מגבר איך הופכים רמקול עם בס צנוע לחיית פרא

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי בבית אלטק לנסינג 100DB שעד עכשיו הפעלתי אותו עם אייר טייגט 50W ,
אבל שלשום נמאס לי מהבאס האקסטנד לרוחב למרות שהשאר מוזיקלי להפליא ,
אז ברשותי מגבר קלאס די 2000 W של אנטם https://www.ultraaudio.com/index.ph...echnology-anthem-statement-m1-mono-amplifiers
כמובן שצריך ליצור הנחתה דרך הRC אחרת אי אפשר להזיז במילימטר הכפתור של הקדם שיוצר עוצמה מטורפת , טוב אחרי כיוונים שונים והחלפת כבלים התישבתי להאזין , נכון , לא בדיוק אודיופיל נורמלי אבל יודע לפחות מה רוצה לקבל ויש אפשרות לעשות זה ,
ובכן , הרמקול הפך לחיית טרף , באס מטורף , דינמיקה מהחלל והצליל ללא כחל וסרק כמו כבל עם הגבר ,
בשבת הופיעו לי דן נגר ושושו , עוד קצת כוונים בהטיה וקיבלתי גם מהם אישור שנשמע מדהים , נותן לא פחות דינמיקה מהאלבדו העצום , גודל לא יאומן (16 אינץ מיד) , החן של הקרטון נשאר למרות המגבר הניאוטרלי , בקיצור הרבה יותר טוב ממגבר שפופרות ,אני חושב שאני הדפוק היחידי שמעז לחבר מגבר 2000 W לרמקול של 102 DB אבל יש לי אפשרות לכוון הגיין בגמישות של חצי די בי עד 30 דיבי באמצעות ה RC ,
הבס הפך מרמקול שבקושי יורד ל40 הרץ למפלצת כאילו יש זוג סאבים בחדר ,גם המיד נשמר כמו השפופרות למרות הניאטרליות של המגבר ( אנטם M1) ,
כמובן שיש להתחשב במימדי הסלון הגדול ומה אתה מעוניין לקבל בנקודת הישיבה ,וזו לא גזרה משמיים למי שיש ציוד שונה וורסטילי , הקיצר , הדביק אותי לספה , נכון ,תמיד מתלהבים משינויים גם אם הם פחות טובים ,אבל מכיוון שהיו חברים מקצוענים וקיבלתי מהם אישור שזה אדיר כפי שאני הרגשתי (צריך גם אוזניים צעירות ) העברנו ככה כמה שעות ללא שום חשק לעבור למערכת העצומה השניה ,
רק סיפרתי לכם בכדי שתדעו שיש כאן אחד לא הכי שפוי :oops:

נערך לאחרונה ב:

6733891

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
ממליץ לך לנסות על מנת לקבל בס טוב יותר מגבר מנורתי :
Antique sound labs Hurrican

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היה לי ; גם זה וגם cat מונובלוקים , זה לא אותו דבר , ותיק בתחום

• Like
Reactions: arb

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מכיר cat , מאה קילו כל מגבר 16 מנורות לצד

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תבוא תשמע תבין

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
שניצל
אני מתחבר ב- 100% למה שכתבת. ממש לאחרונה אני עובר את אותה החוויה והרפתקאה, רק שבניגוד ל 2000W אני עושה זאת עם 500W ועל רמקול פחות נציל. מה שקורה לרמקול ווינטג' וליחידת הבס מקרטון שלו שמקבלת הגברה דיגיטלית, זו חגיגה סונית שקשה עד בלתי אפשרי להשיג באמצעות הגברה מנורתית.
זאת בניגוד לתאוריה, ולאקסיומות האודופיליות המקובלות שרמקול נציל צריך הגברה שפורפרתית ועדיף בהספק נמוך. גם בסט אפ שלי שילוב הדיגיטל מנצח ולא בנקודות, וזה רחוק מלהיות קשקוש. מדובר בקבלת שליטה על כל התחום בנוסף למשקל, עומק ותחושה של במה קוהרנטית, לצד גודל בפרופרציה, וראליסטיות בלתי נתפסת.
שאפו

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יפה , שמח שיש לי שותף , לא מתלהב לספר השגעונות שלי, אבלזו פשוט עובדה למרות כל מיני תפיסות אודיופיליות , ויש כאלו למכביר

• Like
Reactions: arb

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
הכי חשוב, נשמע שאתם נהנים! :כל-הכבוד:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
רק סיפרתי לכם בכדי שתדעו שיש כאן אחד לא הכי שפוי :oops:
תיהנה כל זמן שאפשר... ותתעודד, עם הזמן המצב רק ילך ויחמיר...:)...:oops:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
האוזמן IN THE HOUSE
וזה גם קרוב...:אצבע מורמת

תמונות מצורפות

• האוזמן.jpg
    האוזמן.jpg
    KB 98.6 · צפיות: 129

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מאחל לי שאמות?לא מתאים לך להיות כל כך בוטה .

נערך לאחרונה ב:

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
שניצל, ברכות על ההתקדמות.
רק לא הבנתי:
1. איזה רמקול
2. איזה פתרון RC עשיתם

והעיקר שנהנים ושומעים מוזיקה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
:)...

משענת קנה רצוץ.
תוסיף, ליתר בטחון, ממברנות קרטון למלאי.האוזמן מציל ממות.
לא לפנות אלי יותר אם תואיל , הגדשת השאה , עסוק בעניינך !!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא יקרסו ! יש הנחתה דרך הRC , מכוון בול לקדם (vac ), בכל זאת 40 שנה בתחום, מצטער שבכלל כתבתי “לנשמות הטהורות “ פה .

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
ביקרתי אצל אלדר העסק נשמע מעולה ודינמי ללא תחרות. הלינגדורף מסדר את עניין הגיינים ומקבלים מגבר שדוחף את הרמקולים ללא הגבלת זרם (כמות הזרם שהמגבר מסוגל להזרים היא בפועל אינסופית ביחס למה שהרמקול צריך, בקיצור headroom עצום בהגברה)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הדינמיקה היא לפחות מחצי ממה שצריך במערכת , השאר הוא טונאליות ,במה , ובעיקר שלא יהיה צבע אופנתי שפשה בקרב האודיופיליה המודרנית, מגברים חלשים שגורמים לכאורה לנדנד של הצליל ונעים באוזן זה לא בשבילי.
ֿואלה ששולחים אותי ל אוזמן ז״ל לא נראה לי מבינים משהו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור