אם אין לכם רום קורקשן יקר, סאבים, ואתם חשודים בוודו אל תכתבו בפורום!

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אני רואה שהבנת למה אני מתכוון ואומר לך ככה, גם רסיבר ב40 אלף עם אודיסי לא יתן מה שקדם רציני וטוב יתן.
כל מה שרשמת לי בתגובה זה העתק הדבק פחות או יותר כמו מה שאתה רושם לכולם פה שלא מתיישרים עם הדעה שלך.
אותו הסגנון אותם הטיעונים רק תפאורה קצת שונה מסביב.
לעניינו, אין לי שום דבר נגד רום קורקשן ומי שאוהב להשתמש בו אז שיהנה.
אני שמעתי כמה וכמה מערכות עם רום קורקשן לחברים שאני מכיר היה טרינובים וכל השטויות האלה ובסוף זרקו אותם לפח והביאו קדם רציני ואיכותי, כי הבינו שזה לא זה לסטריאו.
אני מזמן נגד הדברים האלה לסטריאו, לא משנה איזה סטאפ שמעתי עם רוםקורקשן הוא היה נשמע מקולקל לא אמיתי לא טבעי מאוד מעייף תאוזן לאורך זמן(קצר).
בכלל אני בדעה שמי שמשתמש בדברים האלה מדתמש בהם רק כי הוא לא מצליח להוציא סאונד טוב מהמערכת שלו.(וזה לא משנה כמה השקיע בדרכמות).
סבבה זו זכותך לחשוב ככה, אני לא מנסה לשכנע אותך לעשות משהו, או להאמין במשהו, בטח לא ברום קורקשן ,או אקוסטיקה, אז אתה לא חייב להתעצבן..:)

ואגב ממש לא חייבים רסיבר ב 40,000 ש"ח עם אודיסי, מספיק 4,000 ש"ח. האודיסי הוא אותו אודיסי.

אתה רק חייב להבין, שאין דבר כזה "פרה רציני", או "פרה לא רציני", זה שוב פעם קולות בראש וקישקושים אודיופילים.

גם הזול, גם היקר וגם האולטרה יקר, לא יזיזו לגרף התדרים...

הגרף ישאר בדיוק באותו מקום, גם אם הפרה החדש שוקל בול 75 ק"ג...יעני ממש.. אבל ממש פרה רציני ..חח..

עושה לי רושם שעדיין אתה לא מבין את המושג הבסיסי הזה שנקרא גרף תדרים.

רן

Tom97

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
סבבה זו זכותך לחשוב ככה, אני לא מנסה לשכנע אותך לעשות משהו, או להאמין במשהו, בטח לא ברום קורקשן ,או אקוסטיקה, אז אתה לא חייב להתעצבן..:)

ואגב ממש לא חייבים רסיבר ב 40,000 ש"ח עם אודיסי, מספיק 4,000 ש"ח. האודיסי הוא אותו אודיסי.

אתה רק חייב להבין, שאין דבר כזה "פרה רציני", או "פרה לא רציני", זה שוב פעם קולות בראש וקישקושים אודיופילים.

גם הזול, גם היקר וגם האולטרה יקר, לא יזיזו לגרף התדרים...

הגרף ישאר בדיוק באותו מקום, גם אם הפרה החדש שוקל בול 75 ק"ג...יעני ממש.. אבל ממש פרה רציני ..חח..

עושה לי רושם שעדיין אתה לא מבין את המושג הבסיסי הזה שנקרא גרף תדרים.

רן
להתעצבן? חלילה בדיוק ההפך.
רן אתה צריך להבין משהו, כמו שיש הגברה רצינית ורמקולים רציניים ודאק רציני אז גם יש קדם רציני.
אין כזה דבר קופסת קסם.
בדרך כלל הבעיה הכי גדולה בסאונד זה התחום התחתון, וזה נכון שיש חדר שהוא ככה וככה ויש ויטרינה וחלל סגור בצד אחד ופתוח לחלל אחר וטלויזיה וכל מה שדופק סאונד, בזה אני מסכים לגמרי. ונכון שrc כן עובד חזק בתחום התחתון אותו תחום בעייתי אבל על הדרך הוא מחרב כל חלקה טובה אחרת בשאר התדרים ויוצר סאונד רחוק מלהיות טבעי ונכון לאוזן.

וכל מה שאתה קורה לו קשקושים אודיופילים אלה הקשקושים שבאמת עושים מוזיקה וכן גם שקע בקיר תורם את חלקו.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
להתעצבן? חלילה בדיוק ההפך.
רן אתה צריך להבין משהו, כמו שיש הגברה רצינית ורמקולים רציניים ודאק רציני אז גם יש קדם רציני.
אין כזה דבר קופסת קסם.
בדרך כלל הבעיה הכי גדולה בסאונד זה התחום התחתון, וזה נכון שיש חדר שהוא ככה וככה ויש ויטרינה וחלל סגור בצד אחד ופתוח לחלל אחר וטלויזיה וכל מה שדופק סאונד, בזה אני מסכים לגמרי. ונכון שrc כן עובד חזק בתחום התחתון אותו תחום בעייתי אבל על הדרך הוא מחרב כל חלקה טובה אחרת בשאר התדרים ויוצר סאונד רחוק מלהיות טבעי ונכון לאוזן.

וכל מה שאתה קורה לו קשקושים אודיופילים אלה הקשקושים שבאמת עושים מוזיקה וכן גם שקע בקיר תורם את חלקו.
אני מבין.

מדבריך עולה כי יש לך חוסר נסיון מאוד גדול בתחום הזה שנקרא אקוסטיקה ורום קורקשן.

אני משוכנע שמעולם לא שמעת טרינוב או פרוססור יקר המכיל דירק שכויל באופן מקצועי.

היות ואני מכיר את כל בעלי הטרינוב בארץ ויש כמה עשרות כאלה, אני יודע אצל מי כויל באופן מקצועי ואצל מי לא..

ואתה בוודאות לא שמעת מערכת מכוילת באופן מקצועי....

..אתה כמובן מוזמן לשמוע...גם אם אתה אוחז בדיעה קדומה...זה בסדר גמור מבחינתי...:)

זה בהחלט מעודד שאתה מבין את הדבר הכי בסיסי והוא העובדה שהחדר אחראי באופן בלעדי עד 200 הרץ וזה לא משנה אם תחליף את הדאק, או הפרה, או מפצל החשמל שלך 100 פעם, זה עדיין ישאר באחריותו הבלעדית של החדר.

מה שאתה לא מבין, כי מעולם לא אחזת במיקרופון ומעולם לא ניתחת גרפים, הוא העובדה הפשוטה שאותם טווח תדרים, ברגע שהוא לא מאוזן, אפרופו גרף התדרים, עושה שמות לכל התדרים ללא יוצא מן הכלל.

וכמו שאתה אומר ובצדק, רום קורקשן זה הדבר הכי יעיל שהאנושות מכירה על מנת לפתור בעיה זו..

לטעמך הוא יעיל בעניין זה, אבל לשיטתך מחריב את כל השאר..
הכל בסדר...דעתך, היא דעתך.

ולכן, אם זו דעתך, אז כאשר ייצא לך לשמוע מערכת שכוילה באופן מקצועי, פשוט תבקש מבעל המערכת לעצור את התיקון בול ב 200 הרץ.....

ולתת לחדר שלו....להשתלט מרגע זה.

מניח שלא חווית דבר כזה.. :)

רן

Tom97

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אני מבין.

מדבריך עולה כי יש לך חוסר נסיון מאוד גדול בתחום הזה שנקרא אקוסטיקה ורום קורקשן.

אני משוכנע שמעולם לא שמעת טרינוב או פרוססור יקר המכיל דירק שכויל באופן מקצועי.

היות ואני מכיר את כל בעלי הטרינוב בארץ ויש כמה עשרות כאלה, אני יודע אצל מי כויל באופן מקצועי ואצל מי לא..

ואתה בוודאות לא שמעת מערכת מכוילת באופן מקצועי....

..אתה כמובן מוזמן לשמוע...גם אם אתה אוחז בדיעה קדומה...זה בסדר גמור מבחינתי...:)

זה בהחלט מעודד שאתה מבין את הדבר הכי בסיסי והוא העובדה שהחדר אחראי באופן בלעדי עד 200 הרץ וזה לא משנה אם תחליף את הדאק, או הפרה, או מפצל החשמל שלך 100 פעם, זה עדיין ישאר באחריותו הבלעדית של החדר.

מה שאתה לא מבין, כי מעולם לא אחזת במיקרופון ומעולם לא ניתחת גרפים, הוא העובדה הפשוטה שאותם טווח תדרים, ברגע שהוא לא מאוזן, אפרופו גרף התדרים, עושה שמות לכל התדרים ללא יוצא מן הכלל.

וכמו שאתה אומר ובצדק, רום קורקשן זה הדבר הכי יעיל שהאנושות מכירה על מנת לפתור בעיה זו..

לטעמך הוא יעיל בעניין זה, אבל לשיטתך מחריב את כל השאר..
הכל בסדר...דעתך, היא דעתך.

ולכן, אם זו דעתך, אז כאשר ייצא לך לשמוע מערכת שכוילה באופן מקצועי, פשוט תבקש מבעל המערכת לעצור את התיקון בול ב 200 הרץ.....

ולתת לחדר שלו....להשתלט מרגע זה.

מניח שלא חווית דבר כזה.. :)

רן
תתפלא אבל שמעתי לא מעט, וכל פעם התוצאה הייתה אותו הדבר והסאונד היה אותה שבלונה חסרת חיים.
בשם הנמוכים זה מחריב הכל, אפשר לטפל בנמוכים בדרכים אחרות בלי להרוס הכל על הדרך.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בדרך כלל הבעיה הכי גדולה בסאונד זה התחום התחתון, וזה נכון שיש חדר שהוא ככה וככה ויש ויטרינה וחלל סגור בצד אחד ופתוח לחלל אחר וטלויזיה וכל מה שדופק סאונד, בזה אני מסכים לגמרי.

אז איך אתה פותר את זה?
עם קדם?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
תתפלא אבל שמעתי לא מעט, וכל פעם התוצאה הייתה אותו הדבר והסאונד היה אותה שבלונה חסרת חיים.
בשם הנמוכים זה מחריב הכל, אפשר לטפל בנמוכים בדרכים אחרות בלי להרוס הכל על הדרך.
סבבה.
זו דעתך ואתה בהחלט זכאי לה.

אחרי נסיון של 30 שנה בתחום ולמרות שאני מחזיק ב- מוצרים , שאין מחלוקת שהם אולטרה היי אנד...(עובדה שלא מעלה, לא מורידה ולא קשורה לדיון..)

אני חוזר ואומר לך...

שאם אני אבוא אליך...או לכל אחד אחר, שנמצא בחדר לא מטופל ויש לו פרה במליון דולר..

האיזון שאני אגיע אליו עם רסיבר פשוט שמכיל אודיסי ...יהיה פי כמה וכמה טוב יותר..

אפשר לנסות כמובן..מה אכפת לך..שנינו נלמד...:)

רן

Tom97

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
סבבה.
זו דעתך ואתה בהחלט זכאי לה.

אחרי נסיון של 30 שנה בתחום ולמרות שאני מחזיק ב- מוצרים , שאין מחלוקת שהם אולטרה היי אנד...(עובדה שלא מעלה, לא מורידה ולא קשורה לדיון..)

אני חוזר ואומר לך...

שאם אני אבוא אליך...או לכל אחד אחר, שנמצא בחדר לא מטופל ויש לו פרה במליון דולר..

אפשר לנסות כמובן..מה אכפת לך..שנינו נלמד...:)

רן
אתה מוזמן גם בלי קשר לנושא.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113

משום מה נדמה לי שכל אחד יישאר בדעתו...

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
יש מצב להחליף כלי?
מה יש לכם מהקלרינט הזה?:)

אני חושב ששני הצדדים לוקחים את הדיון ( המעניין )
קצת למקום קיצוני.
כמו שרסיבר לאחר כיול אודיסי יכול להשמע רע
מאוד, כך גם מערכת סטריאו ולא משנה מה עלותה.

שמעתי ככ הרבה רסיברים לאחר כיול , אם זה אודיסי,
אם זה Arc , שהתוצאה לאחר הכיול בסטריאו
היתה לטעמי נוראית. אז מה זה אומר ?

התחום הזה מורכב מדי כדי להישען על צד אחד .

אני אגיד לך למה קלרינט. אני העליתי בשרשור הקודם שאני רוצה שקלירנט ישמע כמו קלרינט, ומאז רן פשוט לא עוזב את זה, לא מפסיק לגחך על כך.

רן, בשיא הכנות, בלי קשר אם אתה צודק או לא, אתה כותב בצורה אגרסיבית עוקצנית ופוגענית ואם תרצה אצטט לך. אתה מייחס בעיות פסיכולוגיות לבני שיחך ויתר דברים שפשוט לא לעניין בדיון מכבד. גם כשאני בטוח שכל האמת בידי, אני מנסה (בטח לא תמיד מצליח) להזהר בכבוד עמיתי. מה שקורה זה שפשוט נמאס מהויכוח כי אני לא כאן בשביל לקבל עקיצות צידיות, ואני לא מבין את האינטרס שלך לכתוב כך.

שבוע נעים.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אני רואה שהבנת למה אני מתכוון ואומר לך ככה, גם רסיבר ב40 אלף עם אודיסי לא יתן מה שקדם רציני וטוב יתן.
כל מה שרשמת לי בתגובה זה העתק הדבק פחות או יותר כמו מה שאתה רושם לכולם פה שלא מתיישרים עם הדעה שלך.
אני שמעתי כמה וכמה מערכות עם רום קורקשן לחברים שאני מכיר היה טרינובים וכל השטויות האלה ובסוף זרקו אותם לפח והביאו קדם רציני ואיכותי, כי הבינו שזה לא זה לסטריאו.
אני מזמן נגד הדברים האלה לסטריאו, לא משנה איזה סטאפ שמעתי עם רוםקורקשן הוא היה נשמע מקולקל לא אמיתי לא טבעי מאוד מעייף תאוזן לאורך זמן(קצר).
בכלל אני בדעה שמי שמשתמש בדברים האלה מדתמש בהם רק כי הוא לא מצליח להוציא סאונד טוב מהמערכת שלו.(וזה לא משנה כמה השקיע בדרכמות).
אני קורא את זה ושומע: "פוטושופ זה חרא, ראיתי מלא תמונות אחרי פוטושופ והן זבל. חברים שלי עברו מתמונות בטלפון לתמונות עם מצלמה נורמלית וכבר לא צריך פוטושופ."

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אני אגיד לך למה קלרינט. אני העליתי בשרשור הקודם שאני רוצה שקלירנט ישמע כמו קלרינט, ומאז רן פשוט לא עוזב את זה, לא מפסיק לגחך על כך.

רן, בשיא הכנות, בלי קשר אם אתה צודק או לא, אתה כותב בצורה אגרסיבית עוקצנית ופוגענית ואם תרצה אצטט לך. אתה מייחס בעיות פסיכולוגיות לבני שיחך ויתר דברים שפשוט לא לעניין בדיון מכבד. גם כשאני בטוח שכל האמת בידי, אני מנסה (בטח לא תמיד מצליח) להזהר בכבוד עמיתי. מה שקורה זה שפשוט נמאס מהויכוח כי אני לא כאן בשביל לקבל עקיצות צידיות, ואני לא מבין את האינטרס שלך לכתוב כך.

שבוע נעים.
דווקא במקרה הזה אתה מפספס...חחח

הדוגמא של הקלרינט מצאה חן בעיני ונתקעתי איתה, יכול להחליף אותה לכלי אחר אם זה מפריע לך...
אין בהבאת הדוגמא בכדי לזלזל בדברים שכתבת לפני מספר ימים, היה בהם דווקא הרבה הגיון.

לגמרי מכבד אותך, את דעותיך ואת הצורה בה אתה כותב את הדברים. אתה בין הבודדים שמחזיקים בדיעה שהיא שונה משלי אבל נעים "להתווכח " איתך.

ושוב, צר לי אם נפגעת.

שבוע מצוין.

רן

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
לשיטתי הכיול הידני ל RC בעזרת מדידות ב REW היא הטובה ביותר ובה יש שליטה מלאה על הכיול. אין לי מושג מה עושות התוכנות האוטומטיות לכיול והאם נותנות את התוצאה לטעם המאזין. בהחלט ניתן להישתמש באופצית הכיול האוטומטי ולאחר מכן לשפר ידנית.
אני עושה זאת ידנית בשלוש צעדים:
1. מבצע מדידה ומזהה את התדרים של הגלים העומדים בתחום 20 -300 הרץ הנובעים ממידות ומאופיני החדר.
מיצר פילטרים צרים באיקיוליזר הפרמטרי לדיכוי הגלים העומדים. מבצע מדידה נוספת לוודא שקלעתי נכון.
2. מבצע מדידה SPL מ 20 עד 20000 הרץ ומשתמש באיקיולייזר גרפי 1/3 אוקטבה ליישר את הגרף.
3. מאזין להקלטות ניבחרות המיצגות את כל כלי התיזמורת ומתקן את גרף SPL לפי שמיעה ומודד את התוצאה הסופית.
דיפים בתדרים נמוכים ניתן לטפל רק עם הוספת סבוופרים ומציאת מיקום אופטימלי בשבילם . בסוף יש לבצע ווידוי בעזרת מדידות שבעית הדיפ השתפרה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אני קורא את זה ושומע: "פוטושופ זה חרא, ראיתי מלא תמונות אחרי פוטושופ והן זבל. חברים שלי עברו מתמונות בטלפון לתמונות עם מצלמה נורמלית וכבר לא צריך פוטושופ."
המצב כאן לא כל כך מקביל לפוטושופ.

בפוטושופ לוקחים את התמונה המקורית, כפי שהשתמרה בצילום, ואפשר לומר שהיא הקרובה ביותר למציאות, שזה פלוס/מינוס מקביל להקלטה הבסיסית (session tapes), ואז מבצעים התאמות, כולל:
  1. העלמת פגמים ע"י העתק/הדבק מחלקים אחרים של התמונה או מתמונות אחרות של אותו דבר באותו זמן, שזה פלוס/מינוס מקביל לסוג מסוים של עריכה -- כיסוי על פגמים בעזרת לקיחה מטייקים אחרים
  2. שינויים מהותיים לפי הצרכים והטעם, לפעמים ללא הכר, כולל ערבוב עם קטעים מתמונות אחרות שאינן שייכות.
RC מתחיל אחרי שלב 1 הנ"ל -- ההקלטה שמשמיעים כבר ערוכה והפגמים הבסיסיים בה תוקנו -- אבל ההמשך שונה באופן מהותי, כי הוא עושה ההיפך משלב 2 הנ"ל. ב-RC מודדים את השפעת החדר, ולפיה מתקנים את השמעת ההקלטה כך שהשפעת החדר תהיה מינימלית.

כלומר בניגוד לשלב 2 הנ"ל, שבו מתרחקים מהקלט ההתחלתי ללא הגבלה, ב-RC מנסים להתקרב אליו ככל הניתן.

לחלק ממכשירי/תוכנות ה-RC יש אופציה של ביצוע שינויים בתוצאת ה-RC, שזה מקביל לשלב 2 בנ"ל בצורה מאוד מוגבלת, אבל למרות שזה נכלל באותם מכשירים/תוכנות, זה כבר לא חלק מה-RC עצמו, אלא תוספת מעליו.

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
:כל-הכבוד: כל הכבוד לך ואל תירא, זה שאנשים בוחרים לא לענות לך בהזדהות פן יבולע להם מכמה דיקטטורים פה היה סמוך ובטוח שיש הרבה שמסכימים אתך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

שבוע נעים.
כל הכבוד קבל זר פרחים וחג שמח :מנצח:

האינטרס שלו לכתוב כך הוא שניים: רוצה לקבל הכרה ושם בינ"ל ע"י קידום מכירות בישראל מיצרן הטרינוב כדי לקבל בוסט לאגו שזה מתחבר לאינטרס השני של הנמכת אחרים גם כדי לקבל בוסט לאגו. ד"א להתייחס בכבוד לזולת נותן בוסט הרבה יותר חזק לאגו משני פאוארים של CH.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
המצב כאן לא כל כך מקביל לפוטושופ.

בפוטושופ לוקחים את התמונה המקורית, כפי שהשתמרה בצילום, ואפשר לומר שהיא הקרובה ביותר למציאות, שזה פלוס/מינוס מקביל להקלטה הבסיסית (session tapes), ואז מבצעים התאמות, כולל:
  1. העלמת פגמים ע"י העתק/הדבק מחלקים אחרים של התמונה או מתמונות אחרות של אותו דבר באותו זמן, שזה פלוס/מינוס מקביל לסוג מסוים של עריכה -- כיסוי על פגמים בעזרת לקיחה מטייקים אחרים
  2. שינויים מהותיים לפי הצרכים והטעם, לפעמים ללא הכר, כולל ערבוב עם קטעים מתמונות אחרות שאינן שייכות.
RC מתחיל אחרי שלב 1 הנ"ל -- ההקלטה שמשמיעים כבר ערוכה והפגמים הבסיסיים בה תוקנו -- אבל ההמשך שונה באופן מהותי, כי הוא עושה ההיפך משלב 2 הנ"ל. ב-RC מודדים את השפעת החדר, ולפיה מתקנים את השמעת ההקלטה כך שהשפעת החדר תהיה מינימלית.

כלומר בניגוד לשלב 2 הנ"ל, שבו מתרחקים מהקלט ההתחלתי ללא הגבלה, ב-RC מנסים להתקרב אליו ככל הניתן.

לחלק ממכשירי/תוכנות ה-RC יש אופציה של ביצוע שינויים בתוצאת ה-RC, שזה מקביל לשלב 2 בנ"ל בצורה מאוד מוגבלת, אבל למרות שזה נכלל באותם מכשירים/תוכנות, זה כבר לא חלק מה-RC עצמו, אלא תוספת מעליו.
שאתה צודק אתה צודק!
אבל מר ענני שסובל מרעלת דיגיטציה כנראה גם יבטל את דעתם של ראשי הטכנולוגיה העולמית על כך שצריך מידית להפסיק את המו"פ של ה AI לפני שיקבעו סייגים מחמירים. כי מסתמנת סכנה ברורה ומידית לאנושות.
ענני לא אכפת לו מהמציאות ויהי מוכן לשנות כל יצירה אומנותית ותפיסת מציאות שתתאים לטעמו, לי זה נראה כמו מדור בגיהנום.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אין לי הרבה מה להוסיף לשרשור הדוחה הזה , מעבר לכך שעם הכרותי הקרובה לאנשים המוזכרים כאן, יש להם עניין לא רק בסאבים וRC , יש קו אווירי של כבלים דופלקסים ,איטרקונקטים,רסונטורים, שנאים מבדלים, ספקים לינארים למיניהם , וכל מה שאתה GDS היקר מעלה על דעתך בינם לבין שאר חבריהם והיבואנים ,כך שגם בעניין הזה יש לנו מומחיות שאתה אפילו לא מעלה על דעתך , לא מוצא במה בחרת להכפיש את הזוג הזה שרק מוסיף עוד נופך לפורום יחד עם עמיר ואחרים , יעלמו מכאן רק המנוסים וישארו רק ירקרקים כמוך ,אוי ואבוי לנו !
זה מצחיק שאתה בכלל מתיחס אליו.

שתבין למי אתה מתיחס.

זה קודם כל בחור לא יוצלח, סוג של דמיקולו בחיי היום יום שלו, שהשנאה והקנאה העבירו אותו על דעתו, בחור שסולק מכאן בבושת פנים.

הבחור מנסה לקושש כאן לקוחות, תוך שהוא מספר להם סיפורי בדיה על מברגות וברגים ואיך הוא יסדר להם את הסאונד בהחלפת חוט.
.
בהודעות שלך אתה מפריע לו למכור ברגים לאנשים ולספר להם שזה הבסיס של הסאונד

זה פגע רע.

רן

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עד לפני מספר חודשים לא ידעתי בכלל מי אתה, חובבים רציניים שמדירים רגליהם מהפורום כמו מאש תמיד סיפרו לי עליך שאתה אדם קטנוני גס רוח שעולב בצורה אכזרית בכל אחד עם דעה שונה משלך, לכן לא הופתעתי שלעגת ללקויות הגופניות של עופר, הלבנת פני חברים אחרים בפורום, ומשמיץ אותי למרות שאין לך מושג מי אני ומה משלח ידי ואשמח אם תוכל להציג כאן מישהו אחד, אחד! ששילם לי כסף בעבור שדרוג רשת החשמל לאודיו שלו.
אני בהתחלה נתתי זווית נוספת, לא מבטלת, לתפיסה ההוליסטית של הקמת מערכת ביתית והעליתי את התהייה למה הכל צריך לסוב סביב RC ואתה פתחת במלחמה כוללת נגדי ונגד כל מי שמנסה להוסיף תובנות אחרות ואני לא הייתי מוכן לקבל את הדבר הזה ממך והאכלתי אותך קצת מהתבשיל שבישלת כדי שתבין כמה מוקדח הוא.
אני מאחל לך שתמצא ותטפל בסיבה למה אתה כל כך אכזרי כלפי סוגים מסויימים של אנשים, אתה כבר לא בבית ספר יסודי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור