איכות הדיון בפורום דו ערוצי

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
היי חברים

נושא זה נכתב
בעקבות הבקורת החיובית של החבר Diz1 ושל מכובדנו יואל פרלמן על רמת הדיון
הרזה והלא פרטנית , הגובלת לפעמים בהכרזות ללא תוכן ,חוסר שיתוף מורחב ,
ובמילה אחת (כפי שכתב יואל פלרמן) חוסר התכלית .

בעברית יותר פשוטה , מה ששני החברים המכובדים מבקשים זו איכות דיון .
כלומר בואו ונעלה את איכות הדיונים כאן , על מנת שהם יהיו יותר מעניינים
ולימודיים ובכך תעלה רמת ההבנה הכללית של החברים , את חווית הגלישה
וההתעמקות בפורום בכלל ובתחביב בפרט .

לדעתי איכות הדיון זו נקודה מאד מאד חשובה לעתידו של הפורום ותתרום לא מעט
לשיפור ולהתפתחות הפורום לפורום ברמה גבוהה.

מה שלמעשה מתבקש מן החברים , גם אלא שרכשו מכשירים חדשים , וגם מאלה
שיש להם ציוד קיים הוא לשנות את הגישה ב 180 מעלות בכל הנוגע לתוכן הכתיבה.

הכוונה היא להעביר מידע בעל ערך ולא מידע חסר תכלית לחברים ובמיוחד לחברים חדשים שלומדים ורוצים להבין יותר בענף.

מדי פעם אנו רואים כי חבר זה או אחר מביא לנו לינק מפורום מחו"ל על התרשמות של
אותו חבר פורום בחו"ל מהנושא עליו אנו מדברים כאן , ולמה. כי החבר בפורום מחו"ל
הרשים אותנו בכתיבתו המלאה בתוכן. לדעתי גם כאן זה אמור להיות ככה.

להלן דוגמאאת לכוונת החברים שנגעו בדבר בנוגע למצופה בכתיבת פוסטים :

2 דוגמאות , האחת מסומנת ב X והיא דוגמא למצב הנוכחי הלוקה בחסר .
והשנייה דוגמא Y שהיא הדוגמא המצופה בפורום להעלאת איכות הדיון.

דוגמא X : (הלוקה בחסר)

התחדשתי ב CD Player מסוג ..... :

היי חברים

מגיע לי מזל טוב , רכשתי קומפקט מדהים , יושב לי על המערכת בול ! ונישמע יותר
טוב משמעותית מהקודם ,אני רוצה להודות לחברים ולהמלצות שלהם ובהזדמנות זו
גם להודות ליבואן על האירוח , ובלה בלה..

דוגמא Y : (המצופה לאיכות הדיון)

התחדשתי ב CD Player מסוג ..... :

היי חברים

מגיע לי מזל טוב , רכשתי קומפקט מדהים .
אני כותב לכם את הפוסט עכשיו למרות שלמעשה המכשיר קיים אצלי כבר שבועיים אך
מאחר והיה חדש , המתנתי עד שיעבור בריק אין וישתלב במערכת על מנת שאוכל לתאר
את רשמי באופן יותר נכון .

למעשה אתחיל בבחירת המכשיר כאשר אחרי תקופה מסויימת הרגשתי במשהוא שחסר
לי בצליל , רציתי למעשה צליל יותר פתוח ויותר מפורט ותמיד ידעתי שהחולשה אצלי במערכת
היא המקור אך מחוסר תקציב בעבר לא היה באפשרותי לעשות את הצעד .

תאמת שניסיתי את כל ה" מסביב " על מנת לשפר את התוצאה כגון החלפתי כבל מסוג W
שמאופיין ביותר פתיחות , רכשתי סורבוטונים (ספייקים מגומי ) , שיחקתי עם המיקומים
של הרמקולים , ומה אגיד לכם עדיין היה חסר לי משהוא בפתיחות ובפירוט וידעתי שאני
צריך כניראה להחליף את המקור.

ה CD הנוכחי שלי הוא של חברת ASDA דגם AAQ (שם ודגם בדויים) התקציב שהוגדר
על ידי היה 20K ובתקציב זה ניכנסו 4 שמות המיובאים לארץ למרות ישינו שם חמישי אך
אנני נוהג לרכוש מוצרים על עיוור ובטח לא בסכומים כאלה.

במהלך החודש האחרון הגיעו אליי דרך היבואנים המכשירים הללו ולהלן רשמי והחלטתי :

כמובן שכל המכשירים ניבחנו אחרי שהיו לפחות חצי שעה בחשמל , ונבחנו עם תקליטים\תקליטורים שאני מכיר היטב את התנהגותם המוסיקלית אצלי במערכת.

1. קומפקט XYZ דגם Y1 :

ההתרשמות הראשונית מ CD זה היתה.........פירוט נירחב של התרשמות והסינרגיה למערכת
אפיון הצליל , במה הוא שונה מהמכשיר הישן , מה החסרונות , והאם ענה על הצרכים.

2. קומפקט ASD דגם E3 :

ההתרשמות הראשונית מ CD זה היתה.........פירוט נירחב של התרשמות והסינרגיה למערכת
אפיון הצליל , במה הוא שונה מהמכשיר הישן , מה החסרונות , והאם ענה על הצרכים.

וככה הלאה (מכשיר 3 ו 4 ) ולבסוף סיכום עם ההחלטה שהביאה אותך למצב הבחירה.
ולבסוף יש להודות בנימוס ליבואנים .

סיכום :

עיי פוסטים כאלו , תועשר החוויה האודיופיל לכל החברים אמנם תאורטית ,אך בהחלט מלמדת
ומהנה , ומקצועית כאשר אודיופילים רבים שאינם משתתפים בדיונים מאחר ותכנם הנוכחי מתבטא
בתכנים חסרי תוכן מועשר מלמד ומעניין יצטרפו , ובכך כולנו נבוא על שכרנו.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האם אתם באמת חושבים שאנשים פה כל כך טמבלים שהם לא מבינים לבד מה תורם ומה לא?

לדעתי אם מישהו כותב הודעה שאינה מפרטת זה בגלל שהוא לא מעוניין.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
כרגיל.....
אלוני צודק!!!

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
האמת,קצת נעלבתי...
מישהו חושב שאנחנו מטומטמים.
ובעיקר,בעלי זיכרון קצר.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
אגב

זו רק המלצה לשיפור העניין , ולא חובה , כל אחד שיכתוב איך שהוא רוצה.

אני פשוט מסכים עם יואל פלרמן ו DIZ1 .

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חלק מהסיבה שאנשים לא רוצים לכתוב כך זה בגלל מריבות היבואנים שהיו וההשתלחויות שהפכו את הפורום למלחמה . אף אחד לא רוצה לספר רשמים אם הוא יצטרך ל"הלחם" או שיהיה "דם רע" עם יבואן זה או אחר
ולאחר שהנחנו את זה על השולחן , אני חייב להודות שזה תירוץ טוב אבל לא ממש מספק . כי עם כול הכבוד כול אלו שנשמטים מלתאר לא ממש רוצים שיבואנים לא יהיו כאן , כך שהם למעשה רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה . יענו שמישהו אחר "ידפק" כדי שתהיה מלחמה אני לא .
אז דבר ראשון לא חייבת להיו מלחמה , ודבר שני זוהי התנהגות אנוכית מאין כמוה

ובאוף טופיק קטן , היום קראתי בעיתון מסויים שהן בפיגוע דריסה והן בפיגוע בישיבה , היו מאבטחים ושוטרים עם נשק , שאזרחים אמרו להם להרוג את המחבל , והם סירבו , כי הם חששו ששמא לא יוכלו לעמוד בב"ד , ומאידך שני החיילים שכן הסתכנו היו שניהם מהמחנה הלאומי . וזה כי הם חונכו על כך שיש משהו יותר גדול ממני וזה עם ישראל כולו

את הנגזרת של אני לא רוצה להסתבך אנו רואים גם כאן להבדיל אלף אלפי הבדלות , ושכול אחד יקח מזה את חשבון הנפש שלו

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
רגע, אז אם אני מבין נכון אז מישהו כמו ronenmmmmm הוא מתנחל עם נשק, ליאור קורן הוא בית הדין
ולדבר על אמיר ארמה זה לירות במחבל על טרקטור?

ג'וקר, לעיתים, ירידה לסוף דעתך נדמת לי כמסובכת אף מחישוב אינטגרלים { יימח שמם וזכרם } :)

לעניין השרשור, חסם אפשרית לאיכות הדיון הוא חוסר התמצאות בספר בראשית.

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ובאוף טופיק קטן , היום קראתי בעיתון מסויים שהן בפיגוע דריסה והן בפיגוע בישיבה , היו מאבטחים ושוטרים עם נשק , שאזרחים אמרו להם להרוג את המחבל , והם סירבו , כי הם חששו ששמא לא יוכלו לעמוד בב"ד , ומאידך שני החיילים שכן הסתכנו היו שניהם מהמחנה הלאומי . וזה כי הם חונכו על כך שיש משהו יותר גדול ממני וזה עם ישראל כולו

את הנגזרת של אני לא רוצה להסתבך אנו רואים גם כאן להבדיל אלף אלפי הבדלות , ושכול אחד יקח מזה את חשבון הנפש שלו
מה ? :מבולבל:
ג'וקר מה הקשר בכלל ? איך עירבבת 2 דברים כל כך לא קשורים אחד עם השני ?
לא בכל דבר צריכים לערב פוליטיקה דת חינוך .
איך הגעת בשירשור המלצות לשירשור על פיגועים , זה נשגב מבינתי.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לדג ולדודי , אני מצטער שהבנתם משהו לא נכון , מה שניסיתי לומר בצורה יותר פשוטה , שחלק גדול מהמדינה שלנו מתחנך למגיע לי , וכשמגיע לך , ואתה לא חושב שאתה צריך לתת , אזי את השיא אתם ראיתם בפיגוע ואת הפחות שיא אתם רואים בתרבות הדיום בפורומים הישראלים

אנשים באודיוגון יודעים שאף אחד לא סופר אותם , ואם הם לא יתנו משהו בעל ערך לקהילה , הם גם לא יקבלו . ולכן כול שירשור וכול שאלה משקפת את ההבנה הזו . כאן בארץ המצב הוא אחר . וזה מה שנסיתי להבהיר . שזה לא בעיה פרטית של הפורום אלא בעיה כלל ישראלית של מגזרים די גדולים בחברה הישראלית

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חלאס עם האודיוגון הזה בכל תגובה שנייה, מי שכל כך מתלהב מסוג הפורום הזה שיעבור לשם, בשביל מה צריך שניים?

כנ"ל עם שאר הגזירות שהטלתם פה.

למי שלא בעניינים הפורום הזה הוקם על ידי יוצאי הכחלחל, הוא התחיל בצורה מדהימה בניצוחו של ליאור שהשכיל להתנהג בדיוק אבל בדיוק איך שמנהל פורום צריך להתנהג.
נתן לסוחרים להשחיל מילה, נתן למשתמשים להריץ קצת דחקות, לא קטע כל דיון ברגע שהתחיל להתחמם, בקיצור (Y)

היום עם הגזרות החדשות אני לא מבין מה הצורך בפורום הזה, ההיפך, לטעמי הוא עושה נזק לקהילה בכך שמפצל את המשתמשים לשתי קבוצות בלי תקשורת ביניהן.

הקיצר, אין לנו מה לעשות עם שני פורומים אותו הדבר.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לעניות דעתי, יש בפורומי אודיו בעיה, והיא קשורה ל...אודיו.

את השבלונה שהציע אמיר אפשר ליישם באותה דייקנות בהרבה מקרים - וכמעט תמיד ניתן להחליף את המוצרים, כולל בצורה מנוגדת:

ראובן יגיד שמכר מוצר Z קנה מוצר X בגלל סיבה Y
ושמעון יגיד שבגלל אותה סיבה הוא דווקא קנה את הZ !

זה בגלל שראובן היה בתותחנים וקנה וילה עם תקרה גבוהה,
ולשמעון יש עודף בשעוות אוזן והוא מתגורר בפנטהאוז צר ודחוס : ושניהם שומעים אחרת ובעלי העדפות שונות.

מה ש'מתכתי' עבור ראובן הנו 'בהיר' עבור שמעון, מה ש'צורם' עבור שמעון שווה 'מפורט' אצל ראובן, מה ש'מרוח' אצל אחד שווה 'נוכח' אצל האחר, 'בום' מתורגם ל'פולס' וכבשים וזאבים עושים חיים.

זאת בעצם תחרות כתיבה עצובה בה מנסים אנשים ככל כוחם ורצונם הטוב להעביר את החוויה - אבל יש לזה גבול. הבמה ענקית או הסאונד מאורר או הרצפה מלינוליאום או הסקסופון בוכה או כל מה שיאמר אחד - יכול השני לומר ההפך, וזה צצ בכל פעם שיושבים יחד - כל אחד רשאי לטעם וחוות דעת משל עצמו.

כמו בכל תיאור, התנסות [ " תמונה אחת " ] שווה אלף מילים ולא תמיד מובילה להסכמה.

אני מסכים עם יואל לגבי הצורך בשיתוף אינפורמטיבי ובכלל, נוהג להסכים עמו :
בד בבד,
צריך לזכור ששיתוף בכל תהליך הרכישה לפעמים אינו דבר נעים - וזכור לטוב הפוסט של ברם על ההוא שהעז לרכוש ללא אישור הפורום : לא רק זאת, אלא שהיבואנים הבכיינים מצטרפים כאילו הם קיוסק שנגזלה ממנו רכישת טילון, ואז כל מיני ניק ניימס עם הודעה אחת והרבה בטחון גם פתאום מכירים את כורה המתכת של בית המנורה, ואז נהיית סמטוחה שלמה בניסיון להסביר לרוכש מדוע הוא אהבל.

בנוסף, אם ניזכר שחוות דעתו של הרוכש היא ממילא סובייקטיבית לחלוטין ולא בהכרח תתרום דבר לאיש [ סבל דלקות אזניים חוזרות ונשנות בילדות ? הבדלי גילאים/תדרים בין המאזינים ? אקוסטיקה ? וחשוב מכל - טעם שונה ? האמר: יפה או מכוער ? ופיאט מולטיפלה ? ]

אז בעצם נדרש הרוכש הטרי לעבור דרך יסורים כדי להביא מידע שבפן הפרקטי שלו ערכו מועט - ולפעמים ה"תשלום" בגינו גבוה וכולל אופציית ביעוס [ בדיוק כזה מכרתי ! יגיד ראובן ].

לא כל נושא יכול להחזיק פורום.
אודיו כשלעצמו, למשל, אינו יכול, כי זה כמו לבסס פורום בישול על "טעם" - טעים או לא ? לא ידוע :
אז הפורום נשען על הרבה "לחם" מסביב, וזה אחלה, רק שבניגוד לפורום בישול, אי אפשר להורות בצורה מדוייקת על 50 ק"ג מגבר, 4 מטר כבל , אחד שנאי מבדל והרבה גריבעלעך : אז החברים משוטטים להם בעוורון עם ידיים מושטות קדימה, לפעמים לוחצים במקרה יד, ולפעמים בטעות מעיפים כאפה.

שורה תחתונה - חפיף. תחפרו בזה יותר מדי, בכלל יצא החשק. יש סיבה מדוע פורומי אודיו אינם מתנהלים בקלות [ או שורדים ] , ומעבר לתחרות האגואים היא נעוצה בתשתית הרעיונית של דיבור-על-האזנה, רוצה לומר - לא שיתף ? לא נורא, לא בכח.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מצרף את דעתי העניה לרשום מעלה בכישרון :)

הסתייגות אחת, למשפט הנ"ל- "אז הפורום נשען על הרבה "לחם" מסביב,"

לדעתי, הפורום נשען בעיקר על הבזקי הריבה שמבצבצים פה ושם על ה"לחם" ;)

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האמת,קצת נעלבתי...
מישהו חושב שאנחנו מטומטמים.
ובעיקר,בעלי זיכרון קצר.

אני נאלץ להסכים עם המחבר, אכן כולכם חבורה של טמבלים....:D

רגע גם אני נמצא בפורום מה זה אומר עלי.!??:מבולבל::מבולבל: :מבולבל:

טוב.... כנראה שתמיד יש יוצאי דופן....;)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חלאס עם האודיוגון הזה בכל תגובה שנייה, מי שכל כך מתלהב מסוג הפורום הזה שיעבור לשם, בשביל מה צריך שניים?
כנ"ל עם שאר הגזירות שהטלתם פה.
למי שלא בעניינים הפורום הזה הוקם על ידי יוצאי הכחלחל, הוא התחיל בצורה מדהימה בניצוחו של ליאור שהשכיל להתנהג בדיוק אבל בדיוק איך שמנהל פורום צריך להתנהג.
נתן לסוחרים להשחיל מילה, נתן למשתמשים להריץ קצת דחקות, לא קטע כל דיון ברגע שהתחיל להתחמם, בקיצור (Y)
היום עם הגזרות החדשות אני לא מבין מה הצורך בפורום הזה, ההיפך, לטעמי הוא עושה נזק לקהילה בכך שמפצל את המשתמשים לשתי קבוצות בלי תקשורת ביניהן.
הקיצר, אין לנו מה לעשות עם שני פורומים אותו הדבר.

כבוד גדול וגם עונג יחשב הדבר בענינו, אם נהיה אודיוגון או אודיו אסיילום בעברית, עם אותה כמות של חברים. 2 פורומים עם קבלות על הצלחה וחשבוניות לבעלים.
החוקים הם אינם הבעיות, גם לא הקשחת התגובה של המנהלים כלפי מפירי הסדר. הבעיה היא המלחמה בין אמיר לאיל, הבקשה של אמיר מלקוחות/חברים להעלות פרסומות, התכתובת בין אילן סודרי ל-DIZ, היחס המזלזל של אילן כלפי חברי פורום אחרים, ההודעות המרובות שלא עוסקות בתחום הפורום. המלחמות בין חבר אחד לאחר הופכות את המקום ללא נעים. נשמח אם חברים אחרים וגם אתה, תתרמו יותר מניסיונכם, תעלו חדשות, תשאלו שאלות, תפתחו שרשורים מעניינים, תסייעו ותענו לאחרים- לא בצורה צינית.
עד עכשיו לא היו גבולות, האנרכיה שררה בפורום. כל אחד כתב מה שרצה ללא אבחנה. מעכשיו, יש גבולות גזרה, אסור לעבור אותם, אש בזמנכם החופשי...

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי מתשובתך בשביל מה צריך את הפורום הזה ולא עדיף להמשיך לכתוב בפורום הכחול דהיינו hometheater.

הכללים שם דומים עד זהים, יש שם הרבה יותר תוכן היסטורי, המנהלים נוהגים במשתמשים בכבוד, מתריעים ומודיעים כאשר עורכים או מעבירים הודעה ואינם מאיימים או מתנשאים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תומר העניין צריך להיות פשוט בצורה לא נורמלית.
א.כתיבה לגופו של אדם בכל דרך שהיא - אזהרה אישית + עריכה. (לא נק' ומעקבים אלא הודעה פרטית).
ב.עוסק בתחום הממליץ על מוצר שלו - עריכה.
ג.עוסק בתחום המביע ביקורת שלילית על מוצר של מתחרה - אזהרה אישית+עריכה. המשך? השעיה לX זמן.

כל השאר הרי זה מבורך.

שימוש בשפה לא נאותה גם כן יגרור עריכה.

זה הכל.
כל השאר זה כמו לשבת ולדבר בחברותא.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנתי מתשובתך בשביל מה צריך את הפורום הזה ולא עדיף להמשיך לכתוב בפורום הכחול דהיינו hometheater.

הכללים שם דומים עד זהים, יש שם הרבה יותר תוכן היסטורי, המנהלים נוהגים במשתמשים בכבוד, מתריעים ומודיעים כאשר עורכים או מעבירים הודעה ואינם מאיימים או מתנשאים.

אם כך מדוע אתה כותב כאן? כפי שציינת שם יותר טוב לך.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם כך מדוע אתה כותב כאן? כפי שציינת שם יותר טוב לך.

אחר"כ אתה מתפלא אה?

אני עברתי לכתוב בעיקר פה כי אהבתי את הצורה שליאור ניהל את הפורום, כפי שכתבתי אני חושב שצורה זאת היא הדרך הנכונה בה כולם יוצאים ברווח.
בשבועות האחרונים מאז ליאור יצא מהתמונה ונתן לכם את המושכות אני חש בירידה באיכות הניהול ולכן מביע את דעתי.

ודרך אגב, היכן אני כותב לא רלוונטי לדיון, אולי אני כותב כאן בגלל העינים היפות של יואל או בגלל שזה מעצבן אותך? איך זה רלוונטי?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני עם אלוני.

צודק ב 6^10 אחוז.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחר"כ אתה מתפלא אה?

אני עברתי לכתוב בעיקר פה כי אהבתי את הצורה שליאור ניהל את הפורום, כפי שכתבתי אני חושב שצורה זאת היא הדרך הנכונה בה כולם יוצאים ברווח.
בשבועות האחרונים מאז ליאור יצא מהתמונה ונתן לכם את המושכות אני חש בירידה באיכות הניהול ולכן מביע את דעתי.

ודרך אגב, היכן אני כותב לא רלוונטי לדיון, אולי אני כותב כאן בגלל העינים היפות של יואל או בגלל שזה מעצבן אותך? איך זה רלוונטי?

1- השאלה הייתה פשוטה.
2- ליאור מעולם לא יצא מהתמונה.
3- ממש לא מעצבן אותי שאתה כותב כאן.

לגבי ה"אחר כך אני מתפלא". כיוון שאני מכיר אותך מספיק טוב אני לא מתפלא משום דבר שקשור אלייך. מזמן כבר ידעתי שאתה אומר מה שאתה רוצה ומתי שאתה רוצה בלי לראות אף אחד ממטר, זהו כנראה ההבדל ביני לבינך. אבל לא בזה אנו עוסקים, אם יש לך משהו אישי להגיד אתה יכול להתקשר אלי, אתה לא זר לי ולא זר לפורום. להבא תוותר על משפטים כאלה.

לגבי החוקים הנוקשים. אנחנו מנסים להיות כמה שיותר מיקצועיים בדיונים, יכול להיות שהחוקים הם אכן נוקשים לעומת החופש המוחלט שהיה קודם לכן זה נראה הרבה יותר דרקוני ממה שזה.

אנחנו מאוד מעוניינים שאנשים יהנו, יצחקו קצת, "יבלו" בפורום. אבל ראית מה קרה שהחבל היה משוחרר לחלוטין? הפורום הפך לפורום ויכוחים בין סוחרים ובין גולשים, ציחקוקים, סטלבט והעלבות אישיות. ראינו גם לא מעט גולשים שהיתלוננו על עצם חופש הביטוי המוחלט לכולם. עכשיו שאנחנו עושים תפנית בניהול מתלוננים על כך שאי אפשר לקרוא למישהו "חתיכת ***" בפורום. שאי אפשר לצחוק יותר מידי, שהפורום נועד לשיחות על אודיו, מוסיקה, מסכים, קולנוע ביתי וכ"ו. זו מטרת הפורום ואין בעיה שיצחקו קצת, זה בריא וזה אפילו כדאי. גם אני טיפוס שאוהב לצחוק. אבל ברגע שנותנים את האופציה ומשחררים חבל הפורום חוזר להתחלה.

נכון. פורום הוא סוג של מפגש חברים, הוא צריך להיות מהנה ככל האפשר. אבל הוא צריך גם להיות מיקצועי באותה מידה.

אם יש לך הצעות כיצד אפשר לשלב בין הצחוק והרצינות/ מקצועיות אתה תמיד יכול לשלוח הודעה פרטית או להתקשר לליאור, לכרמי, לתומר וכמובן גם אלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור