אספרסו מוזיקה ושרת

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
רן
לגבי ריב
זה היה בהקשר אלי.

אני מסכים איתך
תקרא בבקשה אם לא קראת את הפוסט שלי בנושא.
דף לפני.

עברתי גם מקרים דומים (לא זהים) אך הזויים.
ואני מבין מה אתה מרגיש.

אבל לא חושב שיש לעשות משפט שדה כך בפומבי.
ושוב אני בהחלט מבין אותך.

אצלנו אומרים ש: אדם מתכוון לתוצאות הטבעיות של מעשיו.
אין כאן משפט שדה, אלא רק הבעת דיעה על עובדות.
העובדות הן לא במחלוקת.

ואגב, מה שלא פחות מדהים, זו העובדה שאין באותו פוסט שום הבעת חרטה אמיתית, שום התנצלות עמוקה. שום חשבון נפש. כלום.

ואני בהחלט מסכים איתך, מבחינתי מיצינו.

כולנו טועים בסופו של יום ואין מה להתעסק בזה יותר מדיי, כי הנקודה והמקרה די הובנו, אבל העובדה שבן אדם לא מביע בכלל חרטה, יש לזה המון טעם לפגם.

רן

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
ניתן לפברוק דן.
לא ניתן לפברק מערכת ?
מה היתרון של רשימת המערכת ?

כל אדם יכול לפרט מערכת באם ירצה וזה עושה לו טוב .

הכל ניתן לפברוק ואין פתרון מאה אחוז .
מה שבטוח - שם פרטי נותן משהו לעניין מה שקרה כאן - ומערכת - לא !

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
אני חושב שכצעד ראשון, צריך להוציא מפה את משה פעמונים קפיצים...
הוא מחרחר רע, הוא שולח אנשים לבתים על מנת שתהיה לו תחמושת. פשוט אדם משועמם.
במה הוא תורם פה?
אין לי מושג, אולי תרם בעבר הרחוק, זה כבר לא רלוונטי...
#משה הביתה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,467
נקודות
113
לא ניתן לפברק מערכת ?
מה היתרון של רשימת המערכת ?

כל אדם יכול לפרט מערכת באם ירצה וזה עושה לו טוב .

הכל ניתן לפברוק ואין פתרון מאה אחוז .
מה שבטוח - שם פרטי נותן משהו לעניין מה שקרה כאן - ומערכת - לא !

דן
הכל ניתן לפברוק
במיוחד שם כתובת וטלפון

לדעתי תמונות אותנטיות, פחות ניתן לפברק
(דן אין קשר לרכיבי המערכת או גודל ה.......)

תומך בפתרון של:
טלפון + תעודת זהות או תעודה מזהה אחרת
ל *מערכת הניהול* כפי שהוצע
בהחלט מדלל מפגעים למינהם..

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
@RanMoyal
אתה יותר "מזיק" ממה שאתה חושב.
אחד הדברים הכי קשים לבני אדם הוא "אובדן הרלוונטיות".
אנשים מושקעים שנים בקונספטים וצברו נסיון שמקנה להם מעמד (או "מעמד") בקהילה, ו"חצופים" כמוך מתעקשים, ועוד עם טיעונים טכניים יצוקים וידע מעמיק שאובייקטיבית לא ניתן להכחיש, שבעצם הקונספט בו הם שבויים שגוי, והנסיון שלהם לא באמת רלוונטי (או גרוע מזה לא "מרשים" את הקהילה בה יש להם "מעמד" כמו פעם).
הוסף לעניין חברים שמתפרנסים מהקונספטים, והכי גרוע, הוסף לקדרה חוויה סובייקטיבית אצלך בסלון והנה יש לך קטליזטור להתנהגויות "לא צפויות".

כן, גם @Dan-Cinemart כותב בנושא, אבל הוא עוסק בתחום ויש לו אינטרס (זו לא ביקורת, זה פרגון).

אנשים כמוך וגם @AK1 יותר קשה להכיל בקרב מול "אובדן הרלוונטיות".

ע"פ בקשת נמר: ליאור זה שם אמיתי :)

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
יוזמה מבורכת נמר
אני לגמרי בעד
והייתי מוסיף כתנאי סף להצטרפות !

קישור לעמוד הפייס/טוויטר/אינסטוש whatever
סיפור רקע על המשתמש
והציוד שאיתו עובד.
(חלק מהדרישות כבר קיימות)

לגמרי בעד על שיתוף מלא
וזה מקובל בכל מקום בעולם.

זה בהחלט והבולט מכל
ינטרל טרולים ו"אורחים" מזדמנים שנרשמו בשביל להעביר ביקורת ולכלוך מזדמן.

בהצלחה עם זה.
ומה עם אלה שמפרסמים מוצרים למכירה עם חמישה זהויות בדויות?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,467
נקודות
113
ומה עם אלה שמפרסמים מוצרים למכירה עם חמישה זהויות בדויות?

יד 2 / לוחות
זה "מערב הפרוע" שמאלה....
ומצריך משמעת משל עצמו.

הדיון פה על האנשים הדנים פה בדפי הפורום.

בכל אופן
צריך סדר בסוג של כאוס
זה כן.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר
אני מבין ויודע מה אתה אומר ומתכוון.
אבל לא חושב שצריך לצייר זאת כך.
למה לא?

לדעתי, צריך לעשות הבחנה מאוד ברורה בין השרלטנים המוחלטים לבין האחרים.
@arb הציע את ה"פתרון" שלו כאלטרנטיבה עדיפה -- עם יותר "פינס" -- לטיפול אקוסטי פסיבי ו/או אקטיבי.
זו שרלטנות בכל קנה מידה, ואין שום מקום לקבל אותה כדעה לגיטימית.

אין לי בעיה עם הטענה שלרזונטורים יש השפעה שמיעה והם מוסיפים לצלילות ו/או לבמה ו/או דברים כאלה. אמנם אני לא מבין איך זה יכול לעבוד, וההסבר שזה פלסבו מקובל עלי יותר מאשר שיש השפעה אמיתית על גלי הקול שמגיעים לאוזן, אבל גם זה מקובל עלי. אם מישהו חושב שזה עוזר, זה יכול להיות שווה את המחיר עבורו, כי בלי הרזונטורים הוא שומע פחות טוב מבחינתו. אני לא חושב שמי ששומע השפעה הוא פראייר, טיפש, או כל כינוי מסוג זה, ואני לא מתייחס למוכרים ולמשווקים של זה כאל שרלטנים. די לי בכך שמי ששוקל להתעסק עם זה ידע שזה משהו שאין הסבר לדרך פעולתו, ושרוב הסיכויים הם שההשפעה היא פסיכולוגית, אבל תיתכן השפעה.

אבל כשמתחילים לייחס לזה תכונות שפשוט בלתי אפשריות באופן מובהק, זה מתחיל להיות מוגזם, שרלטני ובלתי קביל.

ומי שכותב דברים כאלה הוא מבלבל מוח ושרלטן, בלתי אמין, שצריך לתפוס ממנו מרחק ולהתייחס גם לשאר דבריו עם הרבה הרבה מלח.

שלא לדבר על ממש מרמה וכניסה לביתו של רן -- כנראה כדי להוכיח ש-RC זה לא לעניין -- והמשיך להתכסח ולנסות לסתור אותו גם אחרי שהוא נוכח במו אוזניו הארוכות ש-RC עובד מעבר למה שהוא בכלל דמיין כאפשרי -- האם אתה יכול לחשוב על רמה גבוהה יותר של בילבול מוח?

נערך לאחרונה ב:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
@RanMoyal
אנשים מושקעים שנים בקונספטים וצברו נסיון שמקנה להם מעמד (או "מעמד") בקהילה, ו"חצופים" כמוך מתעקשים, ועוד עם טיעונים טכניים יצוקים וידע מעמיק שאובייקטיבית לא ניתן להכחיש, שבעצם הקונספט בו הם שבויים שגוי, והנסיון שלהם לא באמת רלוונטי (או גרוע מזה לא "מרשים" את הקהילה בה יש להם "מעמד" כמו פעם).
הוסף לעניין חברים שמתפרנסים מהקונספטים, והכי גרוע, הוסף לקדרה חוויה סובייקטיבית אצלך בסלון והנה יש לך קטליזטור להתנהגויות "לא צפויות".

כן, גם @Dan-Cinemart כותב בנושא, אבל הוא עוסק בתחום ויש לו אינטרס (זו לא ביקורת, זה פרגון).

יפה ניתחת.

מילת המפתח כאן היא "נשיאה באחריות" - תרגום קצת חיוור ל-accountability.
לטעמי אפשר ורצוי להפריד בין זיהוי ע"י בעלי האתר - שם מלא + משהו נוסף (אימות טלפוני, פרופיל פייס/לינקדאין וכיו"ב) לתקשורת הבינאישית, שבא לחברים שונים יש צרכים והעדפות שונות.
בסה"כ אנחנו לא מתמודדים פה עם "כיסוי עמוק" שבנה שירות מודיעין של מעצמה זרה...

מילה לגבי שימוש בשם פרטי אמיתי - זה לא עניין של לתפוס מתחזים. זה עניין של תחזוק, לאורך זמן, של פרסונה שלמה. מי שמחליט לעמול במשך שנים על זהות בדוייה - וואלה, הייתי ממליץ לו לקבל עזרה מקצועית.

ברוח הזו, תוך כדי כתיבה, אני שם לב שלא יצא לי להשתמש בשם המשפחה שלי באתר - רועי בירגר, נשוי+3, חיפאי, איש תוכנה (אבל לא רק), סטארטאפיסט בנשמה.
יום טוב חברים
ר.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
@RanMoyal

קח בחשבון פגיעה עכשווית ועתידית ביבואנים שלא מוכרים RC. מי שאינו יכול לשנות חלל למערכת ומסתמך על תיקון החלל באמצעות RC
ומקבל פיתרון "מהחלל" לבעיות שלו , לא ירוץ להחליף רמקול או מגבר בעתיד הקרוב ואפילו הרחוק.
ממה שמתארים רן וגם דן, כנראה שתהיה פגיעה משמעותית בתחום משום שהמצב הזה של חדר לא מושלם+רמקול לא הכי מתאים הוא הקטליזטור של כל התחום הזה.
רן תירגע, למרות מה שחווית עדיין לא חווית מה שאני חוויתי עם כל מיני נוכלים ועוקצים למיניהם, ואני אומר לך זה כלום.
אנשים שרוכשים נגן רק על מנת לעקוץ את הלייזר שלו.
אנשים שקונים רמקול ורוצים להחזיר על מנת לעקוץ דרייבר שרוף שיש להם ברמקול.
הגיע אליי פעם בחור שהתלונן שהסאב של REL שרכש רק עכשיו לא נשמע לו טוב כאשר מבדיקה שלי מה שנשאר מהסאב היה רק התיבה:mad:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
יד 2 / לוחות
זה "מערב הפרוע" שמאלה....
ומצריך משמעת משל עצמו.

הדיון פה על האנשים הדנים פה בדפי הפורום.

בכל אופן
צריך סדר בסוג של כאוס
זה כן.
יש גם כאן בין המתדיינים בעלי זהויות מרובות

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אנשים שרוכשים נגן רק על מנת לעקוץ את הלייזר שלו.
אנשים שקונים רמקול ורוצים להחזיר על מנת לעקוץ דרייבר שרוף שיש להם ברמקול.
הגיע אליי פעם בחור שהתלונן שהסאב של REL שרכש רק עכשיו לא נשמע לו טוב כאשר מבדיקה שלי מה שנשאר מהסאב היה רק התיבה:mad:
אשכרה?
בוא'נה, עכשיו אני מרגיש קצת יותר טוב עם הנטייה הטבעית שלי לאגור במקום למכור (לפחות את הציוד הפחות יקר)...
כנראה שנחסכה ממני עגמת נפש :מבולבל:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,467
נקודות
113
יש גם כאן בין המתדיינים בעלי זהויות מרובות

אם כך זה חמור.
ואני מציע לנמר לעקוב אחר IP של משתמשים
ומציע לך, גם אם ידוע לך
לפנות לנמר וההנהלה
ולמסור לו שמות שלדעתך משתמשים ב "רב-קו".

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,467
נקודות
113
אשכרה?
בוא'נה, עכשיו אני מרגיש קצת יותר טוב עם הנטייה הטבעית שלי לאגור במקום למכור (לפחות את הציוד הפחות יקר)...
כנראה שנחסכה ממני עגמת נפש :מבולבל:

יש ויש
יש גם אנשים טובים, אדיבים, לא קשקשנים, סוגרים, באים, רוכשים ומעריכים.

וכמו כן
יש את הצד השני
ההזויי ביותר
כפי שתארתי לפני.
זו תופעה אין מה לומר, ולא בגלל זה אעגור ציוד שאין לי צורך בו, התחסנתי מזי%@$% מוח, ועדיין אני נתקל בתופעות שגורמים לי להבין את עומק הג'ונגל.

אגב אחד הדברים שאני הכי לא סובל בניגוד לאשתי זה "אגרנות".
דיללתי מחסן של ציוד שהתעצלתי עם השנים לפרסם ולמכור...כמה אני שמח ומאושר שמצאתי שוב מחסן לניצול.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,467
נקודות
113
למה לא?

לדעתי, צריך לעשות הבחנה מאוד ברורה בין השרלטנים המוחלטים לבין האחרים.
@arb הציע את ה"פתרון" שלו כאלטרנטיבה עדיפה -- עם יותר "פינס" -- לטיפול אקוסטי פסיבי ו/או אקטיבי.
זו שרלטנות בכל קנה מידה, ואין שום מקום לקבל אותה כדעה לגיטימית.

אין לי בעיה עם הטענה שלרזונטורים יש השפעה שמיעה והם מוסיפים לצלילות ו/או לבמה ו/או דברים כאלה. אמנם אני לא מבין איך זה יכול לעבוד, וההסבר שזה פלסבו מקובל עלי יותר מאשר שיש השפעה אמיתית על גלי הקול שמגיעים לאוזן, אבל גם זה מקובל עלי. אם מישהו חושב שזה עוזר, זה יכול להיות שווה את המחיר עבורו, כי בלי הרזונטורים הוא שומע פחות טוב מבחינתו. אני לא חושב שמי ששומע השפעה הוא פראייר, טיפש, או כל כינוי מסוג זה, ואני לא מתייחס למוכרים ולמשווקים של זה כאל שרלטנים. די לי בכך שמי ששוקל להתעסק עם זה ידע שזה משהו שאין הסבר לדרך פעולתו, ושרוב הסיכויים הם שההשפעה היא פסיכולוגית, אבל תיתכן השפעה.

אבל כשמתחילים לייחס לזה תכונות שפשוט בלתי אפשריות באופן מובהק, זה מתחיל להיות מוגזם, שרלטני ובלתי קביל.

ומי שכותב דברים כאלה הוא מבלבל מוח ושרלטן, בלתי אמין, שצריך לתפוס ממנו מרחק ולהתייחס גם לשאר דבריו עם הרבה הרבה מלח.

שלא לדבר על ממש מרמה וכניסה לביתו של רן -- כנראה כדי להוכיח ש-RC זה לא לעניין -- והמשיך להתכסח ולנסות לסתור אותו גם אחרי שהוא נוכח במו אוזניו הארוכות ש-RC עובד מעבר למה שהוא בכלל דמיין כאפשרי -- האם אתה יכול לחשוב על רמה גבוהה יותר של בילבול מוח?

עמיר
גם אני מרים גבה, באמת
יחד עם זאת מכבד
ואני בעצמי טרם ניסיתי ואנסה בעתיד.
ולכן אין לי דעה לפה ולשם
חוץ מ common sense.
ועם זאת, אני בעצמי אוחז בשיכוכים מושקעים ומרגיש בהחלט את ההשפעה על הנשמע.
שאותו ניתן לפרש בכל צבעי הקשת.

לגבי רן והרגשת נבגדות שחש.
אני מסכים
שהיה פה מעשה לא בסדר.
אבל מהכרות עם הנדון
אני לא יודע, למה הייתה החלטה שכזו.
ולכן פחות מעדיף להתיחס לדברים באופן קונקרטי.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
יש ויש
יש גם אנשים טובים, אדיבים, לא קשקשנים, סוגרים, באים, רוכשים ומעריכים.
אני בטוח שאתה צודק ומן הסתם גם ההזויים אינם הרוב.
ואני מציע לנמר לעקוב אחר IP של משתמשים
אל תבנה על זה יותר מדי. מה שאפשר ללמוד מכתובת IP זה מוגבל מאוד (לפחות כל עוד נצמדים לחוק...)

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
IP מהמשרד, IP מהבית, IP מהרשת הסלולית, IP מ WIFI שונים ומשונים בקופ"ח, מסעדה..

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר
גם אני מרים גבה, באמת
יחד עם זאת מכבד
ואני בעצמי טרם ניסיתי ואנסה בעתיד.
ולכן אין לי דעה לפה ולשם
חוץ מ common sense.
ועם זאת, אני בעצמי אוחז בשיכוכים מושקעים ומרגיש בהחלט את ההשפעה על הנשמע.
שאותו ניתן לפרש בכל צבעי הקשת.
מה יש לכבד מישהו שמתעקש על שטות מוחלטת -- שברור שהיא שטות מוחלטת -- שאין צורך ב"התנסות" במשהו כדי להבין שזו שטות -- וגם אחרי שמסבירים לו במדויק ובמפורש למה זו שטות, הוא מתעקש עליה?

האם היית מכבד מישהו שהיה מתעקש על זה שהצליל שיוצא מהמערכת שלך מופק בעצם ע"י גמדים קטנים שיושבים בתוך הרמקולים ושרים? וזאת גם אחרי שהיית מסביר לו שלא יתכן שהם ידעו באיזה תדר ועוצמה לשיר לפי המתח שבכניסה לרמקולים?

והאם היית מכבד אותו יותר כשהוא גם מתבטא בצורה פלצנית ומתנשאת כאילו הוא באמת מבין מה הוא אומר?

האם זה common sense לדעתך לכבד אנשים כאלה??

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
בוא נבחין בין "דעות מנוגדות" לבין בלבולי מוח.

אם מישהו היה אומר לך שהצליל שיוצא מהמערכת שלך מופק בעצם ע"י גמדים קטנים שיושבים בתוך הרמקולים ושרים, היית מתייחס לזה כאל "דעה מנוגדת" לזה שהצליל מופק באמצעות הרעדת ממברנה ע"י זרם חשמלי?

ואצלנו בא מישהו ואומר שאפשר לפתור בעיות אקוסטיות כמו למשל דיפים, ופיקים, אחד או יותר, בלי לדעת באיזה תדרים הם, ומה עוצמתם, בעזרת רזונטורים שאינם אפילו במסלול הסיגנל, ולא מוגדרים להם לא תדר ספציפי ולא עוצמה ספציפית, אבל הם פותרים כל בעיה עם יותר "פינס" מטיפול אקוסטי פסיבי ו/או אקטיבי ובלי להיעזר בסאב/ים בהספק/ים של מאות/אלפי ואטים, וגם בלי לדעת אם אחרי ה"טיפול" הזה עם הרזונטורים האם/מה השתנה ובכמה בדיפים/פיקים האמורים.

האם לדעתך המלומדת זו "דעה מנוגדת", או בלבול מוח?
הבחנה כל כך מדויקת .
אפשר גם אצלך שיעורי כתיבה ?

• Haha
Reactions: AK1

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור