אוזניות Sony WF-1000XM5 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/sony-wf-1000xm5-review

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה על הביקורות .
אזניות פשוט מעולות (מסוגן)- יש לי את ה MK3 ופוזל לשדרג :)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תודה על הביקורות .
אזניות פשוט מעולות (מסוגן)- יש לי את ה MK3 ופוזל לשדרג :)
יצא לך להשוות את הסוני לאייפרפודס 2?
אם כן, מבחינת סאונד, איך ההשוואה?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
יצא לך להשוות את הסוני לאייפרפודס 2?
אם כן, מבחינת סאונד, איך ההשוואה?
לא.
רק לראשונות.
ובדקתי המון חברות במקביל-גם יקרות בהרבה.
שום דבר לא התקרב לאיזון של הסוני (עבורי)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לא.
רק לראשונות.
ובדקתי המון חברות במקביל-גם יקרות בהרבה.
שום דבר לא התקרב לאיזון של הסוני (עבורי)
תודה.
מחפש אוזניות לריצות,
עוד לא שמעתי משהו שעוקף את האיירפודס 2 מבחינת סאונד אבל אין לי אפל אז לא רוצה לקנות אותן לפחות עד שאחליף לאייפון.
רץ עכשיו עם סוני 500 שלא יושבות מספיק טוב באוזן בזמן ריצה ואני מידי פעם צריך ללחוץ אותן לתוך האוזן שלא יפלו.
מעניין אם האלף יושבות יותר טוב.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה.
מחפש אוזניות לריצות,
עוד לא שמעתי משהו שעוקף את האיירפודס 2 מבחינת סאונד אבל אין לי אפל אז לא רוצה לקנות אותן לפחות עד שאחליף לאייפון.
רץ עכשיו עם סוני 500 שלא יושבות מספיק טוב באוזן בזמן ריצה ואני מידי פעם צריך ללחוץ אותן לתוך האוזן שלא יפלו.
אין על מה .
מציע לך לבדוק את הסוני 1000.
לגבי ישיבה על האוזן ,ממליץ בחום :

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תודה.
מחפש אוזניות לריצות,

תבדוק את Jabra

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אם כבר הזכרת את ג'ברה, אז אוטוטו נכונה מכיוונם הפתעה.
הכינו את הפופקורן :)

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
תודה.
מחפש אוזניות לריצות,
מכיוון שהאייר פודס פשוט יושבות באוזן והסוני תקועות בתוך האוזן, לטעמי שתיהן תידרשנה בייצוב אחת לכמה דקות, במהלך ריצה שבה כל הגוף בולם זעזועים. במידה וזה מפריע לך, אזי כדי לשמור על האוזניה יציבה באוזן במהלך פעילות ספורטיבית, כדאי להשתמש באוזניות עם סנפיר. מהתנסותי, הסנפיר מייצב באופן אולטימטיבי.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מכיוון שהאייר פודס פשוט יושבות באוזן והסוני תקועות בתוך האוזן, לטעמי שתיהן תידרשנה בייצוב אחת לכמה דקות, במהלך ריצה שבה כל הגוף בולם זעזועים. במידה וזה מפריע לך, אזי כדי לשמור על האוזניה יציבה באוזן במהלך פעילות ספורטיבית, כדאי להשתמש באוזניות עם סנפיר. מהתנסותי, הסנפיר מייצב באופן אולטימטיבי.
תודה תמיר על הכתבה ועל התגובה.
אם יש לך המלצות על אוזניות ספורט מוצלחות- אשמח.
אפשר גם בפרטי כדי לא לגנוב את הפוקוס של השרשור מהסוני.

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אם כבר יש לך אייר פודס, תוכל לרכוש רק את הסנפיר. זה זמין באמזון.
Silicone Grips Fins for airpods

קשה לגנוב את הפוקוס מהסוני, כי כאן מדובר באמת במוצר מיוחד.
בהצלחה!

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה תמיר על הכתבה ועל התגובה.
אם יש לך המלצות על אוזניות ספיר מוצלחת- אשמח.
אפשר גם בפרטי כדי לא לגנוב את הפוקום של השרשור מהסוני.
הספוגים יחזיקו את האזניה בריצת מרתון .
העניןן בדוק .

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
איך הן בהשוואה ל linkbuds s? אהבתי אותן מאוד כי הן היו קלות . נהרסו לי ומחפש מחליף

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
איך הן בהשוואה ל linkbuds s? אהבתי אותן מאוד כי הן היו קלות . נהרסו לי ומחפש מחליף
הי ליעד,
ה-Linkbuds S גם כן נסקרו כאן. ראה הקישור הבא:
הן כלל לא באותה הסקאלה מבחינת ביצועים, ANC ואיכות סאונד, ולכן לא יהיה נכון להשוות ביניהן.
להבנתי, הכל שאלה של תקציב. ה- Linkbuds S טובות מאד למחירן, אבל אם התקציב שלך מאפשר זאת, אז שווה ללכת על ה- XM5.
בהצלחה!

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אחרי חודש וחצי עם הסוני- אוזניות מעולות וכמו שדן הבטיח- תקועות באוזניים היטב גם בזמן ריצה :)

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
הי ליעד,
ה-Linkbuds S גם כן נסקרו כאן. ראה הקישור הבא:
הן כלל לא באותה הסקאלה מבחינת ביצועים, ANC ואיכות סאונד, ולכן לא יהיה נכון להשוות ביניהן.
להבנתי, הכל שאלה של תקציב. ה- Linkbuds S טובות מאד למחירן, אבל אם התקציב שלך מאפשר זאת, אז שווה ללכת על ה- XM5.
בהצלחה!
קראתי את שתיהן , הייתי עם הlinkbuds s כמעט שנה . הביקורת באתר כלפי השמע בs מאוד חיובית, אבל אני לא כל-כך אהבתי .
השאלה אם ההבדל מאוד דרמטי, בסוף מדובר באוזניות in ear. הlinkbuds s שלי נהרסו ואני מחפש מחליף . השאלה היא לא התקציב , אלא הנוחות , כי המשקל שלהן גבוהה יותר, והאטמים לא מסיליקון. איך ההבדל בנוחות לדעתך? האם חויית את שתיהן?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
קראתי את שתיהן , הייתי עם הlinkbuds s כמעט שנה . הביקורת באתר כלפי השמע בs מאוד חיובית, אבל אני לא כל-כך אהבתי .
השאלה אם ההבדל מאוד דרמטי, בסוף מדובר באוזניות in ear. הlinkbuds s שלי נהרסו ואני מחפש מחליף . השאלה היא לא התקציב , אלא הנוחות , כי המשקל שלהן גבוהה יותר, והאטמים לא מסיליקון. איך ההבדל בנוחות לדעתך? האם חויית את שתיהן?
הי ליעד,
חווית שמע היא דבר סובייקטיבי ומורכב גם מציפיות של המאזין.
משכך יתכן שאחד יאהב את הסאונד והאחר פחות יתחבר אליו.
אני חשתי שהבדלי הסאונד בין המוצרים משמעותי ביותר.
תוכל להיוועץ גם בחברים באתר, שיש להם את ה- XM5 על מנת שישתפו בחוויה האישית שלהם.
בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור