אייפון לבן או אייפון שחור ?

• פותח הנושא hbs
  • פורסם בתאריך

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
ראיתם כמה רעש עשו היום באתרים ברשת על זה שהאייפון מתחיל להמכר בצבע לבן ?
באמת כל הכבוד לחברה שמצליחה ליצור באזז כזה משטות .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אישית מעדיף את השחור.
גם בבגדים אני ככה. (-:

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
זה לא החברה, זה הטמטום של האנשים. אני בכלל לא הייתי קונה אייפון. אני קונה את הגלקסי 2

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה לא החברה, זה הטמטום של האנשים. אני בכלל לא הייתי קונה אייפון. אני קונה את הגלקסי 2

בחירה טובה, אבל למה אותו?
למה לא מוטורולה אטרקיס?
או משהוא אחר?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
כי כרגע, הגלקסי 2 הוא האנדרויד הכי טוב שקיים היום (ואני יודע שהתואר הזה תקף רק לחודש וחצי בערך כשיצא טלפון יותר טוב ממנו) וזה לפי קביעה של מספר אתרים שעשו עליו ביקורת. והוא כבר זמין בחלק מהמקומות בעולם. אני לא יודע מתי האטריקס יוצא, למרות שיש לו פונקציות מעניינות.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ולצרף אל זה גם את הניסיון עם גלקסי "1" שהוא חיובי למדי אצל המשתמשים.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
ליאור צודק, עכשיו תאר לעצמך שאתה לוקח טלפון שממילא היה הצלחה גדולה ומשפר בו כל אספקט אפשרי, אתה תקבל להיט בטוח. הגלקסי 2 חזק פי 3 מהגלקסי המקורי. עם מעבד כפול ליבה 1.2 גיגהרץ וזיכרון 1 גיגה, זה לא טלפון זה מחשב נייד קטן.

bonbi29

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
במה הגלקסי 2, לדעתך, טוב יותר מהאייפון? אגב, לא בקטע של לעורר ויכוח, באמת מעניין אותי לדעת, בתור משתמש אייפון שאין לו נסיון עם אנדרואיד

תודה

--------------------

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
בכל פרמטר אפשרי, חוץ מהרזלוציה של המסך (אבל רק ברזלוציה, ולא בדברים האחרים במסך). יש לו מסך גדול יותר (4.3 אינץ' לעומת 3.5 לאייפון)עם צבעים שלא רואים את האייפון ממטר (כולל שחורים אמיתיים, הטכנולוגיה של המסך) חומרה חזקה פי כמה מהאייפון (מעבד כפול ליבה 1.2 גיגה הרץ ו 1גיגה זיכרון פנימי). וגם עצם זה שמדובר על מערכת פעולה פתוחה, שבה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, זה נותן יתרון גדול מבחינת השימוש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור