איך אני יודע אם מסך הוא מחודש?

ltzik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לפני כחודשיים קניתי את המסך P3000E בכ-4500 ש"ח שזהו מחיר ממש טוב עם אחריות של ישפאר כמובן.
האם יש איזושהי דרך לדעת האם המסך מחודש או לא? מה שגורם לי לחשוד זה שחבר שלי קנה גם את הטלויזיה והוא קיבל מן מדבקה עליה בצד ימין, מה שאני לא קיבלתי.

תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזו מדבקה הוא קיבל?
צריך להיות איפהשהוא תפריט טכנאים חבוי (צריך קוד מיוחד בכדי להציג אותו) שמראה מספר שעות שהמסך עבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לפני כחודשיים קניתי את המסך P3000E בכ-4500 ש"ח שזהו מחיר ממש טוב עם אחריות של ישפאר כמובן.
האם יש איזושהי דרך לדעת האם המסך מחודש או לא? מה שגורם לי לחשוד זה שחבר שלי קנה גם את הטלויזיה והוא קיבל מן מדבקה עליה בצד ימין, מה שאני לא קיבלתי.

תודה.

ע"פ חוק אם המסך מחודש, צריך להיות מצויין ע"ג האריזה או ע"ג המוצר שהוא מחודש, בגודל הבולט ביותר לעין. כמו כן, על המוכר להדגיש בפניך ולוודא שהבנת שהמוצר מחודש.

מאיפה קנית?

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
כן קראתי באיזשהוא מקום שחייב לציין את זה על הקרטון , וגם המוכר חייב להגיד לך.

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא רק שחייב לציין את זה על הקרטון... זה חייב להיות במקום בולט לעין, ולא מדבקה קטנה שצריך זכוכית מגדלת לחפש אותה.

ltzik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
http://img356.imageshack.us/img356/3301/p0805072210pa7.jpg
הנה תמונה של טלויזיה עם מדבקה לדוגמא.
אני קניתי את הטלויזיה מהחנות סלון המרכז שבת"א.
התקשרתי לישפאר לפני כן ושאלתי האם הוא משווק מורשה והם אמרו שכן.
מה גם שאני לא יכול לדעת כמה שעות הייתי עם הטלויזיה כך שקוד טכנאי לא יעזור לי לצערי.

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך סיבה לחשוב שהיא מחודשת? (חוץ מחשדנות רגילה טבעית)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור