות נפרדנו בתודה.
השאלה הראשונה ששאלתי את זוגתי חני הייתה - האם את מרגישה שהראש שלך מנופח?
התשובה הייתה שלילית (וכך גם אני הרגשתי) וזאת למרות שעוצמת האזנה הייתה הרבה מעבר לעוצמה שאנו רגילים לשמוע.
נדמה לי שזה מדד מצוין בשבילנו - כאשר הסטאפ הוא איכותי ומאוזן, אפשר להאזין בכיף ובהנאה שעות ארוכות מבלי לצאת עם ראש מנופח.

תובנה נוספת שיצאנו מהערב המהנה והמלמד היא שבסטאפ כל כך איכותי יש חשיבות גדולה מאוד לאיכות הדיסקים.
בסוג המוזיקה החביב עלינו (בעיקר רוק רך מסוג פינק פלויד, ג'נסיס, דייר סטרייטס וכו' ומוזיקה עברית) אין מגוון גדול לדיסקים איכותיים ברמה ששמענו אצל עמיר.

תודה לך, עמיר, על הכנסת האורחים , הסבלנות והזמן שהקדשת לנו ועל השיעור שהענקת לנו. (ורד)
זו הייתה חוויה מלמדת ומהנה בשבילנו ואני מקווה לסשן המשך...;)

ארז וחני.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כבר מיכרות ארוכה בפורום הייה ברור לי מאוד שארז בחור כארז ואדם חביב ביותר :בעד:.
במפגש אצל שניצל זכיתי להכיר גם את חני, שבאנגלית בוודאי הייתה נקראת Honey :):בעד:
והייה מאוד נחמד לראות אותם כזוג :אוהב: גם בחיים האמיתיים, לא רק כזוג הווירטואלי ארז_וחני.

לי הייה כייף להיות במחיצת אנשים נעימים כאלה :אוהב-מאוד:, וגם אני לא הרגשתי איך שהזמן עובר, וגם אני נשארתי עם טעם של עוד.

אז יהייה עוד!
נתאם בפרטי :)

בכייף! (ורד)
עמיר

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מה שאני אוהב במערכת של עמיר, שלטעמי היא הטובה ביותר ששמעתי בארץ (נכון שלא שמעתי הרבה..) זאת העובדה שהיא הכי לא "אודיופילית" שאפשר - במובן זה שאתה מיד נשאב לתוך המוסיקה ולא מתעכב על כל מיני פרמטרים אודיופילים, וזאת גדולתה.
לי אולי יותר קל כי הטעם שלי במוסיקה מאד דומה לזה של עמיר, ומכיוון שהמערכת הזאת מעבירה בצורה מעולה מוסיקה קלאסית שכמו שנאמר פה גם מוקלטת היטב, השילוב פשוט קטלני. יכול מאד להיות שיש מערכות אחרות שמנגנות דייר סטרייטס יותר טוב מזאת, אבל לי (וכנראה גם לעמיר) זה לא ממש חשוב.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כל הכבוד עמיר
תשפוך לנו קצת מידע על המערכת המעניינת שלך ידידי ?

תודה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כל הכבוד עמיר
תשפוך לנו קצת מידע על המערכת המעניינת שלך ידידי ?

תודה
אני לא בטוח שזה בדיוק עניין לכבוד גדול דווקא :), לרכוש מערכת שמתאימה לטעמי האישי, ומכל מקום לא משהו שאני רוצה להשוויץ בו.

כפי שכתבתי לא פעם בפורום, אינני מעוניין לפרסם את פירטי המערכת שלי, ואני תמיד מבקש מכל מי שמתארח אצלי שלא יעשה זאת.

כך שלמרות הפנייה המאוד נעימה ומנומסת, אני מעדיף שלא לפרט, ומקווה שאפשר לכבד את בקשתי לפרטיות בנושא זה.

בברכה,
עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי ששומע רב ערוצי אצל עמיר צפוי לחוויה מרשימה ביותר. אפשר להגיד ממכרת!
עמיר בהחלט הצליח לבנות מערכת לעילא ולעילא.

כל הכבוד, מצטרף למחמאות. :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מי ששומע רב ערוצי אצל עמיר צפוי לחוויה מרשימה ביותר. אפשר להגיד ממכרת!
אצליינו בפולאנייא הייו אומריים: כיין, הסייראונד בסיידר גאמוור, אבל הסטראאאו -- חארא בלייבן! :)

והמהדרין היו אומרין -- בהקשר זה, עדיף יוגורט טוב מלֶבֶּן טוב! :)

אבל אני רק 1/2 פולני, אז אני יגיד "תודה רבה למחמיאים, תבואו לבקר, יש קפה אספרסו וקאפוצ'ינו, אין בביית סוכר, רק ממתיק מלאכותי, אבל הסאונד טבעי!" :)

(ורד)
עמיר

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
אצליינו בפולאנייא הייו אומריים: כיין, הסייראונד בסיידר גאמוור, אבל הסטראאאו -- חארא בלייבן! :)

אבל אני רק 1/2 פולני, אז אני יגיד "תודה רבה למחמיאים, תבואו לבקר, יש קפה אספרסו וקאפוצ'ינו, אין בביית סוכר, רק ממתיק מלאכותי, אבל הסאונד טבעי!" :)

(ורד)
עמיר

יגיד לש-ון עמיר איכה ? איך נפלו גיבורים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יגיד לש-ון עמיר איכה ? איך נפלו גיבורים.
אם לא שמת לב, הייו הרבה שגיאות, וכ-ו-ל-ן הייו מכוונות, כולל זו -- נסיון לכתוב בסיגנון "עממי", כמו שתי שקל.

בעברית לא נוהגים לכתוב sic כפי שנוהגים לפעמים בלועזית, לציין "כך" אחרי מילה/קטע שאיותם או תוכנם בלתי צפוי בהקשר.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שמענו גם כמה קטעים ברב ערוצי והיה מאוד מרשים.
למי שהיה בהופעה חיה של רוג'ר ווטרס וזוכר איך נשמעו מכונות הכסף בפתיח של "Money ", אז אצל עמיר זה נשמע טוב יותר...:בעד:

היות ואני מורגל בהאזנה לרב ערוצי, הרושם שעשה עלי הדו ערוצי היה גדול יותר.

ארז

נערך לאחרונה ב:

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
לא מכיר את המרעכת של עמיר אבל היה לי הכבוד והכיף להכיר אותו , אנציקלופדיה קלאסית מהלכת ואיש חביב ונעים הליכות בשונה לגמרי מעוקצנותו וחפרנותו האינטרנטית.
חובב מוזיקה שכיף ללמוד ממנו את הפרטי פרטים של כל יצירה שהוא משמיע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

(ורד)
עמיר

חס וחלילה. גם הדו ערוצי משובח ובין הטובים שיש. פשוט ישנם מתחרים באיכויות בדו ערוצי בקרב חברי הפורום הכבדים. אבל ברב ערוצי? עדיין לא, אם בכלל.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
חס וחלילה. גם הדו ערוצי משובח ובין הטובים שיש. פשוט ישנם מתחרים באיכויות בדו ערוצי בקרב חברי הפורום הכבדים. אבל ברב ערוצי? עדיין לא, אם בכלל.
מה זה שאומרים "חס וחלילה" על דברי פולניזם כשרים?

זה כמו האמא הפולנייה שקנתה במו ידיה לבן שלה סוודר כחול וסוודר סגול.
הוא מדד אותם מיידית, כנדרש, לפי הסדר שהוגשו לו: קודם את הכחול, פשט אותו, ואחר כך את הסגול, שאותו המשיך ללבוש, למרות שהייה חם.
הבן: "אמא'לה, תודה רבה! שניהם נ-ה-ד-ר-י-ם!" :אוהב-מאוד:
הפולנייה: "אני כבר רואה שאת הכחול אתה לא אוהב, הא?!" :כועס:

אז אם הוא יגיד "חס וחלילה" זה כבר יקלקל את התמצית הטהורה של הפולניזם לאחר שהגיעה לשיא. אז אולי חבל בכלל להוסיף משהו אחרי כזה דבר.

אולי מינימום הנזק זה אם הוא יגיד שהוא לא רצה להסתיר את הסגול, ועכשיו הוא הולך להסתכל על הכחול מכל הצדדים ולהתענג על המגע המיוחד שלו...

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
כבר מיכרות ארוכה בפורום הייה ברור לי מאוד שארז בחור כארז ואדם חביב ביותר :בעד:.
במפגש אצל שניצל זכיתי להכיר גם את חני, שבאנגלית בוודאי הייתה נקראת Honey :):בעד:
והייה מאוד נחמד לראות אותם כזוג :אוהב: גם בחיים האמיתיים, לא רק כזוג הווירטואלי ארז_וחני.

לי הייה כייף להיות במחיצת אנשים נעימים כאלה :אוהב-מאוד:, וגם אני לא הרגשתי איך שהזמן עובר, וגם אני נשארתי עם טעם של עוד.

אז יהייה עוד!
נתאם בפרטי :)

בכייף! (ורד)
עמיר

היי עמיר,
תודה על המילים החמות. מרגיש קצת מובך...:O
המתנתי לשעות הערב על מנת לאפשר לחני גם לקרוא.
נהנינו מאוד בחברתך ונשמח לתאם ביקור המשך.
רק שתדע שאני עדיין לא מסוגל להדליק את המערכת שלי. ייקח לי זמן להתאושש מה:בהלם:
תודה
ארז (וחני)

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין דבר ארז....אני בטוח שבהמשך תתאושש,וככל שתעלה ברמת המערכת שלך עם השנים,אתה תרגיש שאתה מסוגל להנות מהרבה יותר סוגי מוסיקה.....זה גם מה שקרה לי במהלך השדרוגים שעשיתי למערכת שלי....וחוץ זה תמיד טוב שיהיה לך רפרנס.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
היי עמיר,
תודה
ארז (וחני)

אז תישמע בינתיים את זה ובטוח תתאושש-

http://www.youtube.com/watch?v=x6HK09SB9OA

גם זה לא רע להיתאוששות-

http://www.youtube.com/watch?v=fpjK5bBkXLw

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
z.s ,
זה טיפול בהלם מסוג אחר...(lol)
עדיין ממחשב מזדמן? ;)

ארז

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
z.s ,
זה טיפול בהלם מסוג אחר...(lol)
עדיין ממחשב מזדמן? ;)

ארז

:) וואלה צריך להחליף,נחשוב על משהוא....?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
היי עמיר,
תודה
ארז (וחני)
עזוב מבוכה -- מגיעה לכם כל מילה :)

תדליק את המערכת ושמע בכייף -- הרי ממילא אין לעניין סוף, וידעת את זה גם קודם -- וגם אני רחוק מהסוף.
אנא, אל תשתמשו בביקור הזה כדי לירות לעצמכם ברגל! :(
זו הייתה סתם הזדמנות לכייף, כמו לצאת לאיזה קונצרט מחוץ לביית שלכם.
זה שזה בביית של מישהו אחר זה חסר משמעות.

העיקר להינות זו מזה וזה מזו :אוהב: ומהמוסיקה, וכל השאר באמת בשוליים.

בברכה! (ורד)
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור