חוות דעת מהצוות האודיופילים על פוקל 926

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
רונן גולן אף אחד לא ניסה לרמות אותך ואף אחד לא דוחף אותך לקנות דגם..הצעתי לך ללכת לחנות מסוימת שיש להם מבחר רב של רמקולים בתקציב שלך..אל תכניס מילים שלא נאמרו...ואל תתאר את מה שאתה מתאר כאילו מדובר בעסקת מעבורת חלל..כולה רמקול
ועוד שהתקציב שלך לא בשמיים כל רמקול שתיקח ב5 או ב9 ישמע פחות או יותר אותו חרא
אף אחד לא הציע לך לקנות רמקול מסויים,אתה כותב שיעזרו לך ואתה מצפה שאנשים לא יעזרו לך?הרי מה רצית שאנשים ישתקו..קהילת האודיו היא קהילה שרוצה לעזור,
אתה יודע למה אני עוזר לך?! כי גם אני בהתחלה היתי כמוך..("אבוד ") אז אם אתה נכנס למקום כמו הפורום כאן ,מה השאיפה שלך מכאן,לקבל עזרה?או לשאול שאלות ושאף אחד לא יענה לך..?!תחליט בעצמך..
אישית לא היתי משקיע על רמקול בין 5-10- או 15K אומר לך במפורש עדיף כבר לא לקנות..כי אתה עוד תמכור אותו בעתיד אם ככה..
אתה ננעל על דגם שהצעתי לך שבמקרה מישהו מוכר אותו,כי אם תבדוק טוב אתה תראה שהרבה מוכרים רמקולים איכותיים כי רוצים להתקדם לרמקולים ב50 ל70 אלף..זה שרמקול מפורסם למכירה לא הופך אותו ללא טוב..יש אנשים שפשוט רוצים לשדרג,תפסיק לשלול דברים ותן לאוזניים לבחור
תחום האודיו צריך להביא משהו שאתה תרגיש שמתחת לרמקול הכל גרוע..ומעל הרמקול שלך הכל יקר כדי שיהיה הבדל שמצדיק את ההשקעה!
הסכום שאמרתי לך נשמע מוגזם..
אבל רמקולים קונים פעם אחת ולתמיד..
מוסיקה שומעים באהבה והנאה ובסאונד,או שלא שומעים בכלל ,ולא כדי להיכנס לתחום מראש..
באודיו אי אפשר לחסוך..ככול שאתה חוסך התוצאה תיהיה לא יעילה והכסף יזרק סתם.
לך תאזין למערכות!
אף אחד לא חייב אותך לקנות רמקול כזה או אחר..רק המלצתי לך ללכת לשמוע וללא ארנק

בברכה
רמי

נערך לאחרונה ב:

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
אבל אין לזה סוף. כל רמקול ישמע אחרת בשינוי אקוסטיקה או בשינוי הגברה.
דבר נוסף, אני מאוד חושש מגזל זמן של אנשי המקצוע. אם אני לא בא במטרה רצינית לרכוש, אני משתדל שלא להגיע.

מאחר שהוא לא מכיר אותך, אז הטענה הזו יכולה לבוא גם נגד מה שאתה תמליץ לו.

אגב, גם אני אשמח לקבל עיצות ממך.
(מרבה עצה, מרבה חוכמה)

למה אותך הוא מכיר?!לומדים להכיר,אף אחד לא יודע הכל,אבל לפחות מנסים לכוון חלק שמוכן להיפתח לדעה של האחר

זה כבר תלוי בו אם הוא רציני או לא,והכל תלוי בו אם הוא מוכן להשקיע או להישאר ברמקול במחירים זולים שלא יהיו שווים את כספם

ודבר אחרון בוחרים את הרמקול מתוך כול אלה שבאותו חדר שמנגן הכי טוב באקוסטיקה הכי טובה,ככה אתה יודע שיש לו פוטנציאל ויש לו יכולת,הרי רמקול שישמע פח באקוסטיקה איכותית ,בטח שגם בבית שלך ישמע עוד יותר גרוע...

תמיד לחשוב בצורה נכונה לא יזיק..
רמי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ועוד שהתקציב שלך לא בשמיים כל רמקול שתיקח ב5 או ב9 ישמע פחות או יותר אותו חרא

ישנם הרבה רמקולים בתקציב הזה שנשמעים נהדר. השאלה היא ביחס למה.

אישית לא היתי משקיע על רמקול בין 5-10- או 15K אומר לך במפורש עדיף כבר לא לקנות..כי אתה עוד תמכור אותו בעתיד אם ככה..

לא הבנתי את הטענה שלא כדאי לקנות כי זה ימכר. הרי גם רמקולים ב-100,000 ש״ח אנשים מכרו.

?????

מוסיקה שומעים באהבה והנאה ובסאונד,או שלא שומעים בכלל ,ולא כדי להיכנס לתחום מראש..

????????

???????

לך תאזין למערכות!

:בעד::בעד::בעד:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
למה אותך הוא מכיר?!לומדים להכיר,אף אחד לא יודע הכל,אבל לפחות מנסים לכוון חלק שמוכן להיפתח לדעה של האחר

זה כבר תלוי בו אם הוא רציני או לא,והכל תלוי בו אם הוא מוכן להשקיע או להישאר ברמקול במחירים זולים שלא יהיו שווים את כספם

ודבר אחרון בוחרים את הרמקול מתוך כול אלה שבאותו חדר שמנגן הכי טוב באקוסטיקה הכי טובה,ככה אתה יודע שיש לו פוטנציאל ויש לו יכולת,הרי רמקול שישמע פח באקוסטיקה איכותית ,בטח שגם בבית שלך ישמע עוד יותר גרוע...

תמיד לחשוב בצורה נכונה לא יזיק..
רמי
הבעיה היתה שאתה הצעת לו ייעוץ רק בהודעות פרטיות ועוד רמזת לאינטרסנטיות מצידם של אחרים. הרבה יותר הגיוני להעמיד את חוות דעתך לשיפוט כלל הקוראים והכותבים.
זה בדיוק הערך המוסף העצום של פורומים על פני ייעוץ פרטני. כולל בתשלום.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לך תאזין למערכות!

בברכה
רמי

1. מי אמר שרמקולים קונים פעם אחת?
2. מי שאוהב מוסיקה ייהנה גם דרך הסמרטפון.
3. לא מדויק.

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
הבעיה היתה שאתה הצעת לו ייעוץ רק בהודעות פרטיות ועוד רמזת לאינטרסנטיות מצידם של אחרים. הרבה יותר הגיוני להעמיד את חוות דעתך לשיפוט כלל הקוראים והכותבים.
זה בדיוק הערך המוסף העצום של פורומים על פני ייעוץ פרטני. כולל בתשלום.

רציתי לדבר איתו בטלפון למה להקליד בשבילי זה ארוך,
והוא נתן לי את מספר הטלפון בהודעה פרטית,מה רצית שהוא יפרסם את מספר הטלפון בפורום חחח?!?
שום תשלום ושום נעלים, עצה בכיף נתתי לו..

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
1. מי אמר שרמקולים קונים פעם אחת?
2. מי שאוהב מוסיקה ייהנה גם דרך הסמרטפון.
3. לא מדויק.

יש גם אנשים שיש להם רמקולים בבית polkaudio ונהנים,זה הופך את זה שהם יודעים איך לשמוע ?
רמקול טוב זה רמקול שמנגן הכל טוב,ולא רק מוסיקה מסוימת
ורמקולים זולים לא נותנים מענה בכל סוגי המוסיקה,לאחר בדיקה מעמיקה האוזן שלי מזהה את ההבדל.
נקודה.

מדוייק או לא מדוייק זה מבחינתך,טעם זה עניין של טעם

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
ישנם הרבה רמקולים בתקציב הזה שנשמעים נהדר. השאלה היא ביחס למה.

?????

????????

???????

:בעד::בעד::בעד:

א' "לא הבנתי את הטענה שלא כדאי לקנות כי זה ימכר. הרי גם רמקולים ב-100,000 ש״ח אנשים מכרו."

הוא מסוג האנשים שמתכוונים לקנות רמקול לטווח הארוך כמוני,(לצערי אני לא יתכוון לשדרג רמקול בעתיד) לכן שאמרתי שרמקולים רוכשים פעם אחת ולתמיד התכוונתי לזה וההודעה היתה מופנת אליו כי גם הוא מתכוון להישאר עם רמקול ולא לשדרג בעתיד אבל במחיר שהוא משקיע הוא באמת יצתרך לשדרג. משיחת טלפון איתו הבנתי לאן הוא חותר,לרכוש במחיר כזה לא יתן הרבה,אין במה לרמקולים במחיר כזה,סאונד רזה ביחס לרמקול של 30 ומעלה .לדעתי כמובן שלא התחברתי לכל הרמקולים ברמת מחיר ה5 ועד 15-ו18 כי מה לעשות אני שומע את כל סגנונות המוסיקה,ולפי טענתו גם הוא מקשיב לכול הסגנונות,רמקול שמנגן את הכל באופן טוב לפי מה שבדקתי עולה באזור ה30,בדקתי רמקולים עם מגוון שירים והם נפלו בשירים מסוימים בזמן שרמקול ב30 אכל את כולם

ב' "באודיו אי אפשר לחסוך..ככול שאתה חוסך התוצאה תיהיה לא יעילה והכסף יזרק סתם."

מבחינת המקור וההגברה,אם קונים רמקול טוב אי אפשר לחבר לו מגבר ב2000 שקל ,ולא מקור ב1000 שקל,המקור אצלך עולה חצי מליון :) ,אתה בעצמך יודע כמה זה חשוב,אז זאת היתה הכוונה שלי בנושא הזה.מקור ומגבר נורמלי לא צריך לעלות זול ביחס לרמקולים,זה מה אני בא לומר

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש גם אנשים שיש להם רמקולים בבית polkaudio ונהנים,זה הופך את זה שהם יודעים איך לשמוע ?
רמקול טוב זה רמקול שמנגן הכל טוב,ולא רק מוסיקה מסוימת
ורמקולים זולים לא נותנים מענה בכל סוגי המוסיקה,לאחר בדיקה מעמיקה האוזן שלי מזהה את ההבדל.
נקודה.

מדוייק או לא מדוייק זה מבחינתך,טעם זה עניין של טעם

גם מפולק אודיו ניתן ליהנות ממוסיקה.
רמקול שמנגן הכל? תלוי לאוזני המאזין.
רמקולים זולים, מהו רמקול זול?

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
גם מפולק אודיו ניתן ליהנות ממוסיקה.
רמקול שמנגן הכל? תלוי לאוזני המאזין.
רמקולים זולים, מהו רמקול זול?

פולק אודיו אדם שלא מבין יכול להנות ממוסיקה איתו,
אתה גם יכול להנות מי לנסוע במאזדה 3,כשתעבור לaudi פתאום משהו ירגיש לך שונה בנסיעה,הנוחות משהו ירגיש לך אחר,אותו דבר ברמקול
הפורום כאן שומע גאז קלאסית ופסנתר,זאת מוסיקה שבכל רמקול תישמע יחסית טוב,
ביחס למה אפשר להנות מימנו במוסיקה?!שים לידו רמקול ב30K לא תירצה ליזכור את הפולק לעולם ועד
הכל עניין של רמות
כסף לא משקר,ובטח שלא איכות אלמנטים ואיכות בניית התיבה

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
מי קבע מי מבין במוסיקה?

האוזניים

נערך לאחרונה ב:

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
ולכל אחד יש אוזניים משלו, וטעם משלו!!!

ההבדל זה כמו שתגיד לי מי קבע שפרארי יותר טובה מי סובארו?!
זאת עובדה מה זתומרת
זה כמו שתגיד מי קבע שפטיפון נשמע בהרבה יותר טוב מי CD
חח אתה בדחן ;) עם עובדות לא מתווכחים ,פטיפון המקור הכי טוב למוסיקה .נקודה.
אין פה כ"כ עניין של טעם שמדובר ברמקול אשפה לבין רמקול שהוא היי הנד
ארצות הברית לא יודעת לעשות רמקולים
שלא נדבר שהרמקולים שלהם(פולק) נבנים בסין

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לכל אחד אוזן משלו, יש כאלה שאינם מתחברים לפטיפון ומעדיפים cd טוב. או סטרימר אודיו משובח.
אוי לנו במידה ולכולם היה טעם זהה.

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
לכל אחד אוזן משלו, יש כאלה שאינם מתחברים לפטיפון ומעדיפים cd טוב. או סטרימר אודיו משובח.
אוי לנו במידה ולכולם היה טעם זהה.

בדרך כלל האדם שיקנה פטיפון או CD טוב
יבחר גם רמקול טוב
והוא לא יהיה POLKAUDIO תיהיה בטוח:D

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
עכשיו כתבת את מילת הקסם, רמקול טוב.

סטרימר משובח על רמקול פולק אודיו,אתה בטוח שיהיה הבדל?
מרוב שהרמקול פח גם תשים עליו הגברה במליון הוא ישמע אותו דבר;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור