בחירת מצלמה ראשונה

Orhadad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום אני חדש כאן בפורום אני מתעניין בצילום ושאוף להתמקצע בצילום טבע ורחוב בעיקר יש לי מצלמה עדינה שהייתה בית שהיא דמוי slr ישנה ממש הודיע הזמן לעבוד למדנו קצת יותר רציני אז אני מחפש מצלמה DSLR הייתי סכנה חניות והציעו דגמים ב2500₪ ומעלה כרגע זה לא התקציב שלי אני ראיתי כמה דגמים בעד שנייה שיכול להיות שהם יתאימו לי רצתי המלצה של מישהו עם ידע האפציות שראיתי
1 Nikon d5100 ב1200₪כולל עדשת קיט וכול השאר...
2 canon 700d באותו מחיר
3 canon d1300 או 3100 אני לא זוכר בדיוק
קראתי על הניקון ראיתי תגבות טובות החשד שלי שהיא די ישנה בשוק ושכבה שנתיים אצל המוכר ללא שימוש אשמח לשמוע חוות דעת והמלצות על דגמים אחרים שאפשר לבדוק תודה מראש סליחה על החפירה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אצל צלמים רציניים נהוג להגיד שעדשה טובה זה לכל החיים ואילו גוף מצלמה מחליפים.

כמו כן איכות העדשה משפיעה רבות על איכות התמונה לפעמים יותר מגוף המצלמה.
יותר מכך מצלמות מתקדמות טכנולוגית כל הזמן ודגמים חדשים יוצאים עם יכולות חדשות, לא כך המצב בעדשות שיכולת האופטית לא מתקדמת כל כך, כן יש שינויים ושיפורים בעדשות, אבל בקצב הרבה יותר איטי ממצלמות.

כך שאני ממליץ לך לחשוב שגוף המצלמה כעת הוא להתחלה, היות ואתה רוכש גוף יד שנייה לבטח אם תשאר בצורה רצינית בתחום אז לבטח תרכוש גוף מתקדם וטוב יותר בעתיד.
אז כעת , כדאי לבדוק את היכולת לרכוש עדשות טובות יותר מעדשת הקיט שהן ממש בנונות ולא מציאה גדולה.
אבל לפני זה חושב להבין שרכישת מצלמה משפיעה על העתיד, כלומר אם אתה רוכש מצלמת קנון אתה תשאר עם קנון היות ותרכוש עדשות נוספות וציוד משלים עבור קנון, או אותו הסיפור זה עם ניקון היות ועדשות פלאשים, ועוד ... מתאימים רק לחברה מסויימת לא לחברה אחרת.

אז מה התקציב שלך למצלמה ועדשה?

Orhadad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כרגע אני מוכן להשקיע 1500₪ כי אני אחד שמתחיל ומפחד להתייאש אז רוצה ליראות שאני ממשיך ואז אני כבר יחליט להשקיע יותר מה דעתך על הניקון d5100 אני יכול לקנות אתה ב1100 שקל כולל עדשת קיט בכללי איך מה העדיפות לגבי חברה כמו שאמרת זה לכול החיים אז מה כדי

Orhadad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בכוונה מבחינת תנאי תאורה ואיכות תמונה או שכדי לקנות משהו חדש שהדגם היחיד שראתי זה canon 4000d שלפי מה שאמרו לי לא מצטלמת בכלל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הניקון D5100 היא מצלמה טובה, רק שזה דגם קצת ישן, אישית הייתי מוריד את המחיר עוד.
עדשת הקיט ממש לא משהו התיחס עליו ואם אתה חושב שמצלמה זו עם עדשת הקיט תספק לך ידע אם כדי להעמיק בנושא - אז תקבל רושם לא מוצלח.

בהקשר של ניקון כחברה לבחור כציוד צילום זו בחירה טובה עם ציוד מוצלח, למרות שיש בארץ הרבה יותר ציוד של קנון לכן גם יותר יד שנייה של קנון.
אישית אני חושב שקנון פחות טובים, אבל המבחר הגדול של קנון זו נקודה שכדאי לקחת בחשבון

Orhadad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על התשובות כרגע אני מתלבט על שני דגמים שהם בתווך מחיר שלי יש את הניקון 5100d ב1100 שח
או ניקון 3300d עם עדשה של טמרון ב1500 שח
מבחינת המצלמות מי יותר טובה כי אחת מהדגם היותר טוב איך ישנה מהדגם כניסה
ובנוסף בכסף שישאר אני יוכל לקנות חצובה ופלאש שיספקו בתקציב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איזו עדשת טמרון זו?

כאמור לעדשה יש משמעות חשובה

Orhadad

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טמרון 18-200 זה מה שכתוב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
העדשה הזו לא שווה הרבה - למרות שהיא לא ממש זולה
הייתי הולך על D5100 וחושב על כך שיהיה צורך להחליף אותה בעתיד - כמו כן רשמתי שהמחיר למצלמה יקר נסה להוריד את המחיר (עדשה הקיט לא שווה הרבה) וכן למצוא עדשה טובה בהפרש המחיר

ניקון 18-140 או 18-135
או 17-50 של סימגא או טמרון עובר ניקון

ושוב אני אומר לדעתי זו לאחר שתרכוש ציוד זה תזרוק אותו מהר מאוד - הוא לא ימשוך אותך לצלם, היות ולא יספק לך את חווית הצילום הנוכנה שאפשר לקבל היום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור