בבקשה עזרה בבחירת מסך פלאזמה או lcd

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם וחג שמח אני צריך עזרה בקנית מסך ואני לא יודע מה עדיף lcd או פלזמה שמעתי שהפלזמה מראה יותר טוב וגם ברוב המיקרים זולה יותר. השאלה שלי יש לי הסלון שהמרחק מקצה לקצה הוא 3.86 איזה סוג מסך אתם ממליצים פלאזמה או lcd ועים אתם יכולים בבקשה להמליץ לי גודל מסך שהכי מתעים לסלון ולתת לי תשובה כנה כי אני חדש בנושא בתודה גדולה מראש לכול העוזרים!!!!!!!!:)

נערך לאחרונה ב:

Helmut

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תלוי למה המסך הולך לשמש
-אם אתה הולך לצפות רוב הזמן בשידורי טלוויזיה רגילים (ממיר רגיל) ו DVD אז עדיף פלאזמה.
-אם אתה מתכנן לצפות בעיקר בתכנים בהפרדה גבוהה(מה שנקרא HD ) מה שמצריך נגן יקר \מחשב סלוני(HTPC) ולהשתמש במסך ליישומי מחשב אז LCD
-במידה ואתה נוהג לצפות בטלוויזיה בזמן שהחדר מואר בד"כ (אור יום\מנורות דולקות בחיק המשפחה אז תשקול שוב אם לקנות LCD או פלאזמה כי LCD יותר מתאים במקרה הזה.

בכל אופן אני ממליץ לך לקרוא את המדריכים פה בפורום,
מקווה שעזרתי ושיהיה לך חג שמח.

Traklin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי, אתה אומר שמישהו קונה LCD הוא חייב מחשב סלוני ונגן DVD יקר?
נראה לי קצת תמוהה,
אפשר לחבר כל מחשב ולא חייבים דווקא מחשב סלוני..

Helmut

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי, אתה אומר שמישהו קונה LCD הוא חייב מחשב סלוני ונגן DVD יקר?
נראה לי קצת תמוהה,
אפשר לחבר כל מחשב ולא חייבים דווקא מחשב סלוני..

ברור אם לא מפריע לך הרעש שמחשב רגיל מפיק אז כל מחשב עם חיבור HDMI\DVI (כרטיס מסך)יכול להפיק לך FULL HD , ואם יש לך חיבור VGA אתה יכול להגיע רק ל 720P (שזה בכלל לא רע) אבל הבעיה מתחילה כשאתה רוצה להשתמש במסך גם כצג מחשב - דבר שמתבקש כאשר אתה מחבר מחשב למסך מסכי הLCD יותר מתאימים לשימוש כDESKTOP מאשר PLASMA מאחר והפיקסלים בפלזמה הם מלבניים (אפשר להסתדר אך למה לא ללכת על בטוח)
בכל אופן אם רוב תכני הצפייה שלך הם ממיר(טלויזיה רגילה) אז פלזמה יותר מתאימה לך (התמונה תהיה יותר נקיה ואמיתי ללא המריחות שמתקבלות בLCD בהרבה מקרים)

נערך לאחרונה ב:

Traklin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מחשב רגיל ומחשב סלוני זה מאוד מאוד דומה,
רעש? אם יש אבק וכו צריך לנקות ..
יש פתרונות לא יקרים למחשבים מרעישים-לי אישית אין רעש מהמחשב.

אם המחשב שלך משמש אותך למשחקים אז כמעט כל כרטיס היום יש לו חיבור HDMI\DVI
בכל מקרה, אי אפשר לומר שרק פלזמה מתאימה,למרותש אני לא שולל פלזמות...
יש מסכי LCD שנותנים תמורה מאוד גבוהה יחסית למחיר
תלוי מה הצרכים והשימושים.
לכל מסך LCD או פלזמה יש פלוסים ומינוסים..

Helmut

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מחשב רגיל ומחשב סלוני זה מאוד מאוד דומה,
רעש? אם יש אבק וכו צריך לנקות ..
יש פתרונות לא יקרים למחשבים מרעישים-לי אישית אין רעש מהמחשב.

אם המחשב שלך משמש אותך למשחקים אז כמעט כל כרטיס היום יש לו חיבור HDMI\DVI
בכל מקרה, אי אפשר לומר שרק פלזמה מתאימה,למרותש אני לא שולל פלזמות...
יש מסכי LCD שנותנים תמורה מאוד גבוהה יחסית למחיר
תלוי מה הצרכים והשימושים.
לכל מסך LCD או פלזמה יש פלוסים ומינוסים..

אתה מנסה למכור או לעזור לבחור? כולם יודעים שה LCD שאתה מדבר עליהם עולים פי 2 ממסך פלזמה מעולה שאתה תקבל בו איכות תמונה בDSR (ממיר) יותר טובה אז תפסיק לקשקש ותנסה למכור לאנשים שבאים לחנות שלך ואם היית מבין קצת במערכות HTPC היית יודע שיש להם רכיבים מיוחדים שמפחיתים את הרעש(שמאוד מורגש).

Traklin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מקשקש או לא..זה לא עקרוני
לעזור מנסה תמיד...
מי שרוצה מחשב סלוני זו בחירה שלו,
אני עם מחשב ביתי מוסתר ועובד מצוין...בכל מקרה מחשב זה מחשב
למכור אם אני רוצה? כל עוד יש קונים אני אשמח למכור-רק שפה בפומבי זה לא המקום.
לדעתי יש לך אינטרס למכור לא פחות ממני,אני מניח שיבוא פרלי בטח..אבל גם זה לא עקרוני.
אם מישהו רוצה לרכוש מסך הוא לא רוכש אותו עפ"י הצעות בפורום-הוא הולך לראות בעיניים

בנוסף
יש הרבה אנשים שלא יודעים,יש יבוא רשמי שרוב הפעמים אם כי לא תמיד יותר יקר מיבוא פרללי
לדוגמא בפנסוניק יש יבואן רשמי יורוקום שנותן אחריות שנה + 4 למסך
ויש יבוא מקביל\אפור\פרללי כמו י.שלום וחברים שנותנים את השירות שלהם

אפשר לעשות בדיקה בגוגל ולראות פלוסים ומינוסים של כל חברה
תתחדשו!

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכם Helmut Traklin השימושים העיקרים שלי הם בשידורי טלוויזיה רגילים (ממיר רגיל) ו DVD לא אמרתם לי איזה גודל מסך הכי מתעים לי לסלון (הסלון שהמרחק מקצה לקצה הוא 3.86 ??? ) הבנתי גם שיש פלאזמות שהם FHD אבל לו המלצתם עליהם העים הם פחות טובים לצרכים שלי ???.הבנתי גם שיש למסכי ה FHD בעיה עים השידורים בארץ זה נכון??? ושאלה אחרונה עים אתם יכולים לעזור לי בבקשה בבחירת מסך שהכי יתעים לי?????(חברה.דגם .ועים תוכלו לפרט לי למה המלצתם על אותו הדגם או החברה)בתודה גדולה מראש וחג שמח לכולם מצפה לישמוע מימכם בקרוב ביי!!!!!!!!!!!!!(heart):)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עבור שידור רגיל (DVD זה שידור רגיל) לדעתי עדיפה פלזמה ולמרחק שלך כבר אפשר לחשוב על 50'' או 42'' אם אתה רוצה לחסוך במחיר.

במסך 42'' ממש , אבל ממש לא חשוב שיהיה FHD היות בגודל מסך כזה במרחק צפיה כזה ההפרש באכות התמונה יהיה זניח מסך טוב כזה מיבואן טוב ניתן לרכוש בפחות מ 4500 ש"ח

מסך 50'' יהיה יקר יותר וכאן כבר אפשר לבדוק נושא של FDH היות ובגלל שהמסך גדול יותר כל פיקסל יהיה גדול יותר ו FHD מקטין כל פיקסל - לאחר שארצי זאת חשוב להביו שמסך FHD עובר קשה יותר להמיר תוכן רגיל ל FHD ומצריך מעבד מסך חזק ויקר יותר כך שמסכי FHD יהיו יקרים יותר מממסכי HDR וגם כאן אני לא בטוח ש FHD זה משהוא שמשתלם כלכלית היום

המלצה אישית שלי (כאמור אישית) ללכת על מסך פלזמה 42'' שהוא HDR בפחות מ 4500 ש"ח ובעוד כמה שנים טובות (כאמור כמה שניים טובות) לבדוק את הנושא שוב (היות ומסך 50'' טוב יעלה ככפול מכך)

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ל carmi תודה רבה על העזרה שלך לו אמרתה לי איזו חברה או דגם אתה ממליץ לי שיתן את התמורה הכי טובה של עלות =תועלת=תמונה=סאונד החלטתי ללכת על 42 ביגלל חוסר תקציב העים אתה ממליץ על 42" פלאזמה FHD או HDR בתודה גדולה מראש (heart):)וחג שמח!!!!!

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ל carmi תודה רבה על העזרה שלך לו אמרתה לי איזו חברה או דגם אתה ממליץ לי שיתן את התמורה הכי טובה של עלות =תועלת=תמונה=סאונד החלטתי ללכת על 42 ביגלל חוסר תקציב העים אתה ממליץ על 42" פלאזמה FHD או HDR בתודה גדולה מראש (heart):)וחג שמח!!!!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עבור שידור רגיל (DVD זה שידור רגיל) לדעתי עדיפה פלזמה ולמרחק שלך כבר אפשר לחשוב על 50'' או 42'' אם אתה רוצה לחסוך במחיר.

במסך 42'' ממש , אבל ממש לא חשוב שיהיה FHD היות בגודל מסך כזה במרחק צפיה כזה ההפרש באכות התמונה יהיה זניח מסך טוב כזה מיבואן טוב ניתן לרכוש בפחות מ 4500 ש"ח

מסך 50'' יהיה יקר יותר וכאן כבר אפשר לבדוק נושא של FDH היות ובגלל שהמסך גדול יותר כל פיקסל יהיה גדול יותר ו FHD מקטין כל פיקסל - לאחר שארצי זאת חשוב להביו שמסך FHD עובר קשה יותר להמיר תוכן רגיל ל FHD ומצריך מעבד מסך חזק ויקר יותר כך שמסכי FHD יהיו יקרים יותר מממסכי HDR וגם כאן אני לא בטוח ש FHD זה משהוא שמשתלם כלכלית היום

המלצה אישית שלי (כאמור אישית) ללכת על מסך פלזמה 42'' שהוא HDR בפחות מ 4500 ש"ח ובעוד כמה שנים טובות (כאמור כמה שניים טובות) לבדוק את הנושא שוב (היות ומסך 50'' טוב יעלה ככפול מכך)

ראה מה שכבר רשמתי כאן בקשר לשאלה שלך ממש כאן דף קודם
דרך אגב אני רכשתי להורים שלי מסך42'' מדגם PV8 של פנסוניק ב 4300 ש"ח עם אחריות של יורוקום

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ל carm תודה רבה מאוד אל העזרה שלך גם אני חשבתי ללכת על המסך הזה רק שלוא היתי בטוח (דרך אגב ראיתי בחלק מהאתרים שכותבים שהנגודיות של המסך הזה הוא 1.למליון )העים זה נכון ????????????? (נ.ב.אני אוהב מאוד את האתר שלכם הוא אחד המיקצעים שראיתי) מאחל לכם בהצלחה ותמיד אהיה באתר שלכם מקווה שתוכל לחזור אלי שתצליחו(heart):)יש דרך שנוכל לדבר ישירות (טלפון עים כן תגיד לי בבקשה)חג שמח:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה וחג שמח,
אנחנו לא מספקים תמיכה טלפונית, אני בכל אופן לא :)
הנתונים של הניגודיות לדעתי האישית חסרות משמעות היות וכל חברה בודקת זו בצורה שונה ונקודה נוספת ניגודיות גבוהה לא מספקת תמיד תמונה שיותר נוח וברור יותר לראות (אבל זה סיפור אחר)

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ל carmi תודה רבה מאוד אל העזרה שלך אני מאוד נהנה לדבר איתך תודה רבה על הכול שהיה לך בהצלחה עים האתר וחג שמח(heart):)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חג שמח

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לcarmi שלום חבר שלי אמר לי שלפלזמה יש הישתקפות על המסך ואיפה שיש אור או מנורות אז יש הישתקפות ואז לא רואים טוב ובlcd זה לא ככה אסמח לישמוע תגובה ממך:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חבר צודק - למסכי פלזמה בדרך כלל יש מסך זכוכית (כמו למסכי CRT הישנים) ויכולה להיות בעית השתקפות (כל גם בנסכי CRT הישנים).

אם אתה צופה בעיה של השתקפות אפשר לבדוק רכישה של LCD אבל, מסך LCD טוב יעלה יותר מפלזמה.

gto500

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לכרמי יש לי שאלה ראיתי את המסך הזה
מסך LCD מץ 52" דגם LC52TL
במחיר של 7576 !!!העים הוא מסך טוב ואיכותי או שכדי להיתרחק ממנו והעים הוא לא גדול לי לסלון בתודה גדולה מראש רפי:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור