ביקורת: סקרלט אדומת הגב- מסך LCD 42LG60FR של LG

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני נאלץ להסכים עם האמירה הזו של אופיר

M

marwan

אורח
לא יודע מה איתכם אבל בR81 של סמסונג תמונה יותר טובה......

הייתי בחנות לפני 3 ימים הלכתי כדי לפגוש את הסקארלט כי שמעתי הרבה רעש לאחר שהסבירו לי על הנתונים ועד כמה המכשיר הזה מדהים לא יכולתי לשים לב למסך סמסונג שעמד לידו מדגם R81 התמונה בשידור טלויזיה הייתה יותר נקייה הצבעים נראו יותר אמיתיים והחדות בסמסונג יותר טובה אולי אני לא רואה טוב אבל היו זוג שעמדו לידי ואמרו אותו דבר ..המוכר חיבר את המסך לנגן הידפינישן וראו תמונה יותר טובה באותו רגע בLG ביקשתי מהמוכר שיחבר את בסמסונג לאותו חיבור והוא ניסה להתחמק ...לאחר שהתעקשתי הוא חיבר תסמסונג וראו מדהים התזוזה חלקה יותר הצבעים יפים ולא ידעתי שסמסונג כאלה טובים במסכים חשבתי שהם חזקים בפלאפונים דרך אגב בזכותי הזוג ההוא קנה סמסונג.....אני עדיין לא קניתי שמעתי שלסמסונג יש דגמים אפילו יותר טובים אני אמשיך לחפש יש לי 4 שבועות עד שאני עובר דירה

א

אורח

אורח
כמה שאלות לגבי המסך הזה

1. האם אפשר להסיק את כל מה שנאמר כאן, גם לגבי המסך מאותו דגם אבל בגודל 32 אינצ' ?
2. מה האיכות של צפיה בסרט בפורמט DIVX ?
3. האם יש יציאות OUT של סאונד? כלומר אם אני רואה סרט DIVX דרך כניסת ה-USB ורוצה לשמוע את הסאונד ברמקולים חיצוניים.

תודה!

א

אורח

אורח
1. האם אפשר להסיק את כל מה שנאמר כאן, גם לגבי המסך מאותו דגם אבל בגודל 32 אינצ' ?
2. מה האיכות של צפיה בסרט בפורמט DIVX ?
3. האם יש יציאות OUT של סאונד? כלומר אם אני רואה סרט DIVX דרך כניסת ה-USB ורוצה לשמוע את הסאונד ברמקולים חיצוניים.

תודה!
1.לא יודע.
2.האיכות טובה מאד עד מצוינת.
3.יציאת הסאונד קיימת,אך לא פועלת דרך כניסת הUSB.

ר

רועי 1112223

אורח
ה - LCD מספר אחד ! 0 תלונות יפה וטובה ברמה גבוהה !

ושכל הקנאים שקנו טושיבה וסמסונג שיפסיקו לדבר שטויות .

א

אורח

אורח
כניסת USB במסך 32LG60UR סקרלט.

שלום לכולם,
קראתי כי כניסת ה-USB מצליחה לקרוא מכוננים עד 400 גיגה בייט בלבד ורציתי לדעת אם אקנה כונן נניח בגודל 1 טרה בייט ואבצע קודם כל פרטישן שאחד מהחלקים 400 גיגה בייט האם מישהו ניסה ויכול להגיד לי האם זה יעבוד?

תודה מראש על התשובה
עדי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא ניסינו, אבל אם ה- PARTITION הראשון יהיה בגודל המתאים, יש מצב שזה יעבוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור