איזה קלאסה של מערכת...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אין לי מושג קלוש מתנוש.
כמוך אני רואה רק תמונה.
היא יפה? היא דוחה? עניין של טעם אישי בלבד.

אני מעז ומנחש - אמנם בלי כל ביסוס - שה״קטע״ ביצירה חדשה זו הוא המראה החיצוני ולא ביצועי האודיו החריגים.

ההערה שלי, מלווה כמובן בחיוך, התייחסה לרוח השלטת במחוזותינו לפיה כל פריט אודיו שגילו מעל 10 שנים, או שיש לו כפתור treble, או שבמסגרת תיכנונו עשו שימוש רחמנא ליצלן בחומר המתועב הקרוי ״עץ״, הרי שהוא מן הסתם נלקח מאותו ביב שופכין באוש ודביק הקרוי ״וינטאג׳״ ועל כן יש לפטור אותו בתנועה רחבה של גב היד אגב חיוך סלחני.

ואתה כבר יודע את דעתי... שאכן 99% ממה שיוצר באותן שנות הזהב אכן מקומו באותו ביב שופכין.

אבל, ה-1% ...

וחוץ מזה מזמן מזמן לא באת אצלי !
סלח לי. חשבתי שאתה מכיר את הקופסאות הפועלות.

אין פה שום רוח שלטת. לקחת את זה קשה. כולה אני ועוד שני אנשים מביעים שאט נפש מוינטאז'. כל השאר אדישים או אוהבים או איפשהו על הסקלה. אותו הדין, אגב, לגבי קראמיים.

כפתור טרבל דווקא אוהבים, כי ערן עשה עבודת מיתוג ותדמית טובה ללקסמן ;).
.....
תומר, אז על מה השרשור בדיוק, לא הבנתי? השאלה שלך קצת מזכירה לי ששואלים את מי שמולך בדייט ראשון: "אז ספר/י לי קצת על עצמך."

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
וחוץ מזה מזמן מזמן לא באת אצלי !
עוד מעט יש על האש, לא? רק אלה שיש להם פטיפון שעולה 10,000 ש"ח ומעלה מוזמנים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לי יש סכינים בסכום הזה. תופס?
הרי משהוא צריך לחתוך הסטייקים.

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
אני לא מוצא בסט הזה כלום , בטח לא קלאסה .

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
חבורה של מבאסים
בא בנאדם, שם תמונה שעושה לו את זה ומיד מסברים כמה זה ישן וכנראה זבל, שאין פה קלאסה ועוד.

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
זו מהות הפורום .
באותה מידה הוא יכל לעלות תמונה ולכתוב איזה גועל נפש .. וחברה היו כותבים לו שהסט מהמם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור