איך יראה הסטאפ הבא שלכם

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
היי יהודה. בהקמת משפחה יהיה לך יתרון ענק אל רובנו: זוגתך לעתיד מקבלת מערכת בתור אובדה מוגמרת ולא צריך כל פעם להלחם מחדש אל הכנסת חלק כזה או אחר.;)
לא מבטיח שום דבר, אשתי עדיין זוממת להעיף לי את הרמקולים ואפילו את הכל מהבית

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
את הילדות שלי למדתי כפי שגיא תיאר, מגיל 0 לא להתקרב ל אזור המערכת.

המערכת בסלון
והבנות רובצות שם כ 80% מהזמן
בין עם זה שהן רואות TV/סרט, עושות יצירה מחומרים כאילו ואחרים, סף ההתקף לב כל פעם עולה...חחח

בקיצר
פשוט לחנך אותם מגיל 0 לא להתקרב לשם.

אצל הרוב זה עובד אבל יש גם שלא.
לא תמיד עובד- הבן הבכור העיף לי מנורת KT88 נדירה שלא הצלחתי להשיג מאז

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אצלי בעקבות מעבר דירה בקרוב ובן בכור סקרן במיוחד, החלטתי שהכל עובר לגובה (כוורת איקאה גבוהה).
אומנם פחות אודיופילי ומאוד מגביל בציוד (מערכת משנית) אבל לפחות ישרוד!

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אצלי אישתי ידעה מראש עם מי היא מתחתנת (המערכת בגילגולה הקודמת כבר היית). גם את הבנות לימדתי לא לגעת ב"צעצועים של אבא" ובכל זאת מעדיף לשמוע בחדר שינה: יותר פרטיות ושעות האזנה,מאשר בסלון. בסלון מערכת קולנוע ביתי פשוטה אם בא לי לראות הופעה בדיוידי.;)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא תמיד עובד- הבן הבכור העיף לי מנורת KT88 נדירה שלא הצלחתי להשיג מאז

לכן רשמתי

"אצל הרוב זה עובד אבל יש גם שלא".

אתה נכנס לסטטיסטיקה השנייה. ;)

אחד הסיבות העיקריות שהוצאתי את הרמקולים הגדולים.

הגדולה שלי התביישה להביא חברות הביתה.
כי הרמקולים הגדולים תפסו נוכחות גם כאשר היו צמודים לקירות.
ובמיוחד כאשר הוצאתי ומקמתי אותם, למצב שמע.

היו מתכים בבית בעקבות ותוך כדי

וזה אחד השיקולים לבחירות שלי
צריך לא רק להתאים הרמקולים לחלל,
צריך להתאים את האווירה והאנרגיות למשפחה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אצלי אישתי ידעה מראש עם מי היא מתחתנת (המערכת בגילגולה הקודמת כבר היית).

זה חשוב מאוד
להעמיד, להתעקש ולהציג העובדה הזו,
לפני שמתחייבים.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
האישה צריכה להבין,שעדיף בעל שומע מוסיקה עם כל ההשלחות וההוצאות: לפחות הוא תמיד נימצאה מול העיניים ולא מחפש הרפתקאות מהצד.;)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אלה התשובות שהיו צריכות להיות בשירשור "עוד שני ס"מ" ולא החורבן שעשו לי ממנו.

לי אין בעיה של ילדים קטנים אלא בעיה של סלון גדול מידי ומהדהד שלעשות בו אקוסטיקה נורמלית יעלה כמו עוד מערכת וגם אז מעבר לקיר הסלון שכנים נודניקים.
שמתי את המערכת בחדר שינה שהתפנה 3.2X4.5 החלפתי את הרמקולים לקטנים יותר ואפשר להגיד שעם טיפול אקוסטי בסיסי הצלחתי ליצור במה טובה ואי התפרעות של הבאס אבל זה לא זה כמו חדר גדול לא משנה מה אשים שם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בנות זה מאוד נחמד איתי. הן מבינות עניין ויודעות גם לאבד עניין כשצריך. בנים.. זה כבר סיפור אחר לגמרי. את הבנים שלי ניסיתי לחנך מגיל אפס. להגיד שזה לא עבד אפילו לא מגרד את המציאות. הם במסע תמידי של חפש והשמד. מחפשים תמיד במה אפשר לגעת, ללכלך, לפרק, להפעיל, לכבות, לטפס, לעצב מחדש.
נפילות, מכות, מכות חשמל (הגדול בין ארבע התעסק עם המחבט לקטילת יתושות), אזהרות, צעקות, איומים, כל זה לא עושה עליהם רושם ולא גורם להם להחכים. מלחמה אבודה.
בגלל זה המערכת שלי מאופסנת באריזות כבר שלוש שנים. השארתי בסלון מערכת זולה כשהבנתי שאין סיכוי שמשהו ישרוד שם.
לא צועק, לא מרים קול (בכלל לא רלוונטי בגיל שהם מתחילים לזחול), לכול היותר מסביר מדוע זה מה שהוחלט, וזה בגיל המתאים.

מהרגע שמביאים ילדים הביתה לא מאפשרים להם להתקרב לדברים שלא רוצים שיפגעו מהם/ישברו/יהרסו - מאוחר יותר, כשהם גדלים בד"כ לא יהיה צורך להסביר למה, הם כבר מבינים לבד.

גדלתי בבית שמעולם לא היה צריך להרים/להזיז/להסתיר דברים שבירים או מסוכנים (והיו הרבה מהראשונים), חינוך מתחיל ביום הראשון.

כשהורה אינו עושה "רושם" על הילדים שלו, הבעיה אינה בילדים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

לי אין בעיה של ילדים קטנים אלא בעיה של סלון גדול מידי ומהדהד שלעשות בו אקוסטיקה נורמלית יעלה כמו עוד מערכת וגם אז מעבר לקיר הסלון שכנים נודניקים.
שמתי את המערכת בחדר שינה שהתפנה 3.2X4.5 החלפתי את הרמקולים לקטנים יותר ואפשר להגיד שעם טיפול אקוסטי בסיסי הצלחתי ליצור במה טובה ואי התפרעות של הבאס אבל זה לא זה כמו חדר גדול לא משנה מה אשים שם.

גדי, התאמת רמקול לחלל זה חובה, איזה רמקולים החלפת ובאילו והאם שקלת ללכת במסלול ההפוך - במקום לעבור לחלל קטן יותר לרכוש רמקול גדול יותר ?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בנות זה מאוד נחמד איתי. הן מבינות עניין ויודעות גם לאבד עניין כשצריך. בנים.. זה כבר סיפור אחר לגמרי. את הבנים שלי ניסיתי לחנך מגיל אפס. להגיד שזה לא עבד אפילו לא מגרד את המציאות. הם במסע תמידי של חפש והשמד. מחפשים תמיד במה אפשר לגעת, ללכלך, לפרק, להפעיל, לכבות, לטפס, לעצב מחדש.
נפילות, מכות, מכות חשמל (הגדול בין ארבע התעסק עם המחבט לקטילת יתושות), אזהרות, צעקות, איומים, כל זה לא עושה עליהם רושם ולא גורם להם להחכים. מלחמה אבודה.
בגלל זה המערכת שלי מאופסנת באריזות כבר שלוש שנים. השארתי בסלון מערכת זולה כשהבנתי שאין סיכוי שמשהו ישרוד שם.
במבי סורי פספסתי תגובתך

בנות במקרה שלי
זה מאוד נחמד למרעית עין

הן שובבות, ברדקיסטיות, לא ממש מקשיבות...

אם זה בנות
מה זה בנים...חח

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
לא צועק, לא מרים קול (בכלל לא רלוונטי בגיל שהם מתחילים לזחול), לכול היותר מסביר מדוע זה מה שהוחלט, וזה בגיל המתאים.

מהרגע שמביאים ילדים הביתה לא מאפשרים להם להתקרב לדברים שלא רוצים שיפגעו מהם/ישברו/יהרסו - מאוחר יותר, כשהם גדלים בד"כ לא יהיה צורך להסביר למה, הם כבר מבינים לבד.

גדלתי בבית שמעולם לא היה צריך להרים/להזיז/להסתיר דברים שבירים או מסוכנים (והיו הרבה מהראשונים), חינוך מתחיל ביום הראשון.

יכול מאוד להיות שאתה צודק אבל התחושה היא שכבר קשה מידי להחזיר את הגלגל אחורה וזה המצב הנוכחי.
כבר אמרו לי בעבר שאני לא כריזמתי

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אה.........ועוד משהו חשוב
אסור בשום פנים ואופן להתחתן עם מעצבת פנים-חשוב ביותר!!!!!!!!!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
במקרה שאצלי
אני קובע את טון העיצוב והתכנון.

יחד עם זאת אך אומרים

"הסנדלר הולך יחף"

לא משקיע שם
מחכה שיגדלו הבנות

אי אפשר לצערי באמת לתכנן סביבה מעוצבת כמו שאני שואף

כאשר יש ילדה בת 6 שלא ככ יודעת לקבל את המילה "לא".

נחכה לבית הבא
זמן גם לגדול ולהתבגר.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
האישה צריכה להבין,שעדיף בעל שומע מוסיקה עם כל ההשלחות וההוצאות: לפחות הוא תמיד נימצאה מול העיניים ולא מחפש הרפתקאות מהצד.;)
חחחחחחחח אם אישה היתה יודעת על מחיר של שהיית בעל מול העניין - הייתה מעדיפה לשחרר ואולי לארגן הרפתקאות - והיה יותר זול:)

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43

לסלון גדול ומהדהד אתה צריך ילדים גדולים ולהניח אותם בפינות ומאחורי הרמקולים

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
אצלי יש בן ובת ולמזלנו מגיל קטן היו ממושמעים ולא נגעו בדבר.
אני חושב שאין קשר לחינוך, ישנם ילדים היפראקטיבים וישנם שלא.

sonic bliss

אוהב את התחום
מעורבות
164
נקודות
43
אני לשמחתי

לשמחתי פשוט לימדתי את הילדים להפעיל את המערכת ולמרות שמדובר בכחמישה רכיבים שונים בדרך כלל כדי להוציא צליל כל שהוא , הם יודעים את הסדר כיבוי והדלקה ומבלים עם המערכת שעות רבות גם כשאני לא נמצא, זאת מערכת מאד מאד מאד יקרה ועדיין אני מרגיש נוח עם זה ושמח לראות שנהנים מהעניין, לא בא לי שכל העניין יהיה איזה מקדש מנוכר עבורם שמתבוננים בו אבל אסור לגעת, אלא שיכבדו וישמרו חשוב לי שיצרכו מוזיקה ואם במקרה בסלון שוכב סט אפ קיצוני שיהנו מזה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לאחרונה מכרתי את YG אקוסטיק ענת 2 סטודיו שהיו ברשותי, עם אוקטב 500 ספישל אדישן, מגבר הספק מארק לוינסון 432, ממיר מטרונום וטרנספורט CEC TLX-0 שעדיין ברשותי.

רכשתי מערכת "צנועה" הכוללת רמקולים של גרהאם אודיו LS 5/5, מגבר משולב לקסמן L-509X, בל קנטו CD2 וממיר הגל HD30 לשביעות רצוני.

לפני כן, היה לי רמקולים של מג'יקו V3, לפני כן Dynaudio Evidence Temptation ועוד...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לאחרונה מכרתי את YG אקוסטיק ענת 2 סטודיו שהיו ברשותי, עם אוקטב 500 ספישל אדישן, מגבר הספק מארק לוינסון 432, ממיר מטרונום וטרנספורט CEC TLX-0 שעדיין ברשותי.

רכשתי מערכת "צנועה" הכוללת רמקולים של גרהאם אודיו LS 5/5, מגבר משולב לקסמן L-509X, בל קנטו CD2 וממיר הגל HD30 לשביעות רצוני.
לפני כן, היה לי רמקולים של מג'יקו V3, לפני כן, דינאודיו אוידנס טמפטישן וכדומה...
תומר, מדברים על העתיד המערכת ולא על העבר...:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור