אם אין לכם רום קורקשן יקר, סאבים, ואתם חשודים בוודו אל תכתבו בפורום!

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם אין לכם תוכנות שונות ומשונות שהורדתם בחינם שעושות ניתוח לשיני מין במוזיקה, אם שמתם ביצי יען מתחת לממיר וזה באמת משפר את הצליל אבל הגרף לא ישר כמו סרגל רצוי שלא לכתוב על כך, שוקרון סגור את הבסטה, רונן תן את המערכת לאלטע זאכן כי אין לך מושג בשיט, או שאתם בדרכו של פורום קהלת של אליטת האודיופילים השלטת באתר זה או שתלכו ותתבזו באתר הכחול או הסגול, תחשבו טוב טוב על ההתנהגות הפסולה שלכם ואז תוכלו לחזור לפה,להשפיל מבט, ולענות בכל מה שעונים לכם בכן אדוני, סליחה אדוני, הבנתם!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
פינת הטימטום היומי.

הלוואי וזה היה מוגבל לפעם ביום, אבל זה לא

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא אני גורם לאנשים שרוצים להיות חברים בפורום, אני מכיר כמה כאלה, ונמנעים מלעשות זאת בין היתר בגללך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא אני גורם לאנשים שרוצים להיות חברים בפורום, אני מכיר כמה כאלה, ונמנעים מלעשות זאת בין היתר בגללך.
אתה רק גורם לאנשים שכבר בפורום להרגיש בחילה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כל הקשקושים שלך ברמת התפלפלות של אברך שתופסים חצי מנפח השרת, הגישה האנטיפתית שלך לכל מי שחושב אחרת ממך, וכל הקמפיין הבלתי נגמר של מדידות שמחריב לגמרי את תחביב האודיופיליה שחלק מהיופי שבו זה האזוטריה שלו פשוט הפכו את הפורום לאנטגוניסטי, אני במקום נמר הייתי משנה את שם האתר מdtown ל AK1RMCINEMART, לפחות היינו יודעים במה הוא עוסק.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כל הקשקושים שלך ברמת התפלפלות של אברך שתופסים חצי מנפח השרת, הגישה האנטיפתית שלך לכל מי שחושב אחרת ממך, וכל הקמפיין הבלתי נגמר של מדידות שמחריב לגמרי את תחביב האודיופיליה שחלק מהיופי שבו זה האזוטריה שלו פשוט הפכו את הפורום לאנטגוניסטי, אני במקום נמר הייתי משנה את שם האתר מdtown ל AK1RMCINEMART, לפחות היינו יודעים במה הוא עוסק.
קשקשן על.

התרומה שלך לתוכן היא בין אפס לשלילית, והתרומה שלך לציניות, בלבולי מוח וגועל נפש היא מאז'ורית.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
get a room you two

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
גדי ,

לדעתי כדאי שתירגע.
1.אף אחד לא טען טענות כאלה.הפוסט הזה הוא פרשנות שלך בלבד.
2.אני אישית אמשיך לטעון שהבסיס היא תגובה מאוזנת מדידה -אין שום קשר לרום קורקשיין.אני לא חריג בדעה שלי ואני בהלם מוחלט שבכלל צריך להרחיב על זה.
3.זה לא מבטל שום דבר משום אודיפיל אחר -זו פרשנות שלך והסטה( לא מכובדת) שלך.
4.כפי שאני מדלג על דברים שפחות מדברים אלי גם אתה יכול לעשות כך.אתה לא חייב להסכים עם אף אחד אבל מן הראוי שלא תגנה אותו על הדעות שלו וגם תעוות אותן כפי שאתה יודע בצורה מאוד שקופה אך נחושה.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אני מעדיף לא לצטט את דברי הבלע של @gds ואומר שהפוליטיקה ושנאת הדת שהכנסת פה בדלת האחורית מעוררי קבס. על אחת כמה וכמה כשאתה דוחף לכל פינה את כת החישמולטורים שלך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בניגוד לכל הסילופים המעוותים והמגמתיים שלך -- @gds -- להלן סיכום דעתי בנושא, כפי שכתבתי בשרשור אחר, וכפי שכתבתי בחלקים באין ספור מקומות, כולל זה שאין שום חובה למדוד ו/או לטפל, ובהרבה מקרים אפשר לשמוע ממש מצוין בלי מדידות ובלי טיפולים:

אין מטרה אחת אובייקטיבית שכולם חייבים לישר קו איתה. אף אחד לא בא להכתיב לך איך אתה צריך לאהוב לשמוע.​
כל הרעיון בכל המדידות והאיזונים הוא להגיע לנקודת מוצא שבה שום דבר לא "שבור", ומכאן כל אחד ימשיך כיד טעמו הטובה עליו, ואין שום בעיה עם עצים וחוטים אם לא מנסים לפתור בעזרתם בעיות אקוסטיות, אלא זה "בסבבה לגמרי".​
כל עניין המדידות והטיפולים האקוסטיים למיניהם, פאסיביים ואקטיביים, אינם מוחקים את האודיופיליה הקלאסית. הם רק מביאים לנקודת פתיחה טובה ומבוססת. משם הכל כרגיל.​
תמיד יהיו כאלה שענייני כבלים ורזונטורים ודומיהם יראו בעיניהם כשטויות ופלסבו. לא צריך להתרגש מזה. אם מישהו נהנה מהעיסוק בהם וממה שהוא שומע -- בלי להיכנס בכלל לוויכוח האם זה אמיתי או לא -- לא משנה כהוא זה -- למה לא? שייהנה!!​

ובסוגריים יש לציין שאישית, אני אפילו לא כל כך מתחבר למונח "שבור" בהקשר זה.

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
אם אתה מבסוט מהתוצאה, אז תהנה.
אני נגד שפה בוטה וירידה לפסים אישיים
אבל, את חוקי הפיזיקה לא תצליח לשנות. בסלון ממוצע יש הדהוד ממוצע של 2ms ולא משנה איזה ציוד קצה יש לך, אורך גל לדוגמה של תדר 40hz הוא 8.6 מטר כאשר בסלון ממוצע אין את המרחב הזה...וזה מדע מדויק.
ניתן לטפל בזה באמצעים פסיביים או אקטיביים ורצוי שניהם, אבל שכל אחד יעשה מה שטוב לו
העיקר שאתה מבסוט מהתוצאה as is השאר לא מעניין
תודה

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
תבקש מהרופא לעלות את הכדורים לשניים ביום.
ברצינות
לא מבין מה נפל עליך ומה הטעם של הכסח על הבוקר

אתה יכול קצת יותר

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
"אם אין לכם רום קורקשן יקר , סאבים ואתם חשודים בוודו אל תרשמו בפורום"
סליחה , אבל מי שמך להחליט אם מישהו ירשום בפורום או לא ?

"תחשבו טוב טוב על ההתנהגות הפסולה שלכם"
חשבתי טוב טוב ולא הבנתי .. לא הבנתי מדוע פוסט לגיטימי על החוויה של מישהו באודיו זה התנהגות פסולה

"ואז תוכלו לחזור לפה,להשפיל מבט, ולענות בכל מה שעונים לכם בכן אדוני, סליחה אדוני, הבנתם!"
להשפיל מבט , סליחה אדוני , אני חושב שהתבלבלת לגמריי ..
אני מישיר לך מבט ועונה לך שמעניין אותי מגוון הדעות
אם למישהו יש ניסיון ברום קורקשן זה מעניין אותי
אם למישהו יש ניסיון עם סאבוופרים זה מעניין אותי
אם למישהו יש ניסיון עם אקוסטיקה פאסיבית זה מעניין אותי
מגוון הניסיון שיש לאנשים , העצות הטובות ומגוון הדעות
זה מה שהופך את הפורום הנפלא הזה למה שהוא
רן ודן עמיר ואחרים תורמים מהניסיון שלהם ומהידע העצום שלהם לפורום
אם לא מעניין לך לקרוא את מה שהם כתבו אל תקרא
יש רבים אחרים שזה כן מעניין אותם ואני בינהם

"אני מכיר כמה כאלה, ונמנעים מלעשות זאת בין היתר בגללך"
התבלבלת , אנשים לא נכנסים לפורום בגלל השפה הלא מכבדת
אנשים לא נכנסים לפורום בגלל שמציעים לסלק אותם מהפורום (כמו הפוסט הזה)
אתה זה שהצעת לסלק אנשים מהפורום בגלל דעתם
ועל זה אמרו חכמינו "כל הפוסל במומו פוסל"

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אמיר , רן ודן תורמים מהניסיון שלהם ומהידע העצום שלהם לפורום
מעבר לתודה על הפוסט (ורד):
  1. עמיר ב-ע', אלא אם אתה מתכוון לאמיר ארניה או למישהו אחר

2. לי יש את הניסיון המועט ביותר בנושאים המדוברים, ואני לא יודע למי יותר, לדן (שזה מקצועו) או לרן (שיותר זמן בתחום), אבל בכל מקרה, מן הראוי ששמי יהיה אחרון
@ronengolanpt -- גם כתבתי לך הודעות פרטיות בנושא

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
מכיוון שהוזכרתי... מרגיש שאני קצת "אשם" שהכנסתי את עניין ה RC בדיון הקודם. רן ודן נגררו לזה עקב הערה שלי אודות אפשרות של RC ככיוון בדיקה לגיטימי.
סך הכל חושב שהדיון שם התנהל בצורה יצרית אבל מאוזנת.
לא מרגיש שמישהו צריך להרגיש שקובעים לו איך להאזין. גם בדיון ההוא זה לא בא לידי ביטוי ככה

מה שיפה, ולשמחתי לא אבד כאן, כמו שאבד בכלל הציבוריות הפייסבוקאית ותרבות כיכר העיר והשיימינג ' ביוש, מה שלא אבד זה היכולת לטעון טיעון. זה הרוח של כל תרבות מפותחת ובפרט התרבות היהודית שיש לה סוג של מניית זהב , יחד ולהבדיל עם חכמי יוון , לעניין השיח והשקלא והטריא. תן טיעון ותחזיר בטיעון ולא להתבייש להודות לפעמים שאין תשובה.

רוצה לומר, כל מי שמחפש את דרכו נכנס לפורום ויכול לקרוא טיעונים ולהחליט מה לנסות. לכן חושב שאין מקום לשיח פוגעני ואו מזלזל . יש מקום לדעתנות בריאה ומקדמת. זה תחום כייפי למה לקלקל?

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני מעדיף לא לצטט את דברי הבלע של @gds ואומר שהפוליטיקה ושנאת הדת שהכנסת פה בדלת האחורית מעוררי קבס.

הגועל של הפוליטיקה עוטף מכל כיוון.
אפשר להוציא את הפוליטיקה מפה ?
אפילו למטבחון זה לא ראוי …

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אין לי הרבה מה להוסיף לשרשור הדוחה הזה , מעבר לכך שעם הכרותי הקרובה לאנשים המוזכרים כאן, יש להם עניין לא רק בסאבים וRC , יש קו אווירי של כבלים דופלקסים ,איטרקונקטים,רסונטורים, שנאים מבדלים, ספקים לינארים למיניהם , וכל מה שאתה GDS היקר מעלה על דעתך בינם לבין שאר חבריהם והיבואנים ,כך שגם בעניין הזה יש לנו מומחיות שאתה אפילו לא מעלה על דעתך , לא מוצא במה בחרת להכפיש את הזוג הזה שרק מוסיף עוד נופך לפורום יחד עם עמיר ואחרים , יעלמו מכאן רק המנוסים וישארו רק ירקרקים כמוך ,אוי ואבוי לנו !

issi

אוהב את התחום
מעורבות
178
נקודות
43
אני מבין שמדידות מאתגרות את החבר GDS.
אל פחד, זה פשוט, ופירסמתי לפני זמן פוסט עם פרוצדורה פשוטה צעד אחר צעד כיצד לבצע מדידות ואתה יכול להעזר בה.
אשמח לקבל המלצות לשיפור הפרוצדורה.
האם יש קורלציה בין אנשים שמיתנגדים למדידות לבין אנשים שנירתעים מבדיקות דם תקופתיות ומעקב אחרי פרמטרים של בריאות? ("אני מרגיש טוב למה לבדוק ולהיבהל מהתוצאה?"
אם זה כך, הפורום המתאים הוא פורום תמיכה פסיכולוגית.
שאלה פתוחה, מוזמנים להגיב

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אין לי טענות נגד RC (מחוסר נסיון) וכנראה כפי שאומרים כולם זה באמת הופך עולמות. אבל מאז שה RC השתלט כאן על השיח הכל נעשה קצת יותר משעמם כאן.

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אין לי טענות נגד RC (מחוסר נסיון) וכנראה כפי שאומרים כולם זה באמת הופך עולמות. אבל מאז שה RC השתלט כאן על השיח הכל נעשה קצת יותר משעמם כאן.
ביום שיהיה ציוד אודיו שלדעת הרוב יהיה אולטימטיבי, נעבור לדבר על פרופיל צליל במקום על קונוסים, כבלים, קבלים וכו'.
לא נראה לי שהתחום ימות משיעמום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור