איזה מאפיינים עדיפים לבחירת רסיבר?

moshdavid

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום!
אני מעוניין לקנות רסיבר, צימצמתי את הרשימה לשניים (לפי תקציב של כ 1800 ש"ח, ומאפיינים שנראים לי).
שאלתי היא איזה מגבר עדיף יותר כזה שהRMS שלו יותר גבוה אבל אין לו חיבורים (כמו פטיפון, HDMI)(פיוניר VSX 817) או כזה שהRMS שלו נמוך משמעותית לפי הנתונים שמפורסמים באינטרנט (75 לעומת 130) אבל יש לו את החיבורים הנ"ל (דנון 1508)?
מצ"ב קישור לשאלה שנשאלה לגבי דגמים מקבילים חדשים יותר אך לא מצאתי שם תשובה.
http://www.dtown.co.il/forum/6655-איזה-רסיבר-עדיף-denon-avr-1509-או-pioneer-vsx-818-a.html

תודה מראש על העזרה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,
לדעתי, לנושא ההספק יכולה להיות משמעות אם נדרשת עוצמה גבוהה במיוחד - חלל גדול במיוחד או שמיעה בווליום גבוה במיוחד.
אם אין את הצורך הנ"ל, אז מה זה משנה אם זה 80W RMS או 130W RMS ?
אגב, לרסיברים של הרמן קרדון אין הספק גבוה במיוחד אבל יש להם עוצמת זרם גבוהה. אז מה עדיף?
חוץ מזה , קראתי לא פעם טענה שאין אחידות במדידה של ה RMS . אם זה נכון, אז לך תשווה...

אתה מתכנן לשמוע בעוצמה של דיסקוטק או האם חלל השמיעה שלך הוא בגודל של אולם?

ארז

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
זרם גבוה קיים בכל המגברים, לא רק בהרמן קרדון
תלך על מה שנישמע לך הכי טוב.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רסיבר לדעתי משמש לקולנוע ביתי וכמו כן לא מחליפים רסיבר כל שנה - כלמור הו נשאר איתנו כמה שנים טובות.
היות וכך והיות שלדעתי בעתיד הקרוב הפורמטים החדשים של HD כולל פורמטי האודיו של HD יכנסו יותר ויותר - כדי לחשוב על רסיבר שיהיה לו תמיכה בפורמטים האלו

moshdavid

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
חלל השמיעה הוא סלון ממוצע.
בתור אחד שממש לא מבין בנושא קראתי קצת באינטרנט ושאלתי אנשים שמבינים יותר ממני והם אמרו לי שאחד מהכללי אצבע הוא שהRMS יהיה גבוה מ100
האם אתה מכיר את הדנון 1508?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מכיר את החוקים האלו וזה נשמע לי מוזר
צריך לקחת בחשבון את הרמקולים ולא רק את גודל החלל

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זרם גבוה קיים בכל המגברים, לא רק בהרמן קרדון
תלך על מה שנישמע לך הכי טוב.

(shocked):מבולבל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור