LCD או פלזמה אשמח להמלצה על מסך איכותי -70% צפייה אנאלוגית השאר מחשב וHD

shahafuf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תקציב עד 10000
גודל 37 עד 42 "
תלת מימד לא הכרחי
פלזמה לד או אל סי די לא משנה
שימוש עיקרי שידורים אנלוגיים
שימוש משני מחשב וDVD

מעוניינים להחליף את טלוויית הCRT שלנו כבר שנים.
אחת לכמה זמן אנחנו עושים סיבוב בחנויות בתל אביב , רואים HD ו DVD באיכות מדהימה .
ואז כשהמוכר מעביר לשידורים אנאלוגיים הכל נראה כמו קסטת וידאו ביתית משנות השמונים. אפילו מסכים שעולים פי 4 מהממוצע מציגים תמונה מעוותת ומפוקסלת באנאלוג כל כך גרוע שאנחנו אחרי זה מעבירים ערב שלם מול הCRT הענקית בהתלהבות מהאיכות והחדות שלה.
האם קיים בכלל מסך שטוח שיכול להתמודד עם אנאלוג כמו CRT? ואם כן איפה אפשר לראות ..?
מעיסוקי בתחום הסאונד יש הרבה חשיבות לממירים.עד כמה זה חשוב לצורך העיניין ואיפה אפשר למצוא ממירים טובים? האם חיבור בDVI עוזר?
האם יש מסך שיכול פשוט להתאים את עצמו ואת גודל התמונה לרזולוצייה אנאלוגית ?
אני מעוניין גם לחבר מחשב למסך כזה וכמובן מידי פעם איזה DVD ...

אשמח לעצות בנושא המשך יום נעים

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
זה בעיה בשידורי SD המסכים באים עם רוולציה גבוה לעומת CRT שבא עם רוולציה דומה למקור והיא גם יותר קטנה ולכן התמונה יותר חדה ופחות מרוחה התקציב הוא גבוה מאוד ואני לא חושב שכדי לקנות 42 ב10000 אלף שקל תשקיע עוד 2000
שקל ותקנה כבר את פליפיס 9705 גודל 46 היא ציוניות בHD בל פחות בSD ובתלת מימיד אבל היות ורוב השידור הוא בSD אני ממליץ תקנה פלמה 50 אנטיש VT20 בעלת איכות מציוניות SD ואיכות מציוניות בHD ובתלת מימיד
איפה אפשר לראות זאות שאלה טובה אפשר בחניות מתמחות לקלנוע ביתי ולמסכים כאילו לא מכרים עוד מוצרי חשמל חנות שמתחה אך ורק במסכים יש את ארמגדון ברמת גן יש את פיוציור אודיו ואדיו בתלת אביב י את נימה פרדיסו יש עוד הרבה....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור