ביאמפינג לעומת ברידג

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מקןןה שכוךם פה יודעים מה זה "ביאמפינג ורטיקלי "
אז הסיפור הוא כזה ,יש לי זוג מגברי לקסמן 800 שיש בהם אפשרות לברידג ואז עובד כל מגבר סטריאו כמונובלוק , כך אני שומע שנים .
במצב בזה המגבר מוציא 240W בקלאס A'
השבוע החלטתי להפוך כל מגבר לזוג מונובלוקים כשחצי מגבר מוציא 120 W לבסים ועוד 120 W למיד ולגבוהים , כמובן שצריך לצורך העניין זוג כבלי רמקול לצד וזוג אינטרקונקטים לצד (אני יכול ) ,
ולתדהמתי העסק הפך את המערכת למשהו אחר , שאילץ אותי אפילו לשנות ההטיה של הרמקולים , אבל האיכות בחלל , בנוסף בצורה הזו מקבלים פי 4 דמפינג מאשר בתצורת ברידג , רק מספר לכם , סליחה ! כמובן שצריך בנוסף לכייל מחדש הRC , והנה חולפות להם השנים ואני לא העלתי בדעתי שיכול לשפר .

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אז מה המסקנה שהסקת מזה
שאתה אומר ציטוט הפך את המערכת למשהו אחר,סוף ציטוט.
כלומר יותר טוב, דינמי יותר רזולוציה שונה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כן, ה אחרת , כנראה בגלל ריבוע הדמפינג פקטור

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אז מה המסקנה שהסקת מזה
שאתה אומר ציטוט הפך את המערכת למשהו אחר,סוף ציטוט.
כלומר יותר טוב, דינמי יותר רזולוציה שונה.
לא מרחיב יותר מדי בכוונה בכדי שלא יראה שיר הלל לטיפוס שכותב פה או למערכת , שתהייה שבת שלום !

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
לא מרחיב יותר מדי בכוונה בכדי שלא יראה שיר הלל לטיפוס שכותב פה או למערכת , שתהייה שבת שלום !
רק לידיעה
אתה בין היחידים (והמיוחדים) שמאפשר לחובבי האתר
לקבל מושג על נסיונות שונים ומשונים הקשורים לתחום האודיו,
לפי דעתי (אומר את זה ממש בצניעות) יש מה ללמוד ולהחכים
בכל מה שהתנסת ושיתפת,
הרווח כולו שלנו.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
חכה חכה, תיכף יבואו אנשים שירביצו לך כי קבעת שהדמפינג פקטור משפיע :p

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חכה חכה, תיכף יבואו אנשים שירביצו לך כי קבעת שהדמפינג פקטור משפיע :p
תראה , אצל רן מויאל חברי הטוב ,יש ב CH שלו אפשרות לכוון גם את הדמפינג פקטור וגם את הגיין של המגבר , אין לכם אפילו שמץ איזה הבדל זה עושה כשזה מכוון כראוי , גם אותי זה הפתיע ,ולמדתי !
זה מה שכל אהבלים פה מכנים סינרגיה בלי להבין המשמעות , כל הסיפור הוא איך הקדם "מחשמל " המגבר , ואיך הרמקול עם העכבה שלו מדבר עם המגבר , וזה עושה הבדל עצום !

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני מקןןה שכוךם פה יודעים מה זה "ביאמפינג ורטיקלי "
אז הסיפור הוא כזה ,יש לי זוג מגברי לקסמן 800 שיש בהם אפשרות לברידג ואז עובד כל מגבר סטריאו כמונובלוק , כך אני שומע שנים .
השבוע החלטתי להפוך כל מגבר לזוג מונובלוקים כשחצי מגבר מוציא 120 W לבסים ועוד 120 W למיד ולגבוהים , כמובן שצריך לצורך העניין זוג כבלי רמקול לצד וזוג אינטרקונקטים לצד (אני יכול ) ,
ולתדהמתי העסק הפך את המערכת למשהו אחר , שאילץ אותי אפילו לשנות ההטיה של הרמקולים , אבל האיכות בחלל , בנוסף בצורה הזו מקבלים פי 4 דמפינג מאשר בתצורת ברידג , רק מספר לכם , סליחה ! כמובן שצריך בנוסף לכייל מחדש הRC , והנה חולפות להם השנים ואני לא העלתי בדעתי שיכול לשפר .
אחלה דבר אם קיימת אפשרות למשחקים.
אזי ברמה האישית - איזה סטאפ אהוב עליך יותר? או יותר נכון מה נשמע/עובד אצלך בחלל יותר… טוב/נכון/מרשים?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
חיבור ברידג במגבר בא על חשבון צליל, עדיף לחבר לכל אלמנט ברמקול מגבר נפרד ברור עברתי את זה כבר עם כמה הגברות, תמיד חיברתי ככה, יש הבדל משמעותי העכבה משתנה וכל אלמנט מוגבר בנפרד (כל אלמנט מקבל צד במגבר ימין או שמאל), ברידג מכניס חזק והטווח הדינאמי משתנה, גם המגבר מתחמם נורא סתאם עובד כפול.
תהנה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
כן, ה אחרת , כנראה בגלל ריבוע הדמפינג פקטור
תראה, בין שני המצבים יש הבדלים יותר דרמטים מדאמפינג פאקטור (בלי לזלזל בו חלילה):
כשאתה עובד עם המגברים כמונו ב-BTL - הגיין עולה, ההספק כפול, היכולת להכפיל הספק בירידת עכבה - נפגעת.

אם לא חסר הספק במצב ה"רגיל" - וקרוב לוודאי שלא חסר - למצב ה"רגיל" (בין אם חיברת ביי-אמפינג ובין אם השתמשת בערוץ בודד) יש לכאורה יתרון מבחינת הרחקת "צווארי בקבוק" באספקת הכוח. זה בלי להכנס לאפקט של הביי אמפינג כי אני לא מכיר את הרמקול ואיך בדיוק חיברת (ורטיקלי או הוריזונטלי פחות משנה - יותר משנה מה קרה בקרוס).

מאוד מגניב בעיני שאתה מחזיק ערמה של "קוביות לגו" ומשחק עם הצירופים :).
רועי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתמול היו אצלי בשבת בבוקר 4 חהחברים הטובים שלי ,שושו ,דן נגר , מיכאל 123 ,ותומר אבנגרד 3 (בך הם מכונים אצלי בנייד ) , הפעם באו לשם שינוי לא לשמוע את האלטק עם 3 מגברים, אלא לשמוע את האלבדו המשודרג (קרוס וטויטר ) מחובר בבימאפינג עם 4 מונו של לקסמן וקדם 1000 גם הוא של לקסמן ,בגלל שהם חברים טובים אני ציפיתי לשמוע דווקא רגקטים ולאו דווקא קוטפלימנטים כמקובל בביקורי נימוסים ,
ההבדל העיקרי בתצורה הזו לעומת ברידג הוא פי 4 דמפינג פאקטור לעומת ברידג,
טוב - הגיעו , חיבוקים ,נישוקים, קפה ,עוגה , שתיה , והנה מתיישבים להם ארבעת הנאצים שכל אחד משוכנע שיש לו המערכת הטובה בארץ לשמוע את הALBEDO ATESIA הענק שלי בחדר הגדול מאוד שלי עם מגברים מחוברים הפעם באנרגיה מקסימלית , הפעם לא עם הקדם של VAC אלא דווקא עם קדם טרנזיסטורי שהוא הטופ אוף דה ליין של לקסמן וRC מכויל למשעי למצב החדש (גם אני לא הספקתי לשמוע מספיק ) ,
לוחצים פליי .... ומתרומם עלינו גל של צונמי , קיר של סאונד , דינממיקה מהחלל שרק לתומר אבנגרד יש משהו בעל יכולות שכאלו , טוב , שומעים פה ושם לכשהייפד עובר מיד ליד וכל אחד רוצה לשמוע קטעים נבחרים שלו , ובינתיים אני מנסה בתוך כל המאה DB לברר אם יש קריאות ביניים ,תקלות ,אולי לא לטעמם , בכל זאת טוויטר חדש (ריבון ) , קרוס אחר משודרג , המון כבלים , RC בכוון אחר, הטייה אחרת של הרמקול , נאדה , כלום , לכולם נשמע פגז חוץ מתומר שאומר "חסר פטפון " ותאמינו לי שאלו לא החברה שיחסכו שיבטם ויאמרו נשמע חרא ,
בקיצור היינו שעתיים בבוקר שם , דן נגר משתולל ואומר , מזמן אמרתי לך לחבר ככה , זה הכי טוב שהייה אי פעם ,אין דינמיקה כזו חוץ מאשר אצל תומר אוונגרד (כדאי לשמוע שם ) ,
שי פולט כבדרך אגב שדווקא האלטק מרגש אותו אולי יותר(הבחור רומנטי ) , וככה פוצצנו לשכונה את שבת בבוקר ,
המצב הוא שיש כאן כרגע 4 מערכות עם ציודים שונים על 2 זוגות רמקולים (הם לא שמעו האלטק רק שי בהזדמנות אחרת וכבר כתב על הביקור כולל ציונים ) ,
תראו הדבר הנחמד פה היא דווקא החברותא של כמה כרישים שמדברים לא רק על אודיו אלא גם על החיים והמוסיקה היא רק משהו נלווה , היו חסרים לי רן וגיא חברי הטובים שמצאו להם עיסוקים משפחתיים ב40 מעלות חום ,
בכל מקרה יש לנו קשר יום יומי בפורום וואטס אפ הקטן שלנו ,
מוכרח לומר לכם שחברים רק של אודיו מעניינים אותי פחות ולא מוזמנים בכלל ,כי אודיו הוא לא הפואנטה פה ,
יותר נחמד הרגשה משפחתית נטולת פאסון או יחסי ציבור , וגם ללמוד מכרישים שכאלה על השפעת הגיין , הדמפינג , כוון הרמקול והטייתו , אורך וגודל הפורט ובעיקר להבין שלא חייבים לשלם טונות של כסף בכדי לקבל צליל נפלא (בזה מומחה דן ,ואוי ואבוי עם הוא מגיע עם מכשירי המדידה שלו )
בקיצור מה שרציתי לספר לכם הוא שמעבר לפורום הנפלא עם ההודעות הלקוניות של נמר שאני מאוד מעריך יש כאן תת קבוצות חזקות מאוד (לא מדבר על שוקרון והגורו שלו) ,
אני בקבוצה כנראה ה"אבא" של כולם , מניח שבגלל הפרשים של יותר מ20 שנה בגיל ותקשורת שנולדתי איתה "
אני יודע שחלק ניכר לא סובלים אותי פה וחלה הדרדרות קשה באודיופילים הותיקים שיש להם מה להוסיף ואינם יותר פה לצערי , אבל אנחנו נמשיך לתמוך בתחביב האודיו שהולך וגווע לאיטו בעיקר בקרב הצעירים גם בגלל המחירים ההסטרים של הציוד ומסיבות נוספות ,
אישתי פתחה ביוזמתה אולם ארועים קטן למסיבות רווקים ימי הולדת גדולים, תרצו אארגן הרצאות של כמה מומחים שיש לנו כאן כמו דני בכור , בעל האולפן הגדול בארץ , כמה מוזיקאים כמו שם טוב לוי ,ברוזה ועוד שיסבירו לנו מהו צליל טיבעי , מה המניפולציות באולפן , האולם עלי , אתם כיבוד כמו אלכוהול בירה ודברים שונים , הכל יעלה גדושים , יכול לדאוג גם לזה , אבל נשים קופה במחיר עלות הכיבוד , מה שתירצו , אם מישהו מעוניין בארוע קטן שכזה של כל הפורום , נא להודיע כאן אם יש עניין , אני אדאג לשאר :לב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מבקש מבעלי האתר להעלות לי את הנקודות של שניצל , הרי חצי נעלם כשעושעיתי , רוצה אותם בחזרה :p,
אפילו נקודה !(אלה של "חבר עצבני")

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תראה, בין שני המצבים יש הבדלים יותר דרמטים מדאמפינג פאקטור (בלי לזלזל בו חלילה):
כשאתה עובד עם המגברים כמונו ב-BTL - הגיין עולה, ההספק כפול, היכולת להכפיל הספק בירידת עכבה - נפגעת.

אם לא חסר הספק במצב ה"רגיל" - וקרוב לוודאי שלא חסר - למצב ה"רגיל" (בין אם חיברת ביי-אמפינג ובין אם השתמשת בערוץ בודד) יש לכאורה יתרון מבחינת הרחקת "צווארי בקבוק" באספקת הכוח. זה בלי להכנס לאפקט של הביי אמפינג כי אני לא מכיר את הרמקול ואיך בדיוק חיברת (ורטיקלי או הוריזונטלי פחות משנה - יותר משנה מה קרה בקרוס).

מאוד מגניב בעיני שאתה מחזיק ערמה של "קוביות לגו" ומשחק עם הצירופים :).
רועי
מאוד מעריכים את ידיעותך !

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אלדר היקר,
כיף לקרוא את הדברים שרשמת כאן.
מבין את ההתרגשות הגדולה, אבל משפחה זה הרבה לפני הכול, בטח לפני תחביב, גם בחום ובלחות של ספטמבר.

תמונות מצורפות

• Screenshot_20230910_080339_Instagram.jpg
    Screenshot_20230910_080339_Instagram.jpg
    KB 167 · צפיות: 63

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
השבוע החלטתי להפוך כל מגבר לזוג מונובלוקים כשחצי מגבר מוציא 120 W לבסים ועוד 120 W למיד ולגבוהים
למיטב הבנתי בברידג' המגבר מרבע את ההספק ב 8 אוהם מ 60W ל 240W. כלומר, 60W לבסים ו 60W למיד ולגבוהים ב 8 אוהם.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
הפורט ובעיקר להבין שלא חייבים לשלם טונות של כסף בכדי לקבל צליל נפלא (בזה מומחה דן ,ואוי ואבוי עם הוא מגיע עם מכשירי המדידה שלו )
בקיצור מה שרציתי לספר לכם הוא שמעבר לפורום הנפלא עם ההודעות הלקוניות של נמר שאני מאוד מעריך יש כאן תת קבוצות חזקות מאוד (לא מדבר על שוקרון והגורו שלו) ,
בזמן האחרון יוצא לי להסתובב מעט יותר בין מערכות, חייב לציין שאף אחת לא גרמה לי לסטות מאמונות הבסיס שלי. מה שכן, הפכתי ליותר צנוע כי הבחנתי אצל האודיופילים שארחו אותי בכיף, בתשוקה עזה לתחום שמבוטאת בחדרים ייעודיים ושימת דגשים אודיופיליים והשקעה וחתירה למצויינות ( כפי שכל אחד מבין אותה). מודה שאני קצת לא שם, גם מבחינת ההשקעה החומרית וגם מבחינת ההשקעה בחדר. וגם באנרגיות.
יכול רק להעריך את שניצל וחבורתו וכלל החברים האחרים שממשיכים במסע באותו קצב והתלהבות נערית מבורכת.
לא יכול לדבר בשם הגורו שלי, אבל אין ספק שאני גדלתי קצת מחוץ לערוגת האודיופיל המיינסטרימי - וככה כנראה גם הגדרות הבסיס שלי לדינמיקה, פרטים מוסיקליות וכולי.
ומה שיפה בעולמו של הבורא, שהנאתי שלי מהמערכת שלי, לא חסרה מאומה בגלל הנאתו של האחר מהמערכת שלו. יש מספיק הנאות לכולם.

וחד משמעית, לא צריך להוציא טונות של כסף כדי לקבל צליל שהוא הרבה מעל הממוצע.

בהצלחה לכולנו במיקסום הנאותינו האודיופיליות.

נערך לאחרונה ב:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
למיטב הבנתי בברידג' המגבר מרבע את ההספק ב 8 אוהם מ 60W ל 240W. כלומר, 60W לבסים ו 60W למיד ולגבוהים ב 8 אוהם.
נכון מאוד, אם כי הרמקול של שניצל "יושב" על 4Ohm כך שניתן לדבר על 480W (בברידג' מונו) מול 120W במצב ה"רגיל".

מה שקורה בטכניקה המסויימת הזו של בריג'ינג (Bridge Tied Load), הוא שכל ערוץ הגברה אחראי להדק אחד של הרמקול (ה-load), כאשר אחד מהם מקבל שיפט של 180 בפאזה (תפקיד מתג הBTL מאחורה הוא לנתב ערוץ אחד דרך מעגל היפוך - בד"כ op-amp) והוולטאז' שרואה הרמקול (שלא מיוחס לגראונד כמו במצב הרגיל) הוא כפול (כלומר ההספק מרובע).

הנקודה הרגישה ביותר בטריק הזה (שמחלץ המון הספק בלי שנגענו במתח ההזנה - voltage rails) - כל "צד" רואה חצי מעכבת הרמקול כך שכדי לעבוד ללא נזק עם רמקול של 4 אוהם, צריך מגבר שמרגיש בבית עם 2 אוהם. קשה לומר בדיוק מה המצב במקרה הספציפי הזה:
ה-Atesia מוגדר כ-4 אוהם, לא ראיתי על הרשת גרף עכבה/פאזה שלו ואנחנו יודעים שלעתים קרובות רמקולים שהוצהרו כ-4 יורדים בשקט ל2 בחלק מטווח התדרים ואפילו יותר כשמסתכלים על שיקלול העכבה עם זוית הפאזה. יתכן שבנקודות מסויימות בטווח התדרים נרד לאום בודד.
מצד שני - הלקסמן די גיבור, מצד שלישי - ב480W נגיע כבר (כנראה) למגבלת הזרם של הספק שלו, אם כי נגיע לשם רק בסיטואציות שבמצב הרגיל (כי במצב הרגיל הוא יודע לרדת עד 1 אוהם) היה חסר לנו גיין כדי להגיע לווליום הרצוי בחדר המסויים הזה..
(ועוד לא דיברנו על השפעת הקרוס ועצם החלוקה לביי אמפינג).

די שכיח למצוא BTL מונו בהגברות של סאבים בהם נדרש הרבה הספק ו"מערכת היחסים" בין המגבר לדרייבר יותר ישירה וצפויה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כל הכבוד על ההסבר

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
רמקול של 4 אום לא מומלץ לחבר למגבר במצב של ברידג'(הכפלת כוח). למעשה בברידג' לא כדאי לרדת מ 8 אום בנומינאל וזה מכל מיני סיבות.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אתמול היו אצלי בשבת בבוקר 4 חהחברים הטובים שלי ,שושו ,דן נגר , מיכאל 123 ,ותומר אבנגרד 3 (בך הם מכונים אצלי בנייד ) , הפעם באו לשם שינוי לא לשמוע את האלטק עם 3 מגברים, אלא לשמוע את האלבדו המשודרג (קרוס וטויטר ) מחובר בבימאפינג עם 4 מונו של לקסמן וקדם 1000 גם הוא של לקסמן ,בגלל שהם חברים טובים אני ציפיתי לשמוע דווקא רגקטים ולאו דווקא קוטפלימנטים כמקובל בביקורי נימוסים ,
ההבדל העיקרי בתצורה הזו לעומת ברידג הוא פי 4 דמפינג פאקטור לעומת ברידג,
טוב - הגיעו , חיבוקים ,נישוקים, קפה ,עוגה , שתיה , והנה מתיישבים להם ארבעת הנאצים שכל אחד משוכנע שיש לו המערכת הטובה בארץ לשמוע את הALBEDO ATESIA הענק שלי בחדר הגדול מאוד שלי עם מגברים מחוברים הפעם באנרגיה מקסימלית , הפעם לא עם הקדם של VAC אלא דווקא עם קדם טרנזיסטורי שהוא הטופ אוף דה ליין של לקסמן וRC מכויל למשעי למצב החדש (גם אני לא הספקתי לשמוע מספיק ) ,
לוחצים פליי .... ומתרומם עלינו גל של צונמי , קיר של סאונד , דינממיקה מהחלל שרק לתומר אבנגרד יש משהו בעל יכולות שכאלו , טוב , שומעים פה ושם לכשהייפד עובר מיד ליד וכל אחד רוצה לשמוע קטעים נבחרים שלו , ובינתיים אני מנסה בתוך כל המאה DB לברר אם יש קריאות ביניים ,תקלות ,אולי לא לטעמם , בכל זאת טוויטר חדש (ריבון ) , קרוס אחר משודרג , המון כבלים , RC בכוון אחר, הטייה אחרת של הרמקול , נאדה , כלום , לכולם נשמע פגז חוץ מתומר שאומר "חסר פטפון " ותאמינו לי שאלו לא החברה שיחסכו שיבטם ויאמרו נשמע חרא ,
בקיצור היינו שעתיים בבוקר שם , דן נגר משתולל ואומר , מזמן אמרתי לך לחבר ככה , זה הכי טוב שהייה אי פעם ,אין דינמיקה כזו חוץ מאשר אצל תומר אוונגרד (כדאי לשמוע שם ) ,
שי פולט כבדרך אגב שדווקא האלטק מרגש אותו אולי יותר(הבחור רומנטי ) , וככה פוצצנו לשכונה את שבת בבוקר ,
המצב הוא שיש כאן כרגע 4 מערכות עם ציודים שונים על 2 זוגות רמקולים (הם לא שמעו האלטק רק שי בהזדמנות אחרת וכבר כתב על הביקור כולל ציונים ) ,
תראו הדבר הנחמד פה היא דווקא החברותא של כמה כרישים שמדברים לא רק על אודיו אלא גם על החיים והמוסיקה היא רק משהו נלווה , היו חסרים לי רן וגיא חברי הטובים שמצאו להם עיסוקים משפחתיים ב40 מעלות חום ,
בכל מקרה יש לנו קשר יום יומי בפורום וואטס אפ הקטן שלנו ,
מוכרח לומר לכם שחברים רק של אודיו מעניינים אותי פחות ולא מוזמנים בכלל ,כי אודיו הוא לא הפואנטה פה ,
יותר נחמד הרגשה משפחתית נטולת פאסון או יחסי ציבור , וגם ללמוד מכרישים שכאלה על השפעת הגיין , הדמפינג , כוון הרמקול והטייתו , אורך וגודל הפורט ובעיקר להבין שלא חייבים לשלם טונות של כסף בכדי לקבל צליל נפלא (בזה מומחה דן ,ואוי ואבוי עם הוא מגיע עם מכשירי המדידה שלו )
אני בקבוצה כנראה ה"אבא" של כולם , מניח שבגלל הפרשים של יותר מ20 שנה בגיל ותקשורת שנולדתי איתה "
אני יודע שחלק ניכר לא סובלים אותי פה וחלה הדרדרות קשה באודיופילים הותיקים שיש להם מה להוסיף ואינם יותר פה לצערי , אבל אנחנו נמשיך לתמוך בתחביב האודיו שהולך וגווע לאיטו בעיקר בקרב הצעירים גם בגלל המחירים ההסטרים של הציוד ומסיבות נוספות ,
אישתי פתחה ביוזמתה אולם ארועים קטן למסיבות רווקים ימי הולדת גדולים, תרצו אארגן הרצאות של כמה מומחים שיש לנו כאן כמו דני בכור , בעל האולפן הגדול בארץ , כמה מוזיקאים כמו שם טוב לוי ,ברוזה ועוד שיסבירו לנו מהו צליל טיבעי , מה המניפולציות באולפן , האולם עלי , אתם כיבוד כמו אלכוהול בירה ודברים שונים , הכל יעלה גדושים , יכול לדאוג גם לזה , אבל נשים קופה במחיר עלות הכיבוד , מה שתירצו , אם מישהו מעוניין בארוע קטן שכזה של כל הפורום , נא להודיע כאן אם יש עניין , אני אדאג לשאר :לב:
היה מפגש מאוד נחמד, לגבי ההערה שלי יש משהו באלטק שמייצר יותר מיידיות בצליל (לא מצאתי מילים אחרות לתאר את מה ששומע), וכשהטוויטר שלו רגוע, הוא מנגן מעולה ממש. האמת עושה חשק לבדוק אצלי כוון דומה, נניח איזה טאנוי ארדן, למרות שעם הרמקולים שלי כבר עשר שנים, התרגלתי אליהם, אז נראה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור