בחירת מצלמה ראשונה

Itamarben

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן,

אני אוהב מאוד לטייל, בין אם בשטחים אורבניים ובין בטבע. במסגרת זאת, כאשר הייתי רוצה לתעד חלק מהרגעים או הנופים בהן נתקלתי, הייתי שולף את הפלאפון ומצלם.

לאחרונה גבר בי הרצון לייעד לחלק של התיעוד מצלמה ייעודית, שתיהיה עליי כאשר אני מטייל ואיתה אתעד את החברים והרגעים.

אין לי ניסיון במצלמות בכלל, והאם יש בי שאיפה להיכנס לתחום הצילום המקצועי? איני בטוח, אולי בהמשך.

אך אני יודע שאני צריך מצלמה !
באשר לתקציב, אין לי באמת יכולת להעריך מכיוון שאני לא מכיר "מי נגד מי" בשוק המצלמות. אני סומך עליכם, שתוכלו לבחון את הצרכים שלי ועל פי כך, להמליץ לי על מצלמה טובה.

תודה וסופ"ש נעים לכולם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדי שיהיה קל לקחת מצלמה לטיול היא צריכה להיות קלה ולא גדולה.
אני מאמין שאה רוצה מצלמה עם איכות תמנה גובהה כוכל שאפשר ישר מהמצלמה (ללא צורך לעיבוד במחשב לאחר מכן)
בהקשר הזה המצלמה הכי טובה שאני מכיר שעושה זאת מעולה היא פוג'י X-T20 עם עדשת פוג'י 18-55
מצלמה מעולה (אומנם דגם קודם - החדש יקר יותר), איכות תמונה ברמה מאוד גבוהה מהמצלמה (לא כל המצלמות מסוגלות לכך - ופוגי עושים זאת הכי טוב), עדשה קצת יקרה, אבל בעלת איכות נהדרת.

מדובר על 3500 ש"ח האם זה בתקציב?
אפשר להוריד את המחיר קצת עם עדשת קיט, אבל ההפרש להעדשה הטובה הוא לא ממש גדול ורכישה של עדשה טובה בהמשך תיהיה יקרה הרבה יותר.

אפשרות זולה יותר זו מצלמת פוג'י דגם פשוט יותר, X-T100 עם עדשת קיט - עדיין איכות תמונה טובה (רק קצת פחות), וגם מערכת פוקוס קצת פחות טובה - סט כזה עולה פחות מ 2000 ש"ח.

האם אני בכיוון?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור