איזה פירמה עדיפה יותר Huawei או Xiaomi ?

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני רוצה לקנות טלפון ומתלבט בין ה Huawei P10 lite או P9
לבין Xiaomi MI5 או Xiaomi Mi A1

איזה חברה מומלצת יותר? ואיזה דגם מומלץ לקנות?
חשוב שלי שהטלפון לא יהיה כבד מדי ושגודל המסך יהיה 5.5 מקסימום

תודה !!!!

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
בניגוד לטלויזיות וציוד שמע בהם ישלחו אותך להתרשם מהתוצאה בעצמך, רצוי בביתך כי בתחום זה הנתונים לא מספרים הכל , פה אין הרבה מה להתלבט. 2 מותגים סיניים , מן הסתם דומים באיכותם ואמינותם , זולים יותר ממותגי פרימיום כמו LG ומקביליו , תוכל בעצמך פשוט להשוות את המפרט שלהם שאני מאמין שאפשר למצוא ברשת בקלות ולראות מה מתאים להעדפותיך . כבר מראש אני יכול להניח שהרבה הבדל לא תמצא , אבל צריך לבדוק. לי יש גם מותג סיני - מייזו , והוא מעל ומעבר לדרישותיי (הצנועות אגב)

liron-j

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
בתור בעלים של שיאומי - ממליץ בחום! במקומך הייתי קונה את ה-Mi A1

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המליצו לי על ה - A1 וה NOTE 4

מבחינת מפרט הם נראים זהים, מי מהם עדיף?

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אגב ל NOTE 4 יש כמה דגמים שלא ברור לי מה ההבדל בינהם מבחינת מפרט, מבחינת מחיר יש הבדל משמעותי
תראו תמונה , מי עדיף יותר ה A1 או NOTE

תמונות מצורפות

• 9.PNG
    9.PNG
    KB 401.1 · צפיות: 570

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

מתוך ה-4 שבחרת לך על וואווי P9 הוא המוצלח ביותר. ב-1500 שאתה מוכן להוציא על סמארטפון ש"ח לך על שיאומי Mi6 64GB, הוא הכי עדכני ומשוכלל, לדוגמה יש לו צמד מצלמות ועוד.
ביקורת: http://www.zap.co.il/wisebuyreview.aspx?modelid=943742

תומר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מחזיק שיאומי נוט 4 זול ואיטי, ווואווי פי 10 יקר ומהיר. הפער במחירים הופך את ההשוואה ללא לגיטימית, אבל הוואווי פי 10 הוא מכשיר מדהים. הבן הצעיר שלי שהוא פריק של אייפון ומחזיק אייפון 7+, נדהם מהוואווי ומכך שההבדל במחיר בינו לבין האייפון גדול מאוד וההבדל בביצועים אפסי. הפי 10 גם מכשיר מאוד יפה, לטעמי.

אריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מבחינת יציבות וגימור מערכת ההפעלה, וואווי נמצאת כמה רמות מעל שיאומי.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מחזיק שיאומי נוט 4 זול ואיטי, ווואווי פי 10 יקר ומהיר. הפער במחירים הופך את ההשוואה ללא לגיטימית, אבל הוואווי פי 10 הוא מכשיר מדהים. הבן הצעיר שלי שהוא פריק של אייפון ומחזיק אייפון 7+, נדהם מהוואווי ומכך שההבדל במחיר בינו לבין האייפון גדול מאוד וההבדל בביצועים אפסי. הפי 10 גם מכשיר מאוד יפה, לטעמי.

אריה
יקר פי 10 ? : )

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבנתי שלה- A1 יש מערכת הפעלה של גוגל
איך נראת מערכת הפעלה של גוגל האם היא נוחה? האם יש הבדל משעמותי בין MIUI
של שיאומי למערכת הפעלה של גוגל ?

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כן קראתי, יש עליו ביקורות טובות מאוד במיוחד ביחס למחיר
העניין הוא שרק עכשיו גיליתי שהמערכת הפעלה היא לא של שיאומי ה - MIUI אלא ANDROID ONE של גוגל
איך אני יכול להתרשם מהממשק של המערכת הפעלה הזו ?
תודה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תוכנת ההפעלה היא מצויינת והיא של גוגל (שדוחפת את המכשיר), ממשק המשתמש קל, בהיר ומהיר, ויש צמד מצלמות. עושה רושם שהמכשיר טוב.

תומר

נערך לאחרונה ב:

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אבל הבנתי שחסרים בה לא מעט פי'צרים,,האם זה נכון ? בנוסף קראתי שהמערכת מותאמת למדינות מתפתחות כמו הודו וכו'
ושיש צורך להתקין לא מעט אפליקציות צד שלישי
האם כדי להסתכן ולקנות את המכשיר ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
צריך לשים לב לכפתור הפעלת טביעת אצבע שנמצא בגב המכשיר. נראה נוח כשאוחזים במכשיר, רע מאוד כשהמכשיר מונח בדיבורית ברכב. לדעתי עדיף שהכפתור בחזית המכשיר.

אריה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הוא נראה טוב, גוגל מסייעת בשיווק שלו, הוא מגיע מחברה פופולארית ואהובה שהוכיחה את עצמה במיוחד בסגמנט המכשירים הזולים והוא כולל תכונות נחשקות כמו אנרואיד נקי ומצלמה כפולה. במחיר של קצת פחות מאלף שקל תקבלו מציאה אדירה שמשתווה למכשירי דגל. כן, לקנות ב-900 ₪. רוצה יותר פיצ'רים לך על שיאומי Mi6.
בהמשך לשאלתך, חלק גדול מהפיצ'רים האלה תוכל להוסיף למכשיר באמצעות יישומי צד שלישי דרך האפליקציה של חנות Google Play.

תומר

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
המלצה חמה על שיאומי Mi6.
קיבלתי לפי בקשתי מהעבודה.
דגם 6GB זיכרון 128.
עובד כמו ברק,תוכנת ההפעלה מעולה וגם בעברית,היה איתי בחול כל הפיצ'רים עבדו נפלא במיוחד על הסט של גוגל.
בעזרתו ניווטי ,הזמנתי מוניות,מצאתי מקומות ביקור ובילוי.

spide

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יודעים במקרה האם יש הבדל משמועתי בין ה MI A1 לבין REDMI NOTE 4
המפרט כמעט זהה וה 4 ניתן לקנות בחו"ל במחיר מגוחך של 400 שקל לעומת ה A1 שאפשר למצוא אותו ב 950 באילת
האם שווהלהוסיף עוד 500 שקל בשביל הA1 או שזה מיותר?

korensh

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
1
האם בחרת?
נמצא בדיוק באותה התלבטות.
מה הכוונה שחסרים פיצ'רים בשיאומי מי a1?
יש למישהו דוגמאות?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

שאתה קונה מכשיר בארץ או בחו"ל, החברות הסיניות חוסכות בעלויות ולא מעלות כל הפיצ'רים מתוך החנות של גוגל (בכל מכשיר סיני מובנה החנות של גוגל).
החנות של גוגל: https://play.google.com/store

זה לא בעיה לעלות את האפליקציות מתוך החנות של גוגל ובחינם, תמצא חבר שיעלה בשבילך :).

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור