אקוסטיקה עיצובית נסתרת דאז סטייל

• פותח הנושא daz
  • פורסם בתאריך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מכל הניסויים שעשיתי זה מקום שהם הכי השפיעו לטובה בסלון שלי.
בתחילה הם נתלו בקיר הקידמי במרכז ופחות השפיעו לטובה
מאחורי המאזין יש לי הדיפיוזר של סקייליין שבניתי

אם כבר מדברים ואתה כל כך רגוע ,תביא חבר ,תן לו מראה של גילוח צבאית ,שב בנקודת האזנה והחבר שיצמיד המראה צמוד לקיר הצדדי משמאל ומימין ,ויזיז אותה עד שאתה בנקודת האזנה תראה בעינך בעודך יושב את המיד והטויטר של הצד הרלונטי ,שם תסמן בX קטן את שנקודות בשמאל ובימין ,אלו נקודות ה FIRST REFLECTION ,ושמה בדיוק תדביק חומר סופג טוב אפילו קטן בגודל של 10\10 ,ולא סתם ספוג פשוט עם קליפת דיקט וגם לא חומר טוב מצופה בקנווס שמונע מהחומר לספוג גלי קול ,עכשיו שנרגעת יותר ,שלח את אותו חבר לקיר אחרי הרמקולים עם המראה וימצא לך 2 נקודות שאתה רואה את העורף של הרמקול בצד הרלונטי שמאל וימין ,גם אלו "נקודות החזר ראשוניות " ויאללה שחרר מה שהדבקת מאחרי המזנון ותרים אותם למקום הנכון ,במיקום נכון ומדויק מספיק הרבה פחות חומר ולא צריך 60\60 סמ ,מספיק משהו קטן ,
הדיפיוזרים צמוד ומעל הראש עוזרים ככוסות רוח למת ,יותר טוב תארגן כרית שטוחה להשעין הראש
חוץ מזה ,סחוב קצת הרמקולים החוצה מעבר למזנון ,קצת בחייאת דינאק ,זה עושה לך חור במרכז הבמה ובגלל זה צריך וליום גבוה ,טיפה קדימה ויבוא לך אנרגיה במרכז (בפוקוס ) ,והכל ישמע יותר ברור ,
חומרים לאקוסטיקה תמצא ב "גולמט" אזור נתניה בגרושים (סיבי זכוכית דחוסים לפלטה ) הצמר של קירות גבס לא מספיק טוב ! ותוכל בקלות לצפות אותם בבד עם מסגרת אצל ממסגר ,זה נראה ממש טוב ,
אתה לא צריך לקבל עצבים שמנסים לעזור לך לעבוד נכון ,כי לא כתבתי את כל זה כדי שתטרוק לי בפנים .

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
אם כבר מדברים ואתה כל כך רגוע ,תביא חבר ,תן לו מראה של גילוח צבאית ,שב בנקודת האזנה והחבר שיצמיד המראה צמוד לקיר הצדדי משמאל ומימין ,ויזיז אותה עד שאתה בנקודת האזנה תראה בעינך בעודך יושב את המיד והטויטר של הצד הרלונטי ,שם תסמן בX קטן את שנקודות בשמאל ובימין ,אלו נקודות ה FIRST REFLECTION ,ושמה בדיוק תדביק חומר סופג טוב אפילו קטן בגודל של 10\10 ,ולא סתם ספוג פשוט עם קליפת דיקט וגם לא חומר טוב מצופה בקנווס שמונע מהחומר לספוג גלי קול ,עכשיו שנרגעת יותר ,שלח את אותו חבר לקיר אחרי הרמקולים עם המראה וימצא לך 2 נקודות שאתה רואה את העורף של הרמקול בצד הרלונטי שמאל וימין ,גם אלו "נקודות החזר ראשוניות " ויאללה שחרר מה שהדבקת מאחרי המזנון ותרים אותם למקום הנכון ,במיקום נכון ומדויק מספיק הרבה פחות חומר ולא צריך 60\60 סמ ,מספיק משהו קטן ,
הדיפיוזרים צמוד ומעל הראש עוזרים ככוסות רוח למת ,יותר טוב תארגן כרית שטוחה להשעין הראש
חוץ מזה ,סחוב קצת הרמקולים החוצה מעבר למזנון ,קצת בחייאת דינאק ,זה עושה לך חור במרכז הבמה ובגלל זה צריך וליום גבוה ,טיפה קדימה ויבוא לך אנרגיה במרכז (בפוקוס ) ,והכל ישמע יותר ברור ,
חומרים לאקוסטיקה תמצא ב "גולמט" אזור נתניה בגרושים (סיבי זכוכית דחוסים לפלטה ) הצמר של קירות גבס לא מספיק טוב ! ותוכל בקלות לצפות אותם בבד עם מסגרת אצל ממסגר ,זה נראה ממש טוב ,
אתה לא צריך לקבל עצבים שמנסים לעזור לך לעבוד נכון ,כי לא כתבתי את כל זה כדי שתטרוק לי בפנים .

לא פרסמתי כדי לקבל עזרה
כשאני צרך עזרה במשהוא אני פשוט שואל .
ואת כל מה שאמרת עם המראה כבר עשיתי מזמן כלל מיקום אופטימלי של הרמקולים שיש לי מגבלה של עומק סלון כשהרחקת הרמקולים יותר מהקיר הורסת את הצליל.
25 סנטימר זה הנקודה שהתאימה לי

אם הייתי כותב שרשור מפורט על הפרויקט הייתם יודעים אבל זה לא היתה המטרה שלי.
כל מה שיש לי בסלון תוכנן ונוסה עד לפרט הקטן של גובה ציור ועד לעיניין של כמה ציורים תלויים בסלון.
דבר היחיד שלא טופל זה עיניין החלון שכבר בטיפול עם רכישת וילון כפול עבה בשבוע הבא.
ואני אגיד בפעם המאה אצלי המערכת זה לא עיקר חיי זה עיניין של שילוב מראה הבית יחד עם הצליל שחיפשתי .
השגתי את המטרה שלי ואני מרוצה וזה מה שבסופו דבר קובע בשבלי .

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא פרסמתי כדי לקבל עזרה
כשאני צרך עזרה במשהוא אני פשוט שואל .
ואת כל מה שאמרת עם המראה כבר עשיתי מזמן כלל מיקום אופטימלי של הרמקולים שיש לי מגבלה של עומק סלון כשהרחקת הרמקולים יותר מהקיר הורסת את הצליל.
25 סנטימר זה הנקודה שהתאימה לי

אם הייתי כותב שרשור מפורט על הפרויקט הייתם יודעים אבל זה לא היתה המטרה שלי.
כל מה שיש לי בסלון תוכנן ונוסה עד לפרט הקטן של גובה ציור ועד לעיניין של כמה ציורים תלויים בסלון.
דבר היחיד שלא טופל זה עיניין החלון שכבר בטיפול עם רכישת וילון כפול עבה בשבוע הבא.
ואני אגיד בפעם המאה אצלי המערכת זה לא עיקר חיי זה עיניין של שילוב מראה הבית יחד עם הצליל שחיפשתי .
השגתי את המטרה שלי ואני מרוצה וזה מה שבסופו דבר קובע בשבלי .

האמת, כששיתפתה אותנו מה היא מוזיקה איכותית לגביך ,הבנתי שהמע' היא לא מרכז חייך וטוב שכך.תחביב שהבאתה לרמה מסוימת.
נחמד מאוד ,אין לי ספק שאתה נהנה וכניראה ברבות השנים זה גם ישתנה.
תהנה מהחיים כל רגע.

נערך לאחרונה ב:

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
האמת, כששיתפתה אותנו מה היא מוזיקה איכותית לגביך ,הבנתי שהמע' היא לא מרכז חייך וטוב שכך.תחביב שהבאתה לרמה מסוימת.
נחמד מאוד ,אין לי ספק שאתה נהנה וכניראה ברבות השנים זה גם ישתנה.
תהנה מהחיים כל רגע.

גם אני חוטא באלקטרוני. כופר שכמוני!
נהנה כל רגע מהחיים, וודאי. הרי בסופם אשלח לגהינום
שם אשמע קלאסית כל היום וכל הלילה, לא מרצון כמובן
וזה אפילו לא החלק הכי גרוע
אתם יודעים איזה הדהודים יש שם??

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
גם אני חוטא באלקטרוני. כופר שכמוני!
נהנה כל רגע מהחיים, וודאי. הרי בסופם אשלח לגהינום
שם אשמע קלאסית כל היום וכל הלילה, לא מרצון כמובן
וזה אפילו לא החלק הכי גרוע
אתם יודעים איזה הדהודים יש שם??
אבי אחי לפי מה ששמעתי בגיהנום שומעם מוזיקה מזרחית..חח
וכבר אמרתי לך אז עוד יתרון באקוסטיקה שעכשיו אני לא שומע את השכנים הזייפנים שלי ששרים מוזיקה מזרחית בקריוקי שלהם הארורים.

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
דוד מסתובב פה נמר משוחרר שגדל על זוהר וג'ו עמר, גם צ'רצ'יל לא יעזור אם ינעל עליך :להלהלה:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור