איכות סאונד של ממיר עידן +

• פותח הנושא dror
  • פורסם בתאריך

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
שלום,

חיברתי ממיר של עידן + ( Silverline DV3/T2 ) למערכת סטריאו כדי לישמוע רדיו.

ניסיתי שתי יציאות שלו- דיגיטלית (SP DIF ) ויציאה אנלוגית רגילה.

בשני המיקרים עוצמת האות נמוכה מאוד ואני צריך להגביר מאוד את עוצמת הווליום כדי לישמוע. וגם אז, האיכות לא משהו. אין הפרעות, אין תיקתוקים או רעש, אבל איכות הסאונד מאוד נמוכה.

מישהו יכול לעזור עם רעיונות? אולי ממיר אחר, או כל רעיון נוסף?
(טיונר לשידור אנלוגי אינו אופציה בגלל קליטה גרועה)

תודה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
את כל תחנות הרדיו יש אונליין

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
לאונליין יש בעיה אחרת, כל אפליקציה שאני משמיע ממנה בצורה ( כמו tunein ) , אם אני נכנס לאתר אחר בזמן השמעת הרדיו - ההשמעה ניפסקת מייד. זה אומר שהאייפד שלי מנוטרל משימוש אחר בזמן ששומעים רדיו.

יש לך פיתרון לזה?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
יש לך כבלים או לוויין?

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
יש לי הוט, אבל אני מעניין להיפתר מהם בקרוב.

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
הוא לא קשור, אבל אני מניח שמי ששאל את השאלה רצה להציע לי להתחבר לממיר של הוט,או לחבר את הטיונר הרגיל לכבל של הוט במקום האנטנה.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
שלום,

חיברתי ממיר של עידן + ( Silverline DV3/T2 ) למערכת סטריאו כדי לישמוע רדיו.

ניסיתי שתי יציאות שלו- דיגיטלית (SP DIF ) ויציאה אנלוגית רגילה.

בשני המיקרים עוצמת האות נמוכה מאוד ואני צריך להגביר מאוד את עוצמת הווליום כדי לישמוע. וגם אז, האיכות לא משהו. אין הפרעות, אין תיקתוקים או רעש, אבל איכות הסאונד מאוד נמוכה.

מישהו יכול לעזור עם רעיונות? אולי ממיר אחר, או כל רעיון נוסף?
(טיונר לשידור אנלוגי אינו אופציה בגלל קליטה גרועה)

תודה
1 במידה שכאשר הממיר הזה מחובר למסך ויש את אותם סימפטומים אז כנראה ממיר דפוק או לא מכוייל נכון.
ביצעת סריקה מול המסך?בדוק הגדרות סאונד או יציאה
2 חבר רק למסך או רק למערכת כי יתכן שהסיגנל נחלש כשמפצלים

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
הוא לא קשור, אבל אני מניח שמי ששאל את השאלה רצה להציע לי להתחבר לממיר של הוט,או לחבר את הטיונר הרגיל לכבל של הוט במקום האנטנה.
אכן. אבל אם זה לא רלוונטי, אתה בטוח שעוצמת הקליטה של עידן אצלך מספקת? גם אם כן, ובכל מקרה, מנסיוני עם ממירים של עידן+ הם אף פעם לא מספקים צליל איכותי ברדיו; הם לא בנויים לזה כנראה, והרדיו הוא רק אקסטרה שם (כנראה גם לא בטלויזיה, וגם לא איכות תמונה מי יודע מה - השידור הדיגיטלי בארץ הוא דרעק באופן כללי).

נערך לאחרונה ב:

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אכן. אבל אם זה לא רלוונטי, אתה בטוח שעוצמת הקליטה של עידן אצלך מספקת? גם אם כן, ובכל מקרה, מנסיוני עם ממירים של עידן+ הם אף פעם לא מספקים צליל איכותי ברדיו; הם לא בנויים לזה כנראה, והרדיו הוא רק אקסטרה שם (כנראה גם לא בטלויזיה, וגם לא איכות תמונה מי יודע מה - השידור הדיגיטלי בארץ הוא דרעק באופן כללי).
השידור הדיגיטלי בארץ הוא בכלל לא רע
דרך אנטנת הבניין אני מחובר גם למסך וגם לטיונר רדיו
במסך רואים יופי.
ברדיו יש את רוב התחנות על 70% איכות. ואני נמצא במקום שלא הצלחתי לקלוט אף תחנה דרך אנטנת FM

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור