סטרימר DAC חדש - Cary DMS 500

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תמוהה מה הסיבה לדבר, עבורי זה Must.
ל Aurender בחלק מהדגמים דיסק פנימי אבל חיבור לדיסק חיצוני אין - חצי נחמה.
לעומתו ל PS Audio DSD אין אף אחד מהאופציות.

כי לא מחברים דיסק חיצוני למכשיר.
קונים NAS ומזרימים דרך הרשת
או מזרימים מהענן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כי לא מחברים דיסק חיצוני למכשיר.
קונים NAS ומזרימים דרך הרשת
או מזרימים מהענן

יש לי NAS של 12TB ועדיין אני מעדיף חיבור ישיר.
יותר זול ופשוט לעבוד עם דיסק חיצוני.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
יש לי NAS של 12TB ועדיין אני מעדיף חיבור ישיר.
יותר זול ופשוט לעבוד עם דיסק חיצוני.

אתה מעמיס על סטרימר, עם היציאת הUSB

אם יש לך NAS, למה יותר זול לחבר דיסק מצ'וקמק עם ספק כוח ממותג שמזבל רשת חשמל, ללא RAID שכל הפסקת חשמל יכולה להשבית את הנתונים? גם לא מבין את עניין הנוחות

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אתה מעמיס על סטרימר, עם היציאת הUSB

אם יש לך NAS, למה יותר זול לחבר דיסק מצ'וקמק עם ספק כוח ממותג שמזבל רשת חשמל, ללא RAID שכל הפסקת חשמל יכולה להשבית את הנתונים? גם לא מבין את עניין הנוחות

תזכיר לי כמה עולה NAS של 8TB לעומת כונן או כוננים קשיחים באותו הנפח ?

עשרים שנים שאני עובד עם כוננים קשיחים חיצונים, טרם הושבת לי אחד, שלא לדבר על הפשטות, חוסר תלות ברשת על כל מה שמשתמע מכך וכו.... לא יודע מה ההכרות שלך עם system אבל כמות התקלות בגלל רשת עולה מאות מונים על תקלות בדיסקים, מה שמתאים לחברות לא תמיד מתאים לכל משתמש בבית.

הסיבה שאני מחזיק NAS בבית, אחסון סרטים (remux ו 4k תופסים נפח גדול ), גיבוי (כולל קובצי המוזיקה)

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
NAS בייתי זה גרושים יחסית ל-..תזכיר לי כמה בזבזת על קופסאות בחודשיים האחרונים? :)
לי יש משהו יותר מתקדם ממה שיש לחברה, ואני רוצה עכשיו לשדרג לעוד טיפה יותר מתקדם.. אבל זה עדיין רחוק ממערכות "נורמליות".

וגם קבצי האודיו אצלי כבר עברו את 8TB (הרבה SACD, היי-רז, ..)

הזרמה מהרשת היא מאמץ קטן יותר עבור סטרימר מאשר לקרוא מהדיסק, חוץ מה, שמבחינת האודיו, יותר קל לתזמן מהרשת מאשר לנהל התקן דיסק חיצוני. כלומר, הטענה, כי זה פשוט נשמע טוב יותר.

רגע, ומה לגבי הרעש? מחשב שלי הוא חירשי לגמרי. כלום. שום חלק נע.
דיסקים אני שומע ממרחק של כמה מטרים במיוחד בערב

אפשר סתם אותו דיסק לחבר לאיזה לאפטופ בבית - העיקר שיהיה מרוחק מהמערכת, גם חשמלית וגם אקוסטית

אני מגבה לענן אגב, CrashPlan, NAS
NAS זה שרידות/זמינות, אבל לא גיבוי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ספציפית לגבי המכשיר שלך, הוא בנוי מצוין
מכשיר אודיו למפות.
חבל באמת לחבר לו דיסק רעשני של מחשב
cary-audio-dms-500.jpg

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ספציפית לגבי המכשיר שלך, הוא בנוי מצוין
מכשיר אודיו למפות.
חבל באמת לחבר לו דיסק רעשני של מחשב
cary-audio-dms-500.jpg

יקירי, מחובר לו ישירות דיסק 2.5 אינץ' שקט וחרישי, אם תצליח לשמוע אותו השמיעה שלך כנראה טובה יותר מבעל חיים ההולך על ארבע ומקשקש בזנב, הדיסקים מה NAS עושים הרבה יותר רעש למרות שמדובר ב NAS עם קירור פאסיבי, תאוריות על רעש לחוד ומציאות לחוד.

אגב הצילום שהבאת הוא לא של ה DMS 500, אצלי יש שלושה חיבורים עבור אנטנות ואין שפופרות כמו בצילום המצורף.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@michael123
@איציק ירקוני

אז אחרי הדיון שהתפתח כאן, חיברתי את הDMS ל NAS שלי (Qnap 251).
אם לוקחים בחשבון העתקה של מספר טראבייט לתוך ה NAS התיצור (משום מה ה DMS הוא הרכיב היחיד בבית שמבקש יצירת הרשאות קצת שונות על ה NAS), האינדוקס והעצבים עד שהכל דפק כמו שעון שוויצרי (ואז נעלם אחרי שינוי הגדרות מטופש מבחינתי על ה NAS - כמובן שתוקן והוחזר למצב פעיל), אני עדיין עומד על דעתי שאין כמו חיבור ישיר של דיסק חיצוני שקט. (הליך של שניה וחצי).

בכל מקרה מכיוון שהעל כבר עובד אני נשאר עם שתי התצורות.... Just in case ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
NAS בייתי זה גרושים יחסית ל-..תזכיר לי כמה בזבזת על קופסאות בחודשיים האחרונים? :)
לי יש משהו יותר מתקדם ממה שיש לחברה, ואני רוצה עכשיו לשדרג לעוד טיפה יותר מתקדם.. אבל זה עדיין רחוק ממערכות "נורמליות".

וגם קבצי האודיו אצלי כבר עברו את 8TB (הרבה SACD, היי-רז, ..)

הזרמה מהרשת היא מאמץ קטן יותר עבור סטרימר מאשר לקרוא מהדיסק, חוץ מה, שמבחינת האודיו, יותר קל לתזמן מהרשת מאשר לנהל התקן דיסק חיצוני. כלומר, הטענה, כי זה פשוט נשמע טוב יותר.

רגע, ומה לגבי הרעש? מחשב שלי הוא חירשי לגמרי. כלום. שום חלק נע.
דיסקים אני שומע ממרחק של כמה מטרים במיוחד בערב

אפשר סתם אותו דיסק לחבר לאיזה לאפטופ בבית - העיקר שיהיה מרוחק מהמערכת, גם חשמלית וגם אקוסטית

אני מגבה לענן אגב, CrashPlan, NAS
NAS זה שרידות/זמינות, אבל לא גיבוי.

@michael123 עכשיו שמתי לב שאתה מציין שיש לך יותר מ 8TB של מוזיקה באיכות גבוהה.... באיזה סגנונות מדובר ומהיכן אתה מעדיף להוריד את החומר או שמדובר בהעתק של דיסקים שברשותך ?

תודה מראש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
@michael123 עכשיו שמתי לב שאתה מציין שיש לך יותר מ 8TB של מוזיקה באיכות גבוהה.... באיזה סגנונות מדובר ומהיכן אתה מעדיף להוריד את החומר או שמדובר בהעתק של דיסקים שברשותך ?

תודה מראש.

גיא

הקארי 500 שברשותך, כמה כוננים קשיחים ניתן להתקין.
ועד לכמה TB הוא מוגבל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא

הקארי 500 שברשותך, כמה כוננים קשיחים ניתן להתקין.
ועד לכמה TB הוא מוגבל.

יש שלושה חיבורי USB לשני האחוריים ניתן לחבר דיסק קשיח, לגבי החיבור שבפרונט אני כמעט בטוח שלא (ע"פ הסכמה של החברה).
מבחינת גודל, ע"פ ה Manual מוגבל ל 3TB לכל כונן קשיח, אצלי מחובר דיסק קשיח 2.5" בנפח 2TB, כמו כן המכשיר מחוברגם ל NAS.

אגב, חיסרון שמצאתי, יכולת החיתוכים שהמכשיר יודע לבצע בחיבור דיסק ישיר גדולה יותר מאשר בחיבור NAS (אני צריך לבדוק עם הגדרות ה Upnp בהוגדרו ב NAS לא מקצצות כנפיים לחיתוכים האפשריים ע"י ה DMS).

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
DMS500Connectivity.JPG

תמונות מצורפות

• DMS500Connectivity.JPG
    DMS500Connectivity.JPG
    KB 107.6 · צפיות: 281

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש שלושה חיבורי USB לשני האחוריים ניתן לחבר דיסק קשיח, לגבי החיבור שבפרונט אני כמעט בטוח שלא (ע"פ הסכמה של החברה).
מבחינת גודל, ע"פ ה Manual מוגבל ל 3TB, אצלי מחובר דיסק קשיח 2.5" בנפח 2TB, כמו כן המכשיר מחוברגם ל NAS.

3TB לכל מחברי ה USB?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור