אתם מרוצים?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מצחיק,וממש לא חושב/חשבתי שזה עד כדי כך נפוץ, אבל השבוע יצא לי לקרוא איזה שרשור שמתיישב בול על מה שאתה מתאר, באחד מפורומי הפורנופיליה.
-רק שהפעם, תאמין או לא, אפילו התיאור שלך לא קיצוני מספיק.

לא רק שהוא כתב מאמר שלם על הקנייה, ולמה לא הגברה X בלה בלה,
הוא צריך לקבל פרס (או משהו ...) על המאמר שבא אחריו,
שמסביר, למה הוא שוב שדרג, ולציוד אחר שוב מאותה טופולוגיה.
כתב כל כך יפה, שהצליח למכור לי את הרעיון לזמן מה.
נתן לי משמעות חדשה למונח סופר סתם.

אפשר לקבל לינק?
אם נראה לך לא ראוי בפורום אז אפשר בפרטי.
מסקרן....
ארז

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב לא נעים.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גידי

אני מעדיף לקחת את ילדי עמותת "גדולים מהחיים" וכן את החיילים הבודדים של "בית קובי" לטיולי ג'יפים ועוד כהנה פעילויות מאשר להעביר זקנות את הכביש.

רק לא ממש ברור לי למה פעילות אחת שוללת את השנייה...אפשר גם וגם והכי חשוב בעיניי זו אמירתו של ארז המכונה ארז וחני...הכל שאלה של מינונים ולא להיסחף לקיצוניות..

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ראשית, אני לא מרוצה, ולכן מחפש (בתקציבי המוגבל ובזמני היותר מוגבל) חלופות, להגברה.

ולגבי הערתו של דיז, אכן הוא שוב צודק. לפעמים נדמה שלמרות הררי המילים בפורומים, רבים רוכשים ציוד בלי להבין מה הם בדיוק צריכים, וגרוע מכך, בלי להבין איך להתאים בין רכיבים. כתוצאה מכך ציוד עף ללוחות אחרי פחות משנה שנתיים של שימוש והבחור התורן חוזר לשלבי החיפוש. כנראה שלפעמים אין מנוס מלימוד בדרך הקשה.
מה שכן, זה טוב לשוק יד שנייה. הגדיל לעשות אחד מיושבי הפורום השכן. אבל זה שווה כבר פוסט אחר מתישהו.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמי שמבקר קבוע בשני הפורומים אני מוצא טעם לפגם להעיר הערות כאלו ואחרות על שיקוליו של מוכר ציוד שאינו מגיב כאן.

יש לכם סימני שאלה מדוע ולמה...תשאלו אותו שם.

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סתם שאלה מסקרנת - יש מי שהוא כאן בשירשור זה שיש לו בדיוק את אותו הסט אפ על כל רכיביו יותר מחמש שנים ??

סתם חומר למחשבה...

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
דברי לא כוונו למישהו ספציפי. כאשר הם מכוונים,יקל על אותו אחד להבין זאת.
לגבי 5 שנים: אני מניח שזה עיניין של מינון. שכל אחד יחליף כמה שהוא רוצה. אני לא אמון על זה. רק שלא יבלבלו לנו בשכל ויחנטרשו שהנה הפעם בהחלפה הזו הבס התהדק, הגבוהים התבהרו הרקע השחיר, שומעים מוזיקה ולא מערכת, הנגן עומד בחדר, הסדרן עומד במעבר ועוד.
זה שקר\שיכנוע עצמי\שכנוע אחרים- שנועד להכין את הקרקע לפראייר הבא שיקנה את המכשיר ביד שניה.
יש כמובן מצבים שהטכנולוגיה משתנה ומצריכה אולי מעבר בין טכנולוגיות. יש מצבים שמחפשים לשפר בתוך המערכת הקיימת, עוד משהו לכוון יותר טוב וכו'. אני מדבר על כאילו שמשנים מהותית כל שני וחמישי. היה אלף ועכשיו בית.
דרך אגב- לפעמים מופנות אלי שאלות יעוץ ממשתמשים בפורומי אודיו (לא שיש לי באמת מידע או הבנה ליעץ באודיו). מתוך שאלות אילו די ברור שהסאונד הוא בעייתי הרבה מעבר למה שהוצג לחברים בפורומים. מה שמוצג לחברים בפורומים הוא שקר מוחלט, הרבה פעמים מדעת.
יש טענה שהכי אהובה עלי: אני מחליף משמע אני "לומד"- לא שזה לא נכון , אבל משעשע אותי ה"לימוד" כהסבר.
כתבתי בעבר- "הלימוד" האמיתי הוא לא מה יש בקופסא או מה קופסא עושה לגלי הקול. הלימוד האמיתי הוא איך מוזיקה צריכה להשמע. כל עוד אין רפרנס אמיתי, אין סיכוי להגיע ל"נרוונה" בכל סכום שהוא.
כל עוד זה לא קיים , אז היום המגבר הזה מדהים, מחר ההוא , מחרתיים משהו אחר.
בס הדוק רקע שחור יותר הם לא שידוג שמחזיק מים. זה שינוי אפקט שאין לו קשר עם כלום.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כולם מאוד מרוצים.
אז למה נראה את כולם בלוחות?
הכי מצחיק אותי זה התירוצים.
"לא שהמוצר שאני מוכר לא טוב ומדהים,,,פתאום מצאתי משהו אחר מדהים יותר"- זה המשפט הרגיל
והאמת? בצורה הכי ישירה?
המוצר שהופיע בלוחות היה *** וכנראה גם המוצר החדש.
עד הפעם הבאה
די די די די פשוט תרד מזה :D
אנשים משנים את התקציב

לאנשים נופלת מודעה על משהו שהם רצו , ולא היה במחיר נוח

"

"

"

"

"

"
והם מרוצים , אז מה הבעיה עם זה ?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האם חוסר שביעות רצון זו תכונה "אודיופילית"?
אני רואה סביבי לא מעט אנשים שכל הזמן רצים לשדרג - בית, רכב, עבודה, אישה....
אלה אנשים שהחינוך להישגיות ולמצוינות בלבל אותם והם מתקשים להעריך ולהנות ממה שיש להם כי זה לא מושלם...

המסקנה/לקח שלי היא לקחת כל דבר בפרופורציה הנכונה ואז אפשר להנות ממה שיש. תמיד יש יותר טוב ותמיד יש סדר עדיפויות.
פנטיות בכל תחום היא לא טובה.

ארז
תן לי להסביר לך משהו , אנשים שכול הזמן רצים לשדרג , אלו אנשים שמשהו פנימי חסר להם , והם חושבים משום מה ששינוי ישנה ויחזיר להם מה שחסר להם . הבעיה היחידה היא שהחסרון שלהם הוא בפנים והוא ילך איתם גם לשינוי הבא .:D

אני בהחלט לא חושב שצריך כול דבר לשדרג , ובוודאי לא במהירות של אנשים שמחליפים גרביים , תלמד להנות ממה שיש לך , תן לו ןלך להתפתח ביחד , ורק אחרי שעברתם תקופה ועכשיו זה כבר לא משרת אותך , תחליף .
עכשיו , אם מדובר על אישה אזי כול הפסקה הקודמת אינה רלבנטית , אבל זה סיבה לפוסט אחר לחלוטין :D

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סתם שאלה מסקרנת - יש מי שהוא כאן בשירשור זה שיש לו בדיוק את אותו הסט אפ על כל רכיביו יותר מחמש שנים ??

סתם חומר למחשבה...
באופן עקרוני , בד"כ יותר , ואז אני כבר הולך על החלפה של כול הסט . אני מכין את הכסף שאני חושב שאדרש לשלם עבור החלפה של מגבר ורמקולים גם יחד (יכול להיות שלא אקנה באותו זמן אלא טיפה יותר מאוחר , אבל זה תמיד שניהם ביחד , והמגבר הנבחר ו/או הרמקולים הנבחרים , משודכים בראש לא לקיים אלא לעתידי

כפי שהסברתי לארז, אני לא חושב שהחלפה משרתת אותך (היא אולי משרתת את חשבון הבנק של התעשיה :D ואת מנהל הבנק שלך , אבל לא אותך :D ), ואני גם לא חושב שאתה כבר יודע מספיק מה באמת צריך להחליף כדי לקבל שינוי מאג'ורי , לפני ש"התפתחת" עם הסט הקיים ואתה מודע לכול הנקודות שלו . וזה לוקח זמן

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
האם אתם מרוצים מהתוצאה שלכם? מה הייתם מחליפים ולמה {Why} ולמה {for What }.

פרט לכבל חשמל או איטרקונקט שיכולים להעלות את הרמה, שלא נדבר על נגן טוב, לא הייתי מחליף כלום. לדאוג לאקוסטיקה מקצועית ועוד מוזיקה (תקליטורים)לא מזיק. כל שאר הדברים הם יותר שוליים וההשפעה שלהם קטנה ביחס לקיים.

האם אתה מאושר מהסט שלך קיום לאחר הקנייה העוורת של הרמקולים?
ואם לא מה היית משנה בסט הזה שיגרום לך נחת?

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מאושר עד הגג ביחס לתקציב.

אני כן הייתי מחליף את הקדמגבר ואז אני גם אשמע יותר טוב. האושר ישאר זהה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני מאושר עד הגג ביחס לתקציב.

אני כן הייתי מחליף את הקדמגבר ואז אני גם אשמע יותר טוב. האושר ישאר זהה.

מכל הקדמים שבדקת עוד לא מצאת את האחד?
או שכן מצאת את הצליל הנכון בעינך אבל לא התחברת אליו מבחינה ויזואלית?

kfirsarusi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
האם אתם מרוצים מהתוצאה שלכם? מה הייתם מחליפים ולמה {Why} ולמה {for What }.

התוצאה אצלי היא בסדר,כרגע אני משקיע ברכישת מוזיקה ולכן לא חושב להחליף-הנה בא האבל- אבל התיכנון הוא להחליף לנגן יעודי,לשדרג את המגבר,ולעבור מריצפתיים למדפיים,מצבי לא טוב הא?

logan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהחלט מרוצה

:) זו הסיבה שאף רכיב במערכת הסטריאו לא הוחלף מזה ארבע שנים. נשאר קצת בחורף הקרוב לשחק במנורות - אבל זהו.

שני דברים שומרים אותי בקו האנטי-שדרוג. שביעות הרצון מהתוצאה העכשווית ברוב סוגי המוסיקה כולל אלקטרונית (ותודה לנמר) והנוכחות התמידית בתערוכות ובקונצרטים. הנוכחות בתערוכות מבהירה לי מידי שנה מחדש כמה עשרות אלפי אירו/דולרים שאין לי אצטרך להשקיע כדי לשפר את המערכת רק בנושא של שחזור מוסיקה קלאסית מורכבת.

הנוכחות בקונצרטים מבהירה לי מידי שלושה שבועות (בפעם האחרונה ביום שישי האחרון) כמה המערכת שלי מנגנת היטב הרכב שבו עד עשרים כלים קלאסיים כולל קונטרבאס בודד, ומתחילה ליפול בתזמורות קאמריות, סימפוניות ופילהרמוניות שמעבר לכך.

הפתרון עבורי לשמוע יצירות קלאסיות רק בתזמורות המנגנות בכלי התקופה - ואז גם באופרות (מונטוורדי, היידן, מוצרט) השמחה רבה.

תחי המוסיקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מכל הקדמים שבדקת עוד לא מצאת את האחד?
או שכן מצאת את הצליל הנכון בעינך אבל לא התחברת אליו מבחינה ויזואלית?

אני מחפש קדמגבר שנראה טוב, נשמע מעולה, עם שלט, ובתקציב שלי.

עדיין לא מצאתי את השילוב הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
:) זו הסיבה שאף רכיב במערכת הסטריאו לא הוחלף מזה ארבע שנים. נשאר קצת בחורף הקרוב לשחק במנורות - אבל זהו.

שני דברים שומרים אותי בקו האנטי-שדרוג. שביעות הרצון מהתוצאה העכשווית ברוב סוגי המוסיקה כולל אלקטרונית (ותודה לנמר) והנוכחות התמידית בתערוכות ובקונצרטים. הנוכחות בתערוכות מבהירה לי מידי שנה מחדש כמה עשרות אלפי אירו/דולרים שאין לי אצטרך להשקיע כדי לשפר את המערכת רק בנושא של שחזור מוסיקה קלאסית מורכבת.

הנוכחות בקונצרטים מבהירה לי מידי שלושה שבועות (בפעם האחרונה ביום שישי האחרון) כמה המערכת שלי מנגנת היטב הרכב שבו עד עשרים כלים קלאסיים כולל קונטרבאס בודד, ומתחילה ליפול בתזמורות קאמריות, סימפוניות ופילהרמוניות שמעבר לכך.

הפתרון עבורי לשמוע יצירות קלאסיות רק בתזמורות המנגנות בכלי התקופה - ואז גם באופרות (מונטוורדי, היידן, מוצרט) השמחה רבה.

תחי המוסיקה.

שמח שאתה נהנה מהאלקטרוני. בשיחה הבאה שלנו אתעדכן לגביה באופן מפורט יותר.
לגבי השאר - מילים כדורבנות!(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור