אוזניות AUDEZE LCDX גרסת 2021 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/audeze-lcdx-review

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אחת הבעיות שמונעת ממני יותר לקנות אוזניות יקרות זה נושא של בלאי מואץ. זה כמו לקנות חולצה ב-10,000 שקלים. בסוף זאת חולצה שזורקים. בניגוד לרכיבי סטריאו, אוזניות זה רכיב לביש.
בקיצר, אשמח להתיחסות ל-wear מה שנקרא, חלפים, עלות תיקונים, אחריות.

טל גורן

כתב האתר
מעורבות
6
נקודות
3
לצערי אני מקבל את המוצרים לסקירה לכמה שבועות ואת הlcdx קיבלתי לשבוע כך שאינני יכול להגיד משהו לגבי בלאי.
עם זאת, אני יודע שאפשר להחליף את הכריות ומשער גם את המשענת לראש.

מבחינת הגוף, כמו שרשמתי, הוא עשוי בעיקר ממתכת כך שלא הייתי דואג לגביו.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אני עם ה GX ומאוד נהנה מהן, אומנם מוגדרות אזניות גיימינג, אבל עם dac בסיסי של periodic audio rh הצליל מלא, כיפי, נוזלי ובמה טובה.
היתרון של הGX שמעצם היותן אזניות גיימינג, הן בנויות לישיבה ממושכת ולכן קלות בכמעט 200 גרם מרוב הליין של החברה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אחת הבעיות שמונעת ממני יותר לקנות אוזניות יקרות זה נושא של בלאי מואץ. זה כמו לקנות חולצה ב-10,000 שקלים. בסוף זאת חולצה שזורקים. בניגוד לרכיבי סטריאו, אוזניות זה רכיב לביש.
בקיצר, אשמח להתיחסות ל-wear מה שנקרא, חלפים, עלות תיקונים, אחריות.
לא מכיר את האוזניות דנן, מכיר STAX. אלו שלי עשויות פלסטיק שנראה ומרגיש זול, תחושה שכל יום שהן עוברות בלי שבר הוא נס ועדיין במשך קרוב ל 20 שנותיהן אצלי נשברה אמנם הקשת העליונה ( הוזמנה חדשה בכמה מאות ש"ח והיות והן בנויות מודולרית, אין בעיה להחליף ) אבל זה בגלל שסגרתי בכוח את המגירה מבלי להבחין שהן בולטות ממנה. חוץ מזה כלום, אפילו רצועת העור המלאכותי הדק שעל הראש הוחלפה מסיבות אסטטיות ולא בגלל בלאי. בקיצור הדברים האלו לניסיוני מחזיקים יופי ומשך שנים ובמקרה של STAX כאמור אין בעיה להשיג חלפים, מניח שכך גם אחרות. לענין תיקונים, לא מכיר, לא נזקקתי. הסאונד אגב נשאר מושלם כשהיה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
רכשתי לא מזמן את הLcd2, הם די דומות לתיאור בכתבה, שכבות של סאונד לאורך ולרוחב, משהו שלא קיים באוזניות מתחרות. הפירוט על גבול ההזויי, יש לי את הגראדו GS1000 שמאוד אהבתי בגלל הבמה הרחבה, הLCD2 לא רואות אותם ממטר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור