ביקורת - מגבר משולב Advanced Acoustics – Map 305 II

suissa

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה כתבה באמת נהנתי לקורא נראה מקצועי לחלוטין...ואהבתי את הכינוי נמר 2 :)
רק באמת חבל שיש פה אנשים שמתעסקים בפסים אישים ושטויות...!

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב אותך DUPO את הרצינות של הבחור הזה ראינו בשירשור האחרון.
הוא יצא בטענות על "האובייקטיביות" של חלק מהכותבים כאן, שמעיזים ברוב חוצפתם להמליץ לעיתים על מוצרים שיבואן חביב עליהם מייבא.
באותה נשימה 'התחלק לו' שהוא בעצמו ממליץ על מוצרים שלא שמע מעולם.....
אובייקטיבי עלאק.
סתם שרלטן.
מלבד ביקורת על יבואן מסויים אין לו מה לכתוב כאן.

מי ששרלטן כאן זה אתה שפגעו לו בציפור נפשו , אחרת אם מישהוא אחר היה קובע מחיר של
כפול ממחיר חו"ל הוא לא היה יוצא מציפורנך, אז תהיה יפה נפש על חשבון אחרים .
וזה יותר מברור עכשיו מבעבר וניראה מהפוסטים שלך על מי אתה מגן ובשיא החוצפה אתה
הופך את זה על מישהוא אחר.
ואגב , לא רק לך מותר, והפורום לא בבעלותך לשימחתי .

אני לא אמרתי שהמכשיר גרוע מאחר ולא שמעתי אותו , אני התיחסתי לזילזול של נמר שקבע
שמגזין מהמכובדים באנגליה החליט לקטול את המכשיר ואנני יודע עם כל הכבוד על סמך מה החליט נמר שכתב המגזין האנגלי לא רציני , מה האנגלים פגעו בכבוד של dtown ?
מה שאמרתי במילים אחרות זה שאודיופיל מן השורה היה לוקח ברצינות יותר את דברי הכתבים של What hi fi מאשר את דברי הכתב החדש והמקומי בארץ ושוב ללא זילזול וללא שום כוונה
אחרת שהכתב מפרש ומנסה לייחס לדברי.

אין קשר לפוסט שמדבר על אוביקטיביות מאחר והתיחסתי לעניין שהביא sonus בפוסט שלו על
מחיר המכשיר ועל הכתבה מ What hi fi עליו ולא על איך הוא נישמע.

אם פגעתי בכבודם של מכובדים , אתכם הסליחה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אדון מאיר, חשבתי שיצאנו כבר מהקטע של ענייני יבואנים, נראה שמשהו בנושא הזה עדיין מאוד מטריד אותך, הרבה מעבר למה שאמור להטריד חובב בתחום.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מאיר היקר,
מעבר לעובדה שאני בטוח שאתה מתחזה כאן (טרול), הרי שהכתיבה שלך עקבית ומגמתית - אתה יוצא דרך קבע נגד אותו יבואן (שאגב, אין לי שום מוצר שהוא מייבא). זו כמובן זכותך המלאה, למרות שהטיעונים שלך בדרך כלל לא משכנעים.

כשקבעתי שאתה שרלטן התייחסתי לנקודה אחת ספציפית, תשתדל בבקשה לא להתחק ממנה שוב: מי שמצד אחד יוצא בטענות נגד חברי פורום שממליצים על מוצרים של יבואנים חביבים עליהם (כביכול) לא יכול להצהיר שהוא תומך ונוהג להמליץ על מוצרים שמעולם לא שמע אותם. אם יש שרלטנות באודיו, הרי היא לפנינו: המומחה שממליץ על מה שהוא לא מכיר. אתה ללא ספק תותח!

אותם חברים שיצאת נגדם, לפחות יודעים על מה הם ממליצים. הם מכירים את המוצרים, שמעו אותם ומתנדבים להמליץ עליהם בפני מתעניינים.
אתה אפילו את זה לא מסוגל לעשות.
והשיא - אתה עוד מעיז "לנזוף" בהם. זו לא רק שרלטנות. זו חרטטנות.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
הבנתי .
כשההנהלה מאחוריך Take One ניצחת בוויכוח הדמוקרטי "כביכול " ..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאיר.

לא טענתי שהכתב לא רציני. טענתי שהכתבה לא רצינית.
אגב.
גם לא טענתי שהיא אינה נכונה, יכול להיות שזו באמת התחושה של הסוקר.

אני טוען דבר פשוט.
על מנת לקטול או לשבח מוצר אני מצפה לדעת כמה דברים.
1- שמו של הסוקר.
2- מהם שאר הרכיבים במערכת.
3- סגנונות המוסיקה עליהם נבחן.
4- מעט יותר מידע על "מדוע הוא אינו נשמע טוב".

היה קצת מוזר לי לקרוא כתבה של 30 שורות ש-10 ממנה מתארת את מבנהו וב-20 שורות נקטל המוצר.

יותר מענין אותי הוא איך היית מגיב אילו אני הייתי מוציא לעמוד הראשי כתבה בת 30 שורות, קורא לה כתבה, משבח או קוטל מוצר {זה לא עקרוני} ועוד מצפה שימחאו לי כפיים ויתיחסו לדברי ברצינות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מאיר

כמו שכבר רשמתי כאן ולא קיבלתי ממך תשובה מצד אחד את פותח שירשור על אוביקטיביות ויורד על משהוא שמתיחס למוצר שהוא לא שמע ומצד שני כאן אתה יורד על למוצר שאתה לא מכיר וכמו שצינת לא שמעת אותו.

אני לא מבין את האוביקטיוית שלך - אני רק מבין שאתה מחפש בנרות את היבואן שהוא לא הגורו שלך.

כך אני רואה את המצב וכמו שאני רואה גם קוראים אחרים רואים זאת כך.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

ממש לא כך הם פני דברי.

כתבתי שהסקירה מצויינת ולא דיברתי על איך נישמע המכשיר ולא קטלתי אותו חלילה אלא התיחסתי ל:

1. sonus כתב - "כתבה יפה , אבל המגבר נחשב לנפילה ברשת ומישום מה המחיר בארץ כפול מחו"ל"
תוך הוספת לינק המאשר את דבריו .
2. נמר כתב - "לא שאני מגן , אבל הכתבה של what hi fi לא ניראת לו רצינית והמגזין קטל אותו בכוונה"
3. sonus כתב - "באיזו מהירות פרקת מגזין אודיו יוקרתי כדי להגן על היבואן החביב עליך ! לא רציני נמר
ואתה עוד מתיימר להיות כתב אודיו.
4. gaga כתב שזה ניראה לו צעצוע סיני .

- כלומר לsonus מותר לומר את דעתו.
-לנמר ככתב , ובהמשך למה שכתב sonus ואחריו אני , מותר לוהביע דעתו לבטל ולפסול את כתב what hi fi .
-ולי משום מה אסור להביע את דעתי.! זאת בפירוש סתימת פיות.

- אני כתבתי בדיוק את מה ש sonus כתב במילים אחרות ,ואחריו ולא לפניו . לא לגופו של מכשיר , אלא התיחסות
ישירה לבקורת אחרת שהועלתה כאן על ידיו.

- לגבי נושא האוביקטיביות שהועלה על ידי : אני כתבתי שמי שממליץ על מכשיר מסויים שהוא אוהב לחברים
אז שיהיה אוביקטיבי וימליץ גם על מכשירים שלא שמע ואשר ידועים לו כידי שלחבר יהיה ספקטרום גדול יותר
של מגוון. , מה זה קשור למה שכתבתי אנני יודע.
חוץ מזה כתב לא ממליץ על מה שהוא כותב אלא מביע את דעתו האישית בסקירה ,לשיפוט הקהל הרחב .
אחרת יחשבו שהוא לא אוביקטיבי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאיר.

לא טענתי שהכתב לא רציני. טענתי שהכתבה לא רצינית.
אגב.
גם לא טענתי שהיא אינה נכונה, יכול להיות שזו באמת התחושה של הסוקר.

אני טוען דבר פשוט.
על מנת לקטול או לשבח מוצר אני מצפה לדעת כמה דברים.
1- שמו של הסוקר.
2- מהם שאר הרכיבים במערכת.
3- סגנונות המוסיקה עליהם נבחן.
4- מעט יותר מידע על "מדוע הוא אינו נשמע טוב".

היה קצת מוזר לי לקרוא כתבה של 30 שורות ש-10 ממנה מתארת את מבנהו וב-20 שורות נקטל המוצר.

יותר מענין אותי הוא איך היית מגיב אילו אני הייתי מוציא לעמוד הראשי כתבה בת 30 שורות, קורא לה כתבה, משבח או קוטל מוצר {זה לא עקרוני} ועוד מצפה שימחאו לי כפיים ויתיחסו לדברי ברצינות.

זו לא תשובה מספקת לסיבה שאני חושב שהכתבה אינה רצינית?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
(Y)

ואגב זה סיני , ומכאן המחיר המגוכח של 499 לירות סטרלינג ובארץ זה עולה
כמעט כפול !!! ממש לא לעניין , זה תמחור שערוריתי!

לגבי הסקירה , עם כל הכבוד לסקירה המאד יפה ומקצועית , אבל לא ניראה לי שאחד המגזינים
הוותיקים והגדולים בעולם מאנגליה כותב שטויות , וכתב מתחיל-חדש יהפוך את ההמכשיר מגרוע למדהים.וכמובן אין לי שום דבר נגד הכתב שזו הפעם הריאשונה שאני נתקל הסקירה שלו.
עם הזמן הוא יהפוך לנמר 2 :)

במחשבה שנייה , מה אפשר לצפות ממכשיר במחיר של 499 לירות סטרלינג לצרכן, אני לא
מצפה , מה גם שכל המערכת שניבדקה אתו עולה אגורות ביחס ל ציוד בעל שם מהמערב.

מאיר מה קשר של יניב או נמר לכך שאתה יורד בתגובה הזו על התמחור של המכשיר ובחשבה שניה אתה ממשיך ויורד על המכשיר - אז בבקשה תספר לוקשים במקום אחר

אתה ממש מחפש לרדת כאן על המכשיר, איזה סיבה אחרת יש לחיפוש פרטים של מכשיר שאתה לא מכיר כדי לדעת מקום יצור ומחיר עדכני - אז בבקשה תספר לוקשים במקום אחר

מאיר אתה מחפש כאן לרדת על היבואן הזה וזו לא פעם ראשונה

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
כמות התגובות והצפיות לכתבה זו רק מלמדות על ההצלחה שלה, כן ירבו!

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
שוב תודה לכל המגיבים והקוראים היקרים,

אני שמח שיש לי את הזכות לשתף אתכם ברשמיי, גם הפירגון וגם האי פירגון מעלים חיוך על פניי ונותנים לי מוטיבציה וחשק עז לכתוב לכם.

תודה,

אדם

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
רק עכשיו קראתי את הכתבה והתגובות.

אדם, כתבה טובה. בהצלחה.

DTOWN, זכותם של מאיר ויניב להביע את דעתם.

אני חושב שהדילדול בנושאים חדשים בזמן האחרון נובע גם מהעובדה שחברים הגיעו למצב שהם צריכים לחשוב פעמיים לפני שהם כותבים תגובה. ברוב המקרים הם כבר מעדיפים לא לכתוב והלך הכיף.

באופן אישי, הייתי שמח לראות ולקרוא סקירות נוספות של ציוד גם מ"בתים אחרים".

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
למגבר הזה יש אח קטן יותר וזול יותר.
לפני כשנה הוא היה אצלי והושווה ראש בראש עם לא פחות מאשר סט אפ של radford שהיה לי
(sta35+sc25)
התוצאה היתה לא פחות ממדהימה במיוחד שמדובר במגבר משולב במחיר צנוע של 3000 ש"ח.
באותו זמן הצעתי למכירה את הרמקולים reference 3a mm decapo שהיו לי.
הבחור שקנה את הרמקולים כל כך התרשם, שאחרי בדיקה של עוד כמה מגברים, קנה אותו.
שמעתי את השילוב גם אצלו בבית והוא הרשים מאד גם שם באקוסטיקה שונה.
שוה בדיקה למי שמחפש מגבר מוצלח לרמקולים נצילים במחיר שפוי.

יום טוב,

AMIR ITACH

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לשמחתי יש ברשותי [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Advance MAP305 I
והתוצאות שלו ממש מרשימות עובד מצויין בנמוכים ובגבוהים מיד מעולה וברור
המגבר עובד אצלי הרבה שעות ביממה והוא ממש לא מתחמם
עלות מול תועלת מהטובות שיש

[/FONT]

המפרי בוגרט

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
מסכן המבקר . הלך וטרח ובדק וחשב וישב ורשם את התרשמותו כל זאת כדי לקבל עלבונות וביקורות כאילו ביצע פשע נגד הציבור. חברים זו התרשמותו של הבודק מתוך נסיונו שלרובנו אין (לגבי המגבר הנ"ל) . מי שביקורת זאת שכנעה ישקול צעדיו אם לרכוש או לא. מי שביקורת זו לא שיכנעה יתכבד וימשיך הלאה . כמובן שאם למישהו אחר יש מידע אחר כמובן שיידע את הציבור אך אנא בשפה נעימה ועינינית ולא בהתקפות אישיות ועלבונות מיותרים . במקום לעסוק בהערכת המוצר מתעסקים בהערכת הכותב ומחטיאים את המטרה.

המפרי בוגרט

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
לי הביקורת הזו עזרה מאוד כיוון שלאור העובדה שהפרוטה לא מצויה בכיסי בשפע הצטידתי בסט צנוע שמצד אחד יאפשר לי לנהות ממוזיקה איכותית ול יגרום למפח נפש בחשבון הבנק . כיום הסט שלי הוא פטיפון project debut carbon dc. פונוסטיג' cambridge audio 550P. רמקולים BOSE 301. ורסיבר של YAMAHA RXV 420. השמיעה לא רעה אך עדיין לא מספקת אותי . הבנתי שהמגבר הוא המרכיב הבעיתי בסט הזה לכן אני מחפש מגבר שיתן לי צליל יותר מפורט עם במה רחבה ככל שניתן בעלות שפויה . המגבר הזה ניראה לי הכי מתאים למשימה ורק היה חסר לי פידבק חיובי או שלילי לגביו והנה קיבלתי . לכן בשבוע הקרוב אגש לחנות ואבדוק במו אוזניי ואקבל החלטה. תודה רבה למבקר על השירות המבורך.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
הלו המפרי.

שו אחי, מה קורה.

א - זה שאתה מתכוון לגשת ולשמוע את המגבר, נפלא.
ב - אחרי ששמעתי אותו בזמנו אצל היבואן, לא אהבתי את התוצאה. (בעיקר בווליום גבוה).
ג - בתקציב הנל, או באזור התקציב, יש יותר טובים. תשתדל לבדוק כמה שיותר.
ד - אדרבה, ליבואן עצמו יש מכשירים טובים יותר, באזור התקציב הזה.
ה - בל נזכיר מציאות של יד-2 במחיר הזה בלוחות... וגם אצל היבואן הנל.
ו - שבת שלום ומבורך.

: -)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור