בחירת מצלמה

איילת ד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי,

אני מעוניינת לרכוש מצלמה עד 1500-2000 ש"ח. השימושים במצלמה יהיו בעיקר בבית לצלם את הילדים ובטיולים. חשוב לי זום, חדות צילום ומהירות. גם וידאו לא יזיק.

מה אתה ממליץ? אשמח ל 2-3 מצלמות שאתה הכי מעריך בסכומים הללו..

קצת ירדתי מה DSLR והמצלמות היותר יקרות כיוון שזו השקעה כבדה עבורי ובעיקר כיוון שהילדים שלי רוצים גם לצלם ולראות ולגעת ולא הייתי רוצה שהמצלמה תיהרס..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בתקציב הזה אין הרבה אפשרויות, אם אצ עולה קצת בתקציב אז פוג'י X-T100 עם עדשת קיט 15-45 תספק לך את כל מה שאת רוצה.

איילת ד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום כרמי
1. אני חוששת שהזום הזה לא יהיה מספיק טוב
האם ניתן לצלם קירוב פנים עם העדשה הזו למשל מ 2-3 מטר?
2. האם לא עדיף לרכוש במחיר דומה את ה EOS M50 Canon עם עדשת קיט 15-45?
תודה, איילת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נושא הזום הוא סיפור מוזר:
כולם מחפשים זום גדול, וזה נמשע הגיוני, אבל זום גדול מגיע עם איכות אופטית פחות טובה (הרבה פחות טובה), זה לא אומר שאין עדשות לא טובות עם זום קטן, אבל אין עדשות טובות עם זום מעל 3 או 4.

כך שצריך לקבל החלטה מה חושב יותר טווח זום או איכות תמונה - זו שאלה שאת צריכה לתת לה את התשובה.

לא בטוח שהבנתי מה הכוונה קירוב של פנים מ 2-3 מטור, אם הכוונה לצלם פורטרט ממרחק של כמה מטרים שיצא טוב, ברור שזום של יותר מ 45 יכול לספק הגדולה טובה, אבל בדרך כלל למרחק של קצת יותר גדול.
תמונות הפרופיל כאן מימין צלומה עם ממרחק של כמה מטרים עם עדשה בעלת טווח זום מאוד דומה לעדשההמדוברת כאן - האם זה מספק?

קנון אלופים בשיווק - כולם מדברים על מצלמות קנון ומבחינת איכות תמונה הן מאוד מאחור מול המתחרים,
למה אני מתכוון - בבקשה תמונה זהה ב ISO 800 (שזה קצת גבוהה, אבל נהוג להשתמש בערך זה ברוב המצלמות ברמה הזאת) בשתי המצלמות

פוג'י X-T100
https://www.imaging-resource.com/PRODS/fuji-x-t100/FULLRES/XT100INBI00800.HTM

קנון M50
https://www.imaging-resource.com/PRODS/canon-eos-m50/FULLRES/EOSM50INBI00800.HTM

מה נראה טוב יותר? לדעתי אין שאלה כלל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור