אתמול היה לי מצב רוח לביורק

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מעולם לא התחברתי למוזיקה שלה, אנסה את ההמלצה שלך בערב.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מעולם לא התחברתי למוזיקה שלה, אנסה את ההמלצה שלך בערב.
ביורק לא מנסה לעשות לך נעים בגב! מתחברים לשם במצב הרוח הנכון...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אחלה זמרת קורונה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ביורק לא מנסה לעשות לך נעים בגב! מתחברים לשם במצב הרוח הנכון...
סאדו מאזו לא הטעם שלי, אלה אם אני הסדיסט.
אני לא מבזבז זמן על מה שלא עושה לי נעים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
סאדו מאזו לא הטעם שלי, אלה אם אני הסדיסט.
אני לא מבזבז זמן על מה שלא עושה לי נעים.
מוזיקאי משתף אותך ברגשות שלו בעזרת היצירה שלו, כשרע לו אתה אמור להבין את זה גם במילים אבל גם במנגינה שכמובן צריכה להתאים, כשהוא פוחד, שמח, מאוהב, כועס, מורד...
אם מוזיקה היתה רק תמיד מלטפת לך את הגב, עושה לך רק נעים, לא מעוררת בך לחשוב מה לכל הרוחות קורה פה? למה הוא צורח? למה הוא בחר צלילים צורמים? למה הוא שר ״כמעט״, איך הוא מצליח ולמה לתת לי הרגשת אי נוחות, המוזיקה תאבד מקסמה.
תמיד בכל חוסר נוחות אם תקשיב ותיתן צ׳אנס תגיע לנקודת איזון שהמוזיקאי נותן לך לרצות להקשיב לו עד הסוף.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מוזיקאי משתף אותך ברגשות שלו בעזרת היצירה שלו, כשרע לו אתה אמור להבין את זה גם במילים אבל גם במנגינה שכמובן צריכה להתאים, כשהוא פוחד, שמח, מאוהב, כועס, מורד...
אם מוזיקה היתה רק תמיד מלטפת לך את הגב, עושה לך רק נעים, לא מעוררת בך לחשוב מה לכל הרוחות קורה פה? למה הוא צורח? למה הוא בחר צלילים צורמים? למה הוא שר ״כמעט״, איך הוא מצליח ולמה לתת לי הרגשת אי נוחות, המוזיקה תאבד מקסמה.
תמיד בכל חוסר נוחות אם תקשיב ותיתן צ׳אנס תגיע לנקודת איזון שהמוזיקאי נותן לך לרצות להקשיב לו עד הסוף.

נצא רגע מעניין המוזיקה, יש הרבה דברים שכנראה הם טעימים אבל לא עושים לי חשק לאכול אותם, ממש לא מעניין אותי מצב הרוח או מצבו הפסיכולוגי של הטבח שבישל.
מוזיקה נועדה לגרום לי לרגשות שמחה, עצב, הרהור.... לא לחריקת שיניים ורצון לשרוף את המערכת, עניין של טעם.
יש גם מי שחושב שלהשתין על דגל המדינה זו אומנות, אני לא.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
לא מצליח להתחבר אליה באף מצב רוח.
מזדהה עם גיא לגמרי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נצא רגע מעניין המוזיקה, יש הרבה דברים שכנראה הם טעימים אבל לא עושים לי חשק לאכול אותם, ממש לא מעניין אותי מצב הרוח או מצבו הפסיכולוגי של הטבח שבישל.
מוזיקה נועדה לגרום לי לרגשות שמחה, עצב, הרהור.... לא לחריקת שיניים ורצון לשרוף את המערכת, עניין של טעם.
יש גם מי שחושב שלהשתין על דגל המדינה זו אומנות, אני לא.
תשמע מה שבא לך! אבל לדעתי שווה לאתגר את האוזן ולהתאמץ גם במוזיקה שלוקח זמן להתרגל אליה ולכן ציינתי את הסיבה שלפעמים אמן מרשה לעצמו לתת לך לזוז באי נוחות כשאתה מקשיב לו.
בפורום אנחנו מדברים על מוזיקה ולתת דוגמה קיצונית של אמנות (שנויה במחלוקת) מתחום אחר כדי להצדיק את זה שכתבת בפוסט שאתה לא מזוכיסט זה מאוד קיצוני ולא הוגן לדיון.
בכל מקרה, פורצי הדרך במוזיקה היו נשמעים צורמים ולא נעימים לקונצנזוס לאורך כל ההיסטוריה, אמא שלי לא יכלה לשמוע את גילן צורח ב Child in time אבל גילן רצה להעביר את המסר שהוא חרד מטילים אטומים וממלחמת עולם שלישית. היום זה נשמע שיר עדין ולירי.
לדעתי תמיד שווה לאתגר את עצמך במוזיקה שבשמיעה ראשונה היא לא נוחה לך וביורק זו אחלה מוזיקת שוליים ששווה לתת צ׳אנס, בטח אם אתה אדם שמקדיש יותר זמן מהאדם הממוצע להאזנה למוזיקה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
גם אני לא מזדהה איתה.
(כמו עומר אדם)
אך עם עובדות קשה להתווכח.
הרבה אוהבים,ומי אני שאחליט :rolleyes:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@pruym לא שגדלתי בחלל ריק, שמעתי ביורק מספיק פעמים בצעירותי, לא התחברתי ליצירות שלה אז והיום.

מעלי רשם SOL שם של זמר ישראלי ים תיכוני, גם לשם אני לא מתחבר וכך גם לז'אנרים של ג'אז שאחרים כן אוהבים אני מאמין שלא חייבים להתחבר לכול סגנון.
יצירה יכולה להיות "מאתגרת ומהנה" להאזנה בדיוק כמו Child in time (ולא חסר יצירות מז'אנר זה).
ביורק לא מדברת אלי, לא כיוצרת ולא כאדם - בעיני היא אובר רייטד על אף שפרצה דרך בשנותיה הראשונות משום הליכתה נגד הזרם.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
@pruym לא שגדלתי בחלל ריק, שמעתי ביורק מספיק פעמים בצעירותי, לא התחברתי ליצירות שלה אז והיום.

מעלי רשם SOL שם של זמר ישראלי ים תיכוני, גם לשם אני לא מתחבר וכך גם לז'אנרים של ג'אז שאחרים כן אוהבים אני מאמין שלא חייבים להתחבר לכול סגנון.
יצירה יכולה להיות "מאתגרת ומהנה" להאזנה בדיוק כמו Child in time (ולא חסר יצירות מז'אנר זה).
ביורק לא מדברת אלי, לא כיוצרת ולא כאדם - בעיני היא אובר רייטד על אף שפרצה דרך בשנותיה הראשונות משום הליכתה נגד הזרם.
סבבה, אבל פה חזרת לענות עניינית בניגוד לתגובה הקודמת. ברור שיש לכל אחד מלא אומנים שהוא לא מתחבר אליהם וחושב שהם אוברייטד, לא מזמן כעסו עלי פה על זה שלדעתי פינק פלויד הם לגמרי אוברייטד ומשעממים...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
סבבה, אבל פה חזרת לענות עניינית בניגוד לתגובה הקודמת. ברור שיש לכל אחד מלא אומנים שהוא לא מתחבר אליהם וחושב שהם אוברייטד, לא מזמן כעסו עלי פה על זה שלדעתי פינק פלויד הם לגמרי אוברייטד ומשעממים...

אנחנו מכירים מספיק זמן לדעת שאי אפשר לאהוב את הכל וזה בסדר גמור, אם כולנו היינו אוהבים אותו הדבר היה משעמם.

שבת שלום(ורד)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113

לא שונא חלילה ז׳אנר מסויים.
בעבר היה כאן זמר מזרחי כולל זוהר ארגוב,שהמילה הכתובה הייתה נר לרגלי המבצעים.
והשירים כלל לא נשמעו דומים ורובם היו מעולים.
היום לצערי המוסיקה נשמעת כמו ביט אחד,פה ושם ישנן הבלחות.
אך הרב את אוזניי הערלות זה דיי משעמם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור