אירוע דנון השנתי לחברי DTOWN - הסיכום

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: אירוע דנון השנתי לחברי DTOWN - סיכום

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
נראה אחלה אירוע
כל הכבוד לכולם..
כן ירבו ארועים כאלו..

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
קודם כל מחמאות על הערב היפה שלצערי לא יכולתי להגיע אליו . שתי הערות שאני פשוט
חייב להגיד כדי להעיב לטעמי על החגיגה :

1. דנון 1709 ?? בחייכם זה אפילו לא דגם הסף של הסדרה המקצועית של דנון . פרס , פרס אבל שיתנו משהו שמתאים לאוהבי המקצוע ולא יחסכו עלינו גם כאן .

2. במדינת תל אביב כמו במדינת תל אביב לא הצפוניים ולא הדרומיים נחשבים ומוחשבים ,היום , השעה המקום .. נו טוב ממילא אף אחד אף פעם לא חשב שם שיש משהו מעבר לירקון ולחולות ראשון ... ( ואל תתנו לי את התירוצים של יש רכבת , תסעו אתם ברכבת פעם אחת לשם שינוי ביום חול אחרי שעות העבודה ) .

Crocs 44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
לנמר ליאור תומר ולכל העושים במלאכה
תודה רבה היה מהנה מאד

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לתומר ליאור נמר וכרמי, וגם לניופאן/דנון ולניל - תודה רבה. היה מהנה מאד. שתצליחו להרים ארוע כזה כל מספר חודשים.

הסנדביצ'ים היו על הכיפאק. חבל ששניצל לא היה.

אבישי

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, ליאור, תומר, כרמי. נציגי דנון וניל

תודה על הכל. היה אחלה ערב ומפגש.

שתי הערות כביקורת בונה..

לדאוג לפינת עישון...ראבק לרדת ולעלות 11 קומות כל פעם שרוצים לעשן...

לקרמר לא היה מספיק סנדויצ'ים..חחחח..

אישית מאד נהניתי מאירוע מתוקתק וברמה..אחלה מערכות ק"ב ודו ערוצי..סאונד מדהים בשתיהן..

pazo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אירוע מהמם

(lol)אירוע מהמם

תודה תודה תודה לחברי האתר
נמר, ליאור, תומר, כרמי. ונציגי ודנון
שמחתי מאד להגיע לאירוע שאורגן מצוין(great)
הסאונד והתמונה היו מעולים [כמובן לאולם ישיבות בבית מלון](Y)
הציוד היה מהמילה האחרונה , שמחתי להשכיל.
אירוע מכובד ביותר התנהל בסדר מופתי
היה כייף להכיר את החבר'ה של האתר
ושמחתי שידידי אבי בס זכה ברסיבר [אני מחליק לו "כפה" של חיבה בצילום]

ישראל

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אירוע בשיתוף ניופאן...

לטעמי, האירוע היה מאוד מוצלח. האוירה היתה מצויינת, המקום מיוחד, תנאי ההדגמה סבירים, יחסית לבית מלון.
בפעם הבאה נשתדל להנעים ולקצר את זמן ההמתנה להדגמות.
תודה לכל החברים שהגיעו ולאנשים שסייעו.
תודה להנהלת ניופאן על מינוף האירוע ועל המבצעים המיוחדים.
תודה לניל על הנכונות להעמיד מערכת שמע, בהתראה כל כך קצרה.

תודה לאשתו של ליאור, לנמר ולכרמי על העזרה בהצלחת האירוע.

תומר

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אירוע ברמה!

תודה למארגנים: ליאור, תומר, נמר, כרמי, אנשי ניופאן וניל!
תודה נוספת ליפנים (?) שהגיעו מחו"ל
ותודה מיוחדת לשכנה הפוסטמה אשר תרמה לאוירה האותנטית, בתלונותיה על הרעש (lol)(lol)(lol)

השמועות מדברות על אירוע נוסף בעוד חודשיים באירופה- טיסה ע"ח האתר:מה??????????:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תןמר

למה בשירשור נפרד..

באמת היה אחלה..

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלמה,

מעבר לתודות, מענין אותי לשמוע פידבק להדגמות?

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תומר, בשבילך תגובה להדגמות.

1. הבלו ריי הציג תמונה מאד יפה וברורה גם מרחוק.
2. אני לא חסיד של אודיו מכל הכיוונים. תמיד יש לי הרגשה שמנסים לזעזע אותי בבאסים שנכנסים לתוך הקרביים דרך האחוריים על מנת להרשים את המאזין. בהדגמה אתמול דווקא האודיו היה מאד סביר ונעים וזרם בנינוחות בטבעיות מכל הצדדים בהשוואה למה ששמעתי עד היום. אני מתכוון כמובן להדגמה הראשונה. אבל עדיין זה לא עושה לי את זה.

3. המערכת של הדגמת הסטראו מאד הרשימה לטובה אבל לטעמי במחיר גבוה מדי. בנוסף הייתי שמח אם בקטעי ההדגמה היה קטע קלאסי ב"אמת" ולא עבוד פופלארי.

אבישי

dpklain

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על האירוע הנחמד והאוירה הטובה וכמובן על ההדגמות
המענינות והמגרות.
נקווה לעוד הרבה ארועים כאלו !

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
היה מהנה במיוחד ,חבל שלא חילקו לכל חבר איזה "צ'ופר" קטן ........
מחכים לאירועים נוספים

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
הדבר הראשון שאני חייב לציין, הפתעת הערב היו Friend ´n Fellow (great)

תודה לכל מי שהיה שותף באירגון מפגש פורום ונציגי דנון וניופאן, היה מפגש מוצלח.

קצת רשמים..

מערכת הסראונד: הדבר שהכי בלט זו טלוויזיית LCD TOSHIBA 52Z3500 , תמונה חלקה למדיי גם בזמן תזוזת מלצה מהירה, עושר צבעים מרשים, ותמיכה מלאה בתכני HD. רק שהתמונה הייתה מעט חשוכה, עניין של הגדרת בהירות במסך?..

לגבי הפורמטים הלא דחוסים, בסראונד הקטע שהיה טוב זה מהסרט קונג פו פנדה,
הקדמיים והסנטר היו מורגשים אך האחוריים מעט פחות, המערכת נתנה תחושה של "בתוך הסרט", אך מה שהיה חסר בעיקר הוא תחום הבאס, סאב וופר יותר רציני היה יותר מתאים להדגמה לדעתי.

מערכת הסטיראו:הגבוהים היו מפורטים ונקיים, המיד גם, אך תחום הבאס היה החוליה החלשה במערכת.
לא היה ניתן להרגיש שהלהקה ממש בחדר, מערכת טובה, שכנראה האקוסטיקה לא עשתה עימה חסד..

רוב סיגנונות המוזיקה שנוגנו לא היו לטעמי, אך שני דיסקים היו מעניינים.
ו Friend ´n Fellow נשמעו הכי טוב מכל שאר הדיסקים אף בתחום הבאס.

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תומר

האמת, לי אישית קשה להתרשם לעומק בהדגמות המוניות..במיוחד שבהדגמת הוידאו ישבתי בשורה ראשונה בקצה הימני שלה..כך שקשה להתרשם מאיכות הסאונד ההיקפי כשאתה דבוק לרמקול הימני...

לגבי הדגמת האודיו קודם כל ברצוני להחמיא לך על ניהול ההדגמה...כולל הבקשה לחילופי המקומות באמצע כדי שכולם יוכלו להתרשם בצורה הנכונה מהסאונד...

לגבי הסאונד - שוב לצערי גם לאחר החלפת המקומות מצאתי את עצמי בשורה הראשונה בקצה השמאלי - קרוב מדיי לרמקול השמאלי שגם כך היה קרוב יותר לאיזור הישיבה (בגלל אילוצי האקוסטיקה)

בכל אופן מאד אהבתי את עומק הבמה, את התחום התחתון העמוק מאד וההדוק..לא היה שמץ של בומיות בבסים..
היה חסר לי קצת אימג'ינג - כנראה בגלל מיקום הישיבה..

בתחום המיד היה חסר לי קצת יותר "עומק" או "מוסיקליות" ..אוף...קשה לתאר סאונד במילים...

בכל אופן הסאונד באודיו היה מרשים מאד במיגוון סיגנונות המוסיקה..היה פירוט, הגבוהים מדוייקים ולא צרחניים..במה ענקית ועמוקה אבל לטעמי קצת גדולה מדיי ו"לא טבעית" ...אני אישית לא אוהב סאונד "גדול מהחיים".. מרק קנופלר הצטייר בדימיוני בגודל של 3 - 4 מטר אי שם באמצע מאחורי הרמקולים..מדהים אך לא לטעמי..

אני רוצה לחזור ולהבהיר את המובן מאליו, מדובר בהתרשמות סובייקטיבית ואישית שלי...ועל אף ה"מיגרעות" כביכול של הסאונד בהדגמת האודיו הייתי שמח לשכן אצלי בסלון את הסט אפ שהודגם...בעיקר את המקור, ההגברה והשנאי המבדל..

avibass

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
OK חברה אני חייב לציין שבהחלט היה ערב מרשים וכן ירבו התמונה היתה מעולה הסאונד ב DOLBY TRUE HD
היה פנטסטי בעיקר ההפרדה המדהימה שיש ברסיברים של דנון למי שיש יודע על מה אני מדבר בתחום הסטריאו
למי ששמע את ה Kef Reference 205/2 פשוט היה מדהים צריך לשמוע בשביל להבין אין דברים כאלה
האווירה היתה נעימה מאוד החברים באתר מההכרות הקטנה שהיתה לי שם עם חלק מהאנשים היתה מרשימה מאוד אנשים כייפים תודה גדולה לליאור לתומר ולחברה של DTOWN . ירון אריק יונתן תודה תודה תודה פאצו סחתיין חולה עלייך

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
תודה לעוסקים במלאכה

מפגש ראשון מסוג זה והפתעה מאוד חיובית,מהקהל,היחס,האוירה ,המזון והאודיו וידאו המצוינים.
שמחתי להכיר את האחראים על המפגש וללמוד עוד דבר או שניים בתחום,ממספר שיחות קצרות ומועילות.
מפגש מהנה ומענג חושים,
תודה לכל אלו שאירגנו ויזמו,המשיכו ככה.
תודה

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
הייתי שמח לשכן אצלי בסלון את הסט אפ שהודגם...בעיקר את המקור, ההגברה והשנאי המבדל..
מי לא? :)

ronyhr

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על האירוע, היה מוצלח מאוד :) :) :)

לגבי הדגמת הוידאו:
המערכת של Denon ובמיוחד מסך ה-"52 (LCD TOSHIBA 52Z3500) מרשימות.

רעיון לגבי ארועים דומים בעתיד:
להציג סרט אנימציה זה מיותר, סרטי אנימציה יראו מצויין גם במסכים בעלי רזולוציה נמוכה...
יש מקום לבצע פעולת freeze ולנתח את איכות התמונה הנצפית (בדומה למתבצע ע"י ליאור בעת כתיבת ביקורת מוצרים) - זה יעשיר אותנו במידע נוסף וביכולת השוואה בין דגמים שונים.

רוני

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור