אם תחום האודיו הדו ערוצי היה באחריותכם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם תחום האודיו הדו ערוצי היה באחריותכם, כיצד הייתם מקדמים אותו?

האם פעם טרחתם להשמיע לאדם שאינו מכיר את התחום מערכת אודיו וגרמתם לו להבין מה ההבדלים בין רסיבר קולנוע ביתי לבין מגבר יעודי?

האם פעם יצא לכם לשכנע חבר או לפחות להסביר לו שזהו תחביב מומלץ ששווה להתעניין בו?

מסקרן אותי לדעת אם אנחנו באמת מעוניינים שיכנסו חובבים חדשים לתחום שיביאו איתם יתרונות כגון: כח צרכני, חברים חדשים, דור חדש של חובבים ואולי גם נצליח להציל כמה אנשים מהאי פוד וה-MP3.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הדרך האפקטיבית לדעתי היא לתת לאנשים לשמוע את ההבדלים בעצמם.
כאשר שמעתי את ההבדל בין מגבר אינטגרייטד שנמכר ב 2000 ש"ח מול רסיבר ק"ב שנמכר ב 12,000 ש"ח הבנתי על מה מדובר.

לפיכך אני מאמין שקידום התחום באמצעות האזנה מודרכת היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר.

ארז

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם היה בכוחי להשפיע במשהו על תחום השמע, הייתי חושף את המחירים המופרזים של מרבית המוצרים הקרויים High End .

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כאשר שמעתי את ההבדל בין מגבר אינטגרייטד שנמכר ב 2000 ש"ח מול רסיבר ק"ב שנמכר ב 12,000 ש"ח הבנתי על מה מדובר.

לפיכך אני מאמין שקידום התחום באמצעות האזנה מודרכת היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר.

ארז

אם היית מחליף את המינוח "האזנה מודרכת" במינוח "האזנה השוואתית" הייתי מרגיש הרבה יותר נוח עם מה שכתבת.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
את התמחור השערוריתי התחילה לדעתי חברת Mark Levinson אי שם בשלהי ה-80 ,

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קודם כל, ללמד אנשים שמוזיקה היא לא דבר לרקע... אפשר לשבת מול זוג רמקולים ולהנות...

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
את התמחור השערוריתי התחילה לדעתי חברת Mark Levinson אי שם בשלהי ה-80 ,

ודי בצדק אם אתה שואל אותי. המגברים שלהם משנות השמונים בנויים כמו מעבורת חלל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

ארז

האם יצא לך להשמיע לאדם שהוא אינו מהתחום את ההבדלים?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
האם יצא לך להשמיע לאדם שהוא אינו מהתחום את ההבדלים?

לא, לי יצא לשמוע את ההבדל...זה אמנם היה לפני מספר שנים אבל עד אז הייתי בטוח ש"לא יכול להיות שרסיבר ק"ב של חברה מכובדת מסדרה גבוהה יישמע פחות טוב ממגבר סטנדרטי".
ומאז אני תקוע...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא, לי יצא לשמוע את ההבדל...זה אמנם היה לפני מספר שנים אבל עד אז הייתי בטוח ש"לא יכול להיות שרסיבר ק"ב של חברה מכובדת מסדרה גבוהה יישמע פחות טוב ממגבר סטנדרטי".
ומאז אני תקוע...

:)

בכל מקרה. חלק מהפצת התחום הוא גם להשמיע לחדשים את הסיפור הזה. אתה, שטוען שחשבת שאין סיכוי שזה יקרה ובסוף הבנת שרסיבר למוסיקה זה לא ממש זה הוא כבר חלק חשוב בהפצת התחום. הרי מי שיקרא את מה שכתבת כאן כנראה יבין שצריך קצת יותר מרסיבר על מנת להאזין למוסיקה בריכוז.

אהבתי את התגובה שלך.(ורד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לי יצא לא מעט לעשות את זה.
יותר מזה, אני יודע במודע שבגללי כמה אנשים הוציאו X כסף או יותר או בצורה אחרת על מערכות.

איך נאמר בHOUSE :
"One Day, One Room"

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ומאז אני תקוע...

מדוע תקוע, או מאיזו בחינה תקוע?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מדוע תקוע, או מאיזו בחינה תקוע?

כי בעוונותי אני נהנה גם ממוזיקה רב ערוצית ולכן חשוב לי שההגברה לסנטר תהיה זהה לקדמיים.
לך תמצא מגבר 3 ערוצים ברמה....

ארז

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתם מסתכלים רחוק מדי. קודם כל רוב האנשים לא מכירים מוזיקה טובה. רוק עבורם זה הפלייליסט של גלגל"צ. קלאסי זה בייבי מוצרט, במקרה הטוב בייבי בטהובן הם גם קיבלו לברית של הילד. ג'ז זה קקפוניה עבורם. אני מנסה קודם כל לחשוף אנשים למוזיקה טובה, ויש כמה חבר'ה שרגילים לבוא אלי ומצפים שאשמיע משהו שהם לא מכירים. האמת זה די כיף. :)
תוך כדי החוויות האלה שדרגתי את המערכת, ואותם אנשים בהחלט שמים לב לשינוי. גם הילדים שלי שמים לב, אני רואה אותם עושים יותר תנועות עם המוזיקה, רוקדים באופן ספונטני... בקיצור לא עושה שום דבר מיוחד חוץ מלהנות ממוזיקה ומאנשים.
אני מאמין שמי שאוהב מוזיקה טובה באופן טבעי יתגלגל לציוד שמתאים לו ולתקציב שלו. המוזיקה זה המפתח.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כי בעוונותי אני נהנה גם ממוזיקה רב ערוצית ולכן חשוב לי שההגברה לסנטר תהיה זהה לקדמיים.

ארז

יש לי כזה: Bryston 5B .

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

ארז
http://emotiva.com/xpa3.shtm
גם זה מצוין וזול מאוד. משלוח לארץ בערך $200, תוסיף 35% מסים וזה עדיין מציאה נהדרת.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש לי כזה: Bryston 5B .

לא שמעתי את הדגם הזה אבל אני מאמין שהוא ברמה גבוהה.
אם יתאים לטעמי - לא יודע.

כרגע יש לי מגבר ק"ב של וינסנט דגם 382 . זה מגבר עם עוצמת זרם גבוהה והשילוב שלו עם הרמקולים שיש לי מוצא חן בעיני ומתאים להאזנה בשעות הלילה המאוחרות.
יכול להיות שהברייסטון יישמע לי טוב יותר ויכול להיות גם שלא.

אם וכאשר תחליט למכור אותו אשמח להתנסות איתו.

ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
http://emotiva.com/xpa3.shtm
גם זה מצוין וזול מאוד. משלוח לארץ בערך $200, תוסיף 35% מסים וזה עדיין מציאה נהדרת.

תודה.
הספקתי ללמוד בניסיון הקצר שלי שציוד צריך לשמוע בבית, בסטאפ שיש ובתנאי האקוסטיקה של החדר.
אני לא רואה את עצמי רוכש ציוד "על עיוור".

ארז

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
לא שמעתי את הדגם הזה אבל אני מאמין שהוא ברמה גבוהה.
אם יתאים לטעמי - לא יודע.

כרגע יש לי מגבר ק"ב של וינסנט דגם 382 . זה מגבר עם עוצמת זרם גבוהה והשילוב שלו עם הרמקולים שיש לי מוצא חן בעיני ומתאים להאזנה בשעות הלילה המאוחרות.
יכול להיות שהברייסטון יישמע לי טוב יותר ויכול להיות גם שלא.

אם וכאשר תחליט למכור אותו אשמח להתנסות איתו.

ארז

אם וכאשר אחליט למכור אותו, אשמח להשאיל לך אותו לניסיון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור