איזה LCD לבחור?אני צריך לחדר שלי LCD 32

מצב
הנושא נעול.

lklk2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אני רוצה שהיא תחזיק לכמה שנים טובות עם איכות טובה יחסית לא משהו מפוצץ משהו טוב אבל.
עכשיו רצית להתעייץ איתכם מה אתם ממליצים לקנות?איזה דגם?איזה פירמה?מאיפה לקנות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה התקציב ?

lklk2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
בתקווה שזה יהיה עד 3600 שח.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה שימושים למסך?

vasyhov

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אותה שאלה...

לא רציתי לפתוח שאלה חדשה הרי ששאלתי דומה לזו.
אני מחפש טלויזיית LCD בגודל 32 בתקציב 4K פלוס מינוס 200ש"ח. התלבטות בין מסכי LG33R לבין TOSHIBA 3500A. אשמח אם מישהו יתן ח"ד על המסכים.
בנוסף לפני כמה ימים נתקלתי ב-LG60UR במחיר של עד 4100 אבל היבואן י.שלום. מישהו יודע האם זה היבואן הרשמי של LG או שזה מישהו שמביא "מהצד".
אשמח לתגובות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש עכשיו ירידים בלי סוף בגני התערוכה בת"א
גש וקנה לעצמך משהו ממותג
סוני,פיליפס,LG,סמסונג,שארפ,פנסוניק,וכו.. הכל אותו הדבר, הכל טוב

vasyhov

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חוות דעת??????

זה לא בדיוק סוג של חוות דעת שאנשים מצפים לקבל. באותה גישה הייתי קונה מחשב במגה....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אתה יודע כמה דגמים יש בשוק???
מה אתה חושב שכולם פה זוכרים דגם דגם?
זה לא רמקול או מגבר.
בכל מקרה LCD מיצורים סהכ בכמה מפעלים בודדים בעולם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי לא מסכים איתך לחלוטין - סוני למשל לא מיצרת פנלים של LCD, אבל המסכים שלה נראים נהדר בגלל האלקטרוניקה שלה. כמו כן במסכים פשוטים הורידו עליות ע"י הכנסת רכיבים זולים ועבודה זולה, כך שיכול להיות שאורח החיים שלהם יהיה קצר יותר.

במחיר זה ניתן גם למצוא מסכי פלזמה וגם LCD של חברות מוכרות, אז למה להתפשר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כרמי קראת בכלל מה כתבתי ? ? ? ?

"לך וקנה לעצמך משהו ממותג".
אמרתי לא להתפשר
ממש לא.
אמרתי ללכת ולקנות מסך ידוע ומוכר.

המסכים של סוני נראים נהדר, אך האם בתקציבים הנ"ל נראים טוב יותר משל LG/סמסונג(שמייצרת לסוני) וכו..?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי אתה צודק לא הבנתי אותך - אני מקווה שאני היחיד :)
ואתה צודק בתקציב הזה סוני הוא לא אופציה

כמו כן שאלתי כבר כאן - מה השימושים למסך (עדיין לא קיבלנו תשובה), לדעתי זה נתון חשוב לבחירה של המסך.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גש וקנה לעצמך משהו ממותג
סוני,פיליפס,LG,סמסונג,שארפ,פנסוניק,וכו.. הכל אותו הדבר, הכל טוב

לא נכון בכלל. ההבדל בין טלוויזיות הוא שמיים וארץ. גם ההבדלים בין דגמים של אותם חברה שונים לחלוטים ואין מה להשוות.(אבל זה רק כשיש תקציב נרחב).

בכל מקרה גם בתקציב הספציפי הזה לא מומלץ בכלל לעשות דבר כזה. ההבדלים הם גדולים מאוד. כמובן שהכל תלוי במרחק הצפיה, אם מרחק הצפיה גדול בהרבה מהמומלץ אכן ישנו סיכוי שלא יהיו כל כך הבדלים בין הדגמים אבל ממרחק מסוים אפשר לבחון את האיכות.

בכל מקרה התקציב שלך דיי נמוך, אני חושב שהכי מומלץ לך בתקציב לקנות את הדגם: Toshiba 32c3500. הוא התחיל לרדת לפני 5 חודשים. הוא התחיל מ-4500 שקל וירד ל-3600 כולל אחריות מלאה של היבואן אם אני לא טועה.

בהצלחה!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הבדלים גדולים?
ההבדלים מינורים לגמריי.

יותר מזה, אם אתה צודק, ונגיד שכן, בוא ספר מה ההבדלים.

לבוא בניפנופי ידיים זה קל.

show me the money

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בכיף, קבל דוגמא.

מכיר את ה-R81 של סמסונג?! כשיצאה מחירה עמד על 4500 שקל פחות או יותר. הייתי ממליץ אותה לאנשים ש-90% מהתכנים שהם צופים הם שידורי hd ו-ps3 מכוון שטלוויזיה זו נחשבת למצוינת בשידורים אלו. לאנשים שרוב תכני הצפיה שלהם הם שידורי טלוויזיה רגילים הטלוויזיה אינה מומלצת ובמחיר זה ניתן למצוא טלוויזיות טובות בהרבה לצפיה בתכני SD. הכל שאלה של שימושים ולכל טלוויזיה יש יתרונות וחסרונות שצריך לציין.

אי אפשר לבוא לבן אדם שמבקש עזרה ולהגיד לו קנה טושיבה, סוני, סמסונג, שארפ, פיליפס הכל אותו דבר הכל טוב זה בכלל לא נכון.

ישנם דגמים מסוימים שאחוז זליגות האור והפיקסלים השרופים במסכים האלה גבוה מאוד ולכן לא כדאי להתקרב אליהם ולקחת את הסיכון שבתום האחריות תגלה אותם.

נוסף לכך, יש טלוויזיות שלא מצדיקות את תג המחיר הגבוה שקיבלו ונותנות יחס מחיר\תועלת נמוך ולכן גם אליהן לא כדאי להתקרב.

אורי, יש לך ידע רב במערכות שמע, אך אין הדבר אומר שיש לך את הידע בכל הנושאים הקשורים לפורום. אני מציע שלא תגיב אם אינך יודע כי אתה יכול להטעות אחרים.
אם יש לך ידע בסיסי בלבד עדיף שתרשום זאת לפני כדי שפותח השרשור ידע באיזה אופן לקבל את הצעותיך.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תקשיב חמוד.
המשפט : " ישנם דגמים מסוימים שאחוז זליגות האור והפיקסלים השרופים במסכים האלה גבוה מאוד ולכן לא כדאי להתקרב אליהם ולקחת את הסיכון שבתום האחריות תגלה אותם. "

הוא הזוי , לא נכון ואף קרוב להוצאת דיבה על חברות מסויימות. במקרה יש לי ידע בזה .

זה שאני לא מסכים איתך על הרבה דברים זה פשוט כי אני יודע שאני צודק.

לא מעניין אותי שאתה חושב שאני לא יודע בנושאים מסויימים. אם כל הכבוד. בהודעות של הפורום אין לפנות לגופו או ידיעותיו של אדם ללא ביסוס . אתה עובר על חוקי הפורום בצורה חמורה.

להציע לא להגיב? אולי במקום הצעות חסרות פשר כאלו , תשב ותקרא ותתעמק. זה מה שאני לרוב עושה.

נ.ב.: להוכחת טענתי אפילו כרמי שהוא בעל ניסיון גדול ממני כתב:
"אורי אתה צודק לא הבנתי אותך - אני מקווה שאני היחיד
ואתה צודק בתקציב הזה סוני הוא לא אופציה"

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב אני לא אעבור משפט משפט רק כדי להוכיח שאני צודק, אלא אסביר את דברי בצורה מקצועית מכוון שזוהי מטרת הפורום לחלוק ידע ולא רק להוכיח שצדקת, כמו שאתה עשית למשל.

שוב, אורי, אני לא רב איתך ותפסיק לנסות להוכיח את עצמך, תתייחס לדברים שרשמתי בצורה מקצועית בלי ויכוחים מיותרים. רשמת דברים שהם בחלקם אינם קשורים ולא יתרמו לפותח השרשור דבר בבחירת הטלוויזיה.

זה שאני לא מסכים איתך על הרבה דברים זה פשוט כי אני יודע שאני צודק.- משפט חסר תועלת.
להציע לא להגיב? אולי במקום הצעות חסרות פשר כאלו , תשב ותקרא ותתעמק. זה מה שאני לרוב עושה. - אם היית שם לב, דיי התעמקתי במה שרשמת וליוויתי את דברי בדוגמאות, רק שאני לא זכיתי לאותה התייחסות. לא ראיתי מילה אחת על הדגם שעליו ביססתי את טענתי, על יחס העלות\תועלת הקיים בטלוויזיות(ובכל דבר אחר ד"א), התאמת טלוויזיה לשימושים של פותח השרשור אלא רק נסיון להוכחת דבריך שוב ושוב.

נ.ב.: להוכחת טענתי אפילו כרמי שהוא בעל ניסיון גדול ממני כתב:
"אורי אתה צודק לא הבנתי אותך - אני מקווה שאני היחיד
ואתה צודק בתקציב הזה סוני הוא לא אופציה"

לעניות דעתי אני חושב שכרמי התכוון שאתה צודק בזה שאמרת שלא צריך להתפשר, ולא לזה שלכל הדגמים הממותגים יש אותה איכות תמונה והכל טוב.

המשפט שרשמתי למעלה אינו הזוי, הוא נכון ואין לשלול אותו. אני זוכר שאחד הדגמים של lg סבל מבעיה זו, הוא התחיל ב-LC אבל אני לא זוכר את ההמשך. - בדרך כלל האדם שהדבר קרה לו ומכיר אנשים אחרים שהדבר קרה להם גם אחרי החלפת המסך מספר פעמים ידע יותר מאשר אחד שאין לו היכרות עם אחד המסכים הבעייתיים.
אם אתה רוצה ממש את השם אז אין לי אותו, אבל אוכל לתת לך אותה דוגמא בדבר שאתה מבין הכי טוב- מערכות שמע. אל תתייחס למערכת אם היא טובה\ לא טובה זה לא ממש משנה.
z5500 הם רמקולים למחשב שהיה להם פס יצור בעייתי, הרסיבר היה מתחמם ומכבה את המערכת. במקרה זה זוהי לא טלוויזיה אלא מערכת רמקולים שהתחממות זו הופיעה עם השימוש הראשוני אם נפלת על פס היצור הבעייתי, כך היה ניתן ישר להחזיר ולקבל אחרים. במקרה של טלוויזיה הבעיה יכולה להופיע אחרי תום האחריות ואז אין כבר מה לעשות חוץ מלהתבאס.

"לא מעניין אותי שאתה חושב שאני לא יודע בנושאים מסויימים. אם כל הכבוד. בהודעות של הפורום אין לפנות לגופו או ידיעותיו של אדם ללא ביסוס . אתה עובר על חוקי הפורום בצורה חמורה.
"

אל תיקח את זה אישית, זה הכל ברמה מקצועית. לא אמרתי לך אתה לא יודע כלום ואל תגיב. רשמתי שאם אתה לא יודע כלום או שיש לך ידע בסיסי בלבד אז עדיף שתרשום זאת בתחילת הודעה לטובת פותח השרשור.

בכל מקרה הטענה הזאת היא כן עם ביסוס, הדברים שרשמת אינם נכונים וההצעה מגוחכת.
אני לא יודע מי פתח את הפורום, אבל אני לא חושב שזה היה קורה אם כל המסכים הממותגים באותו גודל ובאותו טווח מחיר היו בעלי אותה איכות תמונה.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז אני אספר לך שטלויזיות LG נחשבות וזה ממידע פנימי אולי כאלו שרמת היצור שלהן הגבוהה ביותר בעולם.
המידע שלך מבוסס על מה?
על כתבות באינטרנט. אני מדבר איתך על מידע מבוסס לגמריי מהשטח עצמו משמע FABים.

והידע שלי לא שיטחי ולא כלום הוא פשוט הרבה יותר טוב משלך ואתה בתור ישראלי לא מסוגל לקבל את זה.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
המידע שלי מבוסס על נסיון, והרבה.
על כתבות באינטרנט? ממש לא. קראתי רק מספר כתבות פה באתר ולא יותר מכך.

בתור ישראלי? כה אני ישראלי אבל מה הקשר? הידע שלך ממש שטחי. אם אמרתי שדגם אחד מטלוויזיות lg היה בעל אחוז גבוה של זליגות אור אינו משליך על החברה שהיא גרועה, זה לא נכון.
FABים? אם תוכל לא לערב אנגלית ועברית באותה מילה אני אודה לך.

אורי, תוכל להגיד לי במה טעיתי במידע שרשמתי במקום להגיד כל הזמן אני צודק? אני חושב שמידע זה יתרום לרבים שיקראו את השרשור להבין את השינויים שבין דגמים שונים בטווחי מחיר דומים של דגמים ממותגים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הדיון איבד את מטרתו כרגיל ע"י גורם עוין.

ולכן אני נועל את עצמי.

המשך בקנית מצלמות ונגנים.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הדיון אינו איבד את מטרתו(לפחות לא על ידי) אם תשים לב המשכתי לשאול אותך שאלות כאדם בעל ידע רחב מאוד(כמו שרשמת) בנושא זה, ואתה רק ממשיך לרשום דברים חסרי כל משמעות מקצועית.

גורם עוין? מה הבעיה שלך, לא מספיק שאתה לא עונה על שאלות הדיון בצורה מקצועית, אתה אומר שאתה הכי חכם שיש וזהו, לא מפרט ומסביר כאחד בעל ידע רב(כמו שרשמת) וכאחד בעל מידע של גורמים פנימיים(כמו שרשמת) ועוד אתה קורא לי גורם עוין?

ולבסוף איך לא מזלזל...

אורי בן כמה אתה?

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור