איזה אלמנט זה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,511
נקודות
113
מישהו מהמוממחים שלנו יכול לומר לי איזה אלמנט של המיד זה האלמנט בתמונה
images.jpg

תמונות מצורפות

• images.jpg
    images.jpg
    KB 6.5 · צפיות: 288

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה כמו ספנדור של פעם.

איזה רמקול זה?

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
דווקא FS ישן , המיד הוא SOFTDOME 2.5" .יכול להיות ATC /DYNAUDIO/SCANSPEAK .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,511
נקודות
113
זה החלק העליון של הרמקול שלי ,עם אלמנט מודיפיקציה במיד אינני יודע מהוא ,אולי מישהו מהמורעלים יודע ? אבנר ,רונן ,יאיר תמם .

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
טוב .לאחר השגת תמונה ברורה יותר .זה לא סופטדום . לדעתי החליפו ליחידה עם "BULETCUP " אינני יודע את מקורה .אך נראה בבירור שהשתמשו בבזל רחב יותר על מנת לתת יותר יציבות ויכולת "נשימה" טובה יותר של היחידה מהתיבה פנימה כלפי חוץ.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,

זה מידרינג' "7 Audax Aerogel.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא, לא, - אארוגל צבע שחור ,זה משהו אלומיניום ,אבל מה זה רבאק.

אני מצטט את אלברט:

Hello Fellow Audiophiles,

To answer the particular question about the VR-7SE Modification to Mk2 status, there are two upgrades available: Level One and Level Two.

THE NEW MIDRANGE DRIVER
With some solid state electronics, the original Audax Aerogel midrange cone would sound a bit thin and bright on upper registers of female vocals. Although the driver itself was flat in measurement, it was easy to drive it into a "hard" sound especially if the signal wasn't the best possible. The driving electronics and cables, along with room reflections, either "made" or "broke" the sound quality, so the Level Two upgrade replaces the frequency balance with a deeper, richer tone quality, with a less strident upper midrange. The end result is a speaker that has less sensitivity, but far more musicality and bass power - if your room and electronics need this change.

כן אארוגל, אתה יכול לבחור שחור או לבן.

תומר

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
אלדר בוקר טוב
אז אבנר רכש זוג כזה, ואלברט אמר לו שזה השידרוג של הדרייבר שקיים אצלך.
אלברט אמר שהוא קצת יותר רך ופחות צורמני מהאאודקס המקורי שבVR7 שלך.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
Hello Avner,
The new midrange we use now is not an “off the shelf” unit from Audax, we had it custom made for the VR-5 Anniversary several years ago. Now we use similar versions of this driver in all of our upper range models, see here for the Mk2 information for our VR-9SE and VR-11SE Mk2 upgrades: http://www.audiocircle.com/index.php?PHPSESSID=2squ0k3tr04lae3v3iiqegvleng2708d&topic=98725.0 The new midrange driver has the same frame, so we can mount it into our older speaker systems without having to do any wood working changes. The cone, suspension, and voice coil are different from the original model, and the changes were made to eliminate the “harsh” sound in the upper midrange frequency area. We sell these for $400 each. Shipping to Israel might cost $200, but I’m just guessing, I will have to check with the shipping companies. The new mid will work with the existing crossover,Best regards, Albert Von SchweikertPresident, Chief Design Engineer Von Schweikert Audio1040 Northgate St. Suite ARiverside, CA 92507 Office (951) 682-0706Fax (951) 682-6701www.vonschweikert.com

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,

חשבת על שידרוג מ-7SE ל-7SE II?

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אבנר, איזה רמקולים יש לך?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,511
נקודות
113
אלדר,

תומר
אם אלו הרמקולים שהביא אלי אבנר פעם ,זה לא לעניין הרכות הזאת ,פרקנו המקקוריים והרכבנו השניים ,,האמת שאין לי בעיה עם הקשיות שאלברט מדבר עליה ,אבל מי שיודע להפעיל אותם זה אני ולא אלברט וון שוויקרט ,מצד שני האאארוגל הרגיל הוא ללא תחרות בשקיפות שלו ,ולי האופן אישי בבית יש מיד יותר טוב מרוב מה שאני מכיר ,

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
אלדר,

תומר
לא קיים כזה רמקול (לפחות לא באתר החברה)

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
אם אלו הרמקולים שהביא אלי אבנר פעם ,זה לא לעניין הרכות הזאת ,פרקנו המקקוריים והרכבנו השניים ,,האמת שאין לי בעיה עם הקשיות שאלברט מדבר עליה ,אבל מי שיודע להפעיל אותם זה אני ולא אלברט וון שוויקרט ,מצד שני האאארוגל הרגיל הוא ללא תחרות בשקיפות שלו ,ולי האופן אישי בבית יש מיד יותר טוב מרוב מה שאני מכיר ,
AVS אמר שהדרייבר נבנה בעזרת מהנדס של AUDAX וזה שילוב של האירוג'ל +.

A אמר שהנצילות של הדרייבר החדש קצת יותר נמוכה, אם רוצים להחליף את הישן בחדש, ושישתלב טוב,
זה מחייב שינוי בקרוס.

AVS אמר שהשדרוג כולל בניה מחדש של הקרוס.

אחד מבעלי VR-7 שעבר שדרוג, מסר שהתנאי לשדרוג הוא מסירת הקרוס הישן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,511
נקודות
113
תודה רבה על האינפורמציה,פוחד מכאלה שידרוגים ,בגלל ש es לא מאמין למילה של avs .
תודה
Eldar Shamuely

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור