אחד מ-25 הרמקולים הטובים ביותר של כל הזמנים, כנסו.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עם זאת, מקום ראשון לווילסון סאשה, שאני לא כל כך אוהב, ושני ל-B&W 800D, שאני כן אוהב...:)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הייתי אומר שהקריטריונים שלהם די עקומים, אם להתבטא מאוד בעדינות.

מה שהם קוראים performance, מה שאמור להיות הפאקטור המכריע עבור רמקול (בניגוד לרהיט בסלון), מהווה רק 50%, ויש כל מיני דברים לא מוגדרים כמו relevance ו-lust factor, שלי לא ברור איך מעריכים אותם.

אין ספק שהם אוהבים וילסון -- רק אלקסאנדרייה ($150K בלבד) קיבל 100 ב-performance, ו-MAXX (ב-$68K) קיבל 97. הסאשה ($27K) קיבל מקום ראשון עם 91 בלבד.

הייחיד שאינו וילסון שקיבל מעל 91 הוא JM פוקאל גראנד אוטופיה ($180K) במקום שלישי עם 95 (יותר משני קודמיו).

גם העובדה שציוני ה-performance צפופים כל כך, על חודה של נקודה, רומזים לכך שהקריטריונים לא מובהקים די הצורך.

בקיצור, משהו מאוד עקום בממלכת דנמארק. אולי בגלל הטעמים של הבוחרים, אולי בגלל הקריטריונים ואולי זה במתאם גבוה לתקציב הפירסום. אז כך שאולי לא הכי בטוח שהם והבים ווילסון...:)

זה טוב לפירסומות, אבל מפוקפק ביותר לבחירת רמקולים.

עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לעמיר
אין לזה קשר לפרסומות. רמקול כמו קווד ESL63 לא מיוצר עשור וחצי, ומרטין לוגן CLS גם הוא לא בייצור הרבה שנים. עם זאת, הרשימה מוגבלת להפליא, ואכן חלק מהפרמטרים שכאילו נועדו להעשיר ולגוון, לא רלוונטי עד תמוה.
לעניות דעתי, סשה רמקול מצוין, מהטובים בסדרת "עושים הכל טוב מאוד ועולים הרבה אבל לא מופרך".

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר
אין לזה קשר לפרסומות. רמקול כמו קווד ESL63 לא מיוצר עשור וחצי, ומרטין לוגן CLS גם הוא לא בייצור הרבה שנים. עם זאת, הרשימה מוגבלת להפליא, ואכן חלק מהפרמטרים שכאילו נועדו להעשיר ולגוון, לא רלוונטי עד תמוה.
לעניות דעתי, סשה רמקול מצוין, מהטובים בסדרת "עושים הכל טוב מאוד ועולים הרבה אבל לא מופרך".
ליואל,

זו טלעות לוגית (סליחה לשניצל :)) להסיק מזה שייש אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר נובע ש"אין שום קשר לפירסומות". זה יכול גם להיות כסת"ח עבור התמימים... :)

לעניות דעתי, סשה רמקול מצויין, גם אם לא לטעמי, אבל הנוכחות המוגברת של ווילסון ברשימה בכל זאת חשודה בעיני במקצת, בלי לטעון שהחשד שלי "באמת" מוצדק/מבוסס.

עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לוגיקה של קונספירציה - לטעון משהו בגלל שהוחלט לטעון אותו ללא ביסוס, ובגלל שאין ביסוס זו ההוכחה - היא דבר נפלא, מפסגות המחשבה האנושית.

יש חייזרים שידועים רק לממשלה והיא אינה מודה בכך, והעובדה שאינה מודה בכך היא-היא ההוכחה שיש חייזרים הידועים רק לממשלה.

לווילסון יש מעמד מיוחד באודיופיליה האמריקאית. אין בין הפירמות היחסית-גדולות בז'אנר הרמקולים האודיופיליים השומר על ערכו כמשומש כמו אלו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לוגיקה של קונספירציה - לטעון משהו בגלל שהוחלט לטעון אותו ללא ביסוס, ובגלל שאין ביסוס זו ההוכחה - היא דבר נפלא, מפסגות המחשבה האנושית
לא ברור לי למה אתה מתייחס.
היכן נטען שמשהו מהווה הוכחה, והוכחה למה בדיוק?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
עמיר: "זו טלעות לוגית (סליחה לשניצל ) להסיק מזה שייש אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר נובע ש"אין שום קשר לפירסומות". זה יכול גם להיות כסת"ח עבור התמימים..."

הטיעון הזה.
וזה מה שהוא אומר: יש אינטרס וכדי להסתירו עושים מעשה מסוים, וייתכן שאותה עשייה - שאין כל מידע עליה - מיועדת להסתיר זאת.
זה מבנה אופייני לתיאורית קונספירציה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זו טלעות לוגית (סליחה לשניצל ) להסיק מזה שייש אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר נובע ש"אין שום קשר לפירסומות". זה יכול גם להיות כסת"ח עבור התמימים...
מצטער על סתימותי (באמת אני צריך לקרוא לאינסטלאטור), אבל היכן יש כאן משהו שמתיימר להוכיח משהו?

או האם אתה טוען שאם "יש אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר" אזי נובע ש"אין שום קשר לפירסומות"?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
זה מה שכתבת: "אולי בגלל הקריטריונים ואולי זה במתאם גבוה לתקציב הפירסום"

ציינתי בתגובה כי ישנם רמקולים שאינם מיוצרים שנים, ולכן נראה שענייני פרסום לאו דווקא משחקים כאן.

התגובה שלך לטיעון הזה כי ייתכן וזה סוג של כסת"ח.

כלומר, טיעון האמור לסתור X אינו נדחה כי אינו נכון אלא הוא-הוא ההוכחה לנכונות הטענה , דווקא בגלל שהוא סותר.

אבל עזוב, מה שאתה אומר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה מה שכתבת: "אולי בגלל הקריטריונים ואולי זה במתאם גבוה לתקציב הפירסום"

ציינתי בתגובה כי ישנם רמקולים שאינם מיוצרים שנים, ולכן נראה שענייני פרסום לאו דווקא משחקים כאן.

התגובה שלך לטיעון הזה כי ייתכן וזה סוג של כסת"ח.

כלומר, טיעון האמור לסתור X אינו נדחה כי אינו נכון אלא הוא-הוא ההוכחה לנכונות הטענה , דווקא בגלל שהוא סותר.
איך אומרים בעברית צחה? -- בילבולי ב..?

התגובה שלי הייתה
  • מזה שיישנם רמקולים שלא יוצרו מספר שנים לא נובע זה שאין כאן ענייני פירסום (וזו טענה נכונה לוגית!)
  • כתבתי שם 'זה יכול גם להיות כסת"ח' -- עניין הכסת"ח הייה דוגמה להסבר אלטרנאטיבי אפשרי לסיבה לכך שיש ברשימה גם רמקולים שאינם מיוצרים
לא טענתי שבטוח יש כאן ענייני פירסום, ולא טענתי שבמקרה הפרטי הטיעון שלך לא נכון, אלא שמסקנתו אינה נובעת מתנאיו.

מה שטענת דומה לטענה "אם יש כלב ברחוב, אזי אין שום דבר במקרר": ייתכן מצב ספציפי שבו בגלל שייש כלב ברחוב פוחדים לצאת למכולת, אבל במקרה הכללי התנאי והמסקנה כאן הם בלתי-תלויים.

אבל עזוב, מה שאתה אומר
פולנית צחה.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לא, לא טענת שבטוח. העלת אפשרות. מול האפשרות הזאת, העליתי טענה, מול הטענה שלי, שהיא נכונה עובדתית, העלית את האפשרות שזה כסתח, כדי להסתיר את האפשרות הזאת, שאין לך הוכחה עליה מלכתחילה - ובדיעבד ייתכן והיא-היא ההוכחה לכך.

לא פלא שאתה מבין גדול בבלבולי ביצים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא, לא טענת שבטוח. העלת אפשרות. מול האפשרות הזאת, העליתי טענה, מול הטענה שלי, שהיא נכונה עובדתית, העלית את האפשרות שזה כסתח, כדי להסתיר את האפשרות הזאת, שאין לך הוכחה עליה מלכתחילה - ובדיעבד ייתכן והיא-היא ההוכחה לכך.

לא פלא שאתה מבין גדול בבלבולי ביצים.
איזו מטענותיך "נכונה עובדתית"?

1. אין לזה קשר לפרסומות
  2. רמקול כמו קווד ESL63 לא מיוצר עשור וחצי, ומרטין לוגן CLS גם הוא לא בייצור הרבה שנים
  3. עם זאת, הרשימה מוגבלת להפליא
  4. ואכן חלק מהפרמטרים שכאילו נועדו להעשיר ולגוון
  5. לא רלוונטי עד תמוה
  6. לעניות דעתי, סשה רמקול מצוין, מהטובים בסדרת "עושים הכל טוב מאוד ועולים הרבה אבל לא מופרך".
#1 -- לא אתה ולא אני יודעים בוודאות לכאן או לכאן, כך שזו לא "טענה עובדתית"
#2 -- נקבל כ"טענה עובדתית", אבל על זה לא הייה שום ויכוח
ומ-#3 והלאה, הכל הערכות אישיות, לא "עובדות", אבל גם עליהן לא הייה שום ויכוח.

אז מה אתה עושה עם כל החביתות שאתה מייצר כל הזמן? :)
או שאולי התוצאות מושארות בלתי-מטוגנות בשלולית -- איחס!

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הטענה "הנכונה עובדתית" היא ששני רמקולים אינם מיוצרים שנים, והיא נאמרה בהקשר הזה של פרסום.
ולכך גם אתה התייחסת בהמשך ואני המשכתי בעניין זה בלבד.

אז הנה פתאום אתה לא יודע, לא מבין וקצת מיתמם (ההדגשות הנ"ל כדי לעזור).

אז כדי שתרגיש טוב, הגיב משהו - זה הרי לא משנה מה - אחרי הפוסט הזה וזהו. וכך תהיה אתה אחרון.
שא ברכה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הייתי אומר שהקריטריונים שלהם די עקומים, אם להתבטא מאוד בעדינות.

זה האתר, שנתן ביקורת מחמיאה לנגן בלו-ריי של Lexicon ופסל את Oppo כמה ימים לפני ש-Audioholics הרימו את המכסה...

לוקשים.....

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הטענה "הנכונה עובדתית" היא ששני רמקולים אינם מיוצרים שנים, והיא נאמרה בהקשר הזה של פרסום.
ולכך גם אתה התייחסת בהמשך ואני המשכתי בעניין זה בלבד.

אז הנה פתאום אתה לא יודע, לא מבין וקצת מיתמם (ההדגשות הנ"ל כדי לעזור).

אז כדי שתרגיש טוב, הגיב משהו - זה הרי לא משנה מה - אחרי הפוסט הזה וזהו. וכך תהיה אתה אחרון.
שא ברכה
אין לך מה לומר אז אתה משתפן? :)

מכל מקום, בשום מקום/הקשר לא ערערתי על עניין אי-הייצור של הרמקולים במשך שנים. להיפך, התייחסתי לעניין כאל הנחת עבודה נכונה.

המשפט
זו טעות לוגית להסיק מזה שייש אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר נובע ש"אין שום קשר לפירסומות"
בהקשר של רשימת הרמקולים, שקול לאמירה
הטענה "אם יש ברשימה רמקול אחד או כמה שאינם מיוצרים יותר אזי אין שום קשר לפירסומות" מהווה טעות לוגית
ואין כאן שום ערעור או אפילו התייחסות ישירה לאי-הייצור, רק התייחסות עקיפה, דרך הופעת רמקולים-לא-מיוצרים ברשימה.

מה שקרה הוא שרצת מהר מהר להכחיש את "תיאוריית הקונספיראציה האיומה שלי בקביעה "אין לזה קשר לפרסומות", וכשערערתי על הקביעה הזו, הייתה לך טעות בסיסית בהבנת הנקרא ייחסת לי דברים שלא נאמרו ועכשיו אתה מוסיף פוקוס על להיות אחרון, בבחינת "על ראש הגנב בוער הכובע" ו/או "הפוסל -- במומו פוסל".

מממ... די עגום.

דרך אגב -- תיאוריית הקונספיראצייה הספציפית היא הרחבה ש"מתבססת" על שמועות של דברים שאולי קורים בשטח בהקשרים של reviews של ציוד ואפילו של מוסיקה. אין לי מושג אם זה נכון או לא, ולא אתפלא כך וכך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה האתר, שנתן ביקורת מחמיאה לנגן בלו-ריי של Lexicon ופסל את Oppo כמה ימים לפני ש-Audioholics הרימו את המכסה...

לוקשים.....
שמעתי שלוקשל'ך זה מה שפולנים אוהבים לשים במרק שהם מבשלים לעצמם, וייש לנו פה מישהו שמדבר פולנית צחה...:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור