ביטלתי את ההזמנה של ה׳ Bose. בבקשה תעזרו לי לבחור רמקולים אחרים

skitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר ששמעתי מכמה חברה שמבינים גם פה וגם בחוץ שהרמקולים 5.1 של בוס לא כל כך שווים את המחיר ביטלתי את ההזמנה. אני מחפש עכשיו בזריז מערכת רמקולים בתקציב של 3500-4000 ש״ח לסלון קטן יחסית שישמש כחדר קולנוע עם מקרן והכל. חשוב לי שישמעו בהם גם מוסיקה וגם סרטים בצורה איכותית ואני מאוד אוהב באס איכותי. אני אהיה חייב ללכת על 5.1 או שרמקולים רצפתיים יספקו את הסחורה?? בבקשה תנו לי המלצות לדברים איכותיים במחיר הזה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש כבר מגבר?
בכל מקרה, רמקולים של אנרג'י או קנטון יספקו את הסחורה.
גם מורל כמובן.
את כולם תמצא ברוב החנויות המתמחות.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,
רמקולים רצפתיים יתנו לך סאונד עם נפח ונוכחות.
אם אתה מעונין במוזיקה, לא הייתי ממליץ על סטליטים ובתקציב שלך תקבל הרבה יותר מיד 2 למשל:
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Sale&op=ViewDetail&id_ads=33421

לזה אתה מוסיף אחוריים מדפיים, משהו כמו זה ואתה מסודר:
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Sale&op=ViewDetail&id_ads=33422

אני רואה שזה אותו מוכר אז בכלל תוכל גם לשמוע את כל השילוב אצלו וגם להסתדר איתו...

ארז

guyb

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
גם אני ממליץ בחום על...

המורל,טוב בסרטים וטוב במוסיקה (במסגרת המיגבלות כמובן).

skitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי את המורל 5.1 אצל חבר, והם נשמעים נהדר אבל באמת הם נחשבים איכותיים יותר מהבוס?!
אנרג'י וקנטון אני אבדוק,
לגבי הבחור שהציע לי יד 2 אני מעדיף לקנות חדשים עם אחריות בסכום כזה...אפילו אם האיכות טיפה פחות טובה.

קשה מאוד למצוא 2 רצפתיים+2 מדפיים ב4000 שקל אה?

skitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה אתם אומרים על 2 רצפתיים ו2 אחוריים של polkaudio, מהדגמים היותר זולים שלהם כי זה מה שנכנס לי בתקציב,
מבאס שבכל הביקורות כותבים שחסר להם באס
אני כבר מתחרפן חח חשבתי ש4000 שקל לרמקולים זה הרבה מסתבר שזה מספיק רק לדגמים הפשוטים וגם בקושי

עוד שאלה, מקובל לחבר זוג רצפתיים מקדימה, ומאחורה לשים זוג סאטיליטים איכותיים של מורל או בוס, ואז אולי לגרד עוד קצת כסף בשביל סאב.
אפשרי או שהקדמיים יתנגשו עם האחוריים ואני לא אוכל להגביר יותר מדי.
עריכה___בדקתי ואין אפשרות להוסיף סאב במסגרת תקציב הזו...
אז מה נשאר? או להביא 2 רצפתיים ו2 מדפיים ולהתבאס שאין מספיק באס בסרט, או לקנות מערכת סאטיליטים עם סאב טוב, אני לא יודע מה עדיף לי

נערך לאחרונה ב:

skitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בהחלט הגזמתי עם ההודעות, אבל מצאתי זוג רצפתיים R50 Polkaudio, ב2500 שקל,
או דגם VE8 של סרווין ווגה באותו המחיר.

מה שמשאיר לי 1500 שקל לזוג אחוריים, ראיתי כמה אחוריים נחמדים של kef ושל polk במחיר הזה.
השאלה היא האם מערכת כזו עדיפה על 5.1 סאטיליטים איכותיים של מורל או בוס? או שאני אתאכזב מחוסר באסים?
העוצמה באמת פחות חשובה לי, יותר חשוב האיכות של הסאונד בווליום ממוצע ובעיקר בסרטים.
זו ההודעה האחרונה שלי עד שמישהו אחר יענה, אני עונה ושואל את עצמי כבר כמה שעות.
תודה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
טוב, אז אחרי שבדקת את המחירים של רמקולים חדשים אתה יכול להבין מדוע המלצתי לך על יד 2 ....

לא מדובר על "טיפה" פחות איכותי אלא על הרבה פחות איכותי.
קח בחשבון שמוכרים מוצרים ביד 2 בדרך כלל בחצי המחיר מחדש . זו כמובן הכללה כי המחיר תלוי במספר שנות השימוש ומצב הציוד אבל זה נותן לך אינדיקציה.

ארז

skitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני נרתע מקניית רמקול שהיה בשימוש כמה שנים, זה לא כמו רכב שיש לך דוחות ובדיקות והיסטוריות שמראות מה בדיוק עבר על הרכב, ויכאב לי להוציא 4K על מוצר כביכול ישן שאין לי מושג איך השתמשו והתנהגו אליו ואין לי מושג עוד כמה זמן הוא יחזיק.
לכן אני מעדיף בתקציה הזה למצות כמה שניתן ולבחור סט מכובד, בכל זאת זה לא מעט כסף אני לא אמור לקבל זבל באותה מידה שבה אני לא מצפה לקנות היי אנד.

עוד רעיון שעלה לי זה לקנות את הדאבל קיוב של בוס, הרמקולים הכפולים הללו, לקנות 2 זוגות כאלה וכך יש לי סאונד היקפי, ולהצמיד להם סאב של מורל 10 אינצ', יחד זה יוצא 3800. הרמקולים מגיעים ל200 וואט כל יחידה (שבעצם מכילה זוג רמקולים). וסאב של מורל אמור להיות דיי עוצמתי לא?

Audio-Concept

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מוזמן לבוא אלינו יש מבחר בתקציב שלך

audio-concept
יהודה מרגוזה 27א יפו
03-5185025

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור