אלף מכשירי סמסונג גלקסי S2 נגנבו ממחסן היבואנית סאני

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

m27x4

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בארץ מוכרים את הגלקסי מיני בעוד שהמחליף שלו כבר הוצג.
בקשר למחיר ה-S2, מי משלם מחיר מלא?
חיפוש מהיר ב-zap הניב מחיר נמוך ב-50% (2500 שקלים, ותודה שלא קנית ישירות ממפעילות הסלולרים).

א

אורח

אורח
בעיה בחלק מהמכשירים - שימו לב!

בעיה קשה במכשירי גלאקסי 2! שימו לב- סביר להניח שגם אצלכם.

בחלק ממכשיר S2 יש בעיית תצוגה קשה, המסך מציג צבעים לא טבעיים עם TINT צהבהב-ירוק ותאורה חלשה יחסית למסך תקין. כשמצמידים מכשיר תקין למכשיר תקול, ניתן בקלות להבחין בהבדל הדרמטי בין התצוגות. המכשירים התקולים למעשה לא מציגים צבע לבן אלא גוונים שונים של ירוק-צהוב.

כשניגשתי לסקיילקס עם הבעיה, קיבלה ממני את המכשיר נציגה בשם אפרת (מנהלת החנות*) והודתה שבאמת יש הבדל משמעותי בין התצוגות (ניגשתי עם מכשיר תקין והמכשיר התקול והעליתי אותה התמונה כששני המסכים על בהירות מקסימלית)

המכשיר שכב אצלם שבוע, וכשהגעתי לאסוף אותו - מיד עם ההדלקה הבחנתי שהבעיה לא נפתרה. שוב הצגתי בפניהם את ההבדל בין התצוגות ושימו לב לתשובה שקיבלתי מנציג בשם ירון (מנהל המעבדה) - יש "עפיצות שונה ממסך למסך ואין מה לעשות. מבחינתי המכשיר שלך תקין" בושה לאינטליגנציה... הרי הם בעצמם מודים שיש הבדל גדול מאוד באיכות התמונה בין המכשירים.

סקיילקס לא מוכנים להודות בקיום התקלה, מכיוון שהמוני מכשירים כאלו שווקו בארץ. כדי להשתיק אותי הציעו לי לקבל חזרה את כל עלות הרכישה (חודשיים אחרי!) והעלימו את המכשיר.

אבל אני גיליתי כמה דברים מעניינים.... קודם כל - לכל המכשירים עם התצוגה הפגומה שבהם נתקלתי יש שקע מלבני במכסה הסוללה, מתחת למצלמה. במכשירי סלקום סמל הכוכב נמצא בתוך השקע בצד שמאל. במכשירים עם מסך תקין לא קיים שקע כזה במכסה הסוללה.

דבר שני - התופעה ידועה ומוכרת ולפי מידע בפורומים שונים מקורה בתקלת ייצור המונית של סמסונג. הנה כמה לינקים:
http://forum.xda-developers.co​m/showthread.php?t=1214816

http://www.phonesreview.co.uk/​2011/05/31/samsung-galaxy-s2-s​uffering-yellowish-screen-prob​lems/

בכל מקרה, תבדקו את המסך שלכם ותשוו מול מכשירים אחרים ואם יש בעיה תדרשו שיחליפו לכם. אני עם סקיילקס גמרתי את הסיפור

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור