אספרסו ואקזוטיקה או ביקור אצל גיא.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,463
נקודות
113
מידי פעם אוהב לכתוב על ביקורים/תוצאות שבהחלט משאירים אצלי זכרון חיובי ובעיקר נעים.

רוצה לספר על תוצאה שנחשפתי אתמול,
שילוב של עידון, ריסון, נעימות, קטיפתיות, איזון טונאלי מהמשובחים שיש ושניתן לבקש.

אני מדבר על ביקורי אתמול אצל גיא,
ביקור שהייתי "חייב" לגיא, מזה זמן, לאחרונה התארח אצלי לכמה שעות טובות, ביקור חברי נעים, וכאמור אתמול הביקור החברי עבר אליו.

אמנם אני מעט משוחד, אבל שמעתי באמת לא מעט בחיי בתחום, מערכות שאני מעריך יותר ומערכות שמעט פחות, מערכות שמעניינות אותי, מערכות ברמה קיצונית, מערכות שנתנו לי סתירה וכו...

אצל גיא, כל ביקור(כמעט) מעבר ל צ'יט צ'אט, החברות, כוס אספרסו, עדכונים על אה ודא, אני בא לשמוע תוצאה (לא משנה הציוד), אתמול היה אחד הפעמים שאני מרגיש שיש מקום לפרגון ענק, אקזוטיקה במיטבה, שילוב באמת שמשאיר אותך מהופנט, צלילים מרחפים, דיוק מהטובים ששמעתי, במה אינטימית, רכה, מלאה ועשירה מאוד במיד וגבוהים שפיזית מחבקים אותך ושואבים אותך פנימה, עומק ורבדים מהיותר מיוחדים שחוויתי, מעט המערכות ששמעתי שמסוגלות לייצר תופעה שכזו.

הבאתי איתי כמה קטעים שמאוד קשים וכמה קטעים שאני ממש נהנה אצלי,
ודברים שגיא מסתכל אלי ואומר מאיפה הבאת את זה עכשיו...

קצת ישראלי, קטעים למינהם שמרגשים אותי בהגשה והאווירה של אביב גפן, ארקדי דוכין, מאיר אריאל, סנרגיה,
וויטני יוסטון, קטעים של IRON MAIDEN כמו Blood brothers למשל, "שמפרק" מערכות בלי למצמץ

לקינוח בקשתי לשמוע קצת "קולנוע" בדו ערוצי, אין לגיא לא סראוונדים ולא סאב ואפילו לא פרוססור/רסיבר.

המערכת/תוצאה שנשמעה נתנה הרגשה ותחושה היקפית נהדרת, ב Spector של ג'יימס בונד, הרגשתי רחשים ברקע שהייתה לי התחושה שמגיע מהצד ומאחור.

המערכת מונה
זוג רמקולים Zellaton Stage
זוג מונובלוקים Absolare Signature
פרה תואם של Absolare Signature
ממיר/סטרימר MSB Premier
סרבר Request Audio the Raptor
כבילה בין הרכיבים Echole מסדרת omnia
חשמל Shunyata (alpha/sigma)
כבל האזנה Shunyata Sigma xc
מפצל Shunyata Everest
סטנד ומשככחים Stabilian
IMG-20221111-WA0002.jpg

גיא היקר
4 שעות עברו כמו כלום
עם מוסיקה, שיחות, אספרסו ואוזן קשבת.

היה כיף !

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
איתי היה כייף לקרוא את מה שרשמת ואחלה מערכת יש לגיא ואין עליו אחלה בן אדם :שתוי:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
יפה אבל אולי כדאי לציין איזה גיא
חצי פורום פה גיא :)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
יפה אבל אולי כדאי לציין איזה גיא
חצי פורום פה גיא :)
חחח, הרגת
רג'ואן

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
אחלה גאיצו . מערכת ברמה גבוהה שנשמעת נהדר .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
איתי,
נהנתי לקרוא את מה שכתבת, אכן גיא רג'ואן מחזיק במותגים "סוף העולם שמאלה" :שתוי:.

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
49
נקודות
18
ללא ספק המערכת של גיא ללא רבב אגב גם האיש עצמו

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
אתה חדש מדי ! מכדי שנתייחס
אתה שחצן, מלא בעצמך וגס רוח. משקף נאמנה חלק לא קטן מכותבי הפורום הזה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תגיבו כרצונכם ! גם אני לא סובל את עצמי :p

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
טוטה היקר !
וגם רועי 51 ,
שמח שאתם קוראים את אשר אני כותב בחוסר נוחות מופגן , הרי לכם ציטוט של טוטה לעמיר קסנר
"
בכל פעם שאתה מצטרף לדיון אתה שופך ארס ... פשוט מקלקל את ההנאה שיש בפורום. אתה בן אדם מבוגר - תשלוט על עצמיך, תקרא את מה שאתה כותב לפני שאתה מפרסם. לא בכל דבר צריך להסכים אבל קצת כבוד ודרך ארץ לזולת. (כן - אני יודע שתגיב לי עכשיו - אתה תמיד צריך להגיד את המילה האחרונה... )
כנראה שהוא לא כל כך סובל אודיופילים ותיקים , אבל קח בחשבון שבלעדי הללו הפורום היה די חלול בעיקר עם ההתנגחויות שלך לכשכמונו , ולך רועי היקר , במקרה שתרצה לעמוד על קוצו של יוד (נקודה ) , תחסוך לי את תגובותיך המטופשות שנכתבות בהקלדה מהירה , שולך לך ........... בכדי שתוכל לפזרם כרצונך , לא נראה לי שהעברית שלך עולה על שלי , ותחסוך לי את ליטופיך ! ידוע לי שאני מרגיז אותכם , מתנצל , אבל לצערי לא יכול לפרט מניין נובעת התגובה המוזכרת למעלה , ומישהו צריך להחזיק העסק בפרופורציה , שיבוסם לכם , ושבת שלום !
אגב!
עברתי על ההודעות של "טוטה " ,חציים השתלחות באודיפילים למיניהם ,תכתוב באנגליה , כאן אצל הצברים זה אחרת .

נערך לאחרונה ב:

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
יכלת פשוט להתנצל

shaisound

אוהב את התחום
מעורבות
49
נקודות
18
אני פה מ2008 חדש אני לא
מעורב בפורום קצת פחות
ועכשיו גם מובן למה

• Like
Reactions: omi

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
אני פה מ2008 חדש אני לא
מעורב בפורום קצת פחות
ועכשיו גם מובן למה
גם אני הרבה שנים פה ולא מעורב בגלל סוג התגובות שניתן לקבל כאן. הפורום מעניין ואפשר ללמוד הרבה אבל חלק מהאנשים גסי רוח ומלאי אגו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בגללי , ? יכול להפסיק לכתוב פה , העיקר שתשתתף.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר לעצות של עופררר , תקח בערבון מוגבל

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תשאל את ולרי למשל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור