ביקורות על מוצרים יקרים אולי יקרים מדיי

• פותח הנושא Avner
  • פורסם בתאריך

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אלוהיםאדירים
הוזכר חצי מהאוכלוסיה העובדת, איך הכנסת לכאן קשישים?
עשרות אלפים - בסדר. לא 1.5 מיליון.

שוב - דמגוגיה. הורים שלי הגיעו לארץ בגיל חמישים+.
אמה שלי עם תואר שני באלקטרוניקה עבדה בניקיונות 15 שנה עד שהגיעה לגיל פנסיה

עזבו אותי מדמגוגיה
מיכאל , את האמה שלי הורידו ממשאית באמצע שום מקום ע"י שהרימו את הצד שקרוב לקבינה וכול אלו שישבו במקום של המלט נפלו לרצפה . אז מה ?!!!

בא אני אגיד לך משהו , אני אולי הרבה דברים לאנשים שונים , אבל אני אף פעם לא שיקרתי , ואני אף פעם לא נתתי עיצת אחיתופל , ומבחינתי הכי גרוע מאלו זה להיות דמגוג . ולכן אני אומר לך בפשטות שום דבר ממה שכתבתי אינו דמגוגיה .

אני פשוט גם ברגעים הקשים וגם ברגעים הטובים של החיים שלי תמיד הסתכלתי על האחרים מסביבי . ואני אומר לך ישירות בשנים האחרונות ישראל הפכה להיות יותר גרועה מאמריקה . כשהייתי סטודנט ועבדתי בשמירה לממן את הלימודים הדברים היו אחרת , אח"כ כעבור כמה שנים כשעבדתי בשוק ההון , אז כשהיה מיתון החלשים סבלו יותר מאשר החזקים אבל זה טבעי , כעבור כמה שנים כשאני כבר הפסקתי לעבוד , המצב היה יותר חמור , ועכשיו יש שכבה מאוד גדולה של אנשים שלמרות המצב היותר טוב של המשק (מבחינת נתונים לפחות ), הם בכלל לא כאן . הם לא נהנים מזה הם רק ישלמו את מחיר הקטסטרופה הבאה

אבל עזוב , אני לא רוצה להשבית את מצב הרוח של אחרים . אני רק רוצה שלא תקרא לי דמגוג כי אני לא כזה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור