איזה שירות סטרימינג הכי מומלץ מבחינת איכות סאונד / מחיר?

Audioaudio

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
8
לאיזה שירות אתם מנויים ועל מה ממליצים?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
השאלה לאיזו מטרה

טידאל וקובוז נותנות לך את האפשרות להשתמש בתוכנת roon לשליטה מרחוק, שמבחינתי חובה. אם יש לך סטרימר יעודי עם תוכנה מובנית, כנראה זה פחות משנה, כל שירות לוסלס יעשה את העבודה, ההבדלים בינהם לא מאוד גדולים. כנראה קובוז מנצח כי תומך בפורמטי hi res נייטיב ללא mqa, אבל הם סגורים בישראל וצריך טריקים מעצבנים להרשם לשירות. לטעמי טידל מצויין.

לא סגור מה הממשק של דיזר או אפל מיוזיק

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
אומרים שהקטלוג במוזיקה קלאסית עשיר יותר בקובוז, אז אם אתה מחובבי הדאנר כנראה זו האופציה המעודפת

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
לאוזני, קובוז עדיפה על טידל (עדיף את שניהם, על מנת להשלים את החסר). אבל מבחינת איכות סאונד - קובוז (אם כי, כפי שנאמר- זמינה בישראל רק באמצעות "טריקים").

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
לאוזני, קובוז עדיפה על טידל (עדיף את שניהם, על מנת להשלים את החסר). אבל מבחינת איכות סאונד - קובוז (אם כי, כפי שנאמר- זמינה בישראל רק באמצעות "טריקים").
חברה שבמודע בוחרת לא לספק שירות בישראל, לא הייתי נרשם אליה עם טריקים ולא הייתי נותן לה סנט מכספי.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
212
נקודות
63
ספוטפיי גם טובים,אבל רק שהקובץ
Remaster

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,007
נקודות
113
חברה שבמודע בוחרת לא לספק שירות בישראל, לא הייתי נרשם אליה עם טריקים ולא הייתי נותן לה סנט מכספי.
בטריקים אתה דופק אותם במחיר, אולי בכל זאת כדאי ;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
קובוז מנצח כי תומך בפורמטי hi res נייטיב ללא mqa, אבל הם סגורים בישראל וצריך טריקים מעצבנים להרשם לשירות
קובוז (אם כי, כפי שנאמר- זמינה בישראל רק באמצעות "טריקים").
בטריקים אתה דופק אותם במחיר
מה הטריק/ים?

כמו בהרבה מקרים של החרמה חד-צדדית מסוג זה, המחרים מוותר על משהו שהיה מעדיף שיהיה לו, בעוד שהצד המוחרם לא מודע לכל העניין ולא מפריע לו לכאן או לכאן. במקרה הזה הם אפילו ממילא ויתרו מראש על הכנסות מישראל, כך שגם אם היו יודעים שמחרימים אותם, זה לא היה משנה להם.

אם הם היו פועלים ממניעים אנטישמיים גלויים, אולי היתה משמעות מיוחדת ללא לשלם להם, אבל הם לא נותנים שירות גם לעוד איזורים/מדינות, כך שאין כאן עניין של לחזק את אוייבך.

ויקיפדיה: Qobuz is available in 18 countries:

Open in France since 2007, Qobuz extended its reach in December 2013 to eight European countries: United Kingdom, Ireland, Germany, Austria, Belgium, Switzerland, Luxembourg and the Netherlands then, in 2017, in Spain and Italy.[17] In 2018, Qobuz was active in eleven countries. In 2019, Qobuz opened its subsidiary in the United States.[18] On April 15, 2021, Qobuz made its streaming and downloading offers available in six new countries: Sweden, Denmark, Norway, Finland, Australia and New Zealand.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
בדיוק, הם זמינם בכ-18 מדינות (לא חושב שמשהו נגד ישראל).
לגבי הטריקים- פתיחת חשבון (באחד מאותם 18 המדינות) ע"י חבר/בן משפחה והתחברות מהארץ.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
פתיחת חשבון (באחד מאותם 18 המדינות) ע"י חבר/בן משפחה והתחברות מהארץ.
אין לי חברים/משפחה בחו"ל.
זה טריק אחד.

האם יש עוד טריק/ים?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני ממליץ על דיזר , אכן תלוי אם אתה משתמש ב roon כי אז דיזר לא יתאים לך,
אבל אם יש לך כמוני סטרימר יעודי שיש לו תכנה מובנית שתומכת גם בדיזר אז דיזר מומלץ (מסלול HIFI) מהסיבות הבאות:
1. איכות המוסיקה מכל הסוגים גבוהה מאוד, נשמע (לטעמי) כמו CD מקורי , ואכן הם משדרים CD בלי פשרות והנחות...
לדעת רבים נשמע יותר טוב מטידל.
2. תמיכה טובה גם בסלולרי, אם יש לך סוללרי טוב אז דרך אוזניות תבחין באיכות של CD ולא MP3 (צריך כמובן להגדיר HIFI דרך הרשת הסלולרית או WIFI )
3. מגוון גדול מאוד של מוסיקה ישראלית באיכות של CD , יש להם כמעט הכל מישראל (נדיר שחסר משהו).
4. מחיר מסלול HIFI בדיזר נמוך ממחיר HIFI של טידל.

בקשר לקיובוז, לדעתי זה לא על הפרק כי הם לא תומכים עדיין במשתמשים מישראל ולא הייתי ממליץ על דרכים עקיפות טריקים ושטיקים על מנת להיות מנוי שלהם, כאשר ירחיבו את השימוש לישראל רק אז יהיה שווה לבדוק...

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אני ממליץ על דיזר , אכן תלוי אם אתה משתמש ב roon כי אז דיזר לא יתאים לך,
אבל אם יש לך כמוני סטרימר יעודי שיש לו תכנה מובנית שתומכת גם בדיזר אז דיזר מומלץ (מסלול HIFI) מהסיבות הבאות:
1. איכות המוסיקה מכל הסוגים גבוהה מאוד, נשמע (לטעמי) כמו CD מקורי , ואכן הם משדרים CD בלי פשרות והנחות...
לדעת רבים נשמע יותר טוב מטידל.
2. תמיכה טובה גם בסלולרי, אם יש לך סוללרי טוב אז דרך אוזניות תבחין באיכות של CD ולא MP3 (צריך כמובן להגדיר HIFI דרך הרשת הסלולרית או WIFI )
3. מגוון גדול מאוד של מוסיקה ישראלית באיכות של CD , יש להם כמעט הכל מישראל (נדיר שחסר משהו).
4. מחיר מסלול HIFI בדיזר נמוך ממחיר HIFI של טידל.

בקשר לקיובוז, לדעתי זה לא על הפרק כי הם לא תומכים עדיין במשתמשים מישראל ולא הייתי ממליץ על דרכים עקיפות טריקים ושטיקים על מנת להיות מנוי שלהם, כאשר ירחיבו את השימוש לישראל רק אז יהיה שווה לבדוק...
אם אני לא טועה:
1. איכות המוזיקה בדיזר מוגבלת לרמת CD, בטידל יש hi-res, אפילו אם הוא קצת lossy בגלל MQA
2. כנראה אותו דבר
3. לפחות אותי לא מעניינת מוזיקה ישראלית, רק קלאסית.
4. לא מעניין HIFI של טידל, רק HIFI PLUS, שעולה יותר, אבל מציע איכות גבוהה יותר.

קובוז לא על הפרק למי שלא מצא טריק שעובד :)

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דיזר לדעתי עדיף על טידל
קובוז מעולה אבל לא זמין בישראל
הסיבה שהם לא זמינים בארץ זה לא אנטישמיות. זה בגלל הסכמי זכויות יוצרים שמונעים מהם
בגלל שהם גרמנים , הם שומרים על החוק טוב ומונעים כל מיני טריקים vpn וכד
אני נרשמתי ממש שהתחילו אז לא היו מגבלות אבל היום זה סרט

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
דיזר לדעתי עדיף על טידל
קובוז מעולה אבל לא זמין בישראל
הסיבה שהם לא זמינים בארץ זה לא אנטישמיות. זה בגלל הסכמי זכויות יוצרים שמונעים מהם
בגלל שהם גרמנים , הם שומרים על החוק טוב ומונעים כל מיני טריקים vpn וכד
אני נרשמתי ממש שהתחילו אז לא היו מגבלות אבל היום זה סרט
הם צרפתים :)

במה דיזר עדיף על טידאל?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הם צרפתים :)

במה דיזר עדיף על טידאל?
פשוט נשמע אצלי טוב יותר. ממש השוואה אחד על אחד מאותו מקור.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
חפש ב ebay רכישת מנוי, העלויות מגוחכות.
עשיתי את זה במשך תקופה, אבל האפשרות הזו נסגרה כבר מזמן.

יש listing אחד שמפנה לאתר חיצוני, שבו תמורת £5.00 מקבלים מנוי ל-3 חודשים, רק שזה בלי ההגנות והביקורות של eBay, כך שאני לא יודע עד כמה אפשר לבטוח בהם.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
כמי שמנוי לכל השירותים כולם טובים
עדיין קובוז קצת מעל כולם. לשמחתי הלומין סטרימר שברשותי תומך בקובוז.
עם זאת, בעיקר שומע בטידל ודיזר מטעמי נוחות (ניתן להזרים ישירות מהאפליקציה ).
דיזר קצת יותר דינאמי בקצוות. טידל יותר מאוזן.
כמו כן, גם אפל מיוזיק, נשמע מצויין ובאוטו דרך בלוטות, הטוב מכולם. ובנוסף יש להם קטלוג נרחב לרבות בעברית.

בקיצור , עם היירז, חשוב לך אז טידל בקובוז עדיפים .
עם פחות רלוונטי, אזי ההחלטה תלויה בנוחות ההזרמה (האם הסטרימר תומך , יש air play וכו׳).

לגבי חיבור לקובוז , יש אפשרות להתחבר דרך צד ג, אצלי עובד נהדר, למעט החסרון של אפליקציה ייעודית דרך הנייד בארץ. לפיכך אם אין תמיכה דרך תוכנת הסטרימר הייתי מוותר.

בהצלחה

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
112
נקודות
43
הבנתי שקובוז פתוחים במעט מאד מדינות ללא קשר לציונות, אלא לקצב הסגירה שלהם את נושא זכויות יוצרים לכל מדינה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור